Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
KoniecRiver Plate
2-0 Deportivo Tachira
KoniecLibertad
2-1 Nacional
Algeria » 2 liga » Ligue 2
KoniecOued Akbou
3-1 IB Khémis El Khechna
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
12:00Blacktown Spartans
- Dunbar Rovers FC
12:00Nepean
- Macarthur Rams
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecHellenic
3-5 Darwin Hearts FC
KoniecCasuarina
3-2 Garuda
Belarus » Second Division - East
00:00Slutsk II
- Energosbyt-BSATU
00:00Slavia II
- Isloch II
00:00Servolyuks
- Gomel II
00:00Traktor Minsk
- Mozyr NPZ
00:00FK Osipovichy
- Dnepr Mogilev II
Belarus » Second Division - West
00:00Neman Grodno II
- Krechet
00:00Agro-Pelishche
- DYuSSh-3 Pinsk
00:00Ivatsevichi
- Nadezhda
00:00Dinamo Brest II
- Stroitel Kapyl
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
KoniecFK Laktasi
4-2 FK Leotar
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecIguatu
2-0 ACD Potiguar
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
KoniecRahimo
3-0 Sporting Cascades
KoniecASEC Koudougou
2-1 Salitas
KoniecMajestic
1-0 Etoile Filante
KoniecDouanes
1-0 Vitesse
KoniecKOZAF
2-0 RC Bobo-Dioulasso
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecPFC CSKA-Sofia
0-2 CSKA 1948
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
KoniecFC Koebenhavn
2-1 Randers FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecNomme United
2-1 Parnu JK Vaprus
Fiji » FA Cup
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
Finlandia » Ykkönen
KoniecFC Jazz
1-3 Atlantis
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Waa Banjul Football
- Greater Tomorrow
Gujana » GFF Elite League
03:00Den Amstel
- Ann's Grove
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Juventud Laguna U19 II
- Tenerife U19 II
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecAthlone Town
1-0 Cork City
KoniecCobh Ramblers
1-0 Kerry FC
KoniecFinn Harps
1-0 Wexford FC
KoniecTreaty United
1-0 Longford Town
KoniecUCD
0-0 Bray Wanderers
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecNjardvik
5-1 Thor Akureyri
KoniecThrottur Reykjavik
5-0 ÍR
KoniecGrindavik
2-2 Keflavik
KoniecLeiknir Reykjavik
0-1 Afturelding
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecSagan Tosu
0-1 FC Tokyo
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
OdwołanyFC Astana
0-0 Aksu
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecKaisar II
1-0 Akzhayik
KoniecKhan Tengri
6-2 Aktobe Jas
KoniecOkzhetpes Kokshetau
1-1 Ulytau
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecDaejeon Korail
1-1 Ulsan Citizen
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecDainava Alytus
0-2 Hegelmann
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecBabrungas
1-3 Riteriai
KoniecNFA Kaunas
1-1 Neptunas Klaipeda
KoniecGarliava
1-2 Banga Gargzdai B
Międzynarodowe » UEFA Women's Championship Qualification
KoniecArmenia
2-1 Kazakhstan W
KoniecKosovo
0-1 Chorwacja
KoniecMacedonia Północna
1-1 Mołdawia
KoniecGrecja
2-2 Czarnogóra
KoniecEstonia
1-2 Albania
KoniecWyspy Owcze
4-0 Andorra W
KoniecNorwegia
0-0 Włochy
KoniecAustria
1-1 Islandia
KoniecSerbia
2-1 Słowacja
KoniecCyprus
0-2 Georgia W
KoniecSłowenia
6-0 Latvia W
KoniecRumunia
1-0 Bulgaria W
KoniecDania
0-2 Hiszpania
KoniecTurcja
1-0 Azerbejdżan
KoniecMalta
0-1 Bosnia & Herzegovina W
KoniecSzwajcaria
2-1 Węgry
KoniecWalia
1-1 Ukraine W
KoniecIrlandia
0-3 Szwecja
KoniecHolandia
1-0 Finlandia
KoniecPortugalia
4-0 Irlandia Północna
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecCruzeiro
1-0 Universidad Catolica
KoniecUnion La Calera
0-1 Alianza Petrolera
Montenegro » Play-offs 1/2
KoniecOtrant
1-0 OFK Mladost Donja Gorica
KoniecFK Podgorica
1-3 Jedinstvo BP
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecIndependiente CG
2-0 Fernando de la Mora
KoniecDeportivo Santani
1-0 3 de Febrero
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecDeportivo Llacuabamba
6-0 Carlos Stein
KoniecAyacucho FC
3-0 Deportivo Municipal
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Lokomotiv Liski
- Khimmash Servis
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Atom Novovoronezh
- Dinamo Bryansk II
00:00Aleksandr
- Avangard Kursk II
00:00CRFSO Smolensk
- Metallurg-Oskol
Rosja » Third Division - South
00:00Volgar Astrakhan II
- Nart Cherkessk II
00:00Elektroavtomatika
- Armavir
00:00Ivanovskoye
- Uralan
00:00Sudostroitel
- FSh Nalchik
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecLjungskile
1-1 Falkenbergs FF
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecUS Monastir
1-0 CS Sfaxien
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecSurkhon-2011
1-0 Sogdiana
KoniecAGMK
1-0 Metallurg Bekobod
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecNam Dinh
1-1 Song Lam Nghe An
KoniecBinh Duong
1-2 Ho Chi Minh City FC
KoniecHa Noi FC
5-2 Khanh Hoa FC
Wyspy Owcze » 1. Deild