m.Livegol.pl
Piłka nożnaTenisKoszykówkaRęczna
SiatkówkaHokejBaseballFootball Am.
WszystkieLiveZakończone
DzisiajWczorajJutro
Polska Anglia Hiszpania
mWyniki.pl - Wyniki na żywo na komórkę
Piłka nożna » Niedziela 22-10-2017
Polska » 1 liga » Ekstraklasa
15:30Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
18:00Wisła Kraków - Legia Warszawa
Anglia » 1 liga » Liga angielska
14:30Everton - Arsenal
17:00Tottenham - Liverpool
Hiszpania » 1 liga » Primera Division
12'Villarreal 0-0 Las Palmas
16:15Celta Vigo - Atletico Madryt
18:30Leganes - Athl.Bilbao
20:45Real Madryt - Eibar
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
13:30FC Koln - Werder Brema
15:30Freiburg - Hertha Berlin
18:00Wolfsburg - Hoffenheim
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
15:00Nice - Strasbourg
17:00Troyes - Lyon
21:00Marsylia - PSG
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
12:30Chievo - Verona
15:00Atalanta - Bologna
15:00Torino - Roma
15:00Spal - Sassuolo
15:00AC Milan - Genoa
15:00Benevento - Fiorentina
18:00Udinese - Juventus
20:45Lazio - Cagliari
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
12:30PSV Eindhoven - Heracles
14:30Alkmaar - Utrecht
14:30Feyenoord - Ajax
16:45Heerenveen - Vitesse
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
14:00Vllaznia - Partizani
17:00Flamurtari - Dajti Kamze
Andora » 1 liga » Liga andorska
12:00UE Engordany - Inter D.
13:00Encamp - UE Santa Coloma
16:00Sant Julia - Penya Encarnada d\'Andorra
18:00Lusitanos - Santa Coloma
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
13:00Ipswich - Norwich
Anglia » Rezerwy » Premier League 2 Division 1
13:05Chelsea U21 - West Ham U21
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
13:00Alashkert FC - Gandzasar
Australia » 1 liga » A-League
KoniecQueensland Roar 1-2 Newcastle Jets
KoniecPerth Glory 2-1 Central Coast Mariners
Austria » 1 liga » Bundesliga
14:00Adm/Modling - Salzburg
16:30Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga West
13:30Worgl - Hard
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga East
15:30SV Horn - Adm/Modling (A)
Austria » 3 liga » Trzecia liga austriacka Regionalliga Middle
16:00FC Pasching - Kalsdorf
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
16:30FK Gilan - FK Karabakh
Belgia » 1 liga » First Division A
14:30Club Bruges - Antwerp
18:00Anderlecht - Genk
20:00Zulte-Waregem - Waasland
Belgia » 2 liga » First Division B 1st Stage
16:00KFCO Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee
Belgia » 3 liga » First Amateur Division
15:00Chatelet SC - Denderhoutem
15:00Hamme - Deinze
15:00Eendracht Aalst - Berchem
Białoruś » 1 liga » Premier League
13:00Dynamo Minsk - Slavia Mozyr
14:00FK Slutsksakhar - Isloch
15:00Lokomotiv Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska - Clausura
KoniecBolivar 3-0 Guabira
21:00Jorge Wilstermann - Universitario
21:00Real Potosi - Oriente Petrolero
23:15San Jose - The Strongest La Paz
01:30Sport Boys Warnes - Club Petrolero
Boliwia » 2 liga » Nacional B grp. A
22:00Universitario de Vinto - Deportivo Kala
22:00Always Ready - CD Enrique Happ
Boliwia » 2 liga » Nacional B grp. B
23:00Vaca Diez - Royal Pari
Boliwia » 2 liga » Nacional B grp. C
22:00Ciclon - Wilstermann Cooperativa
22:00Flamengo de Sucre - Quebracho
22:00Atletico Bermejo - Atletico Sucre
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
15:00GOSK Gabela - Zeljeznicar
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka RS
15:00Zeljeznicar Banja Luka - FK Zvijezda 09
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:30Sharps Shooting Stars - Township Rollers
19:00Security Systems - Gaborone United
Brazylia » 1 liga » Liga brazylijska Serie A
21:00Santos FC - Atletico GO
21:00Sao Paolo - Flamengo
21:00Cruzeiro - Atletico MG
21:00Bahia - Vitoria
21:00Gremio - Palmeiras
21:00Atletico PR - Sport
23:00Chapecoense AF - Fluminense
23:00Ponte Preta - Avai FC
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecLuverdense 1-2 Goias
Bułgaria » 1 liga » First Professional League
16:15Vereya - Septemvri Sofia
18:30Vitosha Bistrica - Beroe
Bułgaria » 2 liga » Second Professional League
15:00Chernomorets Pomorie - Chernomorets Balchik
15:00Botev Galabovo - FK Oborishte
Chile » 1 liga » Primera Division
KoniecSan Luis 1-3 Antofagasta
17:00Santiago Wanderers - Everton CD
20:30Univ. Conce - O'Higgins
23:00Curico Unido - Union Espanola
01:30Univ. de Chile - Palestino
Chile » 2 liga » Primera B Transicion
KoniecIberia 3-2 D. Copiapo
20:30Deportes Valdivia - U.La Calera
22:00Cobresal - La Serena
22:00Cobreloa - Magallanes
22:00San Marcos - Rangers
23:30Coquimbo - Puerto Montt
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecChangchun Yatai 3-1 Jiangsu Sainty
13:35Shanghai East Asia - Guangzhou R&F
13:35Tianjin Taida - Beijing Hyundai
13:35Chongqing Qiisha - Shanghai Shenhua
13:35Guizhou Renhe - Guizhou Toro
Chorwacja » 1 liga » Liga chorwacka
15:00NK Lokomotiva - Istra Pula
19:00Rijeka - Osijek
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
15:00Hajduk II - NK Radnik Sesvete
Costa Rica » 1 liga » Primera Division Apertura
KoniecClub Sport Herediano 3-2 LD Alajuelense
19:00Grecia - Universidad de Costa Rica
19:00Deportivo Saprissa - Limon
21:00Guadalupe FC - Aguilas Guanacastecas
22:00Deportiva Carmelita - Municipal Pérez Zeledón
00:00Santos de Guápiles - C.S. Cartaginés
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. A
19:00Santa Ana - ADR Jicaral
19:00Guanacasteca - AD Ramonense
19:00AD Cofutpa - AD Santa Rosa
WalkowerPuntarenas FC 3-0 Municipal Liberia
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. B
19:00Aserri - Futbol Consultants Moravia
22:00Cariari - AS Puma
23:00Uruguay - Turrialba
Cypr » 1 liga » Liga cypryjska
17:00Ol Nicosia - Ermis Aradippou
18:00Apollon Limassol - Aris L.
Czarnogóra » 1 liga » 1. CFL
13:00Mladost Podgorica - Buducnost P
Czarnogóra » 2 liga » Druga liga czarnogórska
13:30Berane - OFK Mladost Ljeskopolje
13:30Igalo - Ibar
13:30Mornar - FK Lovcen
13:30FK Cetinje - Jezero
13:30FK Bokelj - Otrant
13:30Jedinstvo BP - Celik
Czechy » 1 liga » 1. Division
17:00Plzen - Brno
18:00Zlin - M Boleslav
18:00Slavia Praga - Liberec
Czechy » 2 liga » FNL
KoniecZizkov 2-1 Znojmo
15:30FC Vlasim - Sezimovo Usti
15:30Slovan Varnsdorf - Frydek-Mistek
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
10'Hobro 0-0 FC Nordsjælland
14:00Lyngby - OB
16:00Elite 3000, Helsingør - Brøndby IF
18:00FC Kopenhaga - AGF
Dania » Źeńska » 2 liga » 1. Division Grp. 1
15:30KoldingQ II - Birkerød Skjold
Dania » 2 liga » 1. Division
14:30Esbjerg fB - Fremad Amager
14:30Thisted - Nykøbing FC
14:30Vejle - Viborg
14:30Skive - HB Koge
14:30FC Roskilde - Fredericia
14:30Brabrand - Hjørring
Dania » 3 liga » 2. Division Grp. 3
13:30Ringkøbing - Kjellerup
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 3
13:30Aarhus Fremad II - Kolding B
Dania » 4 liga » Danmarksserien Grp. 4
13:00Vatanspor - Lystrup IF
Dania » Rezerwy » Ligaen U19
13:00AaB - Silkeborg
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Clausura
18:30Independiente J.Teran - Fuerzo Amarilla SC
18:30LDU de Quito - Delfin
19:00El Nacional - Barcelona Guayaquil
20:45Dep. Cuenca - Dep. Macara
23:00Emelec - Universidad Catolica
23:00River Plate - Clan Juvenil
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
12:00FC Elva - FC Infonet B
12:00FC Maardu - Flora Rakvere
Filipiny » 1 liga » Philippines Football League
10:00JP Voltes FC - Davao Aguilas
Francja » Puchar » Coupe de France
KoniecGolden Lion de Saint Joseph 4-0 Good Luck
13:30AJ Petite Ile - Stade Tamponnaise
14:30Corte - Gallia CL
14:30US Ivry - Les Ulis
14:30La Courneuve - Grigny US
14:30Paray - CM Aubervilliers
14:30Garges - Houilles AC
14:30Marly La Ville ES - Entente SSG
14:30Persan 03 US - Racing Club de France Colombes 92
14:30St Brice F.C - St Denis US
14:30Rungis - Plessis Robinson Fc
14:30MDA Chasselay - Grenoble
14:30FC Du Foron - La Tour Saint-Clair
14:30Divonne - Vallee Gresse
14:30Ceyratoise - Andrezieux
14:30Mont Pilat - Algerienne
14:30Hauts Lyonnais - Ytrac
14:30FC de la Valdaine - Ets VVallieres
14:30Velay - Le Puy
15:00Apm Metz - Saint Louis Neuweg
15:00Bogny - St Avold
15:00Agglo Troyenne - Chalons FCO
15:00UL Rombas - Cormontreuil
15:00St Die - Amneville
15:00Chateau Porcien - Chaumont
15:00Haroue Benney - Epinal
15:00Tremery - Amanvillers
15:00AS Vagney - Epernay
15:00AS Panazol - La Brede
15:00Pays Argentonnais - Marmande
15:00Challans - JSC Bellevue Nantes
15:00Mulsanne Teloche - Chateau-Gontier
15:00Angers NDC - Laval
15:00Saint Sebastien - Les Sables TVEC
15:00Saumur - Du Maine
15:00Chapelain AC - Saint Nazaire
15:00Essartais FC - Orvault Sports
15:00St-Pryve St Hilaire - Vierzon FC
15:00USM Saran - FC Chartres
15:00Stade Auxerre - Imphy-Decize
15:00AS St Apollinaire - Grandvillars FC
15:00Chenove - Gueugnon
15:004 Rivieres 70 FC - AS Quetigny
15:00US Marseille Endoume Catalans - Marseille Ardziv
15:00SMUC - AS Cagnes le Cros
15:00Wattrelos - St Amand FC
15:00USSM Loos en Gohelle - Boulogne
15:00Iris La Sentinelle - Arras
15:00Le Portel - Beauvais
15:00Marck - Chambly
15:00Lille Oms Fives - Tourcoing
15:00US Noyelles - USM Senlis
15:00US Vimy - Amiens AC
15:00Glisy AS - Amiens Portugais
15:00ES de Caudry - Aulnoye
15:00Roubaix Hommelet - Marcquois
15:00Roye - AFC Compiegne
15:00Quarouble - Tergnier
15:00Avion - US Choisy au Bac
15:00Grenay - Noeux-les-Mines
15:00Ribemont US - SC Hazebrouck
15:00US Saint Andre - Itancourt Neuville
15:00Coquellois SC - Chantilly US
15:00St Nicolas d'Aliermont - Evreux
15:00Vernon - Avranches
15:00Rouen - Gonfreville
15:00Alizay - Ptt Caen
15:00Bretteville Odon - Oissel
15:00Troarn ES - ST Lo Manche
15:00Rennes CPB Brequigny - Locmine
15:00Liffre - Quimper
15:00Landerneau - Vitre
15:00Saint-Renan - Quimperle
15:00Argentre du Plessis - Vannes
15:00Loudeac - St Pontivyen
15:00Cesson - La Plancoetine
15:00Noyal Brece - St. Malo
15:00Sene FC - Cleder US
15:00Plomelin - Penmarch
15:00Bodilis Plougar FC - Pledran
15:00Douarnenez - Pleudihen FC
15:00Alberes Argeles - ES Paulhan Pezenas
15:00Anduzien - St Clement Montferrier
15:00Bagnols-Pont-Saint-Esprit - Ales
15:00Perpignan Mediterranee - Perpignan Canet F.C
18:00US Ittenheim - Bantzenheim
Grecja » 1 liga » Liga grecka
15:00Asteras Tripolis - Panionios
17:15Apollon Smirnis - Xanthi
17:15Platanias - Larisa
19:30Olympiakos - PAOK Saloniki
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 1
15:00Kavala - Didymoteicho
15:00Megas Alexandros Karperis - Orfeas Xanthi
15:00Sidirochori - Elpis Skoutareos
15:00Nestos Chrisoupolis - Megas Alexandros Xiropotamou
15:00Apollon Paralimniou - Doxa Proskyniton
15:00Aris Avatou - Aetos Orfanou
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 2
15:00Naousa FC - Kilkisiakos
15:00Megas Alexandros Trikala - Philippos Alexandreia
15:00Almopos Aridaia - Langadas
15:00Pierikos FC - Iraklis
15:00Aris Palaiochori - Karitsa
15:00Makedonikos FC - AO Kardias
15:00Agrotikos - Edessaikos
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 3
15:00Ermis Amyntaio - Skoufas Kompoti
15:00AO Tilikratis Lefkada - Asteras Parapotamos
15:00Lefkimmi - Panlefkadios
15:00Doxa Kranoula - Kastoria
15:00AEP Karagiannia - Makedonikos Foufas
15:00Thesprotos FC - Ethnikos Filippiadas
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 4
15:00Opountios - Niki Volou
15:00Digenis Neochori - Velouchi
15:00Asteras Itea - Almyros
15:00Amvrysseas - Achilleas Farsalon
15:00Olymp. Volou - Sellana
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 5
15:00Pallixouriakos - Paniliakos
15:00PAO Vardas - Zakynthos APS
15:00Diagoras Vrachnaiika - Leonidio
15:00Asteras Vlahioti - Kalamata
15:00Panopoulou FC - Pylou AO Tsiklitiras
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 6
12:30Diagoras Rodos - Keratsini
13:30Ionikos - Ialysos
15:00Loutraki - Zevgolateio
15:00Ethnikos - Aspropyrgos Enosis
15:00Pelopas Kiatou - Proodeftiki
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 7
11:00Panthiraikos AO - Tamynaikos
13:30Triglia Diastavroseos - Aiolikos Mitilini
14:00Diagoras Agias Paraskevis - Ae Ermionidas
15:00APO Panargiakos - Aittitos Spaton
15:00AO Chalkidas - Ermis Kiveri
Grecja » 3 liga » Gamma Ethniki Grp. 8
14:30OF Ierapetra - Fostiras
15:00Atsalenios PO - Mylopotamos
15:00Ilisiakos Zografou - Egaleo
15:00Agios Ierotheos - Palaiochora
15:00Ermis Zonianon - PAS Irodotos
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
17:00Dinamo Batumi - Chikhura
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Apertura
KoniecCSD Comunicaciones 3-0 Deportivo Malacateco
19:00Sanarate - Club Xelaju
19:30Antigua Guatemala - Guastatoya
20:00Deportivo Marquense - CSD Municipal
22:00Coban Imperial - CD Suchitepequez
Guatemala » 2 liga » Primera Division - Apertura - Grp. A
19:00CD Huehueteco - Deportivo Chiantla
19:00Solola - Deportivo Heredia
19:00Deportivo Reu - Barillas FC
20:00Nueva Concepcion - Santa Lucia Cotzumalguapa
Guatemala » 2 liga » Primera Division - Apertura - Grp. B
23:00Deportivo Quirigua FC - Carcha
23:00CSD Comunicaciones B - Deportivo Mictlan
23:00Sansere - Mixco
23:30Jocotan - Aurora FC
Hiszpania » 2 liga » Segunda Division
11'Oviedo 0-0 Cordoba
16:00Valladolid - Lugo
18:00Gimnastic - Alcorcon
18:00Rayo Vallecano - Gijon
20:00Almeria - Reus
Hiszpania » 3 liga » Segunda B Grp. I
12'AD Union Adarve 0-0 Real Madryt B
11'Celta Vigo B 0-0 S.S.Reyes
10'Atl.Madrid B 0-0 Ferrol
16:30Navalcarnero - D.La Coruna B
17:00Cerceda - Toledo
17:00Pontevedra - Coruxo F.C.
17:00G. Segoviana - Rayo Majadahonda
18:00CF Talavera de la Reina - Valladolid B
Hiszpania » 3 liga » Segunda B Grp. II
9'Gijon B 0-0 SD Amorebieta
17:00SD Gernika - Caudal Deportivo
17:00Santander - Barakaldo
17:00Izarra - Athl.Bilbao B
18:00Real Sociedad B - Tudelano
18:00Logrones - SD Leioa
Hiszpania » 3 liga » Segunda B Grp. III
12'CF Peralada 0-0 Santa Eulalia
12'Zaragoza B 1-0 At. Baleares
11'SD Formentera 0-0 Hercules
9'Mallorca 0-0 Villarreal B
17:00Sabadell - Ontinyent
17:00UE Olot - Llagostera
17:00Badalona - Atletico Sanguntino
18:00Valencia B - Ebro
18:00Lleida Esportiu - UD Cornella
Hiszpania » 3 liga » Segunda B Grp. IV
11'Melilla 0-0 Huelva
11'Marbella 0-1 Badajoz
10'Granada B 0-0 Cartagena
10'Las Palmas B 0-0 Moratalla
18:00Merida - Lorca Deportiva
18:00San Fernando CD - Murcia
18:00CD El Ejido 2012 - Extremadura
18:00Villanovense - Linense
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
KoniecLobos UPNFM 3-2 Honduras Progreso
22:00CD Real Sociedad - CD Vida
22:00Juticalpa - Deportivo Platense
00:00CD Olimpia - Real España
Hong Kong » 2 liga » Liga Hong Kongu
07:30Tai Chung - Kwun Tong
KoniecConvey Sun Hei 0-1 Tung Sing
KoniecWing Yee 0-2 Double Flower
09:30Eastern District - Wong Tai Sin
09:30Mutual - Shatin SA
KoniecHoi King 1-0 South China
Indonezja » 1 liga » Soccer Championship A
KoniecPerseru Serui 2-1 Persipura
KoniecPersela 1-0 Persib Maung
13:30Persija - Semen Padang
Iran » 2 liga » Azadegan League
13:15Mes Rafsanjan - Mes Krman
13:30Saba Batry - Shahrdari Tabriz
Ivory Coast » 1 liga » Ligue 1
20:00ASEC Abidjan - Williamsville Athletic Club
Izrael » 1 liga » Ligat HaAl
18:00Hapoel Ashkelon - Maccabi Petach Tikva
19:15Bnei Sachnin - Hapoel Haifa
Jamajka » 1 liga » Liga jamajska
22:30Portmore United - Humble Lions
22:30Reno FC - UWI FC
22:30Cavalier SC - Tivoli Gardens
01:30Montego Bay United FC - Sandals South Coast
02:00Harbour View - Waterhouse FC
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecUrawa Red Diamonds 3-3 Gamba Osaka
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecZweigen Kanazawa 0-0 Kyoto Purple Sanga
KoniecOkayama FC 2-1 Thespa Kusatsu
KoniecRoasso Kumamoto 1-1 Tokushima Vortis
KoniecKamatamare Sanuki 0-0 Yamagata
KoniecAvispa Fukuoka 0-1 JEF United Chiba
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecBlaublitz Akita 1-0 Giravanz Kitakyushu
KoniecFukushima United 0-2 Tochigi SC
KoniecFujieda MYFC 1-1 SC Sagamihara
KoniecGainare Tottori - Gamba Osaka U23
KoniecKataller Toyama 0-2 Grulla Morioka
KoniecCerezo Osaka U23 2-2 Y.S.C.C
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
53'Kaisar Kyzylorda 0-1 Atyrau
52'Ordabasy Shymkent 1-0 Lokomotiv Astana
10'Tobol Kostanay 1-0 Okzhetpes Kokshetau
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
11:00Bolat - Maktaaral FC
11:00FC Ekibastuz - Kairat Academy
11:00Kaspyi Aktau - Baikonur
11:00Zhetysu Taldykorgan - Yesil Bogatyr
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
14:00Thika United - Mathare United
14:00Muhoroni Youth fc - Kakamega H. Boys
14:00Nakumatt - Bandari
14:00Sofapaka - Western Stima
Kenia » 2 liga » National Super League
12:00AC Nakuru - Isibania
13:00Wazito FC - Magongo Rangers
14:00Police FC - K.R.A.
14:00KCB - Bidco
15:15FC Talanta - Vihiga United
Kolumbia » 1 liga » Primera A Clausura
KoniecTolima 1-0 Bucaramanga
KoniecLa Equidad 2-2 Independiente Medellin
KoniecAtletico Junior 0-1 Santa Fe
22:15CD Jaguares - Deportivo Cali
00:15Millonarios - Once Caldas
00:30A. Petrolera - Expreso Rojo
02:30Itagui - Deportivo Pasto
Kolumbia » 2 liga » Druga liga kolumbijska Clausura
18:30Centauros - Real Cartagena
22:00Depor Aguablanca - Barranquilla FC
22:30Cucuta - Rionegro
01:00Real Santander - Fortaleza
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecUlsan Hyundai 0-1 Jeju United
KoniecGangwon FC 0-4 Jeonbuk FC
KoniecGwangju FC 1-0 Gwangju Sangmu
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge
KoniecSeongnam Ilhwa 1-1 Daejeon Citizen
KoniecFC Anyang 1-2 Busan I'Park
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
14:30Al Akhaahli Alahly - Al-eshlas b. h.
14:30Tadamon Sour - Trables SC
15:00Al-Nejmeh - Safa
Litwa » 1 liga » Liga litewska
13:00NFA Kaunas - FK Utenis Utena
13:00Lietava Jonava - Atlantas
13:00Suduva - Zalgiris Wilno
OdwołanyTraku FK - FK Silas
13:00Traku FK - Spyris Kaunas
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
13:00FK Jelgava - FS Metta/LU
15:00FC Caramba Riga - Rigas Futbola skola
17:00L. Metalurgs - Ventspils
Luksemburg » 1 liga » National Division
16:00FC Rodange 91 - US Hostert
16:00RM Hamm Benfica - Victoria Rosport
16:00Jeunesse Esch - Progrès Nidderkuer
16:00US Mondorf les Bains - Alliance Luxembourg
16:00Dudelange - Fola
16:00Deiferdang03 - Una Strassen
16:00Union Esch FC - Union Titus Petange
Luksemburg » 2 liga » Promotion D'Honneur
16:00Wiltz 71 - Erpeldange
16:00US Sandweiler - Rumelange
16:00Mamer - Union Mertert Wasserbillig
16:00Kaerjeng - CS Muhlenbach Lusitanos
16:00Union 05 - FF Norden 02
16:00Grevenmacher - Swift Hesperange
16:00Etzella Ettelbruck - Jeunesse Canach
Macedonia » 1 liga » Liga macedońska
14:30FK Sileks - Renova
14:30FK Skopje - FC Academy Pandev
14:30Rabotnicki - Pelister
14:30Pobeda Junior - Vardar Skopje
14:30Shkendija 79 - FK Korzo
Macedonia » 2 liga » Vtora Liga West
14:30Vrapchishte - Teteks
Malta » 1 liga » Liga maltańska
15:00Mosta - Floriana
17:15Sliema W. - Hibernians
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
16:00Racing de Casablanca - Chabab Atlas Khenifra
18:00OCK Khouribga - OCS Safi
Maroko » 2 liga » Elite 2
16:00Widad Fez - Olympique Dcheira
16:00USM Oujda - Union Sidi Kacem
16:00JSM Laayoune - MCO Oujda
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecLobos de la BUAP 3-0 Cruz Azul
KoniecGallos Blancos 1-2 Santos
KoniecTigres 3-0 Toluca
KoniecPachuca 1-0 Puebla
KoniecCF America 0-1 Necaxa
19:00Pumas - Monterrey
02:15Veracruz - CD Guadalajara
Meksyk » 2 liga » Druga liga meksykańska Apertura
KoniecU.A. Estado de México - San Luis
KoniecAlebrijes Oaxaca - Murcielagos FC
KoniecFC Juarez - Cimarrones de Sonora
KoniecJaibos Tampico Madero - Atlante
KoniecDorados - Club Zacatepe
19:00Leones Negros U. de G. - Altamira FC
Meksyk » 3 liga » Liga Premier - Serie A Apertura Grp. 1
KoniecPacific FC 4-2 Leon II
Meksyk » 3 liga » Liga Premier - Serie A Apertura Grp. 2
KoniecPioneros de Cancun 2-0 Veracruz II
KoniecReboceros la Piedad 3-1 Pachuca II
Meksyk » 3 liga » Segunda Division - Nuevos Talentos Apertura Grp. 1
KoniecLeones Negros II 2-1 Correcaminos de la UAT II
KoniecTecos II 2-1 Deportivo Cafessa
19:00Celaya II - Calor de San Pedro
01:00Atletico Saltillo Soccer - Sahuayo
Meksyk » 3 liga » Liga Premier - Serie B Apertura Grp. 2
KoniecIslenos del Carmen FC 1-6 Teca UTN
KoniecOcelotes de la UNACH 0-1 CD Nuevo Chimalhuacan
KoniecCoyotes de Tlaxcala 1-0 CD Cuautla
19:00FC Satelites - Yalmakan
00:00Cuatetes de Acapulco - Zitacuaro
Międzynarodowe » Źeńska » 1 liga » World Cup Qualification UEFA Grp. 7
16:00Finlandia - Serbia
Międzynarodowe » Źeńska » 1 liga » EURO U19 Qualification Grp. 7
13:00Italy U19 - France U19
13:00Faroe Islands U19 - Moldova U19
Międzynarodowe » Źeńska » 1 liga » EURO U17 Qualification Grp. 6
13:00Russia U17 - Sweden U17
13:00Israel U17 - Croatia U17
Międzynarodowe » 1 liga » World Cup U17 Final Stage
13:30Hiszpania U17 - Iran U17
16:30Niemcy U17 - Brazylia U17
Międzynarodowe » 1 liga » EURO U17 qualification grp. 2
12:00Hiszpania U17 - Albania U17
14:00Chorwacja U17 - Liechtenstein U17
Międzynarodowe » 1 liga » EURO U17 qualification grp. 6
11:00Francja U17 - Bia?oru? U17
17:00Słowenia U17 - Kazachstan U17
Międzynarodowe » 1 liga » EURO U17 qualification grp. 7
12:00Scotland U17 - Andorra U17
15:00Estonia U17 - Dania U17
Międzynarodowe » 1 liga » CAF Champions League Final Stage
19:00Al Ahly - Etoile du Sahel
Międzynarodowe » Puchar » CAF Confederation Cup Final Stage
20:00Club Africain - SuperSport United
Międzynarodowe » Źeńska » 1 liga » Mecze towarzyskie
20:00USA - Korea Południowa
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
14:00Dinamo-Auto - FC Sheriff
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
13:30Nurnberg - Dynamo Drezno
13:30Kaiserslautern - Duisburg
13:30Aue - Regensburg
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
14:00FSV Zwickau - Carl Zeiss Jena
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka zachód
17:00Aachen - Essen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka północ
13:00Hamburger SV II - Oldenburg
14:00Wolfsburg II - Altonaer FC 93
14:00St.Pauli II - FC Hansa Lüneburg
15:00VfV Hildesheim - Eintracht Norderstedt
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Southwest
14:00Mannheim - Kick. Offenbach
14:00Wormatia Worms - Ulm
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Bayern
15:001860 Monachium - B. Monachium II
Niemcy » 4 liga » Regionalliga Northeast
13:30BFC Dynamo - BSG Chemie Leipzig
13:30BFC Viktoria 89 - VSG Altglienicke
13:30FSV Union Fürstenwalde - Cottbus
13:30Babelsberg - Budissa Bautzen
13:30L. Leipzig - VfB Auerbach
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Hamburg
14:00HSV Barmbek-Uhlenhorst - Hamburger SV III
14:00Wedeler TSV - VfL Pinneberg
14:00TSV Buchholz - Vorwarts-Wacker
15:00TSV Sasel - Victoria Hamburg
15:00Concordia Hamburg - Teutonia Ottensen
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Bremen
11:00Geestemuende - Leher
13:30BTS Neustadt - Vatan Sport Bremen
15:00BSC Hastedt - TuS Schwachhausen
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Oberliga Niedersachsen
14:00Eintracht Northeim - Heeslinger SC
15:00Spelle-Venhaus - SVG Göttingen
15:00TB Uphusen - Arminia Hannover
15:00TuS Sulingen - TuS Bersenbrueck
15:00VfL Oldenburg - FC Wunstorf
Niemcy » 5 liga » Oberliga Bayern North
14:00DJK Don Bosco Bamberg - DJK Ammerthal
15:00FSV Erlangen-Bruck - SC Eltersdorf
Niemcy » 5 liga » Oberliga Mittelrhein
15:00Viktoria Arnoldsweiler - VfL Vichttal
15:00Borussia Freialdenhoven - TV Herkenrath
15:00TSC Euskirchen - Pesch
15:00Bergisch Gladbach - FC Hürth
15:00SV Breinig - SSV Merten
15:30Hilal Maroc Bergheim - Spvg Wesseling Urfeld
15:30FC Hennef 05 - VfL Alfter
Niemcy » 5 liga » Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00SV Gonsenheim - SC Idar-Oberstein
Niemcy » 5 liga » Oberliga Niederrhein
15:00VfB Hilden - VfB Homberg
15:00FC Monheim - SC Duesseldorf West
15:00Ratinger SV - Velbert
15:00SW Essen - Cronenberger SC
15:00TV Jahn Hiesfeld - TuRU Düsseldorf
15:00SV Straelen - VfB Speldorf
15:00FSV Vohwinkel - SpVg Schonnebeck
15:00FC Bocholt - Sportfreunde Baumberg
15:30DSC 99 Duesseldorf - VfR Krefeld Fischeln
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka Piąta liga niemiecka NOFV-Nord
14:00CFC Hertha 06 - FC Strausberg
14:00SV Altludersdorf - 1. FC Frankfurt
14:00SV Gruen-Weiß Brieselang - FC Anker Wismar
14:00Hansa Rostock II - SV Victoria Seelow
14:00Hertha Zehlendorf - FC Mecklenburg Schwerin
Niemcy » 5 liga » Piąta liga niemiecka NOFV-Sud
14:00SV Merseburg 99 - Carl Zeiss Jena
14:00BSG Wismut Gera - Einheit Rudolstadt
Niemcy » 5 liga » Oberliga Westfalen
15:00FC Bruenninghausen - Hammer SpVgg
15:00SC Paderborn 07 II - SC Hassel
15:00LR Ahlen - Schalke 04 II
15:00Siegen - SC Westfalia Herne
15:00FC Gutersloh - ASC Dortmund
15:00Bielefeld II - TuS Ennepetal
15:00TuS Haltern - TSG Sprockhövel
OdwołanyFC Kaan-Marienborn 07 - TSV Marl-Hüls
Niemcy » 5 liga » Oberliga Flens
14:00SV Eichede - Union Neumünster
14:00Holstein Kiel II - SV Todesfelde
14:00TSV Laegerdorf - FC Dornbreite Lübeck
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
18:00Molde - Haugesund
18:00Stabæk - Tromsø
18:00Viking - Vålerenga
18:00Sandefjord - Strømsgodset
18:00Sogndal - Sparta
20:00Brann - Rosenborg
Norwegia » 2 liga » 1. Divisjon
13:00Elverum - Sandnes
13:00Jerv - Bodø/Glimt
13:00Åsane - Tromsdalen
13:00Strommen - Ull Kisa
18:00Levanger - Floro
18:00Kongsvinger - Mjondalen
Nowa Zelandia » 1 liga » Premiership
KoniecHamilton Wanderers - Tasman United
KoniecTeam Wellington - Eastern Suburbs
KoniecOtago United - Auckland City FC
KoniecCanterbury United - Waitakere United
Oman » 1 liga » Professional League
14:55Al-Shabab - Mirbat
15:00Al-Suwaiq - Muscat
15:00Al-Nasr - Al Salam
16:15AL-Nahda - Dhofar
17:15Oman FC - Fnjaa
18:00Al Mudhaibi - Al-Oruba
18:00Saham - Sohar
Paragwaj » 1 liga » Liga paragwajska Clausura
KoniecNacional 1-1 Rubio Nu
23:00Sol de America - Sportivo Trinidense
01:10Olimpia - Luqueno
Peru » 1 liga » Primera División - Clausura
KoniecAlianza Lima 1-0 U.Comercio
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
15:00Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz
17:00Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
17:45GKS Katowice - Ruch Chorzów
Polska » 3 liga » 2. Division
10'Znicz Pruszków 0-0 Siarka Tarnobrzeg
17:00GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
Polska » Zielona Góra Grupa 3
14:00Dąb II Przybyszów - Błękitni Lubięcin
14:00Ks Falubaz Ii Zielona Góra - Gks Siedlisko
Polska » Lublin Grupa 3
11:00Lks Skrobów - Ks Nasutów
11:00Piekiełko Przykwa - Kadet Lisów
11:00Gigant Przytoczno - Czarni Orlęta Dęblin
13:00Lks Kamionka - Sks Leokadiów
15:00Gks Abramów - Zawisza Garbów
15:00Orlęta Nowodwór - Gabaryty Dęblin
Polska » Sieradz Grupa 1
11:00Lks Orion Olewin - Lzs Trębaczew
13:00Lks Zagłębie Lipnik - Lks Zryw Ożegów
13:00Lzs Staw - Lks Czarni Rząśnia Ii
15:00Lks Unia Ii Sulmierzyce - Ks Radoszewice
15:00Ks Kraszkowice - Lzs Pątnów
15:00Lks Płomień Makowiska - Lks Piast Ruda
Polska » Jarosław Grupa 2 (rw)
11:00Lks Wisznia Nienowice - Lks Duńkowice
12:00Lks Iskra Zabłotce - Ks Szówsko
12:00Lks łazowianka łazy - Lks Unia Zaleska Wola
12:00Lks Szkło Młyny - Lks Hetman Laszki
12:00Lks Korzenica - Lks Agro Chotyniec
Polska » Grupa 1 Mazowieckie
15:00Pwks Huragan Skok Wołomin - Wisła II Płock S.a.
15:00Mkp Pogoń 2 Siedlce - Mks Mazovia Mińsk Maz.
Polska » "zina" Grupa 2 Slaskie
15:00Lks Silesia Lubomia - Lks Orzeł Mokre
15:00Ks Energetyk Row II Rybnik - Lks Raszczyce
Polska » Wrocław "klasa B Gr. V"
11:00Czarni Chrząstawa - śliwice
11:00Długołęka 2000 - Gks Kamień
11:00Zbytowa - Dąb Pruszowice
13:00Ks Byków - Błękitni Krzeczyn
13:00Piast Nadolice - Borowianka Borowa
15:00Wks Wliczyce - Widawa Grędzina
Polska » Grupa 3
14:00Atom Grądy-goświnowice - Sudety Burgrabice
14:00Lzs Trzeboszowice - Lzs Maciejowice
14:00Kałków - Gierałcice
14:00Dziewiętlice - Lzs Ks II Starowice
14:00Lks Orzeł Reńska Wieś (powiat Nyski) - Kastor Jasienica Górna
Polska » Sosnowiec "patrick"
15:00Lks Ostoja żelisławice - Ks Niwy Brudzowice
Polska » Legnica Grupa 2
11:00Błysk Studzionki - Błyskawica Luboszyce
11:00Victoria Tymowa - Platan Siedlce
11:00Wiewierzanka Wiewierz - Ks Skarpa Orsk
11:00żelazny Most - Huzar Raszówka
12:00Lks Niemstów/siedlce - Sokół Niechlów
14:00Unia Szklary Górne - Transportowiec Kłopotów
Polska » Lubliniec
15:00Lks Płomień łagiewniki Wielkie - Lks Promień Ii Glinica
15:00Lks Victoria Strzebiń - Lks Zieloni Zborowskie
15:00Lks Wierzbie - Ks Tajfun Harbułtowice
Polska » Sieradz Grupa 2
12:00Lks Pyszków - Lgks Charłupia Mała
13:00Uks Ustków - Lks Kalinowa
14:00Ks Unia Sieradz-męka - Ks Tęcza Brodnia
14:30Ts Janiszewice - Uks Sokół Goszczanów
15:00Pisia Zygry - Lks Socha
15:00Ks Inter-woźniki - Lzs Rębieskie
Polska » Grupa 3
13:00Lzs Radłów - Lzs Stobrawa Wachowice
13:00Lzs Borki Wielkie - Zks Motor Praszka
14:00Lzs Wichrów - Lks Przedmość
14:00Lzs Albor Borki Małe - Lzs Wojciechów
14:00Lzs Bugaj Nowy - Lzs żytniów
Polska » Biała Podlaska Grupa 1
13:00Młodzeżówka Radzyń Podlaski - Splgmp Rogoźnica
13:00Orzeł Czerna - Janowia Janów Podlaski
13:00Ks Twierdza Kobylany - Granica Terespol
13:00Srg Sławatycze - Glks Rokitno
13:00Victoria Parczew - Dąb Dębowa Kłoda
Polska » Grupa 3
14:00Gks Szczytno - Kp Purda
Polska » Lodzkie
11:15Pelikan Ii łowicz - Gks II Bełchatów Sa
15:00Gks Orkan Buczek - Ks Paradyż
Polska » Rybnik "football Center"
11:00Ks 27 II Gołkowice - Lks Płomień Ochojec
15:00Lks Baranowice - Lks Polonia łaziska
15:00Lks Borowik Szczejkowice - Gks Pierwszy Chwałowice
15:00Ks żory - Mks Czerwionka
Polska » Grupa 6
14:00Lzs Gks Piomar II Tarnów-przywory - Lks Rożniątów
14:00Lks Rzemiosło Dziewkowice - Lks Tęcza Szymiszów
14:00Lzs Staniszcze Wielkie - Ks Ii Krasiejów
14:00Ssks Stal Zawadzkie - Lzs II Piotrówka
14:00Lzs Fiorentina Kamex Nakło - Lks Błękitni Rozmierz
Polska » Lublin Grupa 1
13:00Iskra Krzemień - Perła Borzechów
14:00Sygnał Chodel - Ruch Popkowice
14:00Stok Zakrzówek - Stal Ii Kraśnik
14:00Poniatowa Wieś - Wisła Józefów
14:00Guks Modliborzyce - Lks Stróża
15:00Płomień Trzydnik Duży - Potok Wielki
16:00Unia Wilkołaz - Tęcza Kraśnik
Polska » Piotrków Trybunalski Lodzkie
15:00Włókniarz Moszczenica - Zapał Krzętów
15:00Lechia Ii Tomaszów - Start Lgota Wielka
Polska » Koszalin Grupa 3
12:00Sokół Spore - Głaz Tychowo
12:00Smak Pomorski Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe
12:00Mechanik Ii Iskra Kłanino Bobolice - Zryw II Kretomino
14:00Ks Gwda Wielka - Gryf Dobrowo
14:00Pogoń Wierzchowo - Graf Bukówko
Polska » Ciechanów-ostrołęka Grupa 1
13:00Wkra Ii żuromin - Pełta Karniewo
13:00Wkra Radzanów - Gladiator Słoszewo
16:30żbik Ii Nasielsk - Gryf Kownaty żędowe
Polska » Skierniewice Grupa 1
11:00Zjednoczenie Dzierzgów - Korona Wejsce
11:00Kopernik Kiernozia - Naprzód Jamno
14:00Jutrzenka Mokra Prawa - Fenix Boczki
Polska » Jarosław Grupa 5 (rw)
12:00Lks Czerwoni Cewków - Lks Roztocze Ruda Różaniecka
12:00Lks Zjednoczeni Zabiała - Lks Walter Opaka
12:00Lks Dąb Cetula - Lks Mołodycz
12:00Lks Leśnik Płazów - Lks Błękitni Zalesie
Polska » Wrocław "greenpost" Dolnoslaskie
11:00Brzeg Dolny - Orzeł Sadków
14:00Ks żórawina - Mkp Wratislavia
14:00Orzeł Prusice - Energetyk Siechnice
Polska » Kraków Grupa 1 Malopolskie
15:00Orzeł Iwanowice - Wks Prosna Wieruszów
15:00Mks Nowa Proszowianka - Zieleńczanka Zielonki
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Viii"
14:00Zieloni Rakoszyce - Ulks Piotrowice
14:00ślęża Sobótka - Polonia Jaksonów
14:00Orzeł Pustków Wilczkowski - Ulks Piotrowice
14:00Dromex Piersno - Kp Wichrów
14:00Glks Mietków - Zieloni Wilczkowice
16:00White Bat Czerńczyce - Lzs Zachowice
Polska » Grupa 6
14:00łężce - śląsk Reńska Wieś
14:00Fc Pilszcz - Lzs Kotlarnia- Goszyce
14:00Ks Twardawa - Victoria łany
15:00Lzs Lisięcice - Lzs Start Bogdanowice
15:00Lzs Odrzanka Dziergowice - Lzs Orzeł Dzierżysław
Polska » Brzesko
13:00Tymon Tymowa - Iva Iwkowa
14:00Temida Złota - Jedność Paleśnica
15:00Strażak Mokrzyska - Szczepanów - Kłos łysa Góra
Polska » Legnica Grupa 5
11:00Płomień Nowa Wieś Grodziska - Lks Chełmiec
11:00Sokół Sokołowiec - Kuźnia II Jawor
11:00Górnik II Złotoryja - Iskra Jerzmanice Zdrój
11:00Rataj Paszowice - Lechia Rokitnica
14:00Tatra Krzeniów - Ks Winnica
14:00Platan Sichów - Orzeł Wojcieszyn
Polska » Skoczów
11:00Ks Nierodzim - Lks Iskra Iskrzyczyn
11:00Lks Błękitni Pierściec - Uks Apn Góral Istebna
15:00Lks Zryw Rudnik - Lks Spójnia Górki Wielkie
15:00Lks Błyskawica Ii Kończyce Wielkie - Lks Pogórze
Polska » Kraków "grupa 3"
11:00Wiślanie II Jaśkowice - Bieżanowianka Kraków
Polska » Wrocław "klasa B Gr. I"
11:00Lech Barkowo - Dąb Kuraszków
11:00Ruch Warzęgowo - Herosi Stary Wołów
14:00Olimpia Godzięcin - Sparta Miłcz
14:00Rosa Rościsławice - Albatros Lubiel
14:00Orkan Mojęcice - Ks Piotrkowice
14:00Odra Stary Dwór - Wks Brzeźno
Polska » Zabrze "sushi Kushi"
11:00Pks Ruch II Kozłów - Ks Start Sierakowice
15:00Gks Walka Zabrze - Ks Orły Bojszów
15:00Lks Orzeł Stanica - Lks Naprzód świbie
Polska » Kraków "grupa 2"
13:00Prądniczanka II Kraków - Zelków
15:00Sportowiec Modlniczka - Liszczanka Liszki
Polska » Grupa 9
14:00Lzs Rudziczka - Lzs Niwnica-konradowa
14:00Lzs Czyżowice - Lzs Włodary-węża
14:00Lzs Grom Szybowice - Lzs łąka Prudnicka
14:00Lzs Przechód - Lzs Kępnica
Polska » Zamość Grupa 1
12:00Perła Deszkowice - Orzeł Tereszpol
14:00Huk Lipiny - Błękitni Obsza
14:00Tur Turobin - Gks Relax Radecznica
14:00Tanew Majdan Stary - Metalowiec Goraj
15:00Cosmos Józefów - Aleksandria Aleksandrów
15:00Piast Babice - Tarpan Korchów
Polska » Częstochowa "football Factory" Slaskie
15:00Ks Panki - Orzeł Kiedrzyn
15:00Amator Golce - Lotnik Kościelec
Polska » Szczecin Grupa 2
14:00Saturn Szadzko - Dąb Dębice
15:00Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo
15:00Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo
16:30Unia Stargard Szczeciński - Zorza Tychowo
Polska » Radom "keeza" Grupa 1
14:00Wisła Chotcza - Maków
15:00Krępianka Rzeczniów - Hubal Chlewiska
15:00Zajezierze - Video Ciepielów
15:00Legion Suskowola - Jastrząb
15:00Zalesice - Wulkan Zakrzew
15:30Postęp łaziska - Wisła Solec
Polska » Krosno Grupa 3
11:00Wzdów - Niebocko Victoria
11:00Dydnia Zryw - Jasionów Jks
11:00"orły" Jabłonka - Golcowa
11:00Hłudno - Trześniów
14:30Izdebki Lks - Lks Nozdrzec
14:30Grabownica - Domaradz Sokół
Polska » Grupa 2 Zachodnio-pomorskie
11:00Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz
Polska » Nowy Sacz Malopolskie
14:00Bobowa - Skalnik Kamionka Wielka
14:00Orkan Szczyrzyc - Gród Podegrodzie
14:30Huragan Waksmund - Kolejarz Stroze
14:30Rupniów - Płomień Limanowa
Polska » Gorzów Wielkopolski Grupa 1
11:00Ks Wysoka - Walka Czarnów
12:00Gkp Bogdaniec - Zuo Victoria Stanowice
15:00Klub Sportowy Białcz - Wicher Staw
15:00Unia Lubiszyn Tarnów - Warta Kołczyn
Polska » Konin Grupa 1
15:00Wicher Dobra - Sparta Barłogi
15:00Teleszyna Przykona - Osiek Wielki
15:00Orzeł Kawęczyn - Kp Zryw Dąbie
Polska » Szczecin Grupa 1 Zachodnio-pomorskie
15:00Mewa Resko - Ina Ińsko
Polska » Dębica Podkarpackie
14:00Lks Wiewiórka - Team Przecław
14:00Raniżovia Raniżów - Wilga Widełka
14:00Kamieniarz Golemki - Lechia Sędziszów Młp.
15:00Sokół Kolbuszowa Dolna - Monis Bielowy-strzegocice
Polska » Nowa Sól
14:00Topola łupice - Piast Parkovia II Trzebiechów
14:00Thrash Attack Lipiny - Pogoń Wschowa
14:00Błękitni Wierzbnica - Polonia Kiełcz
15:00Zorza Nowe żabno - Modrzew Modrzyca
Polska » Leszno Grupa 2
13:00Helios Czempiń - Sokół Kaszczor
14:00Helios Bucz - Sokół Włoszakowice
14:00Dąb Boguszyn - Brenewia Wijewo
14:00Karpik Kopanica - Rywal-klon Mochy
15:00Grom Wolsztyn - Znicz Obra
Polska » Nowy Sacz
11:00Amator Paszyn - Dunajec Nowy Sącz
11:00świniarsko - łosoś łososina Dolna
11:00Ubiad - Korzenna Korzenna
13:00Zyndram łącko - Hart Tęgoborze
15:00Helena Nowy Sącz - Sokół Stary Sącz
15:00Górka Szczereż - Zawisza W Rożnowie
15:00Victoria Witowice Dolne - Grybovia Grybów
15:00Ulks Przydonica - Budowlani Jazowsko
Polska » Brzesko
12:30Pagen Ii Gnojnik - Orzeł Lewniowa
15:00Błękitni Piotrów - Jadowniczanka II Jadowniki
Polska » Ciechanów-ostrołęka
12:00świt Baranowo - Korona Karolinowo
14:00Orzeł Sypniewo - Ks Wąsewo
15:00Lzs Pokrzywnica - Aldo Bartnik Myszyniec
15:00"kurpik"kadzidło - Boruta Kuczbork
Polska » Kalisz Grupa 3
11:00Huragan Szczury - Zębców Ostrów Wlkp.
11:00Ostrovia Ii 1909 Ostrów Wlkp. - Orzeł Wysocko Wielkie
11:00Iskra-prosna Sieroszewice - Lilia Mikstat
15:00Wtórkowianka Wtórek - Masovia Kraszewice
15:00Sokoły Droszew - Ogniwo łąkociny
Polska » Radom "campeon.pl" Mazowieckie
14:00Skaryszewianka Skaryszew - Mogielanka Mogielnica
15:00Zwolenianka Zwoleń - Gracja Tczów
15:00Jodła Jedlnia Letnisko - Centrum Radom
15:00Proch Pionki - Ogniwo Wierzbica
Polska » Szczecin Grupa 5
13:00Korona Raduń - Iskra Warszyn
13:30Pomorzanin Zamęcin - Grom Płonno
14:30Iskra Pomień - Gryf Objezierze
14:30Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik
15:30Ina Nadarzyn - Remor Recz
Polska » Warszawa Grupa 1
11:00Rks Mazur II Radzymin - Mks Wicher Ii Kobyłka
11:00Farmacja Tarchomin - Gks Korona Jadów
15:00Wks Rząśnik - Kp Rządza Załubice
Polska » Krosno Grupa 6
11:00Hankówka - Szebnie Jasiołka
11:00Nowy Glinik Dragon - Osobinca Sparta
11:00Dębowiec - Lks "czardasz" Osiek Jasielski
14:30Krempna Wrzos - łubienko
14:30Błażkowa - Brzyska
Polska » Warszawa Grupa 4
16:00Ap żyrardów - Gks Orion-puls
Polska » Konin Wielkopolskie
11:00Wilki Wilczyn - Zjednoczeni Rychwał
15:00Czarni Ostrowite - Płomień Nekla
15:00Warta Eremita Dobrów - Błękitni Mąkolno
15:00Gks Sompolno - Tulisia Tuliszków
Polska » Biała Podlaska Lubelskie
13:00Ks Kujawiak Stanin - Unia Krzywda
13:00Niwa łomazy - Bizon Jeleniec
13:00Grom Kąkolewnica - łazowki Ks łazy
13:00Huragan Międzyrzec Podlaski - Tytan Wisznice
13:00Dobryń Duży - Lutnia Piszczac
13:00Orlęta łuków - Olimpia Okrzeja
13:00Unia żabików - Lks Milanów
Polska » żary
14:00Wks łaz - Iskra Jabłoniec
14:00Zieloni Drożków - Fax Bieniów
14:00Budowlani IIi Lubsko - Błękitni Olbrachtów
14:00Promień Ii żary - Nysa Trzebiel
15:00Sparta Grabik - Łks łęknica
15:00Tupliczanka Tuplice - Ks Lipna
Polska » Poznań Grupa 1
14:00Polonia II środa Wlkp. - Lechita Kłecko
15:00Clescevia Kleszczewo - Gts Phytopharm Klęka
Polska » Tarnów Grupa 4
11:00Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe - ładna
14:00Gosłavia Gosławice - Koszyce Wielkie
14:00Pogórze Pleśna - Olszynka Ołpiny
15:00Pogoria Pogórska Wola - Orzeł Lisia Góra
15:00Tuchovia II Tuchów - Dunajec Mikołajowice
15:00łękawica - Niwka
15:00Radlna - Zgłobice
Polska » Gdańsk Grupa 2
11:00Pomorze Akademia Sportowa - Polonia II Gdańsk
11:00Zaspa Gdańsk - Ap Kp Gdynia
11:00Uks 82 Klukowo - Morena Gdańsk
20:30Kp Gdynia - Pomorzanin Gdynia
Polska » Kraków "grupa 1"
12:00Novi Narama - Słomniczanka Ii Słomniki
13:00Polonia Wilczkowice - Kapitol Racławice
15:00Trątnowianka Trątnowice - Płomień Kościelec
15:00Sparta Skrzeszowice - Agricola Klimontów
Polska » Jelenia Góra Grupa 1
11:00Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków
11:00Pogoń Wleń - Kwarc-nowak Eko Pisarzowice
12:00Budowlani Wojcieszów - Czarni Strzyżowiec
KoniecOlimpia II Kamienna Góra - Amfibolit Leszczyniec
14:00Ks łomnica - Lechia Piechowice
15:00K.s Włókniarz Chełmsko śląskie - Piast Bolków
Polska » Leszno Grupa 1
11:30Rydzyniak II Rydzyna - Grom Czeluścin
15:00Gks Krzemieniewo - Korona Ii Wilkowice
Polska » Legnica Grupa 1
14:00Pogoń Góra - Stal Chocianów Ii
14:00Kalina Sobin - Iskra Droglowice
14:00Komorniki K/polkowic - Gwardia Białołęka
14:00Korona Czernina - Zawisza Serby
14:00Ks łagoszowia łagoszów - Buczyna
14:00Mieszko Ruszowice - Victoria Siciny
14:00Orzeł Czerna - Victoria Parchów
Polska » Piła Grupa 2
13:00Czarnków Ii - Pęckowo Ii
14:00Kuźnica Czarnkowska - Gulcz
15:00Rosko Ii - Golnica Ryczywół
Polska » Radom "nice Sport 2" Grupa 2
13:00Sokół Przytyk - Lks Potworów
14:00Chojniak Wieniawa - Strażak Wielogóra
14:00Powała Taczów - Mks Wyśmierzyce
Polska » Poznań Grupa Wsch. Wielkopolskie
20:00Wiara Lecha Poznań - 1922 Lechia Kostrzyn
Polska » Zamość Lubelskie
12:00Orion Dereżnia - Omega Stary Zamość
14:00Huczwa Tyszowce - Włókniarz Frampol
14:00Igros Krasnobród - Olender Sól
14:00Unia Hrubieszów - Korona łaszczów
14:00Ostoja Skierbieszów - Victoria łukowa-chmielek
15:00Orkan Bełżec - Wojan Eb Olimpia Miączyn
Polska » Szczecin Grupa 1
14:00światowid 63 Ii łobez - Lotnik Czarne
Polska » Gdańsk "no10.pl" Grupa 1
11:00Portowiec Gdańsk - Arka Prusewo
11:00Eko-prod Szemud - Sokół Bożepole Wielkie
12:00Bojano Lzs - Latarnik Choczewo
13:00Mks II Władysławowo - Kp Sopot
14:00Karlikowo Sopot - Kaszubia Starzyno
Polska » Gdańsk Grupa 5
13:00Unia Klawkowo - Czarni Piece
13:00Temis Brda Wielkie Chełmy - Nowi Nowa Cerkiew
14:00Szlachta Mkp - Grom Leśno
14:00Zieloni łąg - Perła Czyczkowy
15:30Agra Ostrowite - Orkan Huta
Polska » Limanowa
11:00Jaworzanka Jaworzna - Uran łukowica
11:00Płomień II Limanowa - Witów Mszana Górna
14:00Tymbark II - Rybie
Polska » Słupsk Grupa 1
13:00Smoki Podole Małe - Diament Ii Trzebielino
14:00Słupia Charnowo - Unison Machowino
14:00Unia Korzybie - Dąb Kusowo
14:00Grab Grapice - Victoria Słupsk
Polska » Nowy Sacz Grupa 2
11:00Dąbrovia Wielogłowy - Galicja Nowy Sącz
14:00Kpt Nawojowa - Piątkowa łęg
15:30Barciczanka Barcice - Biegoniczanka
15:30Orzeł Ptaszkowa I - łęka
Polska » Podhalański Grupa 1
11:00Skawianin Skawa - Ks Luboń Skomielna Biała
11:00Unia Naprawa - Korona Piekielnik
11:00Wierchy Lasek - Grel Trute
11:00Delta Pieniążkowice - Dunajec Ostrowsko
14:00Skałka Rogoźnik/stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa
14:00Wiatr Ludźmierz - Janosik Sieniawa
Polska » Poznań Grupa 3
10:00Odlew Poznań - Uks śrem
14:00Okoń Sapowice - Zawisza Dolsk
15:00Skra Wielkopolska Otusz - Przemysław Poznań
15:00Orły Plewiska - Ks Gminy Brodnica Manieczki
Polska » Warszawa Grupa 2
14:00Ckks Sokół - Ks Puznówka 1996
14:00Uks Amur Wilga - Rks Bór Regut
20:00Polonia Ii Warszawa S.a. - Pks Victoria Zerzeń
Polska » Kielce "seniorów" Grupa 2
11:00Dąb Nagłowice - Partyzant Wodzisław
14:00Piaskowianka Piaski - Zieleń żelisławice
14:00Ks Nida Sobków - Zryw Skroniów
14:00Nidzica Dobiesławice - Lks Gród Wiślica
14:30Wierna II Małogoszcz - Nida Oksa
Polska » Gdańsk "no10.pl" Grupa 2 Pomorskie
11:00Beniaminek O3 Starogard Gd. - Błękitni Stare Pole
14:00St. Drewnica Czarni Przemysław - Kornowscy Szarża Krojanty
Polska » "saltex" Podlaskie
13:00Pogoń łapy - Mks Mielnik
13:30Sparta 1951 Szepietowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
15:00Orzeł Kolno - Warmia Grajewo
17:00Magnat Juchnowiec Kościelny - Ks Michałowo
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Biebrza Goniądz
Polska » Warszawa Grupa 1 Mazowieckie
14:00Uks Błyskawica W-wa - Łks Promnik łaskarzew
15:00Mkrs Wisła Maciejowice - Tks Bóbr Tłuszcz
15:00Mks Bug Ii Wyszków - Ss Hutnik W-wa Sp. Z O.o.
15:00Lks Mazur Ii Karczew - Wrks Olimpia Warszawa
Polska » Szczecin Grupa 5
14:00Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko
14:00Wolność Choszczno - Gryf Przekolno
15:00Unia Ii Dolice - żalęcino - Orzeł żeńsko
Polska » Malbork "no10.pl" Grupa 4
11:00Rodło II Kwidzyn - Wisła Tczew
Polska » Legnica Grupa 3
11:00Nowy Kościół - Przyszłość Prusice
14:00Huragan Proboszczów - Lzs Lipa
14:00Orzeł Zagrodno - Bazalt Piotrowice
14:00Fenix Pielgrzymka - Błekitni Kościelec
Polska » Dębica Grupa 2
11:00łęki Górne - Lks Brzeźnica
11:00Wisłoka II Dębica - Lks Bobry Bobrowa
14:00Lks Stasiówka - Lks Pustków
14:00Zasów-mokre - Lks Borowiec Straszęcin
14:00Lks żyraków - Lks Nagoszyn
Polska » łódź Lodzkie
12:30łks Ii łódź - Uks Sms łódź
15:00Sokół II Aleksandrów - Muks Włókniarz Pabianice
Polska » "świętokrzyska " Swietokrzyskie
14:00Olimpia-pogoń Staszów - łysica Bodzentyn
14:00Moravia Morawica - Partyzant Radoszyce
14:00Łks łagów - Unia Sędziszów
Polska » Bydgoszcz Grupa 1
14:00Tartak Wudzyn - Tucholanka Tuchola
15:00Lzs Piaseczno - Victoria Niemcz
15:00Dąb Potulice - Victoria Czernikowo
Polska » Wałbrzych Grupa 3
12:00Koliber Uciechów - ślęża Maxbud Ciepłowody
13:00Znicz Lubnów - Lks Gilów
14:00Glks Kamiennik - Inter Ożary
15:00Sparta Ziębice - Unia Złoty Stok
15:00Wieża Rudnica - Słowianin Wolibórz
15:00Henrykowianka Henryków - Roztocznik
Polska » Rzeszów Grupa 3
11:00Czarni Kraczkowa - Polonia Hyżne
14:00Orzeł Wysoka łańcucka - Orzeł Harta
14:00Głuchowianka Głuchów - Pogórze Husów
14:00Markovia Markowa - Arka Albigowa
14:00Rzemieślnik Strażów - Jawor Krzemienica
16:00Halo Hyżne - Lks Tarnawka
Polska » Bydgoszcz Grupa 2
11:00Tęcza Wiąg - Ułani Dragacz
12:30Gwiazda Bukowiec - Wisła Gruczno
17:00Wisła Fordon - Grom Osie
Polska » Tarnów Grupa 5
11:00Alfa Siedliska - Rzepiennik Strzyżewski
11:00Zryw Wielka Wieś - Karwodrza
11:00Siemiechów - Rzuchowa
15:00Tarnowiec Tarnowiec - Liwocz Szerzyny
15:00Więckovia Więckowice - Olszyny
Polska » Grupa 1
14:00Lks Pogoń Banie Mazurskie - Ks Lzs Fala Warpuny
15:00Ks Pojezierze Prostki - Lks Mazur Wydminy
Polska » Grupa 2 Pom, zachpom, kuja, wielkop
11:00Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino
Polska » Jarosław Grupa 3 (rw)
11:00Lks Sobol Niżatyce - Pks Unum Babice
12:00Lks Gorliczanka Gorliczyna - Lks San Gorzyce
15:00Lks Sokół Studzian - Kks Alabaster łopuszka Wielka
15:00Lks Cresovia Krzeczowice - Lks Zorza Jagiełła
15:00Lks Błękitni Grzęska - Lks Start Mirocin
15:00Lks Promyk Urzejowice - Lks Wisłok świętoniowa
15:00Rks Błyskawica Rozbórz - Lks Majdan Sieniawski
Polska » Kujawsko-pomorskie
15:00Kujawiak Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Polska » Wrocław "klasa A Gr. Ii"
11:00Plon Gądkowice - Victoria Orzeszków
12:00Iskra Pasikurowice - Lotnik Twardogóra
14:00Orzeł Pawłowice W-w - Barycz Sułów
14:00Dolpasz Skokowa - Błysk Kuźniczysko
14:00Orla Korzeńsko - Zorza Pęgów
14:00Kometa Krzelów - Kometa Kryniczno
14:00Ks łozina - Barycz Milicz
Polska » Rzeszów Grupa 6
11:30Florian Ostrowy Tuszowskie - Werynianka Werynia
12:00Tempo Cmolas - Zacisze Trześń
14:00Kolbuszowianka II Kolbuszowa - Ks Dzikowiec
14:00Iskra łączki Brzeskie - Potok Dobrynin
14:00Trotyl Zarębki - Orzeł Kosowy
15:00Vigor Trzęsówka - Marmury-przyłęk
Polska » Bydgoszcz Grupa 5
12:00Fregata Polanowice - Tarant Wójcin
14:00Orłowianka Orłowo - Lzs Wielowieś
Polska » Wieliczka
13:30Batory Wola Batorska - Contra Sułków
15:00Sokół Chorągwica - Gdovia II Gdów
15:00Błyskawica Wyciąże - Czarnochowice
Polska » Włocławek Grupa 2
13:00Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn
15:00Orion Popowo - Wiślanin Bobrowniki
Polska » Grupa 4
14:00Lzs Avista łążyn - Lzs Lider Złotowo
Polska » Piotrków Trybunalski Grupa 2
14:00Motor Bujniczki - Luciążanka Przygłów
15:00Ks Victoria żytno - Lks Wola Krzysztoporska
15:00Piast Krzywanice - Start Niechcice
Polska » Jelenia Góra Grupa 3
11:00Jawa Otok - Lks Kraśnik Dolny
11:00Znicz Kruszyn - Leśnik Ii Osiecznica
11:00Lks Mierzwin - Zbylut Zbylutów
11:00Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - K.s Kotliska
11:00Lzs Nowa - Kolonia Bolesławiec
14:00Majdan Bolesławice - Twardy świętoszów
15:00Orzeł Gościszów - Lzs Niwnice
Polska » Krosno Grupa 2
11:00Krościenko Wyżne - Zmiennica
11:00Haczów - Jabłonica Polska
13:00Rogi Burza - Klimkówka Karpaty
13:00Sieniawa Wisłok - Wesoła
14:00Brzozovia Brzozów - Jaśliska
14:00Iskrzynia - Kobylany Victoria
Polska » Gorzów Wielkopolski "colloseum " Grupa 1
13:00Fenix ściechów - Błękitni Lubno
14:00Gkp Kłodawa - Zew Dąbroszyn
15:00Zjednoczeni Jeniniec - Orzeł Trzcinna
15:00Ks Złote Piaski Dzierżów - Spartan Sosny
Polska » Stalowa Wola Grupa 3
13:00Kłyż Tarnogóra - Jutrzenka Kopki
13:00Ks Wólczanka Wólka Grodziska - Victoria Giedlarowa
13:00Lks San Wierzawice - Orzeł Biedaczów
13:00Advit łętownia - Lks Jodła Przychojec
13:00Czarni Sójkowa - Łks łukowa
13:00Orzeł Rudnik - Lzs Polonia Przędzel
13:00Grabniak Hucisko - Ks Majdan łętowski
Polska » łódź Grupa 1
14:00Powstaniec Dobra - Ner łódzki
15:00Lks II Różyca - Milan Scuola Calcio łódź
16:00Victoria Stoki - Metalowiec
18:00Więcej Niż Sport - Lks Polonia Andrzejów
18:00Gkp Husaria Gealan Rzgów - Kks II Koluszki
Polska » Kielce "seniorów" Grupa 2
11:00Unia Małogoszcz - Glks Krasocin
11:00Vitalpol Solec Zdrój - Strzelec Chroberz
14:00Victoria 2015 Skalbmierz - Gks Imielno
14:00Lzs Czarnocin - Gks Kluczewsko
Polska » Lublin Grupa 1
11:00Orion Ii Niedrzwica Duża - Gks Gościeradów
11:00Kamex Polichna - Wisła Annopol
14:00Lks Kowalin - Ulks Dzierzkowice
14:00Perła Rudnik - Błękitni Kierz
15:00Iskra Ii Krzemień - Sprint Wierzchowiska
Polska » Piotrków Trybunalski Grupa 1
11:00Mgks Ii Drzewica - Lks Mroczków
11:00Tęcza Janków - Lks Białaczów
11:00Iks Inowłódz - Concordia 1909 Piotrków Tryb.
14:00Woy Bukowiec Opoczyński - Ks Poświętne
15:00Lks Atom Januszewice - Zjednoczeni Budziszewice
Polska » Dębica Grupa 2
14:00Dąbrówka Stara Jastrząbka - Skorpion Wylów
14:00Kamieniarz Ii Golemki - Hetman Dąbrówka Wisłocka
14:00Góra Motyczna - Orły Ruda
14:00Jamnica Dulcza Wielka - Orły Borowa
Polska » Warszawa Grupa 2 Mazowieckie
15:00Lzs Błękitni Korytów - Ks Teresin
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Iv"
11:00Piast Dobrzeń - Dąb Dobroszyce
11:00Klub Sportowy Komorów - Ks Gręboszyce
14:00Widawa Stradomia - Ap Oleśnica
14:00Ks Poniatowice - Wks Lipka
15:00Grom Szczodrów - Sokół Sokołowice
Polska » Grupa 1
14:00Lzs Znicz Włochy - Stobawa Ligota Dolna
14:00Ligota Oleska - Lks Różnowo
14:00Uszyce - Gks Widawa Wilków
14:00Lks Sokoły Bierdzany - Krzywiczyny
Polska » Lubliniec
15:00Ks Płomień Przystajń - Lks Sparta Tworóg
Polska » Kłodzko Grupa 2
11:00Cis Brzeźnica - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
11:00Czarni Braszowice - Orzeł Mąkolno
11:00Perła Płonica - Piasek Potworów
14:00Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń
15:00Harnaś Starczówek - Victoria Dębowiec
Polska » Częstochowa "grupa Ii"
14:30Lot Konopiska - Unia Masłońskie
14:30Ks Warta - Callida - Mks II Myszków
14:30Orły Kusięta - Ks Kotowice
14:30Ajaks Częstochowa - Lelovia Lelów
Polska » łódź Grupa 3
11:00Ks Ii Kutno - Uks Bzura Ozorków
12:00Ostrovia Ostrowy - Lks Malina Piątek
12:00Dąbrowianka - Lks Magnat Sierpów
14:30Victoria Grabów - Kotan Ozorków
Polska » Grupa 13
14:00Lzs Fc Egipt Krzyżowice - Lzs Maciowakrze
14:00Lzs Pogranicze Mokre - Lzs Ruch Zubrzyce
14:00Lzs Stal Grobniki - Lzs Polonia ściborzyce Wielkie
14:00Lzs Fortuna Chomiąża - Lzs Pogoń Wojnowice
14:00Lks Babice - Lks Rozumice
14:00Lzs Sokół Boguchwałów - Lzs Kresowianka Nowa Wieś
14:00Ks Lzs Zryw Wysoka - Lzs Rolnik Lewice
Polska » Stalowa Wola Grupa 1 (rw)
15:00Lzs Zbydniów - Wisan Skopanie
15:00Lzs Wola Baranowska - Koniczynka Ocice
15:00Oks Wielowieś - Lzs Jadachy
15:00San Wrzawy - Czarni Lipa
15:00Wks Zabrnie - Jeziorak Chwałowice
15:00Kolejarz Knapy - Nzs Kępie Zaleszańskie
15:00Ks żupawa - Ks łęg Stany
15:00Ts Transdźwig Stale - Siarka II Tarnobrzeg S.a.
Polska » Grupa 1
14:00Bks Warmianka Bęsia - Sas Szansa Reszel
14:00Lks Orkan Sątopy - Ks Olimpia Gmina Miłki
Polska » Grupa 2 Mazowieckie
11:00Promna - Lks Perła Złotokłos
14:00Gks Wilga Garwolin - Mks Znicz II Pruszków
Polska » Zielona Góra Grupa 1
15:00Klon Babimost - Mewa Cigacice
15:00Zenit ługów - Lech Sulechów
15:00Zorza Mostki - Bizon Wilkowo
15:00Rakovia Raków - Sokół Dąbrówka Wlkp
15:00Sparta Nietkowice - Zjednoczeni Lubrza
Polska » Koszalin Grupa 1
12:00Ks Sieciemin - Olympic Mieszko Warszkowo
12:00Płomień Jeżyczki - Uks Jantar Korlino
12:00Strong Zielenica - Ks Skibno
12:00Wrzos Wrześnica - Gryf Ii Polanów
12:00Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo
Polska » Lublin Grupa 4
11:00Bronowice - Perła Mełgiew
14:00Krzczonovia Krzczonów - Vir Dorohucza
14:00Mila Turka - Lks Wierzchowiny
14:00Lks Biskupice - Krężnica Jara
14:00Huragan Siostrzytów - Avenir Jabłonna
Polska » Sieradz Grupa 2
11:00Ks Ożarów - Ks Sparta Mokrsko
14:00Lzs Młynisko - Lzs Wydrzynie
14:00Lks Orzeł Galewice - Gks Czastary
14:00Lzs Komorniki - Lks łyskornia
14:00Victoria Skomlin - Lks Zryw Wójcin
14:00Ks Osiek - Lzs Start świątkowice
15:00Lzs "centra" Walichnowy - Lzs Hetman żdzary
Polska » Jarosław Grupa 3 (rw)
12:00Lzs Błyskawica łuczyce - Lks Fort Jaksmanice
12:00Lks Wesoła Zadąbrowie - Ks Jawor Nehrybka
12:00Lks Rada Orzechowce - Lks Niziny
12:00Bks Leśnik Bircza - Lks Gwiazda Maćkowice
12:00Uks Unia Fredropol - Lks Cresovia Kalników
15:00żurawianka żurawica - Ks Czarni Bolestraszyce
Polska » "haiz" Grupa 1 Slaskie
11:00Ks Raków II Częstochowa - Lks Sparta Lubliniec
Polska » "zina" Grupa 3 Slaskie
15:00Lks Forteca świerklany - Ks Płomień Połomia
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Vi"
11:00Falko Rzeplin - Burza-dombud Chwalibożyce
11:00Rzemieślnik Oława - Stary śleszów
11:00Orzeł Swięta Katarzyna - Sokół Ii Marcinkowice
11:00Pol-mont Polonia Godzikowice - ścinawa Polska
11:00Dolomit Chwałowice - Czarni Sobocisko
15:00Zalesie Wójcice - Pogoń Kopalina
Polska » Grupa 4
14:00Lzs Rzepce - Lzs Sudety Moszczanka
14:00Mańkowice-piątkowice - Polonia Biała
14:00Lzs Gryżów - Lzs Niemysłowice-dębowiec
14:00Lks Bodzanów - Lks Rusocin
Polska » Zabrze "majer"
15:00Lks Młodość Rudno - Mksr Czarni Pyskowice
15:00Ks Zamkowiec Toszek - Ks Carbo Gliwice
15:00Lks Olimpia Pławniowice - Ks Sośnica Gliwice
Polska » Legnica Grupa 3
11:00Ur-pal II Sokół Krzywa - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
11:00Relaks Szklary Dolne - Lubiatowianka Lubiatów
13:00Start Osetnica - Iskra Niedźwiedzice
14:00Orlik Okmiany - Kryształ Chocianowiec
14:00Lzs Nowa Wieś Lubińska - Lzs Biała
Polska » Racibórz
13:30Lks Jankowice - Lks Ruda Kozielska
15:00Lks Gamów - Lks Górki śląskie
15:00Lks Adamowice - Ks Stal Kuźnia Raciborska
15:00Lks Naprzód Czyżowice II - Lks Odra Nieboczowy
Polska » Bielsko-biała
15:00Bts Rekord II - Ks Bestwinka
16:00Ks Soła Kobiernice - Lks Mazańcowice
Polska » Grupa 4
14:00Lzs Golczowice - Lzs Stobrawa Stare Kolnie
14:00Lzs Ks Kruszyna-prędocin - Lzs Victoria Kościerzyce
14:00Lks Bizon Kurznie - Lzs Zwanowice
Polska » Biała Podlaska Grupa 2
13:00Wenus Oszczepalin - Bór Dąbie
13:00Hutnik Huta Dąbrowa - Orkan Wojcieszków
13:00Sokół Krynka łukowska - Polesie Serokomla
13:00Dębowica - Start Gózd
Polska » Sosnowiec "patrick"
11:00Lks Jedność Strzyżowice - Rks Radliczyce
11:00Ks Giebło - Ks Preczów
15:00Ckks Sokół - Ks Wysoka
15:00Aks Niwka Ii W Sosnowcu - Ks Unia Ii Dąbrowa Górnicza
15:00Lks Olimpia Włodowice - Uks Zagłębiak Tucznawa
15:00Jurajska Sp Warta Zawiercie - Ks Strażak Nowa Wieś
15:00Ks Mydlice Dąbrowa Górnicza - Ks Orzeł Ii Dąbie
Polska » Skoczów
11:00Lks Beskid Brenna - Lks Strażak Pielgrzymowice
15:00Lks Orzeł Zabłocie - Lks Goleszów
15:00Lks Olza Pogwizdów - Lks Strażak Pielgrzymowice
15:00Kp Beskid Skoczów II - Gks Morcinek Kaczyce
15:00Lks Błyskawica Kończyce Wielkie - Lks Kończyce Małe
Polska » Grupa 7
14:00Luks Delta Bielice - Polonia Przylesie
14:00Lks Plon Skoroszyce - Lks Ogrodnik Chróścina Nyska
14:00Lzs Rolnik Lasocice - Lzs Orzeł Olszanka
14:00Lzs Spartan Wójtowice - Lzs Kopice Skorpion II Więcmierzyce
14:00Lzs Victoria Wierzbnik - Lzs Czarnolas
14:00Lzs Czarni Przylesie Dolne - Lzs Młodoszowice
Polska » Lublin Grupa 2
12:00Wodniak Piotrawin-łaziska - Amator Leopoldów-Rososz
14:00Orły Kazimierz - Serokomla Janowiec
15:00Mazowsze Stężyca - Góra Puławska
Polska » Sieradz Lodzkie
12:00Lks Słowian Dworszowice - Lks Zapole
14:00Ks Chojne - Mlks Konopnica
15:00Pogoń Zduńska Wola - Lks Czarni Rząśnia
Polska » Koszalin Grupa 4
13:00Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo
Polska » Ciechanów-ostrołęka Grupa 2
14:00Orz Goworowo - Gks Max Rol Andrzejewo
14:00Glks Lelis - Wks Mystkówiec Stary
15:00Wymakracz Długosiodło - Guks Krasnosielc
Polska » Skierniewice Grupa 2
11:00Victoria Chrząszczew - Sokół Regnów
11:00Start Pukinin - Bio-sad Sadkowice
15:00Sobpol Konopnica - Korona
Polska » Krosno Grupa 1
11:00Górzanka - Polańczyk Nelson
11:00Poraż Juventus - średnia Wieś
11:00Czaszyn Lks - Jankowce
11:00Zagórz Osława - łukowe Gabry
14:00Lks Olszanica - Tyrawa
14:30Niebieszczany Remix - Myczkowce Zalew
Polska » Zielona Góra Lubuskie
14:00Mieszko Konotop - Zorza Ochla
Polska » Kraków Grupa 2 Malopolskie
13:00Piast Wołowice - Ap Kmita Zabierzów
14:00Kaszowianka Kaszów - Garbarnia II Kraków
Polska » Wrocław "klasa B Gr. X"
11:00Lks Krzyżanowice - Tur Wrocław
11:00Pks Augustyn - Mks Sołtysowice
11:00Malinka Malin - Spartan Marszowice
11:00Orzeł Ii Pawłowice W-w - Sparta Wrocław
11:00Grom Ligota Piękna - Różanka Wrocław
11:00Tomtex Widawa Wrocław - Płomień Wisznia Mała
Polska » Kalisz Grupa 1
11:00Gladiatorzy Peruszyce - Oks Ostrów Wlkp.
11:00Prosna Kalisz - Grom Golina
11:00żaki Taczanów - Jaskiniowiec Rajsko
11:00Czarni Dobrzyca - Lzs Cielcza
14:00Cks Zbiersk - Wks Witaszyce
Polska » Gorlice
11:00Lks Uście Gorlickie - Lks Zagórzany
11:00Ks Ropa - Lks Sokół Staszkówka
12:00Lks Królovia Królowa Górna - Lks Moszczanka Moszczenica
14:00Lks Wójtowa - Lks Biała Brunary
15:00Lks łużna - Lks Nafta Kryg
15:00Biecz Biecz - Ulks Wicher Mogilno
Polska » świdnica Grupa 1
11:00Mks Szczawno Zdrój Ii - Zieloni Mrowiny
11:00Zagłębie Wałbrzych - Sokół Kostrza
11:00Górnik Wałbrzych Ii - Zryw łażany
11:00Tęcza Bolesławice - Błyskawica Kalno
11:00Grom Panków - Piotrowice świdnickie Lks
11:00Karolina Jaworzyna śląska Ii - Płomień Dobromierz
12:00Nysa Kłaczyna - Huragan Olszany
Polska » Tarnów Grupa 2 Malopolskie
11:00Polan Żabno - Olimpia Wojnicz
14:00Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn
Polska » Gorzów Wielkopolski Grupa 2
13:00Lubuszanin Ii Drezdenko - Błyskawica Lipie Góry
13:00Dąb Górki Noteckie - Zorza Rolewice
17:00Fc Kursko - Polonia II Lipki Wielkie
Polska » Konin Grupa 2
15:00Zks Zagórów - Warta Kramsk
15:00Lmks Czarni Brzeźno - Orlik Miłosław
15:00Warta Krzymów - Lks ślesin
15:00Victoria II Września - Orły Huta łukomska
Polska » Limanowa
11:00Krokus Przyszowa - Dobrzanka Dobra
11:00Laskovia Laskowa - Słomka Siekierczyna
KoniecStradomka Skrzydlna - Ostra Olszówka Raba Niżna
14:00Orkan Niedźwiedź - Wierchy Pasierbiec
14:00Zenit Kasinka Mała - Gorce Kamienica
Polska » żywiec
11:00Lks Beskid Kocierz - Lks Jeleśnianka
Polska » Podhalański
14:00Przełęcz łopuszna - Podgórki Krauszów
14:00Babia Góra Lipnica Wielka - Skalni Zaskale
14:00Zapora Kluszkowce - Orawa Jabłonka
14:00Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów
14:00Wierchy Rabka - Lubań Tylmanowa
14:00Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Nkp Podhale Nowy Targ
Polska » Kalisz Grupa 1
11:00Cks Zduny - Unia Szymanowice
11:00Lks Gorzyce Małe - Błękitni Chruszczyny
11:00Czarni Wierzbno - Sokół Chwaliszew
14:00Prosna Chocz-kwileń - Las Kuczków
14:00Błysk Daniszyn - Tarchalanka Tarchały Wielkie
Polska » Zamość Grupa 2
13:00Graf Chodywańce - Delta Nielisz
14:00Sparta łabunie - Granica Lubycza Królewska
14:00Metanoja Lipsko - Szumy Susiec
15:00Pogoń 96 łaszczówka - Potok Sitno
15:00Szyszła Tarnoszyn - Sparta Wożuczyn
15:00Andoria Mircze - Perła Telatyn
Polska » Krosno Podkarpackie
11:00Iwonicz Iwonka - "markiewicza" Krosno
14:30Czarni 1910 Jasło - Kołaczyce Ostoja
14:30Besko Lks Przełom - Korczyna Kotwica
14:30łężyny - Nafta Jedlicze
14:30Kopytowa Polonia - Tarnawa Gimbal
14:30Rymanów Start - Targowiska
14:30Przysietnica - Przełęcz Dukla
14:30Skołyszyn - Grabówka
Polska » Szczecin Grupa 3
15:00Wicher Reptowo - Vielgovia Szczecin
19:00Hanza Goleniów - Orzeł Grzędzice
Polska » Radom "keeza" Grupa 2
14:00Zorza Klwów - Błotnica Ii
14:00Legion Głowaczów II - Stromiec
15:00Głuchów - Iskra Zbrosza Duża
15:00Megawat świerże G. - Blask Odrzywół
15:00Ruszcovia Borkowice - Lesznowola
Polska » Krosno Grupa 4
11:00Bóbrka - Węglówka
11:00Lubatowa - Równe Beskid
11:00Jasionka - Koniczynka
14:00Kombornia - Jasienica
14:00"orlew" Suchodół - Pustyny Orzeł
Polska » Koszalin Grupa 1 Zachodnio-pomorskie
11:00Fala - Hen Gąski - Jedność Ikar Krosino
13:00Radew Białogórzyno - Grom świelino
14:00Lzs Kowalewice - Arkadia Malechowo
15:00Syrena Grot Rymań - Płomień Myślino
15:00Gks Leśnik II Manowo - Passat Bukowo Morskie
Polska » Warszawa Grupa 2
14:30Srs Zamienie - Sf Warszawa
15:00Ks Glinianka - Orzeł Parysów
Polska » Rzeszów Grupa 1
11:00Rudzik Rudna Mała - Junak Rzeszów
11:30Dąb Dąbrowa - Stobierna Krzywe
14:00Plantator Nienadówka - Rudnianka Rudna Wielka
14:00Mrowlanka Mrowla - Staroniwa Rzeszów
18:00Rks Rzeszów - Lks Biała
Polska » Szczecin Grupa 2 Zachodnio-pomorskie
13:00Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko
14:00Polonia Giżyn - Orkan Suchań
14:00Drawa Drawno - Unia Dolice
15:00Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin
15:00Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-zdrój
Polska » Jarosław (rw) Podkarpackie
14:00Lks Start Pruchnik - Lks Skołoszów
15:00Mks Roztocze Narol - Lks Zorza Zarzecze
15:00Ts Biało Czerwoni Kaszyce 2001 - Ks Santos Piwoda
Polska » świebodzin
12:30Odra Glińsk - Obra Trzciel
13:00Brunatni Sieniawa - Delta Smardzewo
14:00Medyk II Cibórz - Skioldpasz Radoszyn
15:00Sokół Rozłogi - Zenit Myszęcin
15:00Victoria Szczaniec - Lubusze Rusinów
Polska » Piła Grupa 1
15:00Mieścisko - Szamocin
15:00Jedność Zakrzewo - Piast Złotów
15:00Nieżychowo - Miasteczko
Polska » Olkusz
11:00Legion Bydlin - Unia Jaroszowiec
14:00Hetman Dłużec - Centuria Chechło
14:30Leśnik Gorenice - Trzy Korony żarnowiec
15:00Prądnik Sułoszowa - Wielmożanka Wielmoża
15:30Spartak Charsznica - Promień Przeginia
Polska » Chrzanów
15:00Lew Olszyny - Uks "górnik Siersza"
15:00Zryw Brodła - Victoria 1918 Jaworzno Ii
15:00Lks żarki Ii - Unia Kwaczała
15:00Sprin Regulice - Polonia Luszowice
Polska » Bytom
11:00Ks Silesia II Miechowice - Dks Czarni Kozłowa Góra
15:00Ks Orkan Dąbrówka Wielka - Ks Górnik Bobrowniki śląskie
Polska » Kalisz Grupa 4
11:00Zawisza łęka Opatowska - Lzs Mikorzyn
11:00Ajax Rojów - Lzs Ostrówiec
15:00Zryw Kierzno - Ks Rogaszyce
15:00Sokół świba - Lzs Olszowa
15:00Lzs Trzcinica - Ks Hanulin
Polska » Podlaskie
14:00Krypnianka Krypno - żubr Drohiczyn
14:00Jasion Jasionówka - Hetman Tykocin
14:00Rudnia Zabłudów - Czarni Czarna Białostocka
14:00Orlęta Czyżew - Sokół 1946 Sokółka
15:00Korona Dobrzyniewo Duże - Hetman Białystok
15:00Lzs Narewka - Ks śniadowo
Polska » Szczecin Grupa 6
14:00Iskra Banie - Glks Bryza Reńsko
15:00Gryf Nowielin - Gks Golenice
15:00Pomorzanin Cychry - Goplana żabów
15:00Czarni Czerników - Santos Sarbinowo
Polska » Leszno Wielkopolskie
14:00Promień Krzywiń - Sparta Miejska Górka
14:30Sarnowianka Sarnowa - Rywal-ewmar Kurza Góra
15:00Orkan Chorzemin - Rks Rydzyniak Rydzyna
15:00Zjednoczeni Pudliszki - Korona Wilkowice
Polska » Chełm "seniorzy" Lubelskie
14:00Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny
14:00Unia Rejowiec - Ruch Izbica
14:00Frassati Fajsławice - Start 1944 Krasnystaw
14:00Spółdzielca Siedliszcze - Tatran Kraśniczyn
14:00Ogniwo Wierzbica - Brat-cukrownik Siennica Nad.
14:00Unia Białopole - Orzeł Srebrzyszcze
14:00Hutnik Ruda-huta - Hetman żółkiewka
Polska » Zielona Góra
14:00Czarni Pałck - Cargovia Kargowa
15:00Kijowianka Kije - Sokół Kalsk
Polska » Poznań Grupa 2
14:00Warta Obrzycko - Orzeł łowyń
14:30Zieloni Gaj Mały - Nałęcz Ostroróg
15:00Warta Wartosław - Orkan Objezierze
15:00Kłos Gałowo - Lzs Obrowo
Polska » Wadowice
11:00Leskowiec Rzyki - Strzelec Budzów
15:00Znicz Sułkowice Bolęcina - Jałowiec Stryszawa
15:00Burza Roczyny - Huragan Inwałd
15:00Sokół Przytkowice - Orzeł Wieprz
15:00Olimpia Chocznia - Skawa Wadowice
Polska » Gdańsk Grupa 3
11:00Ept Grabiny Zameczek - Ks Wocławy
13:00Wisła Steblewo - Gts Juszkowo
14:00Morze Stegna - Grom Trutnowy
14:00Olimp Mierzeszyn - Gts Rusocin
14:00Gks Trąbki Wielkie - Osiczanka Ii Osice
Polska » Kraków "grupa 2"
13:00Strzelcy Kraków - Cicha Woda Tyniec Legnicki
15:00Bronowicki Kraków - Tkkf Kliny Kraków
15:30Błękitni II Modlnica - Potok Więckowice
15:30Orzeł II Bębło - Orlęta Rudawa
Polska » Jelenia Góra Grupa 2
11:00K.s Zryw Bratków - Skalnik Rębiszów
12:00Kwisa świeradów Zdrój - Chmielanka Chmieleń
14:00Olsza Olszyna - Fatma Pobiedna
15:00Pogoń Markocice - Włókniarz Leśna
15:30Iskra łagów - Czarni Lwówek śląski
Polska » Leszno Grupa 2
13:00Czantoria Gościeszyn - Tęcza Tuchorza
13:00Grom Wolsztyn II - Helios II Czempiń
Polska » Legnica Grupa 2
11:00Fortuna Obora - Czarni Dziewiń
14:00Lzs Wilki Różana - Unia Miłoradzice
14:00Zryw Kłębanowice - Czarni Miłkowice
14:00Park Targoszyn - Albatros Jaśkowice
15:00Zjednoczeni Snowidza - Krokus Kwiatkowice
Polska » Poznań Grupa 1
14:00Ks Uchorowo - Lks Kicin
15:00Antares Zalasewo - Jadwiżański Ks Poznań
15:00Rożnovia Rożnowo - Lks Lipa
Polska » Siedlce
11:00Polonez Mordy - Tęcza Stanisławów
14:00Lzs Tęcza Korczew - Ostrówek
15:00Błękitni Stoczek - Jutrzenka Cegłów
Polska » żabno
11:00Powiśle Bolesław - Luks Zalipie
11:00Kłos Słupiec - Strażak Karsy
11:00Ava Grądy - Unia Niedomice
11:00Dąbrovia II - Iskra Dąbrowki Br.
16:00Brzoza Brzezówka - Dunajec Konary
Polska » Poznań Grupa Zach. Wielkopolskie
15:30Spójnia Strykowo - Obra Zbąszyń
Polska » Płock Mazowieckie
11:00Start Proboszczewice - Kasztelan Sierpc
11:00Unia Czermno - Unia Iłów
14:00Wicher Cieszewo - Ks Skra Drobin
15:00Błyskawica Lucień - Orzeł Goleszyn
Polska » Szczecin Grupa 2
15:00Wodr Barzkowice - Orzeł Małkocin
Polska » Gdańsk "no10.pl" Grupa 2
11:00Ks Sulmin - Osiczanka Osice
11:00Gts Mokry Dwór - Gks I żukowo
12:00Orzeł Straszyn - Neptuns Gdańsk
14:00Sporting Leźno - Korona Cedry Małe
Polska » Malbork Grupa 6
14:00Ots Osiek - Sobieski Gniew
14:00Lzs Bytonia - Wks Lignowy Szlacheckie
14:00Pogoń Smętowo - Zarex Bytonia
14:00Mewa Gniew - Wandowo Kp
14:00Orzeł Borkowo - Szpak Skórcz
14:00Orzeł Radziejewo - Sokół Lubichowo
Polska » Myślenice
11:00Hejnał Krzyszkowice - Tempo II Rzeszotary
15:00Iskra Brzączowice - Staw Polanka
15:00Dukla Bysina - Cyrhla Krzczonów
15:00Karpaty II Siepraw - Sęp Droginia
Polska » Słupsk ""no10.pl"" Grupa 1
13:00Granit Kończewo - Błękitni Główczyce
14:00Rowokół Smołdzino - Barton Barcino
15:45Sokół Kuleszewo - Słupia Kobylnica
Polska » Wałbrzych Grupa 1
11:00Błękitni Słotwina - Czarni Wamag Wałbrzych
14:15Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Unia Bogaczowice
15:00Sudety Dziećmorowice - Iskra Witków śląski
15:00Podgórze Wałbrzych - Walim
15:00Włókniarz Głuszyca - Dabro - Bau Makowice
Polska » Słupsk Grupa 2
12:00Baza - 44 Siemirowice - Start łebień
12:00Grom Nakla - Urania Udorpie
14:00Victoria Dąbrówka - Victoria/brda Ii Przechlewo
14:00Orkan Gostkowo - Nożyno
Polska » Olkusz Grupa 1
11:30Ospel Wierbka - Stare Bukowno
15:00Przemsza Klucze - Spójnia Osiek-zimnodół-zawada
Polska » Podhalański Grupa 2
11:00Zkp Asy Zakopane - Granit Czarna Góra
11:00Lks Szaflary Ii - Sokolica Krościenko N/dunajcem
11:00Murań Jurgów - łęgi Nowa Biała
11:00Spisz Krempachy - Ks łapsze Niżne
14:00Biali Biały Dunajec - Gorc Ochotnica
14:00Spływ Sromowce Wyżne - Hetman Leśnica Groń
Polska » Poznań Grupa 4
11:00Piast Jabłonna - Sparta Ii Szamotuły
14:00Pieczarka Wielichowo - Ts 05 Nowy Tomyśl
14:00Dąb Bolewice - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
14:00Orzeł Rostarzewo - Orlik Sepno
Polska » Warszawa Grupa 3
11:00Umks Piaseczno II - Lks Tur Jaktorów
12:00Fc Lesznowola - GLKS Nadarzyn
16:30Wks Gwardia Warszawa - Lks Jedność żabieniec
Polska » Grupa 4 Świeto, Małopo, Lubelski, Podkarp
15:00Spartakus Daleszyce - Mks Trzebinia - Siersza
Polska » Sandomierz "seniorów" Grupa 3
11:00Gks Obrazów - Uks Baćkowice
14:00Zryw Zbigniewice - Piast Osiek
14:00Gks Górno - Spartakus Aureus Ii Daleszyce
14:00Baszta Rytwiany - Lzs Samborzec
Polska » Słupsk ""no10.pl"" Pomorskie
13:00Ks Włynkówko - Debrzno
13:00Jantaria Pobłocie - Leśnik Cewice
14:00Zawisza Borzytuchom - Diament Trzebielino
Polska » "lubelska" Lubelskie
14:00Górnik II łęczna S.a. - Lewart Lubartów
14:00Victoria żmudź - Powiślak Końskowola
15:00Kłos Chełm - Eko-różanka
15:00Sokół Adamów - Lublinianka Lublin
Polska » Grupa 1 Warminsko-mazurskie
14:00Lks Różnowo - Mbks Victoria Bartoszyce
Polska » Grupa 1
14:00Lzs Ligota Wołczyńska - Lzs Burza Gręboszów
14:00Lzs Rolnik Wierzbica Górna - Spopp Orzeł Pokój
14:00Lzs Agroplon Ii Głuszyna - Lzs łączany
14:00Ks Bizon Bąkowice - Polonia Domaszowice
14:00Lzs Biestrzykowice-miodary - Lzs Radomierowice
Polska » Jarosław Grupa 1 (rw)
15:00Lks Orkan Zapałów - Lks Delin Munina
15:00Lks Ostrovia Wola Buchowska - Ks Czarni Pawłosiów
15:00Lks Tęcza Wysock - Ks Węgierka
15:00Ks Koniaczów - Ks Pro-100 Wietlin
15:00Lks Wiraż Chłopice - Ks Korona Tuchla
Polska » Skierniewice Lodzkie
11:00Victoria Bielawy - Olimpia Chąśno
11:00Pogoń Bełchów - Orzeł Nieborów
11:00Vagat Domaniewice - Juvenia Wysokienice
11:15Dar Placencja - Widok Skierniewice
11:30Pogoń Godzianów - Orlęta Cielądz
Polska » Grupa Wsch. Malopolskie
14:00Lubań Maniowy - Bocheński Klub Sportowy
14:00Lks Wolania Wola Rzędzińska - Limanovia Limanowa
15:00Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice
Polska » Bydgoszcz Grupa 2
15:00Kuj.pogranicze Jeziora Wielkie - Kujawy Markowice
Polska » Wałbrzych Grupa 4
11:00śnieżnik Domaszków - Polanica Zdrój
11:00Sudety Międzylesie - Polonia Bystrzyca Kłodzka
15:00Granica Tłumaczów - Bierkowice
15:00Zamek Gorzanów - łomniczanka Stara łomnica
15:00Ats Wojbórz - Hutnik Szczytna
15:00Wambierzycki Lks Wambierzyce - Orlęta Krosnowice
15:00Włókniarz Kudowa Zdrój - Odrodzenie Szalejów Dolny
Polska » Rzeszów Grupa 4
11:00Lks Wola Dalsza - Herkules Trzebuska
11:00Łks łukawiec - Lks Budovia Budy łańcuckie
11:00Unia Korniaktów Północny - Dąb Kosina
13:00Lks łąka - Zorza Trzeboś
14:00Las Zalesie - Sitowianka Budy łańcuckie
16:00Smolar Smolarzyny - Palkovia Palikówka
Polska » Bydgoszcz Grupa 3
11:00Akademia Futbolu Brzoza - Zieloni Zalesie
12:00Orion Dziewierzewo - Skra Paterek
KoniecSparta Bydgoszcz - Piaski Bydgoszcz
14:00Piaski Bydgoszcz - Victoria Bydgoszcz
15:00Tarpan Mrocza - Iskra Zamość-rynarzewo
15:30Victoria Kołaczkowo - Olimpia Wtelno
Polska » Wadowice Grupa 1
15:00Chełm Stryszów - Korona Skawinki
15:00Olimpia Zebrzydowice - Błyskawica Marcówka
15:00Bieńkówka - Tarnawianka Tarnawa
15:00Dąb Sidzina - Lachy Lachowice
15:00żarek Stronie - żuraw Krzeszów
Polska » Toruń
14:00Olimpia II Grudziądz - Unia Wąbrzeźno
14:30Piast łasin - Cyklon Kończewice
15:00Lks Pomowiec Kijewo Królewski - Lzs Bobrowo
Polska » Grupa 2
14:00Ks Syrena Spomlek Młynary - Ks Wałsza Pieniężno
14:00Gks Czarni Małdyty - Sisipz Rychliki
15:00Gks Gmina Braniewo - Polonia Rokiciny
Polska » Warminsko-mazurskie
13:00Mks Rominta Gołdap - Gks Mamry Giżycko
15:00Amex-bączek Unia Susz - Mlks Szynaka Motor Lubawa
Polska » Jelenia Góra Grupa 1
11:00Dragon Miszkowice - Pogoń Ii Dobków
11:00Lzs Bóbr Opawa - Orły Lipienica
11:00Lesk Sędzisław - Płomyk Borówno
11:00Skalnik Czarny Bór - Potok Karpniki
12:00Husaria Grzędy - Uran Okrzeszyn
15:00Bóbr Marciszów - Pub-gol Jelenia Góra
Polska » Jarosław Grupa 4 (rw)
14:00Lks Czarni Oleszyce - Lks Victoria Stary Dzików
15:00Lks Start Lisie Jamy - Lks Zalew Stary Lubliniec
15:00Lks Błękitni Futory - Lks Graniczni Krowica
15:00Lks Rolnik Wólka Krowicka - Lks Zdrój Horyniec
15:00Lks Gwiazda Wielkie Oczy - Mks Juvenia Cieszanów
15:00Lks Ursus Dachnów - Lks Unia łukawiec
15:00Lks Huragan Basznia Dolna - Lks Zryw Młodów
Polska » "saltex" Pomorskie
14:10Anioły Agro North Garczegorze - Gks Kolbudy
Polska » Wrocław "klasa A Gr. Iii"
11:00Ks Oława - Orzeł Marszowice
11:00Huragan Minkowice - Złotniki Wrocław
11:00Zenit Międzybórz - Indata Software Sparta Wrocław
11:00Polonia Wrocław - Burza Bystrzyca
Polska » Stalowa Wola Grupa 1
13:00Lzs Krzątka - Lzs żabno
13:00Ks Cygany N - Wspólnota Serbinów
13:00Płomień Chmielów - Płomień Trześń
13:00Oks Junior Zakrzów - Ceramika Hadykówka
13:00Iskra Sobów - Błękitni Komorów
13:00Lzs Tarnowska Wola - łęg Kopcie
13:00Lzs Wydrza - Ks Strażak Przyszów
Polska » Toruń Grupa 1
11:00Tartak Klamry - Ogniwo Zegartowice
11:00Lzs Steklin - Cyklon Ii Kończewice
15:00Sparta łubianka - Orzeł Głogowo
Polska » żabno
11:00Dunajec Ujście Jezuickie - Wolania Wola żelichowska
11:00Ilkowice - Wisła Borusowa
11:00Polonia Kłyż - Błękitni Siedliszowice
14:00Victoria Szarwark - Wójcina Wójcina
14:00Orzeł Miechowice Małe - Radgoszcz
16:00ćwików - Czarni Smęgorzów
Polska » łódź Grupa 2
11:00Lks Zamek Skotniki - Huragan Swędów
13:00Sport Perfect łódź - Kalonka
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Ii"
11:00Orkan Borzęcin - Lks Paniowice
11:00Sparta Będkowo - Pogoń Barycz żmigródek
11:00Ks Krościna Wielka - Błękitni Pawłów Trzebnicki
11:00Burza Godzieszowa - Błyskawica Szewce
14:00Sparta Skarszyn - Danbud Szczytkowice
14:00Sks Głuchów Górny - Avia Ozorowice
Polska » Skierniewice
11:00Wola Wola Chojnata - Rawka Bolimów
11:00Białka Biała Rawska - Glks Rzd żelazna
14:00Start Złaków Borowy - Olimpia Jeżów
Polska » Jelenia Góra Grupa 4
11:00Orzeł Platerówka - Porajów-kopaczów
11:00Lzs Zaręba - Piast Czerwona Woda
11:00Lzs Kościelnik - K.s Granit Gierałtów
15:00Przyszłość Dłużyna - Ks łużyce Ii Lubań
15:00Bielany Osp Biedrzychowice - Ks Granica Miłoszów
15:00L.z.s Pisarzowice - Lzs Radostów
Polska » Bytom
15:00Lks Zgoda I Repty - Lks Unia świerklaniec
15:00Hks Odra Ii Miasteczko śląskie - Ks Nikpol Ruda śląska
15:00Lks Tęcza Zendek - Lks Iskra Połomia
Polska » "sport-track" Grupa 1 Dolnoslaskie
11:00Chrobry II Głogów S.a. - Olimpia Kamienna Góra
15:00Sudety Giebułtów - Stal Chocianów
17:00Orkan Szczedrzykowice - Górnik Boguszów-gorce
Polska » Grupa 11
14:00Lks Rolnik Biedrzychowice II Partyzant Kazimierz - Lzs Benfica Klisino
14:00Lks Szonów - Lzs Zawada /k.głogówka
14:00Luks Polonia Gościęcin - Lzs Victoria Pomorzowice
14:00Lzs Pokrzywnica - Lzs Kromołów
14:00Lzs Stare Kotkowice - Ks Fortuna Głogówek
14:00Lzs Stradunia - Lzs Kórnica-nowy Dwór
Polska » Rzeszów Grupa 2
13:00Szarotka Rogóżno - Leśna Wólka Podleśna
13:00Astra Medynia Głogowska - Włókniarz Rakszawa
15:00Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Tatyna Dylągówka
15:00Stal łańcut - Wisłok Stal-rol Czarna
15:30Start Brzóza Stadnicka - Galicja Chmielnik
16:00Pogórze Bachórz - Grom Handzlówka
Polska » Gorzów Wielkopolski "colloseum " Grupa 2
13:00Znicz Trzemeszno - Gkp Pszczew
15:00Spójnia IIi Smogóry - Orkan Długoszyn
15:00Leśnik Lemierzyce - Ts Celuloza Kostrzyn N/o
15:00Zorza Kowalów - Chrobry Drzeńsko
Polska » Biała Podlaska
11:00Lutnia Piszczac Ii - Red Sielczyk
11:00Roskosz-grabanów - Krzna Rzeczyca
13:00Az-bud Komarówka - Kanzas Konstantynów
Polska » łódź Grupa 2
11:00Start Szczawin - Kas Konstantynów
11:00Sokół Lutomiersk - Lks Modlna
11:00Dąbrówka - Ks Grom Powodów
11:00Santos Czerchów - Orlik Sobień
13:00Orzeł Wróblew - Orzeł Kazimierz
15:30Ner Ii Poddębice - Kanarki Małachowice
Polska » Sandomierz "seniorów" Grupa 3
11:00Zorza Czajków - Gts Raków
11:00Marol Jacentów - Huragan Wilczyce
11:00Wisła Ii Sandomierz - Gks świniary
11:00Cukrownik Włostów - Ester Wojciechowice
13:00Arka Pawłów - Olimpia-pogoń Ii Staszów
14:00Uks Iwaniska - Ks Tarłów
Polska » Lublin Grupa 2
11:00Poraj Kraczewice - Wiking Leśniczówka
11:00Czarni Puszno - Draco Kowala
12:00Pogoń Trzebiesza - Jaworzanka Rogów
14:00Wawel Wąwolnica - Legion Tomaszowice
15:00Wilki Wilków - Glks Elżbieta
Polska » Piotrków Trybunalski Grupa 2
11:00Gks Rogi - Lks Dobryszyce
15:00Grabka Ii Grabica - Pilica Ii Przedbórz
15:00Ebe Bełchatów - Warta Pławno
Polska » Jarosław Grupa 1 (rw)
12:00Lks Strumyk Hawłowice - Lks Błękitni Wierzbna
12:00Lks Iskra Cieszacin Wielki - Ks Fredro Surochów
12:00Lks Nafta Gaz Jodłówka - Ks Błękitni Rudołowice
12:00Lks Pogórze Rokietnica - Ks Przedmieście Jarosław
15:00Lks Makovia Makowisko - Lks łęg łowce
Polska » Legnica Dolnoslaskie
13:00Grom Gromadzyń-Wielowieś - Sprata Rudna
14:00Iskra Kochlice - Kuźnia Jawor
14:00Uks Arkon Przemków - Płomień Radwanice
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Ix"
11:00Orzeł Bukówek - Piast Przedmoście
11:00Pagel Komorniki - Zryw Chełm
11:00Piast Lutynia - Odra Rzeczyca
14:00Odra Słup - Polonia II środa śląska
14:00Autopol Ciechów - Wulkan Ogrodnica
14:00Ks Rusko - Błękitni Chwalimierz
14:00Pogoń Jastrzębce - Błyskawica Lenartowice
Polska » Grupa 2
14:00Lzs Odra Kąty Opolskie - Skf Tor II Dobrzeń Wielki
14:00Ligota Turawska - Lks Polonia Karłowice
14:00Gz Lzs Brynica - Ks Szczedrzyk
14:00Lzs Fc żelazna - Ks Skarbimierz
Polska » Racibórz
15:00Lks Tworków - Lks Start Pietrowice Wielkie
15:00Lks Buk Rudy - Ts Górnik Pszów
15:00Lks Unia Turza śląska II - Lks Płomień Kobyla
15:00Ks Kornowac - Lks Brzezie
Polska » Legnica Grupa 1
11:00Sparta Przedmoście - Zryw Kotla
11:00Tęcza Kwielice - Lzs Ostaszów
11:00Viktoria Borek - Lzs Koźlice
11:00Amator Wierzchowice - Kłos Moskorzyn
14:00Lzs Perła Potoczek - Kupryt Sucha Górna
14:00Glks Gaworzyce - Odra Grodziec Mały
Polska » Katowice
11:00Ks Slavia II Ruda śląska - Pks Józefka Chorzów
11:00śks Naprzód II Lipiny - Gks Wawel II Wirek
Polska » Sieradz Grupa 1
14:00Lzs łaszew - Kks Kurów
14:30Lzs Rolnik Skąpa - Wks Prosna Wieruszów
15:00Glks Biała - Lks Wierzchlas
15:00Gks Siemkowice - Lzs Krzyworzeka
15:00Lks Prosna Wyszanów - Gks Dubidze
15:00Lks Jaga Lututów - Lks Masłowice
Polska » Grupa 2
14:00Lzs Jakub Proślice - Lzs Stare Budkowice
14:00Lzs Polanowice - Lzs Krzywizna
14:00Lzs Lasowice Wielkie - Lzs Komorzno
14:00Lzs Borkowice - Lzs Polonia Smardy
14:00Lks Hetman Ii Byczyna - Lzs Bogacica
14:00Lzs Rolnik Paruszowice - Lzs Ligota Górna
Polska » Stalowa Wola Grupa 2 (rw)
13:00Złotsan Kuryłówka - Lks Brzyska Wola
15:00Łks łowisko - Tanew Harasiuki
15:00Sks Galena Racławice - Sokół Hucisko
15:00Podlesianka Kamień - Kp Tanew Wólka Tanewska
15:00Lzs Rzeczyca Długa - Azalia Wola Zarczycka
15:00Ks Sarzyna - Staromieszczanka Stare Miasto
15:00Kp Podwolina - Azalia Brzóza Królewska
Polska » Grupa 2
14:00Ks Pogrom Aniołowo - Ks Zalew Frombork
Polska » Grupa Zach. Malopolskie
15:00Pcimianka Pcim - Iskra Klecza
15:00Orzeł Ryczów - Jutrzenka Giebułtów
15:00Sosnowianka Stanisław - Ks Olkusz
Polska » Zielona Góra Grupa 2
14:00Zorza Grzmiąca - Sparta Mierków
14:00Znicz Leśniów Wielki - Fadom Nowogród
14:00Alfa Jaromirowice - Spartak Budachów
15:00Relax Grabice - Błękitni Zabłocie
15:00Hamar Górzyn - Pogoń Wężyska
Polska » Katowice
11:00Uks Mk Górnik Katowice - Vacat !
KoniecAks Mikołów 1-1 Ks Stadion śląski Chorzów
15:00Mks Siemianowiczanka - Ks Kolejarz 24 Katowice
Polska » Grupa 5
14:00Mks Sokół Ii Grodziec-niemodlin - Lzs Zieloni Ligota Tułowicka
14:00Lzs Turawa - Lzs Grudzice
14:00Lzs Niewodniki - Lzs Zawada Gm. Turawa
14:00Gazownik Wawelno - Lks Chmielowice
14:00Lzs Grom świerkle - Lzs Sławice
14:00Gz Lzs Brynica - Lzs Victoria II Chróścice
Polska » Chełm "a Sen. Nowy"
14:00Bug Hanna - Hutnik Dubeczno
14:00Agros Suchawa - Pławanice Kamień
14:00Mks Siedliska - Gks Start-regent
14:00Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana
Polska » Kalisz Wielkopolskie
11:00Olimpia Brzeziny - Piast Kobylin
11:00Raszkowianka Raszków - Korona-pogoń Stawiszyn
11:00Stal Pleszew - Orzeł Mroczeń
11:00Piast Czekanów - Ks Opatówek
11:00Pogoń Trębaczów - Astra Krotoszyn
11:00Victoria Skarszew - Gks żerków
15:00Zefka Kobyla Góra - Barycz Janków Przygodzki
15:00Victoria Laski - Zieloni Kożminek
Polska » Koszalin Grupa 2
12:00Derby Karścino - Grot Górawino
12:00Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl
12:00Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica
13:30Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wielkie
14:00Wicher Rąbino - Hattrick Kołobrzeg
Polska » Zamość
11:30Wrzos Szyszków - Alwa Brody Małe
12:00Ruch Machnów Nowy - Huragan Hrubieszów
14:00Wola Różaniecka-luchów - Relax Księżpol
14:30Gks Tarnawatka - Orion Stihl Jacnia
Polska » Sieradz Grupa 3
14:00Rks Rychłocice - Lzs Chrząstawa
15:00Orzeł Wola Wiązowa - Lzs Wrońsko
15:00Ks Karsznice Ii - Wola Będkowska
Polska » Jarosław Grupa 4 (rw)
12:00Lks żuraw żurawiczki - Lks Wisłoczanka Tryńcza
12:00Lks Lechia Pantalowice - Lks Błękitni Maćkówka
12:00Ks Wojak Kramarzówka - Lks Wisełka Siennów
12:00Lks Sokół Sietesz - Lks Huragan Rozbórz Długi
12:00Lks Błyskawica Rożniatów - Lks Gacovia Gać
12:00Lks Piast Nowosielce - Ks Manasterz W Manasterzu
Polska » Wałbrzych Dolnoslaskie
15:00Zjednoczeni żarów - Grom Witków
15:00Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria świebodzice
Polska » Brzesko Grupa 1 Malopolskie
15:00Radłovia Radłów - Jadowniczanka Jadowniki
15:00Naprzód Sobolów - Tarnavia
15:00Olimpia Kąty - Rylovia Rylowa
15:00Orzeł Dębno - Sokół Borzęcin
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Vii"
11:00Ks Karszów - Feniks Pławna
11:00Kwarcyt Jegłowa - Borek Strzeliński
11:00Mpc Pęcz - świteź Wiązów
11:00Orzeł Biały Kościół - Starter Gęsiniec
14:00Lider Borów - Zryw Chociwel
15:00Ognisko Przeworno - ślęza Księginice Wielkie
Polska » Grupa 5
14:00Lzs Radawie - Ks Start Dobrodzień
14:00Lzs Gks Izbicko-otmice - Ks II Krapkowice
14:00Górnik Januszkowice - Ks Unia II Kalety
Polska » Bochnia Grupa 1
11:00Górnik Siedlec - Czarni Kobyle
11:00Błękitni Krzeczów - Orzeł Cikowice
13:00Beskid żegocina - Gks II Drwinia
13:00Trzciana 2000 - Borek Borek
14:00żubr Gawłówek - Błyskawica Proszówki
Polska » Legnica Grupa 4
11:00Czarni Golanka - Ikar Ii Miłogostowice
11:00Unia Rosochata - Korona Kawice
11:00Polder A- Damianowo - Orzeł Pichorowice
11:00Budziszów Wielki - Gama Ujazd Górny
KoniecCicha Woda Tyniec Legnicki - Lzs Wilki Różana
12:00Zjednoczeni Gościsław - Kam-pos Lusina
15:30Tęcza Kwietno - Orzeł Konary
Polska » Rybnik "football Center"
15:00Ks Płomień Czuchów - Ks Polonia Niewiadom
15:00Lks Ruch Stanowice - Lks żar Szeroka
15:00Lks Dąb Dębieńsko - Lks Orzeł Palowice
15:00Mks Polaris żory - Lks Olza Godów
Polska » Tychy
11:00Pniówek Ii Pawłowice - Gks Krupiński II Suszec
11:00Lks II Goczałkowice - Oks Zet II Tychy
15:00Uks Warszowice - Sokół Ii Wola
15:00Unia Bieruń Stary - Josieniec Radostowice
15:00Mks Ii Lędziny - Polonia II łaziska
Polska » Tychy
15:00Mks Iskra II Pszczyna - Lks Wisła Wielka
15:00Lks Studzionka - Lks Frydek
15:00Sks Fortuna Wyry - Uks Czapla W Kryrach
Polska » Grupa 8
14:00Lzs Siestrzechowice - Lzs Podzamcze Nysa
14:00Mzlks Czarni Ii Otmuchów-wójcice - Lzs Koperniki-morów
14:00Lzs Kamienica Nyska - Lzs Agro-chmiel Ujeździec
14:00Lzs Sękowice - Lks Goświnowice
14:00Lzs łąka-jodłów - Lzs Goworowice
Polska » Lublin Grupa 3
13:00Tajfun Ostrów Lubelski - Lks Trawniki
13:00Błękit Cyców - świdniczanka świdnik
13:00Rohland Tuszów - Glks Głusk
14:00Gks Niedźwiada - Pogoń 07
15:00Ludwiniak Ludwin - Ks Serniki
15:00Madian-marina Zemborzyce - Oleśnia Oleśniki
Polska » Bielsko-biała "ap-sport" Slaskie
14:00Gks Czarni Jaworze - Lks Orzeł łękawica
15:00Lks Leśna - Lks Tempo Puńców
Polska » Szczecin Grupa 1
13:00Jastrząb łosośnica - Znicz Wysoka Kam.
15:00Intermarche Rega IItrzebiatów - Korona Stuchowo
Polska » Płock
11:00Orkan Lelice - Zorza Szczawin Kościelny
14:30Unia Ii Czermno - Oldboy-orkan Sochaczew
15:00Relax Miszewo Murowane - Lwówianka Lwówek
15:00Zjednoczeni Bulkowo - Szopen Sanniki.
Polska » Krosno Grupa 2
11:00"beskid" Posada Górna - Jaćmierz
11:00Rymanów Zdrój - Srogów Pogórze
11:00Milcza - Płowce
11:00Wróblik Szlachecki - Lks Odrzechowa
14:00Głębokie Lks - Górik Strachocina
14:00Czerteż - Pielnia Orion
Polska » Grupa 1 Zachodnio-pomorskie
12:00Wicher Brojce - Gks Mierzyn
14:00Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo
Polska » Kraków Grupa 3 Malopolskie
15:00Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Pasternik Ochojno
15:00Targowianka Targowisko - Radziszowianka Radziszów
15:00Wolni Kłaj - Orzeł Myślenice
15:00Zielonka Wrząsowice - Mogilany Mogilany
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Xi"
11:00Mechanik Ii Brzezina - Mkp II Wratislavia
11:00Wicher Domasław - Tęcza Pisarzowice
14:00Muchobór Wrocław - Tax - Pol Polonia Bielany Wr.
14:00Sporting Wrocław - Błękitni Jerzmanowo
14:00Reaktywacja żerniki Wr. - Zorza Wilkszyn
14:00Puma Pietrzykowice - Tarant Krzyżowice
15:00Mks Magnice - Ks Brochów
Polska » Kalisz Grupa 2
11:00Sulimirczyk Sulmierzyce - Lzs Chynowa
15:00Płomień Opatów - Pelikan Grabów
15:00Strażak Słupia - Lks Jankowy
15:00Wielkopolanin Siemianice - Lzs Czajków
15:00Gks Grębanin - Lks Czarnylas
15:00Gks Rychtal-skoroszów - Lzs Doruchów
15:00Sokół Bralin - Lzs Siedlików
Polska » Kraków "grupa 1"
14:00Hutnik Ii Kraków - Niedźwiedź Niedźwiedź
14:00Maszycanka Maszyce - Strażak Goszcza
Polska » świdnica Grupa 2
11:00Zgoda Grodziszcze - Błękitni Owiesno
11:00Płomień Sokolniki - Flamenco Zebrzydów
11:00Bielawianka Bielawa Ii - Sparta Oleszna
11:00Gryf Burkatów - Bystrzyca Górna II
14:00Sudety Kątki - Lks Gola świdnicka
15:00Sparta Ostroszowice - Orzeł Witoszów Dolny
Polska » Koszalin Grupa 2 Zachodnio-pomorskie
15:00Drzewiarz świerczyna - Jedność Tuczno
Polska » "klasa O Seniorów" Swietokrzyskie
14:00Klimontowianka Klimontów - świt ćmielów
14:00Oks Opatów - Sparta Kazimierza Wielka
14:00Gks Rudki - Orlicz Suchedniów
14:00Polanie Pierzchnica - Lechia Strawczyn
14:00Stal Kunów - Zenit Chmielnik
14:00Sparta Dwikozy - Gród ćmińsk
Polska » Krosno Odrzańskie
12:00Odra Rąpice - żenisz żenichów
12:00Nafta Rybaki - Rywal Stargard Gubiński
14:15Polesie Białków - Carina Ii Gubin
14:20Bóbr Bobrowice - Płomień Chlebowo
14:20Tramp-karp Osiecznica - Syrena Cybinka
Polska » Leszno Grupa 1
11:30Kormoran święciechowa - Tur Turew
15:00Rawia Ii Rawicz - Awdaniec Pakosław
15:00Piast Belęcin - Sokół Chwałkowo
Polska » Myślenice
13:00Lks Trzebunia - Gościbia II Sułkowice
16:00Lubomir Wiśniowa - Beskid Tokarnia
Polska » Bochnia Grupa 1
11:00Raba II Książnice - Macierz Lipnica Murowana
11:00Raba Niedary - Nieszkowianka
14:00Wisła Grobla - Polanka Nieszkowice Wielkie
15:00Husaria - Ks Korona
Polska » Krosno Grupa 3
11:00Moderówka - Czeluśnica
11:00Chorkówka Nafta - Orzeł Lubla
13:00święcany "standart" - Sobniów Jasło
13:00Mrukowa Zamczysko - Odrzykoń Zamczysko
14:00Zarzecze - Faliszówka Orzeł
14:00Iwla - łęki Dukielskie
Polska » Kalisz Grupa 2
11:00Korona Chełmce - Sparta Russów
11:00Liskowiak Lisków - Ks Kościelna Wieś
11:00Ks Kamień - Wicher Mycielin
14:00Dragon Dzierzbin - Pelikan Nowy Karolew
Polska » Płock
11:00Spójnia Mała Wieś - Wisła Główina Sobowo
14:00Pogoń Słupia - Polonia Radzanowo
Polska » Stalowa Wola (rw) Podkarpackie
15:00Stal Gorzyce - Rotunda Krzeszów
15:00Strzelec Dąbrowica - Sokół Kamień
15:00Sokół Sokolniki - Stal II Stalowa Wola P.s.a.
15:00Górnovia Górno - Lzs Słowianin Grębów
15:00Unia Skowierzyn - Kp Zarzecze
15:00Pogoń Leżajsk - Oks Mokrzyszów
15:00Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice
15:00Sparta Jeżowe - Lzs ździary
15:00San Kłyżów - Olimpia Pysznica
Polska » Szczecin Grupa 4
13:00Kluks Krzywin - Piast Piaseczno
15:00łabędź Gryfhurt Widuchowa - Korona Klępicz
15:00Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko
15:00Grot Gardno - Unia Swochowo
Polska » Siedlce
11:00Ulks Gołąbek - Zryw Sobolew
14:00Iskra Kotuń - Tajfun Jartypory
14:00Płomień Ii Dębe Wielkie - Rywal Ruchna
15:00Wicher Sadowne - Olimpia Latowicz
15:30Fenix Siennica - Liwia łochów
Polska » Krosno Grupa 5
11:00łubno Tajfun - łęki Strzyżowskie
11:00Brzezówka - Dobieszyn Victoria
11:00Potok Nurt - żeglce
11:00Chlebna Chlebianka - Draganowa
14:30świerzowa - Wojaszówka
Polska » Warszawa Grupa 3
10:00Ks Wesoła - Ks Marymont 1911 W-wa
14:00Ss Amigos W-wa - Ks łomianki Ii
15:00Uks Kamionek - Klub Sportowy Blizne
15:00Uks łady - Iglica Warszawa
16:30Aks Zły W-wa - Gkp Targówek
Polska » Grupa 2 Opolskie
14:00Oks Odra Ii Groszmal Opole - Glks Kietrz
14:00Orzeł Branice - Lks Porawie II Większyce
Polska » Rzeszów Podkarpackie
12:00Strumyk Malawa - Błękit żołynia
14:00Iskra Jawornik Polski - Aramix Niebylec
15:00Bratek Bratkowice - Korona Rzeszów
Polska » żagań
15:00Zorza Brzeźnica - Garbarnia Leszno Górne
15:00Ks Husaria Niegosławice - Piast Wichów
15:00Raptus Dzikowice - Victoria Siecieborzyce
Polska » Piła Grupa 2
14:00Lzs Trzcianka - Leżenica
14:00Wyszyny - Wieleń
14:00Gębice - Zofiowo
14:00Młynkowo - Ujście
Polska » Oświęcim
11:00Solavia Grojec - Lks Piotrowice
Polska » Gorlice
11:00Lks Victoria śnietnica - Lks Kwiatonowice
11:00Glinik Gorlice Ii - Lks Szymbark
14:00Lks Chmielowice - Lks Racławice
Polska » żywiec
14:00Lks Bory Pietrzykowice - Ts Metal Węgierska Górka
15:00Lks Magórka Czernichów - Lks Babia Góra Koszarawa
15:00Lks Sopotnia - Lks Pewel Mała
15:00Lks Skrzyczne Lipowa - Lks Muńcuł Ujsoły
15:00Lks Soła Rajcza - Gks Radziechowy - Wieprz II
16:00Lks Beskid Gilowice - Ts Soła żywiec
Polska » Konin
11:00Wks Boguszyczki - Gks Ii Sompolno
15:00Tulisia Ii Tuliszków - Czarni Ii Ostrowite
15:00Ks Straszkovia Straszków - Ks Mostki
15:00Gks Olszówka - Sparta Konin
Polska » Radom "nice Sport 2" Grupa 1
11:00Polonia Kłyż - Magnuszew
14:00Królewscy Jedlnia - Akcja I Jastrzębia
14:00Plon Garbatka - Oronka Orońsko
14:00Energia Kozienice - Gks Gryfia Mirów
15:00Iskra Gózd - Gryf Policzna
15:00Zorza Kowala - Stanisławice
Polska » Piła Wielkopolskie
14:00Połajewo - Leśnik Margonin
15:00Damasławek - Białośliwie
15:00Lubasz - Stróżewo
Polska » Lublin Lubelskie
12:00Garbarnia Kurów - Granit Bychawa
13:30Orzeł Urzędów - Janowianka Janów Lubelski
14:00Tur Milejów - Wisła II Puławy
15:00Pom-iskra Piotrowice - Polesie Kock
Polska » Koszalin Grupa 2
15:00Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo - Drzewiarz Krosino
Polska » Poznań Grupa 3
11:00Szturm Junikowo Poznań - Lzs Wąsowo
14:00Huragan Michorzewo - 1920 Mosina
15:00Orzeł Granowo - Nks Niepruszewo
15:00Gminy Grodzisk Wlkp. - Inter Zdrój
Polska » Wieliczka
15:00Wilga Golkowice - Wieliczanka Wieliczka
15:00Nadwiślanka Nowe Brzesko - Piłkarz Podłęże
15:00Zieloni Niegowić - śledziejowice
Polska » Gdańsk Grupa 4
11:00Gks II żukowo - Radunia Ii Stężyca
11:30Fc Gowidlino - Gks Ii Sierakowice
14:00Słupia Sulęczyno - Gts Przywidz
14:00Orzeł Gołubie - Klub Sportowy Chwaszczyno
Polska » Kraków "grupa 3"
KoniecTrzebol Wielkie Drogi 1-0 Rzozovia Rzozów
14:00Gwiazda ściejowice - Błękitni Czułówek
14:45Pychowianka Kraków - Piast Skawina
15:30Pozowianka Pozowice - Wisła II Jeziorzany
Polska » Jelenia Góra Grupa 3
11:00Leśnik Osiecznica - Ks Włodzice
11:00Lks Brzeźnik - Rybak Parowa
14:00Lzs łaziska - Gks Raciborowice
14:00Sgks Gromadka - Ks Stare Jaroszowice
15:00Chrobry Nowogrodziec - Górnik Węgliniec
Polska » Piła Grupa 1
14:00Szydłowo Ii - Bronisławki
14:00Korona Dębno - Głubczyn
14:00Zelgniewo - Leśni Zawada
14:00Krępsko - Lipka
Polska » Malbork Grupa 7
14:00Centrum II Pelplin - Tęcza Szropy
14:00Ks Czernin - Pss Skra Kończewice
15:00Gks Gardeja - Błyskawica Postolin
Polska » Nowy Sacz Grupa 1
11:00Zamczysko Marcinkowice - Nawoj Nawojowa
11:00Jedność Nowy Sącz - Mszalnica Kamionka Wielka
15:00Zawada - Taboszovia Tabaszowa
Polska » Poznań Grupa 2
11:00Ks Kąsinowo - Czarni Kaźmierz
13:00Lks Baborówko - Ks Gaj Wielki
13:00Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Czarni II Wróblewo
14:30Płomień Chrzypsko Wielkie - Rokita Rokietnica
15:00Lzs Otorowo - Sparta Brody
Polska » Warszawa Grupa 1
11:30Sp Inter Warszawa - Mks Hutnik W-wa
14:00Ap Marcovia II Marki - Łks łochów
15:00Ks Wisła Jabłonna - Pss Legion Warszawa
Polska » Kielce "seniorów" Grupa 1
14:00Victoria Mniów - łopuszański Ks
14:00Topspin Promnik - Wicher Miedziana Góra
14:00Azs Politechnika Kielce - Mss Masłów
14:00Sokół-nordkalk Górnik Rykoszyn - Tęcza Gowarczów
14:00Orlęta Kielce - Piast Chęciny
14:00Radiator$ Stąporków - Astra Piekoszów
Polska » Gdańsk "no10.pl" Grupa 1 Pomorskie
12:00Orlęta Reda - Gks Sierakowice
13:00Sokół Ełganowo - Sztorm Mosty
13:00Bałtyk Ii Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie
Polska » Ciechanów-ostrołęka "campeon.pl" Mazowieckie
13:00Mazowsze Jednorożec - Sona Nowe Miasto
15:00Wkra Bieżuń - Wkra Sochocin
Polska » Szczecin Grupa 4
14:00Zryw Góralice - Sekwoja Brwice
14:00Tywa Swobnica - Sokół Różańsko
Polska » Gdańsk "no10.pl" Grupa 3
12:00Victoria Kaliska - Tęcza Brusy
12:00Jantar Pawłowo - Santana Wielki Klincz
Polska » Grupa 2 Kujawsko-pomorskie
15:00Zjednoczeni Piotrków Kujawski - łokietek Brześć Kujawski
Polska » "iv Liga Podkarpacka" Podkarpackie
11:00Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
11:00Głogovia Głogów Młp. - Rzemieślnik Pilzno
14:00Mks Sokół Sieniawa - Pisarowce
14:00Nowotaniec Cosmos - Wisłok Strzyżów
Polska » Grupa 2 Warminsko-mazurskie
14:00Mks Kaczkan Huragan Ii Morąg - Mks Olimpia Olsztynek
Polska » Grupa 10
14:00Ks Magnum Chorula - Lzs łowkowice
14:00Lzs Przysiecz - Lzs Burza Kosorowice
14:00Mks Ii Gogolin - Lzs Dąbrówka Górna
14:00Polonia Prószków - Otmęt Fks Krapkowice
Polska » Słupsk ""no10.pl"" Grupa 2
11:00łebunia - Gks Kołczygłowy
13:00Sparta Konarzyny - Skotawa Budowo
13:00Czarna Dąbrówka - Arkonia Pomysk Wielki
14:00Dolina-speranda Gałąźnia W - Magic Niezabyszewo
15:00Stegna Parchowo - Granit Koczała
15:00Pogoń Ii Lębork - Chrobry Charbrowo
Polska » Wałbrzych Grupa 2
12:00Wierzbianka Wierzbna - Herbapol Stanowice
12:00Czarni Sieniawka - Puo Wiśniowa
13:00S.t.e.p Tąpadła/wiry - Delta Słupice
15:00Unia Jaroszów - Marcinowice
Polska » Rzeszów Grupa 2
12:30Novi Nosówka - Start Borek Stary
14:00Huragan Kozłówek - Korona Dobrzechów
14:00Pks Grunwald Połomia - Sokół Grodzisko
14:00Płomyk Lutoryż - Zimowit Rzeszów
Polska » Bydgoszcz Grupa 1
11:00Grom Ii Więcbork - Kamionka Ii Kamień Krajeński
11:30Lks Kęsowo - Tucholski Kp Tuchola
14:00Ks Skarpa - Gwiazda Sypniewo
14:00Sokół Nowy Dwór - Cis Cekcyn
14:00Victoria Mąkowarsko - Taxus Komierowo
Polska » Olkusz Grupa 2
13:00Orzeł Kwaśniów - Victoria Smroków
13:30Nidzica Słaboszów - Dłubnia Jangrot
15:00Sokół Gołaczewy - Czapla Czaple Małe
15:00Zryw Przesławice - Trzy Buki Wierzchowisko
15:00Błękitni Falniów - Cobra Wężerów
15:00Strumyk Zarzecze - Lzs Błyskawica Kolbark
Polska » Tarnów Grupa 4
11:00Błękitni Tarnów - Biała W Białej
12:30Wierzchosławice-ostrów - Rudka Rudka
Polska » Gdańsk Grupa 1
11:00Huragan Smolno - Norda Karwia
13:00Puma Darzlubie - Oks Janowo
13:00Relaks Mechowo - Kts-k II Luzino
14:30Wicher Wierzchucino - Konsal Sławoszyno
15:00Klif Chłapowo - Sokół Strzelno
15:00Stolem II Gniewino - Ajax Leśniewo
Polska » Warszawa Grupa 4
11:00Lks Chlebnia II - Ks Promyk Nowa Sucha
15:00Fc Płochocin - Ks Piast Feliksów
Polska » Grupa 3 Opole, Slaskie, Doln, Lubuski
13:00Miedź Legnica 2 - Piast Żmigród
Polska » Dębica Grupa 1
11:00Strażak Lubzina - Plon Klęczany
14:00Strzelec Frysztak - Olimpia Nockowa
14:00Gród Będziemyśl - Inter Gnojnica
14:00Victoria Ocieka - Lks łopuchowa łączki Kucharski
15:00Błękitni II Ropczyce - Huragan Przedbórz
16:00Progres Kawęczyn - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Polska » Jarosław Grupa 2 (rw)
15:00Czuwaj-wiaro Przemyśl - Lks Bizon Medyka
15:00Lks Orzeł Torki - Ks Wiar Krówniki
15:00Lks Wiar Huwniki - Lks Korona Olszany
15:00Ks Artmax Pikulice - Ts Viking Orły
15:00Ks Pogórze Dubiecko - Lks Fenix Leszno
15:00Lks Ujkowice - Lks Batycze
15:00Lks Korona Trójczyce - Lks Nakło
Polska » "haiz" Grupa 2 Slaskie
11:00Tyski Sport II S.a. - Ts Podbeskidzie II S.a.
15:00Bytomski Sport Sp. Z O.o. - Ks Kuźnia Ustroń
Polska » Wrocław "klasa A Gr. I"
11:00Tax - Pol Polonia Bielany Wr. - Pogoń Miękinia
11:00Parasol Wrocław - Sts Sokół Smolec
14:00Zjednoczeni Szczepanów - Odra Lubiąż
14:00Osiek - Zjednoczeni łowęcice
15:00Czarni Białków - Bór Oborniki śląskie
Polska » Rzeszów Grupa 5
11:00Lks Podleszany - Gryf Mielec
11:30Plon Kawęczyn - Błysk Górki
11:30Wiśnia Trzciana - Wisłoka Borowa
12:30Lks Wierzchowiny - Grunwald Padew Narodowy
14:00Sokół Malinie - Lks żarówka
14:00Jutrzenka ławnica - Lks Dębiaki
15:00Lks Babicha - Rzędzian Rzędzianowice
Polska » Bydgoszcz Grupa 4
11:00Lzs Jadowniki - Lzs Kościelec
14:00Pogoń II Mogilno - Orzeł Kcynia
15:00Lzs Grochowiska Księże - Legia Strzelce
Polska » Wadowice Grupa 2
11:00Czarni Koziniec - Halniak Targanice
13:00Wisła łączany - Victoria Półwieś
15:00Sokół Frydrychowice - Amator Babica
15:00Nadwiślanka Brzeźnica - Gród Grodzisko
15:00Borowik Bachowice - Przełęcz Kossowa
Polska » Włocławek Grupa 1
11:00Kujawy Kozy - Piast Bądkowo
15:00Unia Leszcze - Mgks Lubraniec
Polska » Grupa 3
14:00Skf Fc Dajtki Olsztyn - Ks Leśnik Nowe Ramuki
Polska » Piotrków Trybunalski Grupa 1
12:00Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów
15:00Lks Radzice - Lks Lubochnia
15:00Relax Czerniewice - Lks Mniszków
Polska » Jelenia Góra Grupa 2
11:00Glks Jeżów Sudecki - Woskar II Szklarska Poręba
12:00Lks Kwisa Mroczkowice - Bobry Wojanów
15:00Wks Pilchowice - Ks Maciejowa
15:00Endico Mitex Podgórzyn - Stara Kamienica
15:00K.s Pławna - Juvenia Rybnica
Polska » Krosno Grupa 1
13:00Markowce - Ks "victoria" Pakoszówka
14:00Czarna Lks Jawornik - Długie Lks San-bud
14:00Bażanówka Lks Orzeł - Pisarowce Ii
14:00Uherce Szarotka - Bukowsko
14:00Nowosielce Szarotka - Bezmiechowa Lks Lotniarz
14:00Górki - Ustrzyki Dolne
14:00Lesko Sanovia - Zarszyn
Polska » Zachodnio-pomorskie
13:00Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo
Polska » Wrocław "klasa A Gr. Iv"
11:00Foto Higiena Błyskawica II Gać - Rapid Domaniów
11:00Olimpia Podgaj - Gromnik Kuropatnik
14:00Lks Brożec - Ludów śląski
14:00Nefryt Jordanów śląski - Szaluna Zębice
14:00Polonia Jaszowice - Bks Borów
Polska » Stalowa Wola Grupa 2
13:00Pks San Stalowa Wola - Wks Kurzyna
13:00Truck Kotowa Wola - Jagiełło Pilchów
13:00Lzs Turbia - Orzeł Glinianka
13:00Milenium Bieliny - Radosan Radomyśl
13:00Lks Sanna Zaklików - Huragan Zdziechowice
13:00Lzs Wola Rzeczycka - Lzs Majdan Zbydniowski
13:00Jaruga Bieliniec - Lzs Jarocin
Polska » Toruń Grupa 2
15:00Legia Osiek - Zryw Wrocki
18:30Wisła Grudziądz - Zryw Książki
Polska » Kielce "seniorów" Grupa 1
11:00Płomień Wólka Kłucka - Ks Smyków
11:00Ekstremalni Strawczynek - Samson Samsonów
11:00Ulks łączna - Ks Kamienna Wola
11:00Skała Tumlin - Łks II łagów
Polska » łódź Grupa 3
14:00Gks Byszew - Kp Byszewy
14:00Sazan Pęczniew - Lks Czarnocin
14:00Struga Dobieszków - Lks Błękitni Ciosny
15:00Olimpia Oporów - Ks Osp Iskra Głowno
16:00Lks Sokół Popów - Iskra Góra św. Małgorzaty
Polska » Dębica Grupa 1
14:00Kaskada Ii Kamionka - Ks Bystrzyca
14:00Piast Wolica Piaskowa - Lzs Mała
14:00Borkovia Borek Wielki - Paszczyniak Paszczyna
15:00Baszta Zawada - Brzostowianka Brzostek
Polska » Wrocław "klasa B Gr. Iii"
11:00Sokół Ujeździec Wielki - Polonia Grabowno Wielkie
11:00Aktywne łazy - Orzeł Biedaszków Wielki
11:00Sokół Ujeździec Wielki - Piorun Koniowo
14:00Olimpia Bukowinka - Sokół Kaszowo
Polska » Częstochowa "grupa I"
14:30Alkas Aleksandria - Lks Grom Cykarzew
Polska » Kłodzko Grupa 1
11:00Zamek Trzebieszowice - Zrzeszeni N-w-ch Niwa
11:00Trojan Lądek Zdrój - Sparta Stary Waliszów
15:00Igliczna Wilkanów - Zamek Ii Gorzanów
15:00Zjednoczeni ścinawka średnia - Czermna Kudowa Zdrój
Polska » Częstochowa "grupa I"
14:30Warta Zawada - Ks Metal Rzeki Wielkie
14:30Ks Płomień Lgota Mała - Ulks Polonia - Unia Widzów
14:30Ks Biała Gwiazda Krasice - Olimpia Ii Truskolasy
14:30Lks Sparta Nowa Wieś - Ks Iskra Mokrzesz
14:30Ks Start Soborzyce - Znicz II Kłobuck
Polska » Rzeszów Grupa 1
11:00Ks Przybyszówka - Granit Wysoka Strzyżowska
11:00Czarni Czudec - Victoria Budy Głogowskie
11:30Iskra Zgłobień - Kp Meblosystem Zabajka
14:00Herman Hermanowa - Lks Trzebownisko
14:00świlczanka świlcza - Lks Jasionka
14:00Grunwald Budziwój - Ks Zaczernie
Polska » Grupa 12
14:00Ks Cisowa K-koźle - Tkkf Blachowianka K-koźle
14:00Lzs Stare Koźle - Lzs Zawisza Stara Kuźnia
14:00Lzs Błękitni Jaryszów - Lzs Poręba
14:00Rts Odra K-koźle - Lzs Ruch Steblów
14:00Lzs Zimna Wódka - Lzs Sokół Zalesie śląskie
Polska » Rzeszów Grupa 3
12:00Sparta Chorzelów - Barka Breń Osuchowski
14:00Pitmark Jaślany - Lzs Korona Majdan Królewski
14:00Tuszymka Tuszyma - Lks Hucina
14:00Błękitni Siedlanka - Złotniczanka Złotniki
15:00Dromader Chrząstów - Atut Podborze
16:00Smoczanka Mielec - Start Wola Mielecka
Polska » Gorzów Wielkopolski "colloseum " Grupa 3
14:00Noteć Górecko - Nietoperz Gardzko
14:00Sokół Gościm - Uran Trzebicz
14:00Noteć Stare Bielice - Budowlani Murzynowo
14:00Arka Mierzęcin - Muszelka Ogardy
15:00Pionier Zwierzyn - Leśnik Buszów
Polska » Biała Podlaska Grupa 2
11:00Unia II Krzywda - Wks Wólka świątkowa
11:00Turze Rogi - Unia żabików II
Portugalia » 1 liga » Primeira Liga
17:00Tondela - Belenenses
19:00Aves - Benfica
21:15Sporting CP - Chaves
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
12:15Arouca - Gil Vicente
16:00Benfica B - U. Madeira
17:00Santa Clara - Vitoria de Guimaraes B
17:00FC Porto B - Varzim
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal Grp. A
16:00AD Oliveirense - GDU Torcatense
16:00Atletico Arcos - Camara Lobos
16:00Braganca - CDC Montalegre
16:00Vilaverdense FC - Mondinense FC
16:00ARS Martinho - SC Mirandela
16:00Pedras Salgadas - CCD Minas Argozelo
16:00Merelinense - AD Fafe
16:00Vizela - Aroes
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal Grp. B
16:00Alianca de Gandra - FC Cesarense
16:00Canelas 2010 - Gondomar
16:00Cinfaes - Sousense
16:00Coimbroes - Amarante FC
16:00Felgueiras 1932 - Trofense
16:00FC Pedras Rubras - Sanjoanense
16:00Espinho - Salgueiros
16:30Camacha - Freamunde
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal Grp. C
16:00AD Nogueirense - Benfica Castelo Branco
16:00Aguias Moradal - Marinhense
16:00ARC Oleiros - Fornos de Algodres
16:00Ferreira de Aves - Maritimo B
16:00Gafanha - Anadia
16:00Mortagua FC - RD Agueda
16:00Lusitano FC - Sourense
16:00U.Leiria - Sertanense
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal Grp. D
15:30Sporting de Guadelupe - GD Coruchense
16:00Caldas - SC Lusitania
16:00Alcanenense - Sacavenense
16:00S.U. 1º de Dezembro - Mafra
16:00Loures - Torreense
16:00Pero Pinheiro - Sintrense
16:00Vilafranquense - Electrico
17:00Praiense - Fatima
Portugalia » 3 liga » Campeonato de Portugal Grp. E
16:00Casa Pia - SR Almancilense
16:00Lusitano VRSA - Farense
16:00Moncarapachense - Operario
16:00Olhanense - Moura Atletico Clube
16:00Estrela de Vendas Novas - Olimpico Montijo
16:00Sporting Ideal - Armacenenses
16:00Pinhalnovense - Louletano
16:00Oriental - FC Castrense
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
13:00Ural S.R - Akhmat Grozny
15:30CSKA Moskwa - Zenit Petersburg
18:00Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula
Rosja » 2 liga » National Football League
14:00Spartak Moscow II - Tyumen
Rosja » 3 liga » PFL Zone Center
13:00Metalurg Lypetsk - Torpedo Moskwa
13:00FC Rotor Volgograd II - Khimik Novomoskovsk
16:00Strogino - Zenit Penza
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
15:30Chippa United - Cape Town City FC
15:30Baroka FC - Bidvest Wits
RPA » 2 liga » National First Division
15:30University of Pretoria - Black Leopards
15:30Jomo Cosmos - Real Kings FC
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
17:00Astra Ploiesti - SC FC Voluntari
19:45Steaua Bukareszt - ACS Recas
Rumunia » 2 liga » Liga II
10:30Hermannstadt - CF Braila
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
03:00Firpo - CD Chalatenango
23:00CD FAS - CD Águila
00:00Santa Tecla FC - CD Audaz
01:00Isidro Metapán - Alianza FC
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
15:00SS Pennarossa - Faetano
15:00Juvenes/Dogana - Domagnano
Serbia » 1 liga » Liga serbska
15:00Partizan Belgrad - Backa Palanka
19:00R.S. Belgrad - Mladost L
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
14:30Novi Pazar - Temnic 1924
14:30Radnicki K. - Sevojno
Szkocja » Puchar » League Cup Final Stage
15:30Rangers - Motherwell
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
16:00Luzern - Young Boys
16:00Sion - Lugano
16:00St.Gallen - Lausanne
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
16:00Wohlen - Wil
Szwajcaria » 4 liga » 1. Liga Grp. 1
14:30Team Vaud U21 - Fribourg
15:00Thun II - Naters
Szwajcaria » 4 liga » 1. Liga Grp. 2
16:00Delemont - FC Kickers Luzern
16:00Grasshoppers II - FC Bassecourt
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
15:00GIF Sundsvall - Norrkoping
15:00IFK Gothenburg - Ostersund
17:30Djurgaarden - Hacken
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
15:00Trelleborg - Åtvidaberg
17:30Osters IF - Falkenbergs FF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
14:00Tegs SK - Akropolis IF
15:00Vasalund/Essinge - IFK Luleå
16:00Vasterås SK - Enskede IK
16:00Assyriska - Sollentuna Utd
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka południe
15:00Mjallby - Angelholm
17:00Malmo Anadolu - Utsiktens BK
Słowacja » 1 liga » Super Liga
17:00Presov - Zilina
Słowacja » 2 liga » 2. Liga
14:30Slavoj Trebisov - Komarno
Słowenia » 1 liga » Prva Liga
19:00Krsko Posavje - Rudar Velenje
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
15:00Zarica Kranj - NK Bravo
15:00Radomlje - Jadran
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
12:45Thai Port FC - Muang Thong United
12:45Rajnavy Rayong - Sisaket
13:00Pattaya United - Chiangrai United
13:00Chonburi - Bangkok Glass
14:00Suphanburi FC - PEA
14:00BEC Tero Sasana - Sukhothai FC
14:00Bangkok University - Ratchaburi FC
15:00Thai Honda - Osotspa M-150
15:00Nakhon Ratchasima FC - Ubon UMT FC
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
15:00CA Bizertin - Stade Gabésien
15:00Club Olimpique de Medenine - Stade Tunisien
15:00Ben Guerdane - JS Kairouanaise
16:00Etoile du Sahel - CS Sfaxien
16:00Zarzis - Club Africain
Turcja » 1 liga » Super Lig
13:00Sivasspor - Bursaspor
15:30Kayserispor - Konyaspor
18:30Galatasaray - Fenerbahce
Turcja » 2 liga » 1. Lig
12'Giresunspor 0-0 Manisaspor
11'Umraniyespor 0-0 Gaziantep BB
14:30Eskisehirspor - Erzurum BB
14:30Elazigspor - Samsunspor
17:00Boluspor - Balikesirspor
Turcja » 4 liga » 3. Lig Grp. 1
12:30Erbaaspor - Manisa Buyukşehir Belediyespor
13:30Yeni Altindag Belediyespor - Catalcaspor
Turcja » 4 liga » 3. Lig Grp. 2
14:00Turgutluspor - Erciyesspor
Turcja » 4 liga » 3. Lig Grp. 3
13:30Osmaniyespor - Ankara Adliyespor
14:00Usakspor - Bursa Niluferspor
14:00Tekirdagspor - Kizilcabolukspor
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
13:00Stal Dneprodzhezhinsk - Chernomorets
16:00Illichivets - Zorya
18:30Dynamo Kijów - Szachtar Donieck
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
13:00Helios Kharkiv - FC Balkany
Urugwaj » 1 liga » Primera Division Clausura
21:30El Tanque Sisley - Fenix
21:30Boston River - Montevideo Wanderers
21:30Cerro - Danubio
23:00Penarol - Defensor Sporting
USA » 1 liga » Liga amerykańska MLS
22:00Atlanta United - Toronto FC
22:00Houston 1836 - Chicago Fire
22:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
22:00Dallas Burn - L.A. Galaxy
22:00DC United - MetroStars
22:00Real Salt Lake - Kansas City Wizards
22:00Seattle Sounders FC - Colorado Rapids
22:00Philadelphia Union - Orlando City
22:00Impact De Montreal - New England Rev.
22:00San Jose Earthquakes - Minnesota Stars
22:00New York City FC - Columbus Crew
USA » 2 liga » NASL Fall Season
KoniecCarolina RailHawks 1-1 San Francisco Deltas
KoniecFC Edmonton 0-2 Miami FC
22:00Jacksonville Armada FC - New York Cosmos
USA » 3 liga » USL Playoff
Po dogrywceRochester Rhinos 2-1 Charlotte Independence
KoniecCharleston Battery 0-4 New York Red Bulls USL
KoniecTampa Bay Rowdies 3-0 FC Cincinnati
KoniecSan Antonio USL 2-1 Tulsa Roughnecks FC
PrzerwanySwope Park Rangers 0-0 Phoenix FC Wolves
KoniecReno 1868 FC 0-1 OKC Energy FC
Węgry » 2 liga » NB II
14:30Vac - Gyirmot
14:30Cegled - Budafok
14:30Mosonmagyarovari TE 1904 - Szeged 2011
15:00Zalaegerszeg - Soroksár SC
17:00Bekescsaba - Szolnok
17:00Csakvari FC - Budaors
17:00BFC Siofok - Nyiregyhaza
17:00Gyor - Kazincbarcikai
17:00Soproni Vasutas SE - MTK Budapeszt
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Clausura
21:30Anzoategui - Atletico Venezuela
21:30Zamora FC - Carabobo FC
21:30Estudiantes Merida - Deportivo Zulia
21:30Portuguesa FC - Real Esppor
21:30Caracas - Guaros de Lara
21:30Deportivo Metropolitano - Monagas SC
21:30Zulia - Atletico Socopo
21:30Mineros De Guayana - Tachira
21:30Aragua FC - Trujillanos FC
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
10'Than Quang Ninh 0-0 The Cong Ha Noi
12:30Long An Tan An - HP Ha Noi
13:30TT Ha Noi - Can Tho
Włochy » 3 liga » Serie C Grp. A
14:30Olbia - Cuneo
14:30Carrarese - Arzachena
16:30Livorno - Giana Erminio
16:30Monza - Arezzo
16:30Pro Piacenza - Prato
16:30U.S. Gavorrano - Lucchese
20:30Viterbese - Siena
20:30Alessandria - Pisa
Włochy » 3 liga » Serie C Grp. B
14:30Ravenna - Albinoleffe
14:30Renate - Sudtirol
16:30Feralpisalò - Gubbio
18:30Santarcangelo - Teramo
18:30Pordenone Calcio - Mestre
18:30Reggiana - Fermana
18:30Fano - Modena
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. A
15:00Borgaro Torinese - Folgore Caratese
15:00Borgosesia - Derthona
15:00ASD Calcio Chieri 1955 - ASD Varesina
15:00A.S. Casale - Olginatese
15:00USD Castellazo - Como
15:00Inveruno - Bra
15:00Oltrepo Voghera - ASDC Gozzano
15:00Pavia - Arconatese
15:00Varese - Caronnese
15:00Seregno - Pro Sesto
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. B
15:00Rezzato - Scanzorosciate
15:00Grumellese - Lumezzane
15:00Propatria - Caravaggio
15:00Lecco - US Bustese
15:00Ciliverghe Mazzano - Trento
15:00Crema - Seriate
15:00Darfo Boario - Pergolettese
15:00Dro - Ponte San Pietro
15:00Romanese - Ciserano
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. C
15:00Delta Porto Tolle - Campodarsego
15:00Calvi Noale - Mantova
15:00Montebelluna - Clodiense
15:00Abano - Adriese
15:00Virtus Verona - Ambrosiana
15:00ASD Liventina - ArzignanoChiampo
15:00Legnago Salus - Este
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. D
15:00Lentigione - Sansepolcro
15:00Imolese Calcio - Trestina
15:00Forlì - Castelvetro
15:00Colligiana - Aquila Montevarchi
15:00Mezzolara - Romagna Centro
15:00Sammaurese - Rimini
15:00Sangiovannese - Fiorenzuola
15:00Tuttocuoio - Sasso Marconi
15:00Vigor Carpaneto - Correggesse
15:00Villabiagio - Pianese
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. E
15:00Real Forte Querceta - Viareggio
15:00Rignanese - San Donato
15:00Savona - Ghivizzano Borgoamozzano
15:00Argentina - Albissola
15:00Finale - Lavagnese
15:00Ponsacco - Seravezza
15:00Sestri Levante - SCD Ligorna
15:00Montecatini - Scandicci
15:00Massese - Unione Sanremo
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. F
15:00Castelfidardo - Campobasso
15:00Fabriano Cerreto - Avezzano
15:00Francavilla Calcio 1927 - L´Aquila
15:00ASD Monticelli - ASD Pineto
15:00USD Nerostellati - San Marino
15:00Vis Pesaro - Vastese
15:00Sangiustese - Matelica
15:00San Nicolo - Jesina
15:00Agnonese - Recanatese
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. G
15:00Latte Dolce - Latina
15:00Flaminia - Cassino
15:00ASD Lanusei - ASD Trastevere
15:00Lupa Roma - Tortoli
15:00San Teodoro - Rieti
15:00Atletico SFF - Budoni
15:00Anziolavinio - Monterosi
15:00SSD Albalonga - Ostia Mare
15:00Aprilia - Nuorese
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. H
15:00Pomigliano - Cavese
15:00AZ Picerno ASD - Madrepietra Daunia
15:00Aversa - Potenza
15:00Audace Cerignola - AP Turris
15:00San Severo - Gragnano
15:00Nerostellati Frattese - Team Altamura
15:00Sarnese 1926 - Manfredonia
15:00Francavilla - Taranto
16:00Gravina - ACD Nardo
Włochy » 4 liga » Serie D Grp. I
15:00Sancataldese - Nocerina
15:00Palazzolo - Roccella
15:00Vibonese - Gelbison Cilento
15:00US Palmese - Gela
15:00Isola Caporizzuto - Paceco
15:00Ercolanese - Acireale
15:00Messina - Troina
15:00Ebolitana - Portici
15:00Igea Virtus - Cittanovese