m.Livegol.pl
Piłka nożnaTenisKoszykówkaRęczna
SiatkówkaHokejBaseballFootball Am.
WszystkieLiveZakończone
DzisiajWczorajJutro
Polska Anglia Hiszpania
mWyniki.pl - Wyniki na żywo na komórkę
Piłka nożna » Czwartek 24-08-2017
Międzynarodowe » Puchar » Liga Europy kwalifikacje
18:00AEK Larnaca - Plzen
18:45Dynamo Kijów - Maritimo
19:00Maccabi Tel Aviv - Altach
19:00Olexandria - BATE Borisov
19:00Ostersund - PAOK Saloniki
19:00Salzburg - FC Viitorul Constanta
19:00FC Sheriff - Legia Warszawa
19:00Zenit Petersburg - Utrecht
19:30Fenerbahce - Vardar Skopje
19:30Suduva - PFC Ludogorets Razgrad
20:00FC Midtjylland - Apollon Limassol
20:00Videoton Fehervar - Partizan Belgrad
20:00Skenderbeu - Dynamo Zagrzeb
20:00AEK Ateny - Club Bruges
20:45Shkendija 79 - AC Milan
20:45Rosenborg - Ajax
20:45Athl.Bilbao - Panathinaikos
20:45Marsylia - Domzale
20:45Braga - Hafnarfjordur
21:00R.S. Belgrad - FC Krasnodar
21:00Hajduk Split - Everton
21:05Austria Wiedeń - Osijek
Międzynarodowe » 1 liga » Towarzyskie
16:30Indie - St. Kitts i Nevis
02:00Trynidad i Tobago - Jamajka
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska - Clausura
KoniecReal Potosi 2-5 Jorge Wilstermann
21:00Club Petrolero - Nacional Potosi
00:15Universitario - Blooming
02:00Bolivar - Sport Boys Warnes
02:30Oriente Petrolero - The Strongest La Paz
Brazylia » 1 liga » Liga brazylijska Serie A
KoniecChapecoense AF 0-1 Corinthians
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
KoniecFlamengo 1-0 Botafogo RJ
Po karnychCruzeiro 1-0 Gremio
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecSan Luis 2-2 Coquimbo
KoniecUniversidad Catolica 1-1 Huachipato
KoniecSan Marcos 0-4 Antofagasta
Costa Rica » 1 liga » Primera Division Apertura
KoniecDeportivo Saprissa 3-0 C.S. Cartaginés
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. A
03:00Puntarenas FC - AD Ramonense
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. B
03:00Uruguay - AD Zona Norte
Dania » 2 liga » 1. Division
18:00Skive - Esbjerg fB
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
17:30Talinna Kalev - Kuressare
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko B
17:30Tampere - SalPa
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko C
17:30Kajha - PK-37
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga
15:30Sioni Bolnisi - Georgia Tbilisi
15:30FC Mesakhte Tkibuli - Baia
15:30Merani Martvili - FC Tbilisi
Indonezja » 1 liga » Soccer Championship A
13:30Semen Padang - Persisam Putra Samarinda
Iran » 1 liga » Persian Gulf Pro League
16:05Siah Jamegan - Naft Tehran
17:45Peykan - Foolad Khuzestan
18:00Esteghlal Khuzestan - Pars Jonoubi Jam Bushehr
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
20:00Leiknir R. - Throttur R.
20:00Keflavik - IR Reykjavik
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
02:30Royal Toronto - Vorkuta
03:00Milton SC - Scarborough SC
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
15:00AFC Leopards - Tusker FC
Kolumbia » Puchar » Cup
KoniecPatriotas - Atletico Nacional
KoniecAtletico Junior - Millonarios
03:00Deportivo Cali - America de Cali
Luksemburg » 1 liga » National Division
19:30Alliance Luxembourg - Una Strassen
19:30Progrès Nidderkuer - Union Titus Petange
19:30RM Hamm Benfica - Dudelange
19:30Jeunesse Esch - US Mondorf les Bains
20:00US Hostert - Fola
20:00FC Rodange 91 - Deiferdang03
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecCF America 2-2 Tigres
KoniecPuebla 0-1 Leon
KoniecSantos 1-1 CD Guadalajara
KoniecMonterrey 4-1 Toluca
KoniecNecaxa 1-1 Cruz Azul
Międzynarodowe » 1 liga » Southeast Asian Games Grp. B
10:00Timor-Leste U23 - Philippines U23
10:00Indonezja - Cambodia U23
10:00Thailand U23 - Wietnam U23
Międzynarodowe » 1 liga » CONCACAF League
04:00CD Árabe Unido - CD Águila
02:00CD Plaza Amador - Deportivo Walter Ferreti
04:00CD Olimpia - Alianza FC
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecNacional 1-0 Estudiantes
02:45Libertad - Santa Fe
Niemcy » 5 liga » Oberliga Mittelrhein
19:30FC Hürth - TSC Euskirchen
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
Koniec3 de Febrero 2-0 Club River Plate
KoniecDeportivo Santani 2-1 Ovetense
Rosja » 3 liga » PFL Zone West
17:00FC Dolgoprudny - Murom
Rosja » Puchar » Puchar Rosji
09:00Smena Komsomolsk - Luch Energiya
Szwecja » 4 liga » Czwarta liga szwedzka Norrland
19:00Taefteaa IK - Skellefteå
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
17:30Assyriska IF - Trelleborg
18:30Enskede IK - Gefle
18:30Karlstad BK - Orebro
18:30Skovde AIK - Gais
18:30Nybro IF - Kalmar FF
18:30IK Oddevold - Falkenbergs FF
USA » 1 liga » Liga amerykańska MLS
KoniecDC United 1-0 Atlanta United
KoniecColumbus Crew 2-0 L.A. Galaxy
KoniecDallas Burn 3-3 Houston 1836
KoniecToronto FC 3-0 Philadelphia Union
KoniecReal Salt Lake 4-0 San Jose Earthquakes
KoniecVancouver Whitecaps 1-1 Seattle Sounders FC
KoniecPortland Timbers 2-1 Colorado Rapids
USA » 3 liga » USL
KoniecLouisville City FC 5-0 Harrisburg City Islanders
KoniecFC Cincinnati 3-1 Ottawa Fury
KoniecSt. Louis 2-1 Tulsa Roughnecks FC
KoniecSan Antonio USL 1-0 Vancouver Whitecaps USL
76'Sacramento Republic FC 1-2 Swope Park Rangers
Wyspy Owcze » 1 liga » Premier League
19:00EB/Streymur - TB Tvøroyri
19:00Fuglafjørdur - HB Tórshavn
19:00Skála - Vikingur
19:3007 Vestur - Klaksvik