Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
KoniecAl-Taawoun
1-0 Al-Ettifaq
KoniecAl Nassr FC
4-2 Al Ittihad
KoniecAl Shabab
3-2 Al Fateh FC
KoniecAl Taee
0-2 Al Akhdoud
KoniecAl Khaleej
1-2 Al Riyadh
KoniecDamac FC
1-1 Al-Raed
KoniecAl-Wehda
1-2 Al Hilal
KoniecAl Ahli
1-0 Al Feiha
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSansinena BB
0-2 Villa Mitre
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecDefensores de Cambaceres
0-0 Justo Jose de Urquiza
KoniecCentro Español
1-2 Sportivo Barracas
KoniecLugano
0-0 Mercedes
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
KoniecUrartu FC II
2-1 BKMA II
KoniecArarat II
2-4 Lernayin A.
KoniecAlashkert FC II
2-2 Shirak II
KoniecSyunik
0-1 Andranik
Azerbejdźan » Reserve League
KoniecAraz Res.
2-6 Qarabağ Res.
KoniecTuran Res.
4-2 Kapaz Res.
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecGualberto Villarroel SJ
2-0 San Antonio Bulo Bulo
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecCoritiba
3-0 Operario Ferroviario
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
01:00Tombense FC
0-0 Caxias
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecTrem DC
3-1 Rio Branco
Brazylia » Carioca C
KoniecNiteroiense
6-0 Santa Cruz RJ
KoniecCampos AA
2-0 Riostrense
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecSlavia Sofia
0-2 CSKA 1948
KoniecBotev Plovdiv
0-1 Arda Kardzhali
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecDeportes Santa Cruz
1-1 Deportes Limache
KoniecBarnechea
0-0 Universidad de Concepcion
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecPyramids FC
1-0 El Gounah
KoniecAl Ittihad Alexandria
0-2 Zamalek SC
18:00Al Ahly SC
0-0 ZED FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecTammeka
0-2 Narva Trans
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Gambia » 1 liga » Liga gambi
KoniecArmed Forces
2-2 Wallidan
KoniecMarimoo
0-2 Real de Banjul
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
KoniecKolkheti-1913 Poti
2-2 Dinamo Tbilisi
KoniecDinamo Batumi
0-2 Dila Gori
Iceland » Women's Cup U20
20:45Keflavík U20 W
- Fram / ÍR U20 W
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecBucheon FC 1995
3-0 Chungnam Asan FC
KoniecAnsan Greeners
1-0 Busan I'Park
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecFK Panevezys B
0-4 FA Siauliai B
Malaysia » MFL Cup
KoniecKuching City U23
0-0 Negeri Sembilan U23
KoniecPenang U23
0-0 Kedah U23
KoniecKelantan Darul Naim U23
0-0 Kuala Lumpur City U23
Mali » 1 liga » Liga mali
KoniecUS Bougouba
0-0 COB
KoniecUSFAS Bamako
0-4 Bakaridjan
KoniecOnze Créateurs
2-3 Réal Bamako
KoniecDjoliba
3-2 Black Stars
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
KoniecMAS Fes
2-2 Hassania Agadir
KoniecUnion Touarga Sport
1-0 MAT Tetouan
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecCF America
1-0 Cruz Azul
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka kwalifikacje
Po karnychFortuna Duesseldorf
0-3 Bochum
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecFernando de la Mora
1-0 Pastoreo FC
KoniecIndependiente CG
2-1 Resistencia
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecDeportivo Coopsol
0-3 Academia Cantolao
KoniecSantos
2-2 Universidad San Martin
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecIFK Norrkoeping
0-4 IFK Vaernamo
KoniecAIK
5-2 IFK Gothenburg
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecTrelleborgs FF
3-2 GIF Sundsvall
KoniecUtsiktens BK
1-0 IK Brage
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecBK Olympic
1-2 Lunds BK
KoniecJoenkoepings Soedra
1-2 Aengelholms FF
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecLokomotiv Tashkent
1-1 Surkhon-2011
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecPortuguesa FC
2-1 Carabobo FC