Polska » 1 liga » Ekstraklasa
15:00Górnik Zabrze
- Stal Mielec
17:30Jagiellonia Białystok
- Korona Kielce
20:00Raków Częstochowa
- Pogoń Szczecin
Anglia » 1 liga » Liga angielska
13:30Fulham
- Manchester City
16:00AFC Bournemouth
- Brentford
16:00Everton
- Sheffield United
16:00Newcastle United
- Brighton & Hove Albion
16:00Tottenham Hotspur
- Burnley
16:00West Ham United
- Luton Town
16:00Wolverhampton Wanderers
- Crystal Palace
18:30Nottingham Forest
- Chelsea
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
15:30RB Leipzig
- Werder Bremen
15:30Freiburg
- FC Heidenheim
15:30Borussia Moenchengladbach
- Eintracht Frankfurt
15:30FC Koeln
- Union Berlin
18:30Mainz 05
- Borussia Dortmund
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
18:00SSC Napoli
- Bologna
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
16:00Teuta Durres
- Dinamo Tirana
16:00Vllaznia
- Skenderbeu
16:00Partizani
- KF Erzeni
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
18:00CR Belouizdad
0-0 Ben Aknoun
18:00USM Khenchela
0-0 MC Alger
18:00Paradou AC
0-0 ASO Chlef
18:00NC Magra
0-0 JS Saoura
18:00JS Kabylie
0-0 CS Constantine
18:00US Biskra
0-0 MC Oran
Algeria » 2 liga » Ligue 2
16:00Oued Magrane
- MSP Batna
16:00E Sour El-Ghozlane
- USM El Harrach
16:00HB Chelghoum Laid
- Aïn M'lila
16:00JS Bordj Ménaïel
- IB Khémis El Khechna
16:00CA Batna
- AS Khroub
16:00MO Constantine
- MC El Eulma
16:00Oued Akbou
- Teleghma
16:00WA Boufarik
- NA Hussein Dey
16:00RC Arbaa
- JSM Tiaret
16:00MCB Oued Sly
- SKAF Khémis Mélina
16:00WA Mostaganem
- Ghir Abadla
16:00CR Méchria
- Temouchent
16:00ASM Oran
- Olympique Médéa
Andora » 1 liga » Liga andorska
20:30FC Santa Coloma
- Atletic Escaldes
20:30Inter Club d'Escaldes
- UE Santa Coloma
Anglia » 4 liga » League 2
20:45Milton Keynes Dons
- Crawley Town
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Sporting de Cabinda
0-0 CD Lunda-Sul
16:30Interclube
- Recreativo do Libolo
17:00Kabuscorp
- Sagrada Esperança
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Al Khaleej Res.
- Al Wehda Res.
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
02:00Sarmiento de Resistencia
- Boca Unidos
19:00El Linqueno
- Defensores de Pronunciamiento
19:30San Martin Mendoza
- Argentino Monte Maiz
19:30Douglas Haig
- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
20:00Kimberley Mar del Plata
- Sansinena BB
20:00Sol de Mayo
- Olimpo
20:00Germinal
- Club Cipolletti
20:00Santamarina
- Circulo Deportivo
20:00Ciudad de Bolivar
- Sportivo Atenas
20:30Villa Mitre
- Deportivo Rincón
20:30Huracan Las Heras
- Ferro Carril Oeste General Pico
20:30Juventud Unida Universitario
- Sportivo Estudiantes
20:30Independiente Chivilcoy
- Sportivo Las Parejas
21:00Crucero del Norte
- Sol de America Formosa
21:30San Martin de Formosa
- Central Norte
01:00Gimnasia y Esgrima de Concepcion
- 9 de Julio Rafaela
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Atlas
- Deportivo Paraguayo
20:30Juventud Unida G.
- Ituzaingo
20:30Puerto Nuevo
- Deportivo Muñiz
20:30Central Cordoba de Rosario
- Mercedes
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:30Provincial Lobos
- Ezeiza
20:30Atlético Pilar
- Estrella del Sur
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
14:00Pyunik II
0-0 Urartu FC II
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
07:00Northbridge FC Bulls
- Mt Druitt Town Rangers
08:30Hakoah Sydney City East
- Northern Tigers
10:00UNSW
- Bonnyrigg White Eagles
11:00Macarthur Rams
- Inter Lions FC
11:00Bonnyrigg White Eagles
- UNSW
11:00SD Raiders FC
- Rydalmere
11:00Dulwich Hill FC
- Canterbury Bankstown FC
11:00Bankstown City Lions
- Blacktown Spartans
11:00Dunbar Rovers FC
- Nepean
Australia » 2 liga » New South Wales
08:30University Azzurri FC
- Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
10:00Souths United
- Taringa Rovers
10:00Maroochydore FC
- Pine Hills
11:00Holland Park Hawks
- North Lakes United FC
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
Azerbejdźan » Reserve League
15:00Neftçi Res.
- Kapaz Res.
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
20:00Virton
- OH Leuven U23
20:00Gent U23
- Cappellen
20:00Royal Knokke FC
- Sporting Charleroi U23
20:00KSK Heist
- Union Namur
20:00URSL Vise
- RAAL La Louviere
20:00Thes Sport
- Lokeren-Temse
20:00Royal Antwerp U23
- Hoogstraten
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
12:00Niva
- Bumprom Gomel
14:00Volna
- Belshina Bobruisk
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
02:00Real Tomayapo
- Gualberto Villarroel SJ
21:00San Antonio Bulo Bulo
- Guabira
23:30Always Ready
- Blooming
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
16:00Siroki Brijeg
- FK Velez Mostar
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
17:00Zeljeznicar Banja Luka
- Ljubic Prnjavor
17:00Famos
- Rudar Prijedor
17:00FK Laktasi
- FK Modrica
17:00Drina Zvornik
- FK Borac Kozarska Dubica
17:00Sloboda Mrkonjic Grad
- Radnik Bijeljina
19:00Sutjeska
- Velež Nevesinje
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:00Security Systems
0-0 Sua Flamingoes
15:00Masitaoka
0-0 Nico United
15:00Morupule Wanderers
0-0 TAFIC
15:00Police XI
0-0 Botswana Defence Force XI
15:00Eleven Angels FC
0-0 Holy Ghost SC
15:00Township Rollers
0-0 Galaxy
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:30CRB
- Chapecoense AF
22:00Guarani
- Botafogo SP
22:00Operario Ferroviario
- Ponte Preta
22:00Amazonas FC
- Santos FC
22:00Sport Recife
- Brusque
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Tombense FC
- Sampaio Correa
22:00Caxias
0-0 Confianca
00:30Ferroviario
0-0 EC Sao Jose
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Santa Cruz de Natal
- America RN
20:00EC Jacuipense
- Juazeirense
20:30Avenida
- Novo Hamburgo
21:00Iguatu
- Atletico Cearense
21:00Petrolina
- AO Itabaiana
21:00Capital FC
- Anapolis FC
21:00Inter de Limeira
- Água Santa
22:00Humaita SC
- Rio Branco
22:00Aguia de Maraba
- Cametá
22:00Real Noroeste
- Serra
22:00Pouso Alegre
- Patrocinense
22:30Sao Raimundo RR
- Trem DC
22:30Hercilio Luz
- Concordia Atletico
23:00Princesa do Solimoes
- Manaus FC
23:00São José EC
- Santo Andre
23:00Cianorte
- Brasil de Pelotas
23:30Portuguesa RJ
- Nova Iguacu
00:00Clube Sociedade Esportiva
- ASA
Brazylia » Matogrossense 2
21:00Poconé
- Paulistano MT
21:00Rondonópolis
- Atlético Matogrossense
21:00Sport Sinop
- Santa Cruz MT
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
02:00Internacional
0-0 Juventude
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 ASFB
00:00Vitesse
0-0 Majestic
00:00Sporting Cascades
0-0 USFA
00:00ASEC Koudougou
0-0 KOZAF
00:00ASFA-Yennenga
0-0 RCK
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
16:00Arda Kardzhali
- Botev Plovdiv
18:30Ludogorets Razgrad
- PFC CSKA-Sofia
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
17:00Maritsa Plovdiv
- Chernomorets Balchik
17:00Spartak Varna
- Litex Lovech
17:00Bdin
- Spartak Pleven
17:00Chernomorets 1919 Burgas
- CSKA 1948 II
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
18:30Huachipato
- Union Espanola
23:30Universidad Catolica
- O'Higgins
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
21:00Magallanes
- Deportes Limache
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:00Tianjin Jinmen Tiger
- Shanghai Shenhua
13:35Wuhan Three Towns
- Shandong Taishan
14:00Beijing Guoan
- Meizhou Hakka
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
09:30Jiangxi Lushan
- Dalian Zhixing
13:30Nanjing City FC
- Chongqing Tongliang Long
13:30Suzhou Dongwu
- Guangxi Pingguo Haliao
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
14:50Vukovar 91
- Dubrava Zagreb
17:30NK Dugopolje
- Cibalia
Cypr » 1. Division
18:00Pafos FC
- Omonia Nicosia
18:00APOEL Nicosia
- AEK Larnaca
18:00Anorthosis
- Aris Limassol
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
13:00HB Koege
- Broendby IF
15:00AGF
- FC Nordsjaelland
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
13:00Vejgaard B
- Vanloese IF
13:00Ishoej IF
- VSK Aarhus
14:00Young Boys FD
- IF Lyseng
14:00SfB-Oure FA
- Holstebro Boldklub
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Al Mokawloon Al Arab
- Al Ittihad Alexandria
18:00Baladiyyat Al Mehalla
- Al Ahly SC
18:00Al Masry
- Pyramids FC
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
02:00Deportivo Cuenca
- Cumbaya
20:00Imbabura S.C.
- Libertad
22:30CSD Macara
- Mushuc Runa
01:00LDU de Quito
- Emelec
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
13:30Flora Tallinn
- Parnu JK Vaprus
16:00FC Kuressaare
- Tammeka
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30Paide Linnameeskond U21
- JK Tabasalu
18:00Tartu Welco
- Harju Jalgpallikool
18:00FC Tallinn
- Tallinna Kalev II
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:30Loyola
- Manila Montet
12:15Manila Digger
- Ceres Philippines
15:00Garelli United
- Tuloy
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
18:15PPS / Old Stars
- TuPS
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska Grp. C
18:00Auxerre B
- Bourg en Bresse Peronnas
18:00FC Fleury 91
- Macon
18:00FCSR Haguenau
- Bobigny Bagnolet Gagny
18:00Feignies-Aulnoye
- Racing Besancon
18:00Saint-Quentin
- Furiani Agliani
Francja » National 3: Group J
18:00Selongey
- Louhans Cuiseaux
18:00Besancon FC
- Union Cosnoise
18:00ASPTT Dijon
- Jura Dolois
18:00Pontarlier
- Dijon II
18:00La Chapelle
- Rumilly Vallieres
18:00Sochaux II
- Moulins Yzeure
Francja » Feminine Division 3
16:00Clermont
- Longvic W
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30Manchester 62 FC
- Europa Point
Grecja » 1 liga » Liga grecka
19:00Atromitos
- Asteras Tripolis
19:00OFI Crete
- Panetolikos
19:00Panserraikos FC
- Kifisia FC
19:00PAS Giannina
- NFC Volos
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
19:00Dinamo Batumi
- FC Telavi
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
14:30Sioni Bolnisi
- Aragvi Dusheti
15:00WIT Georgia Tbilisi
- Lokomotivi Tbilisi
16:00Dinamo Tbilisi II
- FC Kolkheti Khobi
17:00Spaeri
- FC Gareji 1960
18:00Shturmi
- FC Rustavi
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
23:00Deportivo Mixco
- CSD Municipal
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
16:30CFI Alicante
- La Nucía II
17:00Eldense II
- Crevillente
17:00Callosa Deportiva
- CD Olimpic Xativa
18:30Calpe
- Racing CF Benidorm
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
09:30Bergara U16
- Elgoibar U16
09:30Vasconia U16 II
- Beti Ona U16
10:00Hernani U16
- Orioko U16
11:15Astigarragako U16
- Martutene U16
12:10Antiguoko U16 II
- Touring U16
12:30Billabona U16
- Ordizia U16
12:30Beasain U16
- Zarautz U16
12:30Real Sociedad U16 II
- Hondarribia U16
13:00Real Unión U16
- Oiartzun U16
13:05Ostadar U16
- Lengokoak U16
13:15Zumaiako U16
- Danena U16
16:00Anaitasuna U16
- Ilintxa U16
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Cruz Santa U19
- Águilas SA U19
13:00Atlético B. Hondo U19
- Tenisca U19
13:00Fundación Tenerife U19
- Taco San Luis U19
17:00Laguna U19
- Armepalmas U19
18:00Los Llanos Aceró U19
- UD Longuera Toscal U19
19:00Icodense U19
- Atlético Tacoronte U19
19:00Buzanada U19
- Juventud Laguna U19 II
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
12:00Unión Viera
- Breñamén
17:00Doramas
- Sporting Tías
18:00Orientación Marítima
- Playas Sotavento
18:00Tinajo
- Costa Ayala
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
15:30Zarautz W
- Real Sociedad III W
15:45San Ignacio II W
- Deportivo Alavés II W
16:00Pauldarrak W
- Eibar III W
18:30Peña Athletic Santurtzi W
- Oiartzun II W
19:00Hernani W
- Anaitasuna W
19:00Añorga II W
- Leioako W
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:00Portugalete U16
- Athletic Club U16
12:00Amaikak Bat U16
- Deportivo Alavés U16
12:30Eibar U16
- Leioa U16
15:45KM Bihotza U16
- Indautxu U16
16:00Getxo U16
- Danok Bat U16
16:00Real Sociedad U16
- Antiguoko U16
17:00Olárizu U16
- Cultural Abetxuko U16
18:30Santutxu U16
- Vasconia U16
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
11:00Aretxabaleta U16
- Amaikak Bat U16 II
11:00Zarautz U16 II
- Beasain U16 II
12:00Añorga U16 II
- Real Sociedad U16 III
12:45San Marcial U16
- Kostkas U16 III
13:50Santo Tomás Lizeoa U16
- Beti Gazte U16
15:00Aloña Mendi U16
- Hernani U16 II
15:30Mariño U16
- Antigua Luberri U16
16:00Gure Txokoa U16
- Igeltegi U16
Holandia » Vierde Divisie
14:30SJC Noordwijk
- Ajax Amateurs
14:30Zwaluwen
- Poortugaal
14:30LRC
- FC 's-Gravenzande
14:30Smitshoek
- Heerjansdam
14:30Achilles Veen
- HVCH
14:30Buitenpost
- LONGA '30
14:30Excelsior '31
- Berkum
14:30AZSV
- VV Scherpenzeel
15:00JOS Watergraafsmeer
- Swift
15:00AFC '34
- Alphense Boys
15:00Quick '20
- DETO Twenterand
15:00SDV Barneveld
- ROHDA Raalte
15:45Purmersteijn
- WV-HEDW
19:00Venray
- SV Juliana '31
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
23:30CD Marathon
- Génesis
Irlandia » U20 National League
13:00Dundalk U20
- St Patrick's U20
14:00Athlone Town U20
- Bohemians U20
14:00Wexford U20
- Treaty United U20
15:00Derry City U20
- Shelbourne U20
15:00Finn Harps U20
- Bray Wanderers U20
15:00Waterford U20
- Cork City U20
16:00Shamrock Rovers U20
- Longford Town U20
16:00Cobh Ramblers U20
- Kerry FC U20
16:30Klub Kildare U20
- Galway United U20
18:00UCD U20
- Sligo Rovers U20
Japonia » 1 liga » Liga japońska
07:00Albirex Niigata
- Urawa Red Diamonds
07:00Jubilo Iwata
- Sagan Tosu
07:00Kyoto Sanga FC
- Avispa Fukuoka
08:00Kawasaki Frontale
- Hokkaido Consadole Sapporo
08:00Shonan Bellmare
- Machida Zelvia
09:00Nagoya Grampus
- Gamba Osaka
09:00Cerezo Osaka
- Vissel Kobe
10:00FC Tokyo
- Kashiwa Reysol
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
07:00Elfen Saitama W
- NTV Beleza W
07:00Sanfrecce Hiroshima Regina
- Omiya Ardija Ventus
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
07:00Vegalta Sendai
- Thespakusatsu Gunma
07:00Shimizu S-Pulse
- Kagoshima United
Katar » Olympic League
17:45Al Shamal U21
- Al Duhail U21
17:45Al Arabi U21
- Al Ahli U21
17:45Al Wakrah U21
- Umm Salal U21
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
14:00Turan
- Zhetysu Taldykorgan
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
11:00Bidco
- Kakamega H. Boys
14:00Kariobangi Sharks
- Sofapaka
14:00Bandari
- Posta Rangers
14:00Ulinzi Stars
- Muhoroni Youth
14:00Nzoia Sugar FC
- KCB
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
09:30Incheon United
- FC Seoul
12:00Daegu FC
- Gwangju FC
12:00Gangwon FC
- Daejeon Citizen
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
07:00Siheung Citizen
- Gangneung City
07:00Pocheon Citizens FC
- Paju Citizens
07:00Chuncheon FC
- Gyeongju H & N
12:00Ulsan Citizen
- Changwon City
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
09:30Busan I'Park
- Chungnam Asan FC
12:00Suwon Bluewings
- Cheonan City
12:00Ansan Greeners
- Seoul E-Land FC
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 1 liga » Liga litewska
14:00Dainava Alytus
- FK TransINVEST
16:00Suduva
- Dziugas Telsiai
18:00Banga Gargzdai
- FK Panevezys
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
12:00NFA Kaunas
- Garliava
14:00FK Atmosfera
- FK Kauno Zalgiris B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
15:00FS Metta/LU
- FK Jelgava
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
14:00Mārupe
- JFK Ventspils
14:00Smiltene
- Valmiera II
16:00Ogre United
- Tukums II
16:00Riga FC II
- Leevon / PPK
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
11:30PDRM
- Kedah Darul Aman FC
14:15Sri Pahang FC
- Kelantan United
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Bougouni
- Bakaridjan
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
22:00Club Franciscain
- Riveraine
22:00Diamantinoise
- Club Péléen
22:00Golden Star
- Golden Lion
22:00Case-Pilote
- Stade Spiritain
22:00Samaritaine
- Vauclinois
22:00RC Saint Joseph
- AS Club Colonial
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
18:00Burkina Faso U17 W
- Nigeria U17 W
19:00Senegal U17 W
- Liberia U17 W
Międzynarodowe » 1 liga » Liga Mistrzów Azji AFC playoff
12:00Yokohama F.Marinos
- Al-Ain
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
15:00FC Balti
- Dacia-Buiucani
17:00FC Milsami Orhei
- CS Petrocub
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Division 1
21:00Paris Saint Germain
- Paris FC
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
12:00SGS Essen W
- Köln W
14:00Duisburg W
- Bayer Leverkusen W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
13:00Schalke 04
- Hansa Rostock
13:00Hertha Berlin
- Kaiserslautern
13:00Nuernberg
- Elversberg
20:30Holstein Kiel
- Fortuna Duesseldorf
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
14:00Viktoria Koln 1904
- Jahn Regensburg
14:00Ingolstadt
- Luebeck
14:00Arminia Bielefeld
- Hallescher FC
14:00Borussia Dortmund II
- Ulm
14:00Unterhaching
- Dynamo Dresden
16:30Waldhof Mannheim
- Sandhausen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
14:00Dueren
- Alemannia Aachen
14:00FC Guetersloh
- FC Koeln II
14:00Fortuna Duesseldorf II
- SV Roedinghausen
14:00Fortuna Koeln
- Schalke 04 II
14:00RW Ahlen
- Borussia Moenchengladbach II
14:00FC Bocholt
- Wuppertal
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
14:00Rosenborg BK
- Aasane
14:00Kolbotn
- Lyn Fotball
16:45Arna-Bjoernar
- Brann
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
12:30Viking FK W
- KIL/Hemne
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Recoleta
- Sportivo San Lorenzo
16:00Pastoreo FC
- Encarnación
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
00:00Pirata FC
- Alianza Universidad
00:00Carlos Stein
- Deportiva Agropecuaria
00:00Deportivo Coopsol
- Binacional
00:00Comerciantes FC
- Universidad San Martin
00:00UCV Moquegua
- Ayacucho FC
00:00Deportivo Municipal
- Santos
OdwołanySan Marcos
0-0 Juan Aurich
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Deportivo Llacuabamba
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
15:00Chrobry Głogów
- Resovia Rzeszów
17:30Wisła Kraków
- Lechia Gdańsk
20:00Stal Rzeszów
- Termalica B-B Nieciecza
Polska » 2. Liga East
14:00Chojniczanka Chojnice
- Polonia Bytom
16:00Zaglebie II Lubin
- Wisła Puławy
16:00Hutnik Nowa Huta
- Lech Poznan ll
16:15KKS 1925 Kalisz
- Kotwica Kołobrzeg
17:00Sandecja Nowy Sącz
- Olimpia Elbląg
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
15:00Torreense
- Feirense
16:30Vilaverdense FC
- Penafiel
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
13:00Rubin Kazan
- FC Rostov
15:30Spartak Moscow
- FC Krasnodar
18:00Zenit St. Petersburg
- CSKA Moscow
20:30Baltika
- Dinamo Moscow
Rosja » Second League A
13:00Tekstilshchik
- Khimik Dzerzhinsk
13:00Volga Ulyanovsk
- Spartak Kostroma
13:00Veles Moscow
- FC Ufa
14:00Torpedo Miass
- Irtysh Pavlodar
14:00FC Chelyabinsk
- Chayka
14:00Metalurg Lypetsk
- FC Rotor Volgograd
14:00Rodina 2
- FC Krasnodar II
15:00Dinamo Briansk
- Avangard Kursk
16:00Murom
- Novosibirsk FK
Rosja » Third Division - Center-West
00:00BGUOR Agrotreid
- Avangard Kursk II
00:00Dinamo Bryansk II
- Kaluga II
00:00Universitet Sporta
- Aleksandr
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
15:00Polokwane City
- Sekhukhune United
15:00Swallows FC
- Stellenbosch FC
17:30Mamelodi Sundowns FC
- Royal AM
20:00Orlando Pirates
- Richards Bay
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Etoile de l'Est
- Bugesera
15:00Kiyovu Sports
- Rayon Sports
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
15:00Tre Penne Galazzano
- Cosmos
17:30S.S. Murata
- La Fiorita Montegiardino
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
12:00Young Lions
- Brunei DPMM
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Garden Hotspurs
- St. Peters
00:00Trafalgar Southstars
- Bath United
Szkocja » Play-offs 4/5
16:00East Kilbride
- Stranraer
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
20:30FC Stade Lausanne-Ouchy
- Yverdon
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
16:00Lugano II
- Basel II
16:00Bavois
- St. Gallen II
16:00SC Bruehl
- Breitenrain
17:00Etoile Carouge
- Young Boys II
17:30Kriens
- Biel/Bienne
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
15:00Portalban
- FC Vevey United
16:00Eschen/Mauren
- FC Uzwil
16:00SC YF Juventus Zuerich
- FC Freienbach
16:00FC Wettswil-Bonstetten
- Balzers
16:00FC Kreuzlingen
- Linth
17:00Yverdon Sport II
- FC La Sarraz Eclepens
17:00Echallens
- La Chaux-de-Fonds
17:00Mendrisio
- Grasshopper II
17:00AC Taverne
- FC Kosova
17:00FC Grand-Saconnex
- Pully Football
17:30Chenois
- FC Monthey
18:00Courtételle
- Solothurn
18:00Emmenbruecke
- FC Bassecourt
Szwajcaria » U19 Elite
11:00Lausanne-Sport U19
- Sion U19
12:00Thun U19
- Winterthur U19
13:30Aarau U19
- Basel U19
14:00Grasshoppers U19
- Xamax U19
16:00Luzern U19
- Team Ticino U19
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
15:00Halmstads BK
- Mjaellby
17:30GAIS
- Vaesteraas SK
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
13:00Trelleborgs FF
- Utsiktens BK
15:00GIF Sundsvall
- Landskrona BoIS
15:00Varbergs BoIS FC
- Oergryte FF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
16:00FC Rosengaard
- Ljungskile
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
17:30NK Bistrica
- Nk Brinje Grosuplje
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
13:00Ratchaburi FC
- Muang Thong United
13:30Chiangrai United
- Nakhon Pathom
15:00Sukhothai FC
- Police Tero FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
13:00Chiangmai FC
- Nakhon Si United
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
22:00North East Stars
- Club Sando
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00San Fernando Giants
- Guaya United
22:00Bethel United
- RSSR FA
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
15:00Maroons FC
- Soltilo Bright Stars FC
15:00Kitara FC
- Busoga United FC
15:00Express FC
0-0 Arua Hill SC
15:00Wakiso Giants
- Mbarara City
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
14:30Obolon-Brovar
- Rukh Lviv
17:00Shakhtar Donetsk
- Dynamo Kijów
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Khust City
- Chernigov
11:30Metalist Kharkiv
- FC Hirnyk-Sport
12:00FSK Mariupol
- Karpaty
12:30FC Podillya Khmelnytskyi
- Dinaz Vyshhorod
13:00SC Poltava
- Nyva Buzova
USA » UWS
00:00Cap City Athletic 1847 W
- Michigan Hawks SC W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Metallurg Bekobod
- Qizilqum Zarafshon
16:00Olympic
- Pakhtakor Tashkent
Walia » 1 liga » Liga walijska
Węgry » NB 3: Northeast
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
22:00Metropolitanos FC
- Deportivo La Guaira
Wietnam » 2 liga » V-league 2
12:00Hòa Bình
- Bà Ria Vũng Tàu
Wyspy Owcze » 1. Deild
17:00Víkingur II
- Hoyvik