Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecKorona Kielce
2-0 Ruch Chorzów
KoniecŚląsk Wrocław
2-0 Radomiak Radom
KoniecPiast Gliwice
1-1 Jagiellonia Białystok
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
KoniecBayer Leverkusen
2-1 Augsburg
KoniecEintracht Frankfurt
2-2 RB Leipzig
KoniecFC Heidenheim
4-1 FC Koeln
KoniecVfB Stuttgart
4-0 Borussia Moenchengladbach
KoniecWolfsburg
1-3 Mainz 05
KoniecHoffenheim
4-2 Bayern Monachium
KoniecBorussia Dortmund
4-0 Darmstadt
KoniecWerder Bremen
4-1 Bochum
KoniecUnion Berlin
2-1 Freiburg
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
KoniecTorino
3-1 AC Milan
Algeria » 2 liga » Ligue 2
KoniecAS Khroub
1-0 Oued Akbou
KoniecUSM El Harrach
1-0 Oued Magrane
KoniecOlympique Médéa
1-3 WA Mostaganem
KoniecTeleghma
4-1 MC El Eulma
KoniecKoléa
2-0 MCB Oued Sly
KoniecRB Ouargla
1-1 MO Constantine
KoniecMostaganem
4-1 CR Méchria
KoniecE Sour El-Ghozlane
2-1 HB Chelghoum Laid
KoniecMSP Batna
1-0 JS Bordj Ménaïel
KoniecAïn M'lila
1-1 Annaba
KoniecIB Khémis El Khechna
2-1 CA Batna
KoniecTemouchent
5-1 Ghir Abadla
KoniecWA Boufarik
4-3 RC Arbaa
KoniecNA Hussein Dey
1-0 GC Mascara
KoniecSKAF Khémis Mélina
1-2 Kouba
KoniecJSM Tiaret
1-1 ASM Oran
Andora » 2 liga » Druga liga andorska
00:00La Massana
0-0 UE Engordany
00:00FC Santa Coloma II
0-0 Sant Julia
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
KoniecAston Villa Women
1-2 Manchester City Women
KoniecManchester United Women
0-6 Chelsea Ladies
KoniecArsenal
5-0 Brighton & Hove Albion Women
KoniecLeicester City WFC
0-4 Liverpool
KoniecBristol City W
0-4 Everton
KoniecTottenham Hotspur Women
3-1 West Ham United Women
Anglia » 3 liga » League 1
KoniecBolton Wanderers
0-2 Oxford United
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Sagrada Esperança
- Desportivo Huíla
KoniecUnião de Malanje
0-1 Wiliete
KoniecRecreativo do Libolo
4-2 Sporting de Cabinda
KoniecPetro de Luanda
3-2 Kabuscorp
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
KoniecAl-Taawoun
1-0 Al Shabab
KoniecAl Hazem
1-1 Al Riyadh
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecDeportivo Rincón
2-0 Sol de Mayo
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecItuzaingo
0-1 Claypole
KoniecDeportivo Muñiz
0-1 Lugano
KoniecSportivo Barracas
1-1 Victoriano Arenas
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
KoniecEstrella del Sur
3-0 Estrella de Berisso
20:30Belgrano Zarate
- SAT Moreno
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
15:00Onor
2-3 Alashkert FC II
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
KoniecHakoah Sydney City East
0-4 Northbridge FC Bulls
KoniecCanterbury Bankstown FC
1-1 Bonnyrigg White Eagles
11:00SD Raiders FC
- Northern Tigers
11:00Macarthur Rams
- Bankstown City Lions
KoniecBlacktown Spartans
3-2 Inter Lions FC
KoniecDulwich Hill FC
2-4 UNSW
KoniecDunbar Rovers FC
0-1 Mt Druitt Town Rangers
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
08:00Magic United TFA
0-0 Maroochydore FC
KoniecSamford Rangers
7-2 Bayside United
KoniecTaringa Rovers
4-4 Ipswich Knights
KoniecNorth Lakes United FC
7-3 Souths United
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
KoniecSabail
0-3 FK Neftchi
KoniecSabah FK
2-0 Sumqayit
Azerbejdźan » Reserve League
15:00Qarabağ Res.
- Turan Res.
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecBelshina Bobruisk
1-3 Niva
KoniecFC Slonim-2017
2-3 FK Molodechno
KoniecDinamo Minsk II
1-2 BATE II
KoniecLida
1-5 Shakhtar-2 (Petrikov)
KoniecABFF U17
2-0 Baranovichi
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecBlooming
1-0 San Antonio Bulo Bulo
KoniecGualberto Villarroel SJ
2-2 Independiente Petrolero
KoniecNacional Potosi
1-0 Real Santa Cruz
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
KoniecOmarska
0-2 Slavija Sarajevo
KoniecSutjeska
2-0 Rudar Prijedor
KoniecSloboda Mrkonjic Grad
0-2 Ljubic Prnjavor
KoniecRadnik Bijeljina
4-0 Velež Nevesinje
KoniecFamos
1-1 FK Modrica
KoniecFK Leotar
1-0 Drina Zvornik
KoniecFK Laktasi
2-1 FK Borac Kozarska Dubica
KoniecZeljeznicar Banja Luka
2-0 FK Romanija Pale
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:00Eleven Angels FC
0-0 Holy Ghost SC
KoniecMasitaoka
0-1 Nico United
KoniecPolice XI
0-1 Botswana Defence Force XI
KoniecGaborone United
1-0 Orapa United FC
KoniecMorupule Wanderers
5-2 TAFIC
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecNovorizontino
0-0 Coritiba
KoniecAmazonas FC
1-1 Paysandu
KoniecGoias
4-0 Botafogo SP
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecCS Alagoano
0-0 Sampaio Correa
KoniecVolta Redonda
2-1 Nautico
00:30Botafogo PB
0-0 EC Sao Jose
KoniecFerroviaria
1-0 Confianca
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecSanto Andre
1-1 Água Santa
KoniecIpora
2-1 Capital FC
KoniecSanta Cruz de Natal
2-0 Sousa
20:30Avenida
0-0 Cianorte
21:00Novo Hamburgo
0-0 Brasil de Pelotas
KoniecAtletico Cearense
1-0 Maracanã
KoniecPatrocinense
1-2 Maringa FC
KoniecSergipe
0-1 Petrolina
KoniecManauara
3-1 Princesa do Solimoes
KoniecMaranhao
4-0 Aguia de Maraba
KoniecNova Iguacu
2-0 Audax Rio EC
KoniecJuazeirense
0-2 Clube Sociedade Esportiva
KoniecPorto Velho
2-0 Manaus FC
KoniecASA
1-0 EC Jacuipense
KoniecIpatinga
2-0 Real Noroeste
KoniecPortuguesa RJ
1-1 Itabuna
KoniecSão José EC
0-0 Inter de Limeira
KoniecUniao Rondonopolis
1-0 Real FC
KoniecRio Branco
1-1 Sao Raimundo RR
Brazylia » Matogrossense 2
22:00Atlético Matogrossense
- Poconé
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
KoniecASEC Koudougou
1-1 Royal
KoniecMajestic
1-2 Sporting Cascades
KoniecRCK
0-3 Etoile Filante
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecPFC CSKA-Sofia
2-2 Krumovgrad
KoniecLokomotiv Plovdiv
1-2 Levski Sofia
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
KoniecSportist Svoge
1-0 Chernomorets 1919 Burgas
KoniecChernomorets Balchik
2-0 Dunav Ruse
KoniecCSKA 1948 II
3-1 Bdin
KoniecLitex Lovech
2-2 Maritsa Plovdiv
KoniecSpartak Pleven
0-1 Belasitsa Petrich
KoniecLudogorets Razgrad II
1-4 Spartak Varna
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecEverton CD
1-0 Deportes Copiapo
KoniecCobreloa
2-2 Deportes Iquique
KoniecUniversidad de Chile
1-2 Universidad Catolica
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecLa Serena
3-0 Union San Felipe
KoniecDeportes Temuco
0-1 Barnechea
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecQingdao West Coast
3-5 Shanghai Port
Chiny » Puchar » Cup
KoniecShenzhen Jixiang
0-1 Nanjing City FC
Po karnychLangfang Glory City
1-1 Heilongjiang Ice City FC
KoniecGuangzhou E-Power
0-1 Wuxi Wugo
KoniecShaanxi Union
1-1 Guangzhou FC
KoniecHunan Xiangtao
0-3 Shijiazhuang Gongfu
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecZrinski Jurjevac
1-0 Sesvete
KoniecHNK Orijent 1919
2-2 Solin
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. A
KoniecCaernarfon
3-1 Penybont
Czarnogóra » 2 liga » Druga liga czarnogórska
KoniecFK Podgorica
3-7 FK Bokelj
KoniecGrbalj Radanovici
3-2 FK Iskra
KoniecInternacional Podgorica
2-9 Kom
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecVanloese IF
0-3 Holstebro Boldklub
KoniecIF Lyseng
4-2 Vejgaard B
KoniecVSK Aarhus
1-0 Avarta
KoniecYoung Boys FD
3-0 SfB-Oure FA
KoniecNaesby
3-2 Holbæk B&I
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecDeportivo Cuenca
5-2 Imbabura S.C.
KoniecLibertad
0-2 El Nacional
KoniecEmelec
0-1 CSD Macara
KoniecIndependiente del Valle
1-1 LDU de Quito
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecTammeka
1-2 Paide Linnameeskond
KoniecNarva Trans
1-3 Flora Tallinn
KoniecNomme JK Kalju
3-0 FC Kuressaare
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecTallinna Kalev II
4-0 FC Elva
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecMaharlika
3-1 Garelli United
KoniecStallion Laguna FC
6-1 Mendiola FC 1991
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecSexyPöxyt
0-3 Honka
KoniecHJS Akatemia
1-1 VJS
KoniecAtlantis Academy
4-2 PEPO Lappeenranta
KoniecOTP
0-1 Naerpes Kraft
KoniecFC Reipas
1-1 GrIFK
Finlandia » Ykkönen
KoniecRoPS
4-2 FC Vaajakoski
KoniecKPV
1-0 KuPS Akatemia
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
KoniecMartigues
1-0 Nimes
KoniecGOAL FC
1-1 Orleans
KoniecSochaux
1-1 Versailles
KoniecRed Star
4-2 Epinal
KoniecChateauroux
1-2 Cholet
KoniecLe Mans
2-1 Marignane/Gignac FC
KoniecVillefranche Beaujolais
2-1 Nancy
KoniecAvranches
1-3 Niort
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska Grp. C
KoniecFuriani Agliani
0-1 FC Fleury 91
KoniecColmar
1-0 Auxerre B
KoniecCreteil
1-3 Wasquehal
KoniecMacon
0-1 FCSR Haguenau
KoniecRacing Besancon
1-1 Biesheim
KoniecBourg en Bresse Peronnas
5-3 Saint-Quentin
KoniecBobigny Bagnolet Gagny
1-0 Feignies-Aulnoye
Francja » National 3: Group J
KoniecUnion Cosnoise
2-1 Selongey
KoniecJura Dolois
1-2 Besancon FC
KoniecRumilly Vallieres
4-4 Pontarlier
KoniecDijon II
2-0 Gueugnon
KoniecVesoul
1-2 Sochaux II
KoniecLouhans Cuiseaux
4-1 La Chapelle
KoniecMoulins Yzeure
0-1 ASPTT Dijon
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
KoniecFC Samgurali Tskhaltubo
4-0 Samtredia
KoniecDila Gori
2-1 Dinamo Tbilisi
Gujana » GFF Elite League
00:30Ann's Grove
- Fruta Conquerors
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
KoniecTavernes
0-2 CFI Alicante
KoniecCrevillente
4-0 Jávea
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:10Antiguoko U16
- Santutxu U16
16:00Danok Bat U16
- KM Bihotza U16
17:00Indautxu U16
- Athletic Club U16
18:00Romo U16
- Olárizu U16
18:30Vasconia U16
- Eibar U16
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
KoniecUD Longuera Toscal U19
1-2 Atlético B. Hondo U19
KoniecLlano del Moro U19
0-2 Los Llanos Aceró U19
KoniecJuventud Laguna U19 II
4-1 Cruz Santa U19
KoniecSanta Úrsula U19
1-3 Buzanada U19
KoniecTaco San Luis U19
4-2 Icodense U19
KoniecArmepalmas U19
0-8 Sobradillo U19 II
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
KoniecBreñamén
0-0 Arguineguín
KoniecCosta Ayala
3-1 Orientación Marítima
KoniecLas Palmas III
3-0 Guía
KoniecTahíche
1-1 Doramas
KoniecSporting Tías
2-1 Universitario FC
KoniecPlayas Sotavento
1-0 El Cotillo
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
15:30Anaitasuna W
- Pauldarrak W
15:30Deportivo Alavés II W
- Añorga II W
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
KoniecOrdizia U16
1-3 Aizkorri Goierri U16
KoniecZarautz U16
6-1 Zumaiako U16
KoniecOiartzun U16
5-0 Vasconia U16 II
KoniecTolosa U16
2-3 Anaitasuna U16
KoniecIlintxa U16
0-2 Billabona U16
12:30Danena U16
- Lagun Onak U16
12:30Orioko U16
- Ostadar U16
KoniecEibar U16 II
2-2 Beasain U16
KoniecLengokoak U16
0-4 Real Unión U16
KoniecAñorga U16
3-2 Antiguoko U16 II
KoniecMartutene U16
0-1 Hernani U16
14:00Touring U16
- Astigarragako U16
17:30Hondarribia U16
- Euskalduna U16
Hiszpania » Autonómicas : Canarias - Tenerife 3rd Round
KoniecSan Miguel
3-1 Vera
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
KoniecLagun Onak U16 II
0-2 Aloña Mendi U16
KoniecReal Sociedad U16 III
1-1 Trintxerpe U16
KoniecBeti Gazte U16
1-2 Martutene U16 II
KoniecAntigua Luberri U16
1-0 Gure Txokoa U16
KoniecVasconia U16 III
1-0 Beti Ona U16 II
KoniecBergara U16 II
0-4 Aretxabaleta U16
KoniecZestoa U16
0-1 Tolosa U16 II
KoniecSoraluze U16
4-2 Burumendi U16
12:00Real Unión U16 II
- Mariño U16
KoniecBeasain U16 II
4-1 Urki U16
KoniecArrupe Chaminade U16
3-0 San Marcial U16
KoniecIgeltegi U16
5-1 Santo Tomás Lizeoa U16
13:00Kostkas U16 III
- Añorga U16 II
13:15Amaikak Bat U16 II
- Lazkao U16
Hiszpania » Infantil Handi Gipuzkoa
KoniecZarautz U14
3-0 Bergara U14
KoniecAmaikak Bat U14
3-1 Urola U14
KoniecElgoibar U14
2-2 Ordizia U14
KoniecAnaitasuna U14
1-4 Eibar U14
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
KoniecL'Alcúdia
2-1 Alboraya
KoniecRC Catarroja
3-2 Manises
KoniecRequena
0-1 Vall de Uxó
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
KoniecDoramas U19
3-1 35600 U19
Holandia » Vierde Divisie
KoniecPoortugaal
1-3 ASWH
KoniecHeerjansdam
1-1 RKAVV
KoniecCapelle
4-1 Nieuwenhoorn
KoniecFC 's-Gravenzande
1-1 RVVH
KoniecWestlandia
0-1 SC Feyenoord
KoniecHuizen
1-1 SJC Noordwijk
KoniecHollandia
0-1 Purmersteijn
KoniecHoogland
1-1 AFC '34
KoniecAlphense Boys
0-3 JOS Watergraafsmeer
KoniecTer Leede
2-4 Ajax Amateurs
KoniecRKVV Best Vooruit
1-4 Achilles Veen
KoniecRKSV Wittenhorst
4-3 UDI '19
KoniecHalsteren
1-3 Venray
KoniecSV Juliana '31
3-3 Kruisland
KoniecVV GOES
4-1 RKSV Nuenen
KoniecDongen
7-1 Unitas 30
KoniecVVOG
2-2 Buitenpost
KoniecVV Scherpenzeel
1-2 SDV Barneveld
KoniecROHDA Raalte
3-2 Excelsior '31
KoniecBerkum
2-0 Quick '20
KoniecDETO Twenterand
4-0 MASV
KoniecBe Quick 1887
2-0 Pelikaan
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecResources Capital FC
1-1 Tai Po
KoniecSouthern District RSA
0-3 Kitchee
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecLongford Town
1-1 Athlone Town
Irlandia » Puchar » FAI Cup
KoniecMidleton
3-0 St. Francis
KoniecMaynooth Univ.
1-4 Gorey Rangers
KoniecCollege Corinthians
4-5 Cobh Wanderers
Irlandia » U20 National League
14:00Longford Town U20
- Sligo Rovers U20
14:00Athlone Town U20
- Klub Kildare U20
15:00Bray Wanderers U20
- Dundalk U20
15:00St Patrick's U20
- Derry City U20
15:00Shelbourne U20
- Drogheda United U20
15:00Bohemians U20
- UCD U20
15:00Galway United U20
- Shamrock Rovers U20
15:00Kerry FC U20
- Wexford U20
15:00Treaty United U20
- Waterford U20
16:00Cobh Ramblers U20
- CK United U20
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecLeiknir Reykjavik
1-0 ÍR
KoniecThrottur Reykjavik
0-1 Njardvik
KoniecDalvík / Reynir
0-0 Fjoelnir
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
06:00Albirex Niigata W
0-2 Sanfrecce Hiroshima Regina
KoniecNTV Beleza W
2-1 JEF Ladies
KoniecINAC Kobe Leonessa W
0-2 Urawa Reds W
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecAvispa Fukuoka
0-3 Cerezo Osaka
KoniecSagan Tosu
0-2 Nagoya Grampus
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecMontedio Yamagata
0-2 Blaublitz Akita
KoniecMito Hollyhock
1-1 Oita Trinita
KoniecThespakusatsu Gunma
0-1 Iwaki FC
KoniecTokushima Vortis
1-2 Roasso Kumamoto
KoniecJEF United Chiba
7-1 Ehime FC
KoniecYokohama FC
2-0 Shimizu S-Pulse
KoniecKagoshima United
0-3 V-Varen Nagasaki
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecImabari FC
1-2 Fukushima United
KoniecKamatamare Sanuki
0-2 Omiya Ardija
KoniecNagano Parceiro
1-2 Zweigen Kanazawa
KoniecGrulla Morioka
0-1 YSCC
KoniecNara Club
2-1 FC Gifu
KoniecKataller Toyama
2-0 FC Osaka
KoniecMatsumoto Yamaga
1-1 Giravanz Kitakyushu
KoniecFC Ryukyu
2-1 Tegevajaro Miyazaki
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecAtyrau
1-0 FC Astana
KoniecAktobe
0-0 Ordabasy Shymkent
KoniecKaisar Kyzylorda
1-0 Zhenys
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecPosta Rangers
2-1 Kakamega H. Boys
KoniecKariobangi Sharks
2-1 Shabana
KoniecKenya Police
0-1 Tusker FC
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecDaejeon Citizen
0-1 Incheon United
KoniecGimcheon Sangmu
1-0 Jeju United
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecBusan Transport Corp
2-1 Pocheon Citizens FC
KoniecChangwon City
2-2 Siheung Citizen
KoniecHwaseong
1-0 Ulsan Citizen
KoniecPaju Citizens
1-1 Yangpyeong
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecAnsan Greeners
0-0 Cheongju FC
KoniecSuwon Bluewings
0-1 Bucheon FC 1995
KoniecSeoul E-Land FC
1-2 Jeonnam Dragons
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecFK TransINVEST
1-3 FA Siauliai
KoniecFK Panevezys
0-2 Hegelmann
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecGarliava
0-1 Riteriai
KoniecFK Minija
1-1 NFA Kaunas
KoniecBFA
2-2 Banga Gargzdai B
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecTukums II
0-4 SK Super Nova
KoniecProgress / AFA Olaine
1-1 Smiltene
KoniecValmiera II
4-0 Mārupe
KoniecRīgas FS II
3-0 Riga FC II
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecJohor Darul Ta'zim FC
3-1 Negeri Sembilan
KoniecSelangor
1-0 Kedah Darul Aman FC
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Onze Créateurs
- ASKO
20:30Binga
- Afrique Football Élite
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
22:00AS Club Colonial
- Samaritaine
22:00Aiglon
- RC Saint Joseph
22:00Stade Spiritain
- Club Franciscain
22:00Club Péléen
- New Club
22:00Golden Lion
- Diamantinoise
22:00Vauclinois
- Case-Pilote
22:00Riveraine
- Golden Star
Międzynarodowe » All-Island Cup
KoniecDLR Waves W
1-1 Treaty United W
KoniecPeamount United W
1-0 Bohemians WFC W
KoniecCork City W
1-3 Cliftonville W
KoniecGalway United W
2-2 Athlone Town WFC W
KoniecWexford Youths
1-2 Shelbourne W
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
KoniecNigeria U17 W
6-0 Burkina Faso U17 W
Międzynarodowe » Puskás Cup
11:15Panathinaikos U17
- Sporting CP U17
13:00Honvéd U17
- Juventus U17
14:45Genk U17
- Rangers U17
Międzynarodowe » 1 liga » Afrykańska liga mistrzów grp. A
KoniecEsperance
0-0 Al Ahly SC
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
KoniecFC Milsami Orhei
1-1 Dacia-Buiucani
KoniecFC Sheriff
2-1 FC Balti
KoniecCS Petrocub
4-1 Zimbru
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecJahn Regensburg
0-1 Saarbruecken
KoniecPreussen Muenster
2-0 Unterhaching
KoniecHallescher FC
1-1 Borussia Dortmund II
KoniecFreiburg II
1-0 Viktoria Koln 1904
KoniecDynamo Dresden
4-0 MSV Duisburg
KoniecErzgebirge Aue
2-0 Waldhof Mannheim
Koniec1860 Munich
0-2 Arminia Bielefeld
KoniecSandhausen
1-1 Ingolstadt
KoniecLuebeck
3-3 RW Essen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
KoniecFC Koeln II
3-2 Fortuna Duesseldorf II
KoniecSV Roedinghausen
1-0 Fortuna Koeln
KoniecSC Wiedenbrueck
1-1 Lippstadt
KoniecAlemannia Aachen
2-0 Velbert
KoniecFC Wegberg-Beeck
1-2 FC Guetersloh
KoniecWuppertal
1-1 Dueren
KoniecBorussia Moenchengladbach II
3-3 FC Bocholt
KoniecSC Paderborn 07 II
1-1 Oberhausen
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
Koniec3 de Febrero
0-2 Atlético Tembetary
KoniecFernando de la Mora
1-2 Guairena
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecAlianza Universidad
3-1 San Marcos
OdwołanyJuan Aurich
0-0 Carlos Stein
OdwołanyJuan Pablo II College
0-0 Union Huaral
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
KoniecZagłębie Sosnowiec
1-2 Miedź Legnica
KoniecGKS Katowice
5-2 Wisła Kraków
KoniecGórnik Łęczna
1-3 Stal Rzeszów
Polska » 2. Liga East
KoniecLech Poznan ll
0-1 Sandecja Nowy Sącz
KoniecPogoń Siedlce
2-3 Chojniczanka Chojnice
KoniecOlimpia Grudziądz
0-1 KKS 1925 Kalisz
KoniecOlimpia Elbląg
1-3 Polonia Bytom
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecFeirense
1-1 Vilaverdense FC
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
KoniecDinamo Moscow
4-1 Krylya Sovetov Samara
KoniecLokomotiv Moscow
2-0 Fakel
KoniecPFC Sochi
2-3 FC Krasnodar
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Raspadskaya
- Dinamo Barnaul II
00:00FK Novokuznetsk
- Novosibirsk II
00:00Rassvet-Krasnoyarsk
- Polimer
00:00Yenisey-M
- Temp Barnaul
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecRoyal AM
0-0 Chippa United
KoniecKaizer Chiefs
0-0 Polokwane City
KoniecSekhukhune United
0-1 AmaZulu FC
KoniecSuperSport United
2-0 Swallows FC
KoniecStellenbosch FC
0-1 Mamelodi Sundowns FC
KoniecTS Galaxy
1-0 Orlando Pirates
KoniecLamontville Golden Arrows
1-1 Cape Town Spurs
KoniecCape Town City FC
3-1 Richards Bay
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecUniversitatea Craiova
3-2 Sepsi OSK
KoniecCFR Cluj
5-1 FCV Farul Constanta
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
KoniecS.S. Murata
1-1 Tre Penne Galazzano
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecFK IMT Beograd
2-1 Vozdovac
KoniecZeleznicar Pancevo
3-1 Novi Pazar
KoniecRadnicki Nis
1-2 Javor
KoniecFK Radnik Surdulica
0-0 FK Spartak Subotica
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecFK Graficar
1-1 OFK Beograd
KoniecSemendrija 1924
1-1 Tekstilac Odzaci
KoniecMacva Sabac
2-2 Indjija
KoniecRadnicki Sremska Mitrovica
1-2 Jedinstvo Ub
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecAlbirex Niigata FC
1-0 Hougang United FC
KoniecLion City Sailors FC
3-1 Young Lions
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Trafalgar Southstars
- Conaree United
00:00Old Road Jets United
- Garden Hotspurs
Szkocja » Play-offs 4/5
Po dogrywceStranraer
3-1 East Kilbride
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
KoniecFC Stade Lausanne-Ouchy
0-4 Lausanne
KoniecGrasshopper
0-1 Basel
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
KoniecBasel II
0-0 Biel/Bienne
KoniecFC Zuerich II
0-0 Servette U21
KoniecBreitenrain
1-2 Lugano II
KoniecParadiso
2-0 Bavois
KoniecSt. Gallen II
1-1 Cham
KoniecYoung Boys II
3-1 Delemont
KoniecLuzern II
1-1 SC Bruehl
KoniecFC Rapperswil-Jona
3-1 Etoile Carouge
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecPully Football
1-0 Chenois
KoniecHongg
2-0 SC YF Juventus Zuerich
KoniecFC Vevey United
2-0 FC Grand-Saconnex
KoniecMuttenz
4-1 Courtételle
KoniecFC Freienbach
2-0 Mendrisio
KoniecFC Schoetz
5-1 Thun II
KoniecDietikon
3-1 FC Muri
KoniecLinth
3-1 FC Gossau
KoniecFC Uzwil
1-2 Tuggen
KoniecSion II
6-2 La Chaux-de-Fonds
KoniecEschen/Mauren
1-1 FC Wettswil-Bonstetten
KoniecFC Monthey
4-1 Terre Sainte
KoniecFC Koeniz
4-1 Emmenbruecke
KoniecFC Langenthal
3-1 Concordia Basel
KoniecWohlen
2-3 Black Stars
KoniecRotkreuz
2-4 FC Muensingen
KoniecNaters
4-2 Echallens
KoniecWinterthur II
4-1 Balzers
KoniecGrasshopper II
1-2 AC Taverne
KoniecFC Kosova
2-1 FC Kreuzlingen
KoniecFC Bassecourt
4-4 Solothurn
KoniecFC La Sarraz Eclepens
0-2 Meyrin
KoniecFC Coffrane
0-1 Lausanne II
Szwajcaria » U19 Elite
KoniecYoung Boys U19
8-0 St. Gallen U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecVittsjoe GIK
1-2 Norrköping W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecSkoevde AIK
1-0 Oestersunds FK
KoniecIK Oddevold
1-1 IK Brage
KoniecDegerfors
4-1 Oergryte FF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecFalkenbergs FF
5-0 Torns IF
KoniecOskarshamns AIK
1-1 Aengelholms FF
KoniecEskilsminne IF
0-3 Torslanda IK
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
KoniecND Triglav
1-2 Jadran
KoniecND Beltinci
6-2 Fuzinar
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecPrachuap FC
1-0 Chiangrai United
KoniecMuang Thong United
6-0 Chonburi FC
KoniecTrat FC
2-2 Lamphun Warrior
KoniecUthai Thani FC
0-2 Buriram United
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
KoniecNakhon Si United
1-1 Rayong FC
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00Bethel United
0-0 UTT
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
KoniecURA FC
1-1 Soltilo Bright Stars FC
KoniecWakiso Giants
0-1 UPDF FC
KoniecMaroons FC
1-1 KCCA FC
KoniecVipers SC
4-1 Mbarara City
KoniecKitara FC
3-0 Gadaffi FC
KoniecBusoga United FC
0-3 BUL FC
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecDynamo Kijów
3-1 Kryvbas
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecFC Prykarpattia 1981
1-0 Viktoriya Mykolaivka
KoniecKarpaty
3-3 Livyi Bereh
KoniecAhrobiznes Volochysk
3-1 SC Poltava
KoniecEpitsentr Dunaivtsi
1-3 Inhulets Petrove
KoniecNyva Buzova
1-1 FSK Mariupol
USA » UWS
22:00New England Mutiny W
- Maine Footy W
23:00Steel United New Jersey W
- Coppermine United W
00:00Middletown Sporting CT W
- Worcester Smiles W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecAndijon
1-1 Metallurg Bekobod
KoniecQizilqum Zarafshon
2-4 Olympic
Węgry » NB 3: Southwest
17:00Dunaföldvár
- Majosi
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecDeportivo La Guaira
2-1 Hermanos Colmenarez
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecSong Lam Nghe An
2-1 Khanh Hoa FC
KoniecBinh Dinh
1-1 Hai Phong
KoniecViettel
2-1 Nam Dinh
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDa Nang
3-0 Phú Thọ
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Agrosport
- Trindade
00:00Inter Bom-Bom
- Aliança Nacional
Wyspy Owcze » 1. Deild
KoniecVíkingur II
3-1 Suduroy
KoniecHoyvik
0-5 AB Argir