Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
KoniecCerro Porteno
1-1 Colo Colo
KoniecFluminense
3-2 Alianza Lima
KoniecSao Paulo
2-0 Talleres
KoniecBarcelona SC
2-1 Cobresal
00:00Independiente del Valle
- Liverpool FC
00:00Palmeiras
- San Lorenzo
02:00River Plate
- Deportivo Tachira
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
18:00USM Alger
0-0 Ben Aknoun
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
20:30Independiente Rivadavia
- Banfield
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
21:00Real Santa Cruz
0-0 Gualberto Villarroel SJ
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
19:00Radnik Bijeljina
- Rudar Prijedor
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecEC Sao Jose
1-3 Volta Redonda
21:00Ypiranga RS
0-0 Figueirense
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00ASFB
0-0 ASFA-Yennenga
Czechy » Play-offs 1/2
18:00SK Dynamo Ceske Budejovice
- FK MAS Taborsko
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
17:00Paide Linnameeskond U21
- Viimsi JK
18:00JK Tabasalu
- Tartu Welco
18:00Flora Tallinn U21
- Harju Jalgpallikool
18:00Tallinna Kalev II
- FCI Levadia U21
19:30FC Tallinn
- FC Elva
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
17:30JäPS II
- PEPO Lappeenranta
17:30FC Reipas
- Atlantis Academy
Finlandia » Ykkönen
17:00KuPS Akatemia
- FC Vaajakoski
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
13:00Ingenio
- Arguineguín
13:00Las Palmas III
- Orientación Marítima
13:00Costa Ayala
- Maspalomas
13:00Lomo Blanco SJA
- Universitario FC
13:00Guía
- Becerril Guía
13:00Valleseco
- El Cotillo
13:00San Nicolás
- Estrella
13:00Sporting Tías
- Atlético Gran Canaria
13:00Playas Sotavento
- Unión Viera
Izrael » Puchar » Puchar Izraela
19:30Maccabi Petach Tikva
- Hapoel Beer Sheva
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
27'Kyran
0-0 Kaspiy Aktau
27'Sport Academy Kairat
1-0 Yassy Turkistan
15:00Ekibastuz
- Zhetisay
Luksemburg » Play-offs 2/3
19:30Lorentzweiler
- RM Hamm Benfica
Międzynarodowe » UEFA Women's Championship Qualification
OdwołanyLitwa
0-0 Białoruś
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecDefensa y Justicia
0-1 Universidad Cesar Vallejo
KoniecIndependiente Medellin
4-0 Always Ready
KoniecBoca Juniors
4-0 Nacional Potosi
KoniecFortaleza
2-1 Sportivo Trinidense
00:00Athletico Paranaense
- Sportivo Ameliano
00:00Danubio
- Rayo Zuliano
02:00Cruzeiro
- Universidad Catolica
02:00Union La Calera
- Alianza Petrolera
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:15Juan Pablo II College
- San Marcos
22:30Alianza Universidad
- Deportiva Agropecuaria
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
17:30Motor Lublin
- Górnik Łęczna
20:30Arka Gdynia
- Odra Opole
Rosja » Second League A
15:30FC Chelyabinsk
- FC Krasnodar II
17:00Veles Moscow
0-0 Novosibirsk FK
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Chita
- Rassvet-Krasnoyarsk
00:00FK Novokuznetsk
- Buryatia
00:00Novosibirsk II
- Polimer
00:00Dinamo Barnaul II
- Temp Barnaul
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Chernye Medvedi Politekh
- STD Petrovich
00:00Dinamo St. Petersburg II
- Maxima
Serbia » Play-offs 1/2
18:00Indjija
- Zeleznicar Pancevo
Trinidad i Tobago » League Cup
02:00Defence Force
- North East Stars
USA » UWS
03:00Los Angeles SC W
0-0 Sta Clarita Blue Heat W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Dinamo Samarqand
- Qizilqum Zarafshon
16:30Navbahor Namangan
- Olympic
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
69'Hoang Anh Gia Lai
1-1 Thanh Hoa FC
28'Binh Dinh
0-0 Quang Nam
28'Hong Linh Ha Tinh
0-0 Cong An Ha Noi
Wyspy Owcze » 1. Deild
21:00B36 II
- Víkingur II