Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
02:00Flamengo
- Millonarios
00:00Estudiantes
- Huachipato
00:00Gremio
- The Strongest
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
00:00USM Alger
0-0 Ben Aknoun
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00CD Lunda-Sul
- Desportivo Huíla
16:30União de Malanje
- 1º de Agosto
16:30São Salvador
- Santa Rita
16:30Sagrada Esperança
- Onze Bravos
16:30Petro de Luanda
- Wiliete
16:30Recreativo do Libolo
- Kabuscorp
16:30Académica do Lobito
0-0 Sporting de Cabinda
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
20:30El Porvenir
- Godoy Cruz
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
12:30North Star FC
0-0 Pine Hills
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
23:30EC Sao Jose
0-0 Volta Redonda
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
18:00Talinna Kalev
- Flora Tallinn
18:00Paide Linnameeskond
- FCI Levadia
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
17:30EBK
- Tampere United
17:30Inter Turku II
- Ilves-Kissat
18:00Ilves II
- Pallo-Iirot
18:00Honka
- HJS Akatemia
Finlandia » Ykkönen
18:00Klubi 04
- PK Keski-Uusimaa
Germany » Play-offs 5/6
18:30TSV Grossbardorf
- Wuerzburger
18:30Fortuna Regensburg
- VfR Garching
18:30Tuerkspor Augsburg
- Gundelfingen
Gujana » GFF Elite League
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
21:00Deportivo La Coruna
- Castellon
Holandia » Play-offs 4/5
20:00JOS Watergraafsmeer
- Staphorst
20:00ROHDA Raalte
- Hoogeveen
20:00Westlandia
- Achilles Veen
20:00Halsteren
- FC 's-Gravenzande
20:30HBC
- VV Scherpenzeel
Holandia » Play-offs 3/4
20:00Harkemase Boys
- SteDoCo
20:00USV Hercules
- Excelsior Maassluis
20:00Blauw Geel '38
- Kozakken Boys
Izrael » Play-offs 2/3
19:00Hapoel Kfar Saba
- MS Tira
Japonia » 1 liga » Liga japońska
12:00Yokohama F.Marinos
- Kashiwa Reysol
Kanada » League 1 Alberta
03:45Edmonton BTB
- Edmonton Scottish
04:00Calgary Foothills
- Calgary Blizzard
Kolumbia » Puchar » Cup
00:00Bucaramanga
0-0 Santa Fe
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
12:30Incheon United
- Ulsan Hyundai
12:30Daejeon Citizen
- Jeju United
12:30Gangwon FC
- Jeonbuk FC
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00FK Liepaja
- Grobiņa
19:00Riga FC
- FK Tukums 2000
Międzynarodowe » Europa Conference League Qualification
21:00Olympiacos
- Fiorentina
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
02:30Internacional
- Belgrano
02:30Delfin
- Real Tomayapo
02:30Coquimbo Unido
- Red Bull Bragantino
02:30Racing Club
- Luqueno
00:00Metropolitanos FC
- Deportivo Garcilaso
Mongolia » MFF Cup
09:30Deren
- Alliance ZHR
13:00Hunters
- SP Falcons
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
19:00Tromsoe
- Fredrikstad
19:00Brann
- Kristiansund BK
19:00Bodoe/Glimt
- Sandefjord
Polska » 2. Liga East
16:00KKS 1925 Kalisz
- Polonia Bytom
18:45Stal Stalowa Wola
- Chojniczanka Chojnice
Rosja » 1 liga » Premier League qualification
16:00Ural
- Akron Togliatti
18:15Nizhny Novgorod
- Arsenal Tula
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Kirovets GUTID
0-0 Zvezda St. Petersburg II
Rosja » Second League A
15:00Torpedo Miass
0-0 Khimik Dzerzhinsk
15:00Kaluga
0-0 Spartak Kostroma
16:00Volga Ulyanovsk
0-0 Avangard Kursk
17:30Tekstilshchik
0-0 Mashuk-KMV
17:30Dinamo Briansk
0-0 Irtysh Pavlodar
Serbia » Play-offs 1/2
18:00Tekstilac Odzaci
- Javor
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
19:30Sion II
- FC Schoetz
20:00Rotkreuz
- FC Grand-Saconnex
20:00FC Vevey United
- Tuggen
20:00SC YF Juventus Zuerich
- Black Stars
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
19:00Styrsö
- FC Trollhaettan
19:00IK Franke
- Taeby FK
19:30IFK Haninge BRB
- FC Stockholm Internazionale
USA » UWS
02:00Michigan Legends W
0-0 Nationals W
01:00Los Angeles SC W
0-0 Sta Clarita Blue Heat W
Wyspy Owcze » 1. Deild
00:00B36 II
- Víkingur II