Polska » 1 liga » Ekstraklasa
18:00Piast Gliwice
- ŁKS Łódź
20:30Śląsk Wrocław
- Cracovia Kraków
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
20:30Augsburg
- VfB Stuttgart
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
02:00Colo Colo
- Fluminense
02:00The Strongest
- Estudiantes
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
18:00USM Alger
0-0 MC El Bayadh
19:00ES Setif
0-0 US Souf
Andora » 2 liga » Druga liga andorska
20:30Ranger's
- La Massana
Anglia » 4 liga » League 2
21:00Doncaster Rovers
- Crewe Alexandra
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
20:00Al Ittihad
- Al-Ettifaq
20:00Al Khaleej
- Al-Wehda
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Al Feiha Res.
- Al Fateh Res.
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
00:00Kimberley Mar del Plata
- Sansinena BB
00:00Sol de Mayo
- Olimpo
00:00Germinal
- Club Cipolletti
00:00Villa Mitre
- Deportivo Rincón
00:00Huracan Las Heras
- Ferro Carril Oeste General Pico
00:00Ciudad de Bolivar
- Sportivo Atenas
00:00Juventud Unida Universitario
- Sportivo Estudiantes
00:00CASD Camioneros
- Gutiérrez
00:00San Martin Mendoza
- Argentino Monte Maiz
00:00Douglas Haig
- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
00:00Independiente Chivilcoy
- Sportivo Las Parejas
00:00Gimnasia y Esgrima de Concepcion
- 9 de Julio Rafaela
00:00El Linqueno
- Defensores de Pronunciamiento
00:00San Martin de Formosa
- Central Norte
00:00Sarmiento de Resistencia
- Boca Unidos
00:00Juventud Antoniana
- Union de Sunchales
00:00Crucero del Norte
- Sol de America Formosa
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:35Claypole
- El Porvenir
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
14:00Alashkert FC
- Shirak
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
14:00Lernayin A.
0-0 Syunik
14:00BKMA II
0-0 Ararat Armenia II
Australia » 2 liga » New South Wales
11:00Casuarina
- Mindil Aces
13:00Port Darwin
- Darwin Olympic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
12:30Bayside United
- North Star FC
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
17:00FK Neftchi
- FC Kapaz
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
03:00Empire Club
- UWI Blackbirds
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
20:30Olympic de Charleroi
- Sint-Eloois-Winkel
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
15:00Shakhtar-2 (Petrikov)
- Dinamo Minsk II
16:00FK Molodechno
- FK Orsha
17:00Energetik-BGU
- Torpedo BelAZ II
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
20:00FK Sarajevo
- FK Zvijezda 09
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
17:00BSK Banja Luka
- Slavija Sarajevo
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
00:00Novorizontino
- Ceara
02:30CRB
- Chapecoense AF
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
00:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 ASFB
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
15:45CSKA 1948
- Slavia Sofia
18:15Krumovgrad
- Lokomotiv Plovdiv
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
01:00Union San Felipe
- Santiago Morning
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:00Qingdao Hainiu
- Nantong Zhiyun FC
13:35Chengdu Rongcheng FC
- Henan FC
14:00Shanghai Port
- Changchun Yatai
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
Cypr » 1. Division
16:00Doxa Katokopia
- Ethnikos Achnas
18:00AEL Limassol
- Karmiotissa Pano Polemidion
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Ceramica Cleopatra
- Tala'ea El Gaish
18:00El Gounah
- Pharco FC
18:00Future FC
- National Bank
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
20:45AC Ajaccio
- Grenoble
20:45Saint-Etienne
- Rodez
20:45Valenciennes
- Quevilly
20:45Concarneau
- Bordeaux
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
21:00Versailles
- GOAL FC
21:00Marignane/Gignac FC
- Rouen
21:00Epinal
- Villefranche Beaujolais
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Team Rhino
- Falcons
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
21:00St Joseph's
- Lincoln Red Imps FC
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
14:00FC Gagra
- Samtredia
17:00Dila Gori
- Torpedo Kutaisi
18:00Kolkheti-1913 Poti
- FC Samgurali Tskhaltubo
19:00Dinamo Tbilisi
- Saburtalo
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Ibarra U19
- Tenerife U19 II
22:00Valleseco U19
- Real Unión Tenerife U19
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
21:30Universitario FC
- Atlético Gran Canaria
22:00Arguineguín
- Lomo Blanco SJA
22:00Balos
- Becerril Guía
22:00Maspalomas
- San Nicolás
22:00Telde
- Las Palmas III
Holandia » 2 liga » Druga liga holenderska
20:00ADO Den Haag
- Jong PSV
20:00FC Emmen
- De Graafschap
20:00FC Groningen
- Roda JC Kerkrade
20:00Jong Ajax
- Jong AZ Alkmaar
20:00MVV Maastricht
- VVV-Venlo
20:00Cambuur
- Helmond Sport
20:00FC Eindhoven
- FC Den Bosch
20:00Jong FC Utrecht
- FC Dordrecht
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:45Athlone Town
- Bray Wanderers
20:45Cobh Ramblers
- Cork City
20:45Finn Harps
- Longford Town
20:45Treaty United
- Wexford FC
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
20:00IBV Vestmannaeyjar
- Throttur Reykjavik
20:00Fjoelnir
- Leiknir Reykjavik
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
15:00Ironi Tiberias
- Hapoel Nof HaGalil
15:00Maccabi Kabilio Jaffa
- Hapoel Ironi Kiryat Shmona
15:00Maccabi Herzliya
- Bnei Yehuda Tel Aviv
15:00Hapoel Nir Ramat HaSharon
- Hapoel Umm al-Fahm
15:00Hapoel Rishon LeZion
- Sektzia Nes Tziona
15:00Hapoel Ramat Gan
- SC Kfar Kasem
15:00Ihud Bnei Shfaram
- Hapoel Ironi Akko
15:00Hapoel Kfar Saba
- Hapoel Afula
Katar » Olympic League
17:45Al Rayyan U21
- Al Gharafa U21
17:45Qatar SC U21
- Al Markhiya U21
17:45Muaither U21
- Al Sadd U21
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
12:00SD Family
- Akzhayik
13:00Zhetisay
- Kaspiy Aktau
Kolumbia » Puchar » Cup
02:10Tigres FC
- CD Jaguares
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
18:00Neptunas Klaipeda
- Babrungas
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
19:00Riga FC
- Valmiera FC
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
15:00Johor Darul Ta'zim FC
- Selangor
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Onze Créateurs
- COB
20:30USFAS Bamako
- Afrique Football Élite
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
03:00Club Universidad Nacional
- Cruz Azul
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
14:00Ethiopia U17 W
- Kenya U17 W
21:00Morocco U17 W
- Algeria U17 W
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
02:00Red Bull Bragantino
- Racing Club
04:00Universidad Catolica
- Union La Calera
04:00Deportivo Garcilaso
- Lanus
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
18:30RB Leipzig W
- Hoffenheim W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
18:30Paderborn
- Hamburger SV
18:30Magdeburg
- Greuther Fuerth
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
19:00RW Essen
- 1860 Munich
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
19:00Lippstadt
- SC Paderborn 07 II
19:30Velbert
- SC Wiedenbrueck
19:30Oberhausen
- FC Wegberg-Beeck
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
18:00Vaalerenga
- LSK Kvinner
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
23:15Guairena
- Club Martin Ledesma
01:30Rubio Nu
- Fernando de la Mora
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
18:00Motor Lublin
- Znicz Pruszków
20:30GKS Tychy 71
- GKS Katowice
Polska » 2. Liga East
20:30Stal Stalowa Wola
- SKRA Czestochowa
Portugal » Taça Revelação U23
16:00Famalicão U23
- Gil Vicente U23
16:00Torreense U23
- Vizela U23
18:00Sporting CP U23
- Sporting Braga U23
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
19:00CF Os Belenenses
- Benfica B
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
15:00Krylya Sovetov Samara
- FK Akhmat
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Yelets
- Lokomotiv Liski
00:00Kristall MEZ
- FC Rotor Volgograd II
00:00FK Spartak Tambov II
- Urozhay
Rosja » Third Division - Center-West
00:00CRFSO Smolensk
- Atom Novovoronezh
Rosja » Third Division - South
00:00Elektroavtomatika
- Volgar Astrakhan II
00:00Ivanovskoye
- Nart Cherkessk II
00:00Gudermes
- Sudostroitel
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
19:30SuperSport United
- Cape Town Spurs
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
19:30Sepsi OSK
- Rapid Bucuresti
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Gasogi United
- Etincelles
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
13:45Hougang United FC
- Lion City Sailors FC
13:45Balestier Khalsa FC
- Geylang International FC
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
20:30Luzern
- Grasshopper
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
20:15Concordia Basel
- Dietikon
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
18:00FC Rosengaard
- Djurgaarden
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
19:00Oesters IF
- IK Oddevold
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
14:00BG Pathum United
- Khonkaen United FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
17:00Coastal Union
- Singida Big Stars
19:15Dodoma Jiji FC
- Tanzania Prisons
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
02:10St. Ann's Rangers
- Prison Service
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
16:00EGS Gafsa
- AS Slimane
18:30CS Sfaxien
- Stade Tunisien
18:30US Monastir
- Club Africain
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Viktoriya Mykolaivka
- Epitsentr Dunaivtsi
12:30Inhulets Petrove
- Ahrobiznes Volochysk
14:30Livyi Bereh
- FC Prykarpattia 1981
Walia » 1 liga » Liga walijska
20:45Caernarfon
- Cardiff Met University
Wietnam » 2 liga » V-league 2
13:00Bình Phước
- Pho Hien
Wyspy Owcze » 1. Deild
00:00Víkingur II
- Hoyvik