Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
KoniecBolivar
3-1 Palestino
KoniecFlamengo
3-0 Millonarios
KoniecEstudiantes
3-4 Huachipato
KoniecGremio
4-0 The Strongest
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
KoniecCD Lunda-Sul
2-2 Desportivo Huíla
KoniecUnião de Malanje
2-1 1º de Agosto
KoniecSão Salvador
2-0 Santa Rita
KoniecSagrada Esperança
3-1 Onze Bravos
KoniecPetro de Luanda
3-0 Wiliete
KoniecRecreativo do Libolo
2-0 Kabuscorp
KoniecAcadémica do Lobito
2-1 Sporting de Cabinda
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
KoniecEl Porvenir
0-4 Godoy Cruz
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecNorth Star FC
1-2 Pine Hills
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecTalinna Kalev
2-3 Flora Tallinn
KoniecPaide Linnameeskond
0-1 FCI Levadia
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecEBK
0-1 Tampere United
KoniecInter Turku II
2-3 Ilves-Kissat
KoniecIlves II
4-1 Pallo-Iirot
KoniecHonka
3-1 HJS Akatemia
Finlandia » Ykkönen
KoniecKlubi 04
4-0 PK Keski-Uusimaa
Gambia » 1 liga » Liga gambi
KoniecFalcons
1-0 Brikama United
Germany » Play-offs 5/6
KoniecTSV Grossbardorf
0-0 Wuerzburger
KoniecFortuna Regensburg
4-1 VfR Garching
KoniecTuerkspor Augsburg
1-0 Gundelfingen
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
KoniecDeportivo La Coruna
2-1 Castellon
Holandia » Play-offs 4/5
20:00JOS Watergraafsmeer
- Staphorst
20:00ROHDA Raalte
- Hoogeveen
20:00Westlandia
- Achilles Veen
20:00Halsteren
- FC 's-Gravenzande
20:30HBC
- VV Scherpenzeel
Holandia » Play-offs 3/4
KoniecHarkemase Boys
1-1 SteDoCo
KoniecUSV Hercules
1-1 Excelsior Maassluis
KoniecBlauw Geel '38
2-1 Kozakken Boys
Izrael » Play-offs 2/3
Po dogrywceHapoel Kfar Saba
1-0 MS Tira
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecYokohama F.Marinos
4-0 Kashiwa Reysol
Kanada » League 1 Alberta
03:45Edmonton BTB
- Edmonton Scottish
04:00Calgary Foothills
- Calgary Blizzard
Kolumbia » Puchar » Cup
00:00Bucaramanga
0-0 Santa Fe
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecIncheon United
1-1 Ulsan Hyundai
KoniecDaejeon Citizen
0-1 Jeju United
KoniecSuwon FC
2-0 Daegu FC
KoniecGangwon FC
2-1 Jeonbuk FC
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecFK Liepaja
3-0 Grobiņa
KoniecFS Metta/LU
0-6 RFS
KoniecRiga FC
3-0 FK Tukums 2000
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
KoniecAiglon
0-1 RC Saint Joseph
Międzynarodowe » Europa Conference League Qualification
Po dogrywceOlympiacos
1-0 Fiorentina
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecInternacional
1-2 Belgrano
KoniecDelfin
4-3 Real Tomayapo
KoniecCoquimbo Unido
1-1 Red Bull Bragantino
KoniecRacing Club
3-0 Luqueno
KoniecMetropolitanos FC
1-1 Deportivo Garcilaso
Mongolia » MFF Cup
09:30Deren
- Alliance ZHR
13:00Hunters
- SP Falcons
Nicaragua » Play-offs 1/2
01:00Juventus Managua
- Matagalpa
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
KoniecTromsoe
3-0 Fredrikstad
KoniecBrann
2-1 Kristiansund BK
KoniecBodoe/Glimt
1-1 Sandefjord
Polska » 2. Liga East
KoniecKKS 1925 Kalisz
1-0 Polonia Bytom
KoniecStal Stalowa Wola
2-1 Chojniczanka Chojnice
Rosja » 1 liga » Premier League qualification
KoniecUral
0-2 Akron Togliatti
KoniecNizhny Novgorod
1-2 Arsenal Tula
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Kirovets GUTID
0-0 Zvezda St. Petersburg II
Rosja » Second League A
KoniecTorpedo Miass
2-0 Khimik Dzerzhinsk
KoniecKaluga
2-1 Spartak Kostroma
KoniecVolga Ulyanovsk
3-0 Avangard Kursk
KoniecTekstilshchik
1-1 Mashuk-KMV
KoniecDinamo Briansk
0-3 Irtysh Pavlodar
Serbia » Play-offs 1/2
KoniecTekstilac Odzaci
1-0 Javor
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecSion II
1-1 FC Schoetz
KoniecRotkreuz
1-2 FC Grand-Saconnex
KoniecFC Vevey United
3-0 Tuggen
KoniecSC YF Juventus Zuerich
2-3 Black Stars
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecMjaellby
2-1 Haecken
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
KoniecStyrsö
0-5 FC Trollhaettan
KoniecIK Franke
0-2 Taeby FK
KoniecIFK Haninge BRB
0-4 FC Stockholm Internazionale
USA » UWS
02:00Michigan Legends W
0-0 Nationals W