Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSarmiento de Resistencia
3-1 Boca Unidos
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecUniversity Azzurri FC
4-1 Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecSouths United
1-2 Taringa Rovers
KoniecMaroochydore FC
5-3 Pine Hills
KoniecHolland Park Hawks
3-0 North Lakes United FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecNiva
3-4 Bumprom Gomel
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecReal Tomayapo
2-0 Gualberto Villarroel SJ
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecGoias
2-0 Ituano FC
KoniecCRB
2-0 Chapecoense AF
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecJiangxi Lushan
0-3 Dalian Zhixing
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
KoniecHB Koege
2-0 Broendby IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecVejgaard B
1-0 Vanloese IF
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecDeportivo Cuenca
2-1 Cumbaya
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecPaide Linnameeskond U21
3-0 JK Tabasalu
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecManila Digger
2-4 Ceres Philippines
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecElfen Saitama W
1-2 NTV Beleza W
KoniecSanfrecce Hiroshima Regina
0-2 Omiya Ardija Ventus
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecAlbirex Niigata
2-4 Urawa Red Diamonds
KoniecJubilo Iwata
0-3 Sagan Tosu
KoniecKyoto Sanga FC
2-3 Avispa Fukuoka
KoniecKawasaki Frontale
3-0 Hokkaido Consadole Sapporo
KoniecShonan Bellmare
0-0 Machida Zelvia
KoniecNagoya Grampus
0-1 Gamba Osaka
KoniecCerezo Osaka
1-4 Vissel Kobe
KoniecFC Tokyo
3-3 Kashiwa Reysol
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecVegalta Sendai
2-1 Thespakusatsu Gunma
KoniecShimizu S-Pulse
4-0 Kagoshima United
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecBidco
2-2 Kakamega H. Boys
KoniecNzoia Sugar FC
1-1 KCB
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecIncheon United
1-2 FC Seoul
KoniecDaegu FC
3-2 Gwangju FC
KoniecGangwon FC
3-3 Daejeon Citizen
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecSiheung Citizen
0-2 Gangneung City
KoniecChuncheon FC
3-2 Gyeongju H & N
KoniecUlsan Citizen
0-4 Changwon City
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecBusan I'Park
2-3 Chungnam Asan FC
KoniecSuwon Bluewings
0-1 Cheonan City
KoniecAnsan Greeners
0-3 Seoul E-Land FC
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecNFA Kaunas
2-1 Garliava
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecPDRM
0-1 Kedah Darul Aman FC
Międzynarodowe » 1 liga » Liga Mistrzów Azji AFC playoff
KoniecYokohama F.Marinos
2-1 Al-Ain
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
KoniecSGS Essen W
2-1 Köln W
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecViking FK W
1-6 KIL/Hemne
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecYoung Lions
1-2 Brunei DPMM
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecVorskla
2-3 FC Minaj
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecMetalist Kharkiv
1-2 FC Hirnyk-Sport
KoniecFSK Mariupol
2-2 Karpaty
KoniecFC Podillya Khmelnytskyi
4-1 Dinaz Vyshhorod
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDa Nang
3-0 Long An
KoniecHòa Bình
1-0 Bà Ria Vũng Tàu
KoniecDong Nai
0-1 Phu Dong