Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecPuszcza Niepołomice
1-0 Warta Poznań
KoniecWidzew Łódź
1-3 Zagłębie Lubin
KoniecLech Poznań
1-2 Legia Warszawa
Anglia » 1 liga » Liga angielska
KoniecManchester United
0-1 Arsenal
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
KoniecDarmstadt
0-6 Hoffenheim
KoniecBayern Monachium
2-0 Wolfsburg
KoniecBochum
0-5 Bayer Leverkusen
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
KoniecClermont Foot
0-1 Lyon
KoniecMarseille
3-1 Lorient
KoniecMontpellier
0-2 Monaco
KoniecStrasbourg
2-1 Metz
KoniecParis Saint-Germain
1-3 Toulouse
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
KoniecHellas Verona
1-2 Torino
KoniecJuventus
1-1 Salernitana
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
KoniecAjax
3-0 Almere City FC
KoniecFC Utrecht
0-1 Sparta Rotterdam
KoniecFortuna Sittard
1-1 PSV Eindhoven
KoniecFC Twente
7-2 FC Volendam
KoniecNEC Nijmegen
2-3 Feyenoord
KoniecSC Heerenveen
1-3 Vitesse
KoniecGo Ahead Eagles
0-3 AZ Alkmaar
KoniecRKC Waalwijk
1-1 PEC Zwolle
KoniecExcelsior
4-0 Heracles
Andora » 1 liga » Liga andorska
KoniecAtlètic Amèrica
0-3 Pas de la Casa
KoniecCarroi
0-2 Penya Encarnada d'Andorra
KoniecEsperança d'Andorra
2-4 FC Ordino
Andora » 2 liga » Druga liga andorska
OdwołanyUE Santa Coloma II
0-0 Sant Julia
14:00FC Santa Coloma II
- Ranger's
17:00La Massana
- Atlètic Club II
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
KoniecNorwich City
0-0 Leeds United
KoniecWest Bromwich Albion
0-0 Southampton
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
KoniecOnze Bravos
2-0 Santa Rita
KoniecDesportivo Huíla
3-0 União de Malanje
KoniecWiliete
2-1 São Salvador
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecJuventud Antoniana
3-0 Union de Sunchales
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecDeportivo Espanol
1-0 Justo Jose de Urquiza
KoniecVictoriano Arenas
1-1 Berazategui
KoniecDefensores de Cambaceres
2-2 Real Pilar
KoniecLeandro N. Alem
0-2 Sportivo Barracas
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
KoniecNáutico Hacoaj
2-2 CASD Camioneros
KoniecSAT Moreno
5-1 Deportivo Metalúrgico
KoniecDefensores Glew
3-1 Belgrano Zarate
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
15:00Shirak II
2-0 FC Mika
Armenia » Puchar » Puchar Armenii
Po karnychArarat Armenia
1-1 Urartu FC
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
08:00Magic United TFA
0-0 Grange Thistle
KoniecIpswich Knights
1-5 Samford Rangers
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
KoniecFK Qabala
2-0 Sabah FK
KoniecSumqayit
2-1 Sabail
Azerbejdźan » Reserve League
14:00Araz Res.
- Turan Res.
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
00:00Brittons Hill
- Wotton
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecBATE II
1-1 Lokomotiv Gomel
KoniecMaxline Rogachev
3-0 ABFF U17
KoniecBaranovichi
0-0 FC Slonim-2017
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecThe Strongest
2-1 Nacional Potosi
KoniecIndependiente Petrolero
0-1 Bolivar
KoniecAurora
3-1 Oriente Petrolero
KoniecReal Santa Cruz
0-2 Jorge Wilstermann
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
KoniecIgman Konjic
0-0 Zeljeznicar
KoniecPosusje
2-1 Sloga Doboj
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
KoniecOmarska
0-1 FK Romanija Pale
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:00Gaborone United
0-0 Orapa United FC
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecAvai FC
1-0 Coritiba
KoniecMirassol
2-1 Paysandu
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecCS Alagoano
0-5 Athletic Club
KoniecFerroviaria
2-1 Nautico
KoniecVolta Redonda
1-3 Botafogo PB
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecReal FC
1-2 Brasiliense
KoniecSousa
1-0 ACD Potiguar
KoniecFluminense PI
1-0 Tocantinopolis
KoniecBarra FC
3-0 FC Cascavel
KoniecManauara
3-1 Porto Velho
KoniecMoto Club MA
2-1 Maranhao
KoniecItabuna
1-0 Audax Rio EC
PrzerwanyPrincesa do Solimoes
0-1 Manaus FC
KoniecMixto
1-1 Uniao Rondonopolis
KoniecMaringa FC
2-0 Costa Rica EC
Brazylia » Matogrossense 2
22:00Sport Sinop
- Santa Cruz MT
Brazylia » Paulista A4
KoniecFrancana
1-2 Rio Branco SP
Brazylia » Carioca C
20:00EC Resende
0-0 Santa Cruz RJ
20:00Riostrense
0-0 Vera Cruz RJ
KoniecUni Souza
1-2 Niteroiense
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
KoniecASFA-Yennenga
0-0 RCK
KoniecSONABEL
1-0 Douanes
KoniecASEC Koudougou
1-1 KOZAF
KoniecVitesse
1-2 Majestic
KoniecSporting Cascades
2-1 USFA
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecBeroe
2-0 Pirin Blagoevgrad
KoniecLevski Sofia
0-0 Cherno More Varna
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
KoniecYantra
1-1 Sportist Svoge
KoniecDunav Ruse
1-1 Montana
KoniecSeptemvri Sofia
0-2 Strumska Slava
KoniecBelasitsa Petrich
2-0 Ludogorets Razgrad II
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecEverton CD
3-3 Cobresal
KoniecDeportes Copiapo
4-0 Cobreloa
KoniecAudax Italiano
1-4 Colo Colo
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecSan Marcos
0-0 Santiago Wanderers
KoniecDeportes Recoleta
0-0 La Serena
KoniecBarnechea
0-0 Antofagasta
KoniecCurico Unido
1-0 San Luis
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecCangzhou Mighty Lions F.C
0-1 Zhejiang Professional
KoniecSichuan Jiuniu
0-1 Qingdao West Coast
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecHeilongjiang Ice City FC
2-0 Shenyang Urban FC
KoniecWuxi Wugo
0-1 Shanghai Jiading
KoniecShijiazhuang Gongfu
2-1 Dongguan United
KoniecYunnan Yukun
5-1 Yanbian Longding
KoniecGuangzhou FC
1-1 Qingdao Red Lions
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecBijelo Brdo
0-0 HNK Orijent 1919
KoniecSolin
4-0 NK Croatia Zmijavci
KoniecJarun
1-2 Zrinski Jurjevac
Cypr » 1. Division
KoniecNea Salamis
1-1 AEZ Zakakiou
KoniecApollon Limassol
4-1 Othellos Athienou
Czarnogóra » 2 liga » Druga liga czarnogórska
KoniecKom
4-1 FK Podgorica
KoniecFK Iskra
2-1 Internacional Podgorica
KoniecLovćen
1-2 Grbalj Radanovici
KoniecFK Bokelj
2-1 Otrant
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
KoniecViborg
1-2 Vejle Boldklub
KoniecRanders FC
2-2 Hvidovre
KoniecBroendby IF
1-3 FC Koebenhavn
KoniecFC Midtjylland
2-1 AGF
KoniecFC Nordsjaelland
4-1 Silkeborg
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
KoniecFortuna Hjoerring
1-0 Kolding IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecEl Nacional
1-2 Independiente del Valle
KoniecBarcelona SC
1-1 Aucas
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecFCI Levadia
0-0 Nomme JK Kalju
KoniecTalinna Kalev
1-0 Narva Trans
KoniecNomme United
0-1 Paide Linnameeskond
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecFC Elva
2-2 Flora Tallinn U21
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecMendiola FC 1991
0-0 Philippine Army
KoniecAguilas
1-0 Stallion Laguna FC
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
KoniecPK-35 II
1-1 SJK Akatemia
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
KoniecLoPa
0-1 Sexypöxyt II
Po karnychNJS III
2-2 Kuusysi
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecInter Turku II
4-1 SexyPöxyt
KoniecFC Kiffen
6-1 FC Futura
KoniecJS Hercules
3-1 JPS
KoniecTP-47
1-1 Kuopion Elo
KoniecVJS
2-1 Pallo-Iirot
KoniecPEPO Lappeenranta
1-1 FC Reipas
KoniecNaerpes Kraft
0-2 GBK
KoniecJBK
3-1 SJK Akatemia II
Finlandia » Ykkönen
KoniecFC Vaajakoski
1-3 OLS
KoniecPK Keski-Uusimaa
1-2 KuPS Akatemia
Francja » Feminine Division 3
KoniecCannes W
1-2 Grenoble Foot 38 W
KoniecRacing Saint-Denis W
1-2 Brest W
KoniecChâtellerault W
3-2 Roubaix Wervicq W
KoniecBourges Foot 18 W
5-1 Rennes W
KoniecCA Paris
4-2 Caen W
KoniecLa Roche-sur-Yon W
2-0 Saint Malo W
KoniecTroyes W
4-3 Angers W
KoniecNîmes Metropole Gard W
0-6 Le Puy W
KoniecOlympique Lyon II W
7-0 Lattes W
KoniecColomiers W
1-2 Olympique de Valence W
KoniecToulouse W
5-0 Mérignac W
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
KoniecMons Calpe SC
2-0 Bruno's Magpies
Grecja » 1 liga » Liga grecka
19:00Aris Thessaloniki FC
- PAOK Thessaloniki FC
19:00Panathinaikos
- Olympiacos
KoniecPAOK Thessaloniki FC
2-0 Olympiacos
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
16:30Ariznabarra U16
- Romo U16
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
KoniecDénia
2-0 Hércules II
KoniecL'Olleria
0-1 Santa Pola
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
12:00Kostkas U16 II
- Añorga U16
15:30Lagun Onak U16
- Tolosa U16
15:30Mondragón U16
- Eibar U16 II
16:00Aizkorri Goierri U16
- Intxurre U16
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
KoniecSobradillo U19 II
6-1 Llano del Moro U19
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
12:00Aranbizkarra W
- Elorrio W
17:00Basauriko Kimuak W
- Ugao W
17:00Lakua W
- Betiko Neskak W
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
10:45Beti Ona U16 II
- Real Unión U16 II
11:30Urola U16
- Bergara U16 II
12:00Tolosa U16 II
- Lagun Onak U16 II
12:30Trintxerpe U16
- Vasconia U16 III
12:30Burumendi U16
- Zestoa U16
17:00Martutene U16 II
- Arrupe Chaminade U16
17:30Urki U16
- Urnieta U16
17:30Lazkao U16
- Soraluze U16
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
KoniecAlcora
1-0 Almazora
KoniecVall de Uxó
6-2 L'Alcúdia
KoniecNou Jove Castelló
1-0 RC Catarroja
KoniecPaiporta
2-1 Alqueries
Holandia » Vierde Divisie
KoniecUDI '19
2-0 Halsteren
KoniecEVV
0-3 RKSV Wittenhorst
KoniecMASV
1-0 Be Quick 1887
KoniecUnitas 30
4-2 RKVV Best Vooruit
KoniecNemelaer
1-6 Dongen
KoniecRKSV Nuenen
1-2 Orion
KoniecKruisland
0-3 VV GOES
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
KoniecCD Motagua
3-4 CD Olimpia
Hong Kong » 1 liga » Liga Hong Kongu
Koniec3 Sing
2-2 Central & Western
KoniecCitizen AA
1-3 Eastern District
KoniecSouth China
5-2 Yuen Long
KoniecWong Tai Sin
3-1 Hoi King
11:30Sai Kung
1-4 Kowloon City
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecHong Kong FC
1-0 North District
Jamajka » 1 liga » Liga jamajska
KoniecMount Pleasant
2-1 Waterhouse FC
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecKashima Antlers
3-3 Tokyo Verdy
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecParceiro Nagano W
1-2 Cerezo Osaka W
KoniecJEF Ladies
2-1 INAC Kobe Leonessa W
KoniecVegalta Sendai W
1-1 Nojima Stella W
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecRoasso Kumamoto
0-0 Yokohama FC
KoniecIwaki FC
1-2 Renofa Yamaguchi
KoniecV-Varen Nagasaki
0-0 Fagiano Okayama FC
KoniecTokushima Vortis
1-0 Tochigi SC
KoniecMontedio Yamagata
0-1 Mito Hollyhock
KoniecOita Trinita
2-2 Ehime FC
KoniecFujieda MYFC
1-0 Blaublitz Akita
KoniecVentforet Kofu
2-2 JEF United Chiba
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecFC Kyzylzhar Petropavlovsk
0-2 Aktobe
KoniecYelimay Semey
2-1 Shakhter Karagandy
KoniecFC Astana
1-1 Kaisar Kyzylorda
KoniecZhenys
0-2 Kairat Almaty
KoniecOrdabasy Shymkent
1-0 Tobol Kostanay
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecTusker FC
2-1 Murang'a SEAL
KoniecFC Talanta
0-3 AFC Leopards
14:00Kenya Police
2-1 Nairobi City Stars
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecJeonbuk FC
2-3 Suwon FC
KoniecPohang Steelers
1-1 Jeju United
KoniecUlsan Hyundai
2-2 Gimcheon Sangmu
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecDaegu II
4-2 Busan Transport Corp
KoniecHwaseong
1-0 FC Mokpo
KoniecYangpyeong
1-0 Daejeon Korail
KoniecYeoju Sejong
0-2 Gimhae
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecFC Anyang
0-0 Gimpo FC
KoniecGyeongnam FC
1-2 Seongnam FC
KoniecBucheon FC 1995
3-4 Jeonnam Dragons
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecAl Ahed
0-0 Al Nejmeh
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecHegelmann
0-0 Zalgiris Vilnius
KoniecFK Kauno Zalgiris
2-1 FA Siauliai
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecTauras
1-3 FK Panevezys B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecBFC Daugavpils
4-1 FK Tukums 2000
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecRēzekne / BJSS
1-2 Progress / AFA Olaine
KoniecSkanste
0-1 JDFS Alberts
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecSabah FC
0-0 Penang FC
KoniecKuala Lumpur City
1-1 Kuching City FC
Mali » 1 liga » Liga mali
KoniecUS Bougouba
1-2 Réal Bamako
KoniecBlack Stars
0-3 Stade Malien Bamako
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecCF America
1-1 Pachuca
KoniecToluca
0-0 CD Guadalajara
Meksyk » U23 League
KoniecNecaxa U23
2-0 Pumas UNAM U23
01:00Atlético San Luis U23
- Pachuca U23
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
KoniecZambia U17 W
2-0 Uganda U17 W
KoniecDjibouti U17 W
0-18 Burundi U17 W
Międzynarodowe » AFC U17 Women's Asian Cup
KoniecKorea Republic U17 W
1-1 Philippines U17 W
KoniecIndonesia U17 W
0-9 Korea DPR U17 W
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
KoniecBayern Munich
4-0 Nürnberg W
KoniecWerder Bremen W
0-3 VfL Wolfsburg
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Division 1
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecEintracht Braunschweig
1-0 Wehen Wiesbaden
KoniecKarlsruher SC
1-2 Hannover 96
KoniecSt. Pauli
3-1 Osnabrueck
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecMSV Duisburg
2-2 Erzgebirge Aue
KoniecSC Verl
2-0 Preussen Muenster
KoniecSaarbruecken
2-1 Freiburg II
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
KoniecKristiansund BK
2-4 Bodoe/Glimt
KoniecStroemsgodset
0-1 Viking
KoniecKFUM
1-4 Fredrikstad
KoniecTromsoe
4-0 Odds Ballklubb
KoniecHamarkameratene
2-2 FK Haugesund
KoniecSandefjord
4-1 Sarpsborg 08
KoniecLillestroem
0-2 Brann
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecBodø / Glimt W
2-0 TIL2020
KoniecAaFK Fortuna
1-1 Hoenefoss
KoniecOdd W
1-2 Fyllingsdalen
KoniecAvaldsnes
2-1 Oevrevoll Hosle
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecClub Sportivo Carapegua
1-0 Independiente CG
16:0012 de Junio VH
2-0 3 de Febrero
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecComerciantes FC
1-0 Universidad San Martin
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
KoniecArka Gdynia
1-0 Zagłębie Sosnowiec
KoniecOdra Opole
3-0 Wisła Płock
KoniecPolonia Warszawa
0-2 Górnik Łęczna
Polska » 2. Liga East
KoniecŁKS Łódź II
2-2 Radunia Stezyca
KoniecStomil Olsztyn
0-1 Olimpia Grudziądz
Portugal » Taça Revelação U23
KoniecEstoril U23
5-3 Santa Clara U23
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecTondela
2-3 Nacional
KoniecMafra
0-2 Santa Clara
KoniecMaritimo
2-1 Oliveirense
KoniecFC Porto B
1-3 Pacos de Ferreira
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
KoniecFC Orenburg
0-2 Lokomotiv Moscow
KoniecPFC Sochi
6-1 Nizhny Novgorod
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecCape Town City FC
1-1 TS Galaxy
KoniecLamontville Golden Arrows
1-1 Chippa United
KoniecAmaZulu FC
1-1 Kaizer Chiefs
RPA » 2 liga » National First Division
KoniecMaritzburg United
0-0 Platinum City Rovers
KoniecOrbit College
1-2 Upington City
KoniecBaroka FC
1-1 JDR Stars
KoniecPretoria Callies
1-1 University of Pretoria
KoniecMM Platinum
0-2 Marumo Gallants
KoniecCasric Stars FC
2-2 Magesi FC
KoniecHungry Lions FC
2-0 Black Leopards
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecDinamo Bucuresti
2-0 UTA Arad
KoniecOtelul Galati
2-0 Botosani
KoniecCSM Politehnica Iasi
2-0 Petrolul Ploiesti
KoniecFC Voluntari
0-1 Universitatea Cluj
KoniecU Craiova 1948
1-3 Hermannstadt
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
KoniecMusanze
1-0 Police Rwanda
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
KoniecFirpo
1-0 Isidro Metapan
KoniecAlianza FC
2-0 Once Deportivo
KoniecCD Aguila
3-1 CD FAS
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecTSC Backa Topola
2-0 Cukaricki
KoniecPartizan Beograd
3-0 Mladost Lucani
KoniecFK Crvena Zvezda
3-2 FK Radnicki 1923
KoniecVojvodina
5-0 Napredak
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecIndjija
0-0 Radnicki Sremska Mitrovica
KoniecOFK Beograd
0-1 Semendrija 1924
KoniecTekstilac Odzaci
1-1 FK Graficar
KoniecJedinstvo Ub
2-1 Macva Sabac
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecTampines Rovers FC
3-1 Albirex Niigata FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
KoniecCayon
1-1 Newtown United
KoniecConaree United
0-4 Old Road Jets United
KoniecSt. Pauls United
3-3 Village Superstars
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
KoniecWinterthur
1-3 FC Zuerich
KoniecSt. Gallen
1-1 Servette
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
KoniecDelemont
1-2 FC Zuerich II
KoniecServette U21
1-1 Luzern II
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecFC Gossau
4-1 Winterthur II
KoniecThun II
0-2 FC Langenthal
KoniecFC Muensingen
3-1 Wohlen
KoniecFC Coffrane
1-2 Naters
KoniecBlack Stars
3-1 FC Schoetz
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Servette U19
- Zürich U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecBrommapojkarna W
3-2 Växjö W
KoniecLinkoepings FC
1-0 AIK W
KoniecKristianstads DFF
3-1 Trelleborg W
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecHaecken
3-1 Kalmar FF
KoniecIFK Norrkoeping
1-2 Hammarby
KoniecDjurgaarden
2-0 Elfsborg
KoniecIFK Vaernamo
1-1 Brommapojkarna
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecGefle
2-0 Skoevde AIK
KoniecIK Brage
2-1 Oestersunds FK
KoniecHelsingborg
2-2 Sandvikens IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecTorns IF
2-0 Onsala BK
KoniecNorrby
0-2 Lunds BK
KoniecFC Trollhaettan
2-1 Oskarshamns AIK
KoniecTorslanda IK
3-1 Ariana FC
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
KoniecDravinja
0-0 Rudar Velenje
KoniecPrimorje
4-0 ND Triglav
KoniecND Ilirija Ljubljana
1-1 Tolmin
KoniecGorica
1-3 ND Beltinci
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecChonburi FC
1-1 Prachuap FC
KoniecBuriram United
1-1 Port FC
KoniecBangkok United
5-0 Trat FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
KoniecRayong FC
2-1 Ayutthaya United FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
KoniecKitayosce
2-0 Mashujaa
KoniecKagera Sugar
1-1 Simba SC
KoniecKinondoni MC
1-2 Azam FC
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
KoniecPhoenix
2-1 Cunupia
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00Laventille United
- Defence Force II
22:00Club Sando II
- Petit Valley Diego Mart.
23:00Central Soccer World
- Matura Reunited
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecBen Guerdane
1-1 CA Bizertin
KoniecMarsa
1-0 Etoile Metlaoui
KoniecOlympique de Beja
3-0 US Tataouine
KoniecEsperance
3-2 Etoile du Sahel
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecFC Olexandriya
1-0 SC Dnipro-1
KoniecChornomorets Odessa
3-0 Metalist 1925
PrzerwanyKryvbas
0-1 Polissya Zhytomyr
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecNyva Ternopil
4-0 Metalurg Zaporizhia
KoniecBukovyna Chernivtsi
0-1 FC Kremin Kremenchuk
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecSogdiana
1-2 Navbahor Namangan
KoniecNeftchi Fargona
2-2 Andijon
Węgry » NB 3: Northeast
KoniecDiósgyőr II
0-2 Putnok VSE
KoniecÚjpest II
1-1 Salgotarjani BTC
KoniecKisvárda II
1-2 Tiszaújváros
17:00FC Hatvan
- Gyongyos
KoniecTiszafuredi VSE
3-2 Cigánd SE
KoniecSenyo Carnifex
3-1 Eger
Węgry » NB 3: Southeast
KoniecHonvéd II
8-0 Ceglédi
KoniecKecskemeti TE II
4-0 Szolnoki MÁV
17:00Bekescsaba
- Szeged-Csanád II
KoniecDabas
0-0 Hódmezővásárhely
KoniecESMTK
2-0 Körösladány
KoniecFüzesgyarmati
1-0 Monori SE
KoniecMartfűi LSE
3-1 Pénzügyőr
KoniecBKV Előre
4-3 Vasas II
Węgry » NB 3: Northwest
KoniecZalaegerszegi TE II
0-5 Puskás II
KoniecGyori ETO II
1-4 Gyirmót II
KoniecBudaörs
8-1 Balatonfuredi
KoniecKelen
0-1 Csornai SE
KoniecSC Sopron
1-1 Tatabánya
KoniecKomárom
1-1 Dorogi FC
KoniecHaladás VSE
1-1 Bicskei
KoniecVeszprém
0-3 III. Kerületi TUE
Węgry » NB 3: Southwest
KoniecPaksi SE II
0-0 Videoton II
KoniecFerencváros II
4-0 Dunaföldvár
KoniecDunaújváros SE
2-1 Érdi VSE
KoniecMohacsi TE
1-2 Kaposvári Rákóczi
KoniecSzekszárd
1-1 Nagykanizsai ULE
KoniecMTK II
2-1 PTE-PEAC
KoniecIvancsa
1-3 Szentlorinc
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecUniversidad Central
4-0 Hermanos Colmenarez
KoniecAngostura FC
3-4 Portuguesa FC
KoniecCarabobo FC
1-1 Academia Puerto Cabello
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecThanh Hoa FC
3-2 Binh Duong
KoniecHai Phong
0-0 Quang Nam
KoniecCong An Ha Noi
3-1 Khanh Hoa FC
Wyspy Owcze » 1. Deild