Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecCracovia Kraków
2-0 Raków Częstochowa
PrzerwaWarta Poznań
0-1 Legia Warszawa
17:30Widzew Łódź
- Lech Poznań
Anglia » 1 liga » Liga angielska
17:00Brentford
- Newcastle United
17:00Brighton & Hove Albion
- Manchester United
17:00Burnley
- Nottingham Forest
17:00Chelsea
- AFC Bournemouth
17:00Crystal Palace
- Aston Villa
17:00Liverpool
- Wolverhampton Wanderers
17:00Manchester City
- West Ham United
17:00Sheffield United
- Tottenham Hotspur
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
21:00Lorient
- Clermont Foot
21:00Le Havre
- Marseille
21:00Metz
- Paris Saint-Germain
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
KoniecSassuolo
0-2 Cagliari
PrzerwaMonza
0-1 Frosinone
PrzerwaUdinese
0-0 Empoli
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
59'Almere City FC
1-2 NEC Nijmegen
60'AZ Alkmaar
3-1 FC Utrecht
60'FC Volendam
1-1 Go Ahead Eagles
60'Feyenoord
1-0 Excelsior
60'Heracles
0-0 Fortuna Sittard
57'PEC Zwolle
0-0 FC Twente
60'PSV Eindhoven
1-1 RKC Waalwijk
62'Sparta Rotterdam
1-0 SC Heerenveen
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
Albania » Play-offs 1/2
Andora » 1 liga » Liga andorska
17:00Penya Encarnada d'Andorra
- Inter Club d'Escaldes
17:00Pas de la Casa
- Esperança d'Andorra
17:00UE Santa Coloma
- FC Santa Coloma
17:00Atletic Escaldes
- Atlètic Amèrica
Andora » 2 liga » Druga liga andorska
14:00Atlètic Club II
0-0 UE Santa Coloma II
14:00Atlètic Club II
- UE Santa Coloma II
OdwołanySant Julia
0-0 FC Santa Coloma II
Anglia » 4 liga » League 2
92'Crawley Town
2-0 Crewe Alexandra
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00São Salvador
- Onze Bravos
16:30Santa Rita
- 1º de Agosto
16:30Académica do Lobito
- Interclube
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
16:00Sportivo Atenas
- Ferro Carril Oeste General Pico
20:00Olimpo
- Sansinena BB
20:00Circulo Deportivo
- Germinal
20:00Santamarina
- Villa Mitre
20:30San Martin Mendoza
0-0 CASD Camioneros
20:30Defensores de Pronunciamiento
- Independiente Chivilcoy
20:30El Linqueno
- Gimnasia y Esgrima de Concepcion
20:30Union de Sunchales
- San Martin de Formosa
20:30Crucero del Norte
- Juventud Antoniana
21:00Club Cipolletti
- Kimberley Mar del Plata
21:00Sportivo Estudiantes
- Huracan Las Heras
21:00Gutiérrez
- Ciudad de Bolivar
21:00Argentino Monte Maiz
- Juventud Unida Universitario
21:00Sportivo Las Parejas
- Sportivo Belgrano
21:009 de Julio Rafaela
- Douglas Haig
21:00Boca Unidos
- Sarmiento de La Banda
21:00Sol de America Formosa
- Sarmiento de Resistencia
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Lamadrid
- Juventud Unida G.
20:30El Porvenir
- Central Ballester
20:30Berazategui
- Centro Español
20:30Justo Jose de Urquiza
- Atlas
20:30Real Pilar
- Argentino Rosario
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:30Everton La Plata
- Defensores Glew
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
PrzerwaWest Armenia
0-1 BKMA
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecGrange Thistle
1-2 Holland Park Hawks
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
Azerbejdźan » Reserve League
15:00Kapaz Res.
- Zira Res.
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
00:00Paradise
- UWI Blackbirds
02:30Wotton
- Weymouth Wales
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
96'Lokomotiv Gomel
1-1 Energetik-BGU
PrzerwaTorpedo BelAZ II
1-0 Volna
17:00Bumprom Gomel
- Maxline Rogachev
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecOriente Petrolero
2-1 Universitario de Vinto
23:30Bolivar
- Real Tomayapo
01:30Jorge Wilstermann
- The Strongest
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
17:30BSK Banja Luka
- Kozara
Botswana » 1 liga » Liga botswany
49'Security Systems
1-2 Sua Flamingoes
PrzerwaTownship Rollers
0-0 Galaxy
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecSport Recife
1-2 Avai FC
21:00Mirassol
- Ituano FC
21:00Operario Ferroviario
- Ceara
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
21:30Londrina EC
- Sao Bernardo
00:00Ypiranga RS
0-0 Caxias
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
21:00Tocantinopolis
- Altos
21:00Cametá
- Moto Club MA
21:00Retro FC
- AO Itabaiana
21:00Costa Rica EC
- Pouso Alegre
22:00Fluminense PI
- River AC
22:00Concordia Atletico
- Barra FC
23:00America RN
- ACD Potiguar
Brazylia » Matogrossense 2
21:00Santa Cruz MT
- Cáceres
22:00Rondonópolis
- Operário MT
Brazylia » Carioca C
20:00Santa Cruz RJ
- Uni Souza
20:00Niteroiense
- Campos AA
20:00Vera Cruz RJ
- CAAC Brasil
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00USFA
0-0 ASFA-Yennenga
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
19:30Cherno More Varna
- Ludogorets Razgrad
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
18:30Atletico Nublense
- O'Higgins
23:30Colo Colo
- Palestino
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecSan Luis
1-2 Deportes Santa Cruz
18:30Antofagasta
- Magallanes
21:00Santiago Wanderers
- Curico Unido
02:30Rangers
- Universidad de Concepcion
Chiny » Puchar » Cup
KoniecQingdao Elite United
1-2 Suzhou Dongwu
KoniecBeijing Technology
0-1 Guangxi Pingguo Haliao
Po karnychShaoxing Shangyu Pterosaur
2-2 Shenyang Urban FC
KoniecGuangxi Hengchen
2-1 Dalian Zhixing
KoniecHangzhou Wuyue Qiantang
1-2 Chongqing Tongliang Long
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
PrzerwaSibenik
0-1 Vukovar 91
17:30NK Croatia Zmijavci
- NK Dugopolje
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. A
19:00Jicaral Sercoba
- Santa Ana
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
Egipt » 1 liga » Liga egipska
17:00Ismaily SC
- Pyramids FC
18:00Smouha SC
0-0 Al Ahly SC
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
20:00Mushuc Runa
- Delfin
22:30Aucas
- Universidad Catolica
01:00Cumbaya
- Barcelona SC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecTalinna Kalev
2-0 Nomme United
16:00Parnu JK Vaprus
- FCI Levadia
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecJK Tabasalu
1-2 FC Tallinn
KoniecViimsi JK
2-4 Flora Tallinn U21
KoniecTartu Welco
2-1 Paide Linnameeskond U21
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecCeres Philippines
0-0 Manila Montet
KoniecCebu FC
0-0 Philippine Air Force
KoniecTuloy
2-3 Manila Digger
PrzerwaPhilippine Army
2-1 Loyola
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
PrzerwaSJK Akatemia
2-0 SalPa
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecIlves-Kissat
1-6 Tampere United
PrzerwaGBK
0-2 SJK Akatemia II
PrzerwaKuopion Elo
1-1 OPS
17:30TPV
- Inter Turku II
Finlandia » Ykkönen
22'OLS
0-0 PK Keski-Uusimaa
Francja » Feminine Division 3
14:00Saint Malo W
- CA Paris
15:00Angers W
- La Roche-sur-Yon W
15:00Roubaix Wervicq W
- Racing Saint-Denis W
15:00Rennes W
- Châtellerault W
15:00Caen W
- Bourges Foot 18 W
15:00Longvic W
- Toulouse W
15:00Mérignac W
- Colomiers W
15:00Lattes W
- Nîmes Metropole Gard W
15:00Grenoble Foot 38 W
- Olympique Lyon II W
15:00Olympique de Valence W
- Cannes W
Grecja » 1 liga » Liga grecka
19:00Aris Thessaloniki FC
- PAOK Thessaloniki FC
19:00Panathinaikos
- Olympiacos
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
17:00FC Gagra
- FC Telavi
18:00Kolkheti-1913 Poti
- Torpedo Kutaisi
19:00Dinamo Batumi
- Saburtalo
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
49'FC Rustavi
0-0 Aragvi Dusheti
PrzerwaSioni Bolnisi
1-0 FC Kolkheti Khobi
48'WIT Georgia Tbilisi
1-0 Spaeri
16:00Dinamo Tbilisi II
- FC Gareji 1960
18:00Shturmi
- Lokomotivi Tbilisi
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
22:30CSD Municipal
- Deportivo Mixco
Gujana » GFF Elite League
03:00Monedderlust
- Slingerz
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
18:00Hércules II
- Eldense II
18:00Racing CF Benidorm
- Callosa Deportiva
18:00CD Olimpic Xativa
- Redován
Hiszpania » Infantil Handi Gipuzkoa
09:00Antiguoko U14
- Igeltegi U14
10:30Hernani U14
- Beti Ona U14
12:30San Marcial U14
- Kostkas U14
12:30Martutene U14
- Real Unión U14
12:30Arrupe Chaminade U14
- Vasconia U14
12:30Mondragón U14
- Beasain U14
12:30Billabona U14
- Tolosa U14
12:30Zumaiako U14
- Orioko U14
12:30Touring U14
- Real Sociedad U14
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
15:30Leioako W
- Hernani W
17:00Oiartzun II W
- Aranbizkarra W
18:00Eibar III W
- Basauriko Kimuak W
18:00Real Sociedad III W
- Peña Athletic Santurtzi W
18:00Betiko Neskak W
- Zarautz W
19:30Elorrio W
- San Ignacio II W
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
12:00Atlético GC U19
- Puertos Las Palmas U19
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:30Deportivo Alavés U16
- Ariznabarra U16
12:30Cultural Abetxuko U16
- Getxo U16
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
16:00Elgoibar U16
- Mondragón U16
16:00Beti Ona U16
- Real Sociedad U16 II
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
11:30Urnieta U16
- Urola U16
12:00Hernani U16 II
- Zarautz U16 II
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Real Unión Tenerife U19
- Tenerife U19 II
Hong Kong » 1 liga » Liga Hong Kongu
KoniecCentral & Western
5-4 Eastern District
KoniecKowloon City
3-1 Wong Tai Sin
KoniecHoi King
5-3 3 Sing
KoniecCitizen AA
2-5 Shatin
KoniecWing Yee
0-7 South China
KoniecYuen Long
3-4 Sai Kung
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecNorth District
0-1 HK U23
KoniecSham Shui Po
1-6 Lee Man FC
KoniecRangers
2-1 Hong Kong FC
Irlandia » Puchar » FAI Cup
PrzerwaBallyfermot United
1-0 Rockmount
PrzerwaPike Rovers
1-0 Villa
19'Wilton United
0-0 Glebe North
16:00Cockhill Celtic
- Ayrfield United
Jamajka » 1 liga » Liga jamajska
22:00Waterhouse FC
- Arnett Gardens
01:30Mount Pleasant
- Cavalier SC
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecOmiya Ardija Ventus
0-1 Parceiro Nagano W
KoniecNojima Stella W
2-1 Elfen Saitama W
KoniecCerezo Osaka W
1-2 Vegalta Sendai W
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecMachida Zelvia
5-0 Tokyo Verdy
KoniecJubilo Iwata
1-1 Urawa Red Diamonds
KoniecKyoto Sanga FC
0-5 Sanfrecce Hiroshima
KoniecKashima Antlers
1-0 Vissel Kobe
KoniecFC Tokyo
1-1 Yokohama F.Marinos
KoniecGamba Osaka
3-1 Kawasaki Frontale
KoniecKashiwa Reysol
2-1 Hokkaido Consadole Sapporo
KoniecShonan Bellmare
2-1 Albirex Niigata
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecFagiano Okayama FC
2-0 Ventforet Kofu
KoniecRenofa Yamaguchi
2-1 Fujieda MYFC
KoniecTochigi SC
1-2 Vegalta Sendai
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecGainare Tottori
0-3 SC Sagamihara
KoniecAzul Claro Numazu
0-0 Vanraure Hachinohe
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
90'Shakhter Karagandy
1-0 Tobol Kostanay
87'Zhetysu Taldykorgan
0-0 FC Kyzylzhar Petropavlovsk
18:00Yelimay Semey
- Kairat Almaty
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecNzoia Sugar FC
0-0 Nairobi City Stars
86'Gor Mahia
3-0 Muhoroni Youth
76'AFC Leopards
0-1 Bidco
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecGwangju FC
0-3 Jeonbuk FC
KoniecFC Seoul
1-2 Daegu FC
KoniecGangwon FC
1-0 Ulsan Hyundai
KoniecSuwon FC
1-0 Pohang Steelers
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecGimhae
0-2 FC Mokpo
KoniecGangneung City
0-0 Chuncheon FC
KoniecGyeongju H & N
3-0 Daegu II
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecSeongnam FC
0-1 Busan I'Park
KoniecCheonan City
0-1 FC Anyang
KoniecGyeongnam FC
1-3 Gimpo FC
Litwa » 1 liga » Liga litewska
16:00Dziugas Telsiai
- Banga Gargzdai
17:25Zalgiris Vilnius
- FK Kauno Zalgiris
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecEkranas
3-1 Hegelmann II
PrzerwaFA Siauliai B
1-0 FK Atmosfera
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00FK Jelgava
- Riga FC
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecLeevon / PPK
2-0 Skanste
PrzerwaJDFS Alberts
2-0 Rēzekne / BJSS
17:00JFK Ventspils
- Ogre United
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecKuching City FC
2-2 Sri Pahang FC
76'Penang FC
0-0 Terengganu
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Stade Malien Bamako
- Réal Bamako
20:30USFAS Bamako
- Police
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecCF America
1-0 CD Guadalajara
02:00Cruz Azul
- Monterrey
Meksyk » U23 League
18:00Necaxa U23
- Pachuca U23
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
14:00Kenya U17 W
- Ethiopia U17 W
18:00Liberia U17 W
- Senegal U17 W
Międzynarodowe » Puskás Cup
13:30Juventus U17
- Panathinaikos U17
15:15Sporting CP U17
- Honvéd U17
17:00Real Madrid U17
- Puskás Akadémia U17
Międzynarodowe » AFC U17 Women's Asian Cup
KoniecChina PR U17 W
1-2 Korea Republic U17 W
KoniecKorea DPR U17 W
1-0 Japan U17 W
Międzynarodowe » All-Island Cup
PrzerwaCrusaders Strikers W
2-1 Shamrock Rovers W
19:00Sligo Rovers W
- Glentoran BU W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
22'Hamburger SV
2-1 Nuernberg
22'Fortuna Duesseldorf
2-0 Magdeburg
22'Kaiserslautern
0-0 Eintracht Braunschweig
22'Hannover 96
0-0 Holstein Kiel
21'Greuther Fuerth
0-0 Schalke 04
22'Hansa Rostock
0-0 Paderborn
22'Elversberg
0-0 Karlsruher SC
22'Osnabrueck
0-1 Hertha Berlin
22'Wehen Wiesbaden
1-0 St. Pauli
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Sportivo San Lorenzo
- Club Sportivo Carapegua
16:00Club Martin Ledesma
- Pastoreo FC
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
18:00Ayacucho FC
- Deportivo Coopsol
22:15Deportivo Llacuabamba
- Pirata FC
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
PrzerwaPolonia Warszawa
0-1 Odra Opole
18:00Termalica B-B Nieciecza
- GKS Tychy 71
20:30Lechia Gdańsk
- Arka Gdynia
Polska » 2. Liga East
16:00Zaglebie II Lubin
- ŁKS Łódź II
17:30SKRA Czestochowa
- Stomil Olsztyn
20:15Kotwica Kołobrzeg
- Hutnik Nowa Huta
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecAcademico Viseu
2-2 Maritimo
48'Oliveirense
0-2 Leixoes
17:30Santa Clara
- Uniao de Leiria
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
KoniecUral
3-3 FC Orenburg
KoniecSpartak Moscow
3-1 Rubin Kazan
18:00FK Akhmat
- Zenit St. Petersburg
Rosja » Second League A
KoniecTorpedo Miass
0-3 Spartak Kostroma
'Tekstilshchik
0-0 Avangard Kursk
14:00FC Chelyabinsk
0-0 FC Ufa
DogrywkaMetalurg Lypetsk
0-0 Novosibirsk FK
'Rodina 2
0-0 FC Rotor Volgograd
PrzerwaMashuk-KMV
0-0 Irtysh Pavlodar
PrzerwaKaluga
0-0 Khimik Dzerzhinsk
PrzerwaDinamo Briansk
0-0 Volga Ulyanovsk
'FC Krasnodar II
0-0 Chayka
17:00Murom
- Veles Moscow
RPA » 2 liga » National First Division
15:00Black Leopards
0-0 MM Platinum
PrzerwaJDR Stars
1-1 Maritzburg United
PrzerwaMagesi FC
1-0 Venda
PrzerwaMarumo Gallants
0-0 Orbit College
PrzerwaMilford
1-1 Pretoria Callies
PrzerwaPlatinum City Rovers
1-0 Hungry Lions FC
PrzerwaUniversity of Pretoria
0-1 Baroka FC
51'Upington City
0-0 Casric Stars FC
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecOtelul Galati
0-2 Universitatea Cluj
20:00Rapid Bucuresti
- FC FCSB
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
KoniecCD FAS
1-1 Alianza FC
KoniecMunicipal Limeno
0-1 Isidro Metapan
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
17:00RFK Novi Sad
- Dubocica
17:00FK Metalac
- FK Mladost Novi Sad
17:00Radnicki Novi Beograd
- OFK Vrsac
17:00Kolubara
- FK Sloboda Uzice
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecTanjong Pagar United FC
0-5 Balestier Khalsa FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Village Superstars
- St. Peters
01:00Newtown United
- St. Pauls United
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
91'Yverdon Sport II
4-0 Portalban
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
97'KIF Orebro W
0-0 Piteaa IF
PrzerwaTrelleborg W
0-1 Brommapojkarna W
PrzerwaLinkoepings FC
0-1 Djurgaarden
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
89'Brommapojkarna
2-1 IFK Norrkoeping
16:30IFK Vaernamo
- Kalmar FF
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecLandskrona BoIS
0-0 Oerebro
PrzerwaSandvikens IF
2-0 Varbergs BoIS FC
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
16:00Lunds BK
- Tvaaaakers IF
16:00Ariana FC
- FC Trollhaettan
16:00Ljungskile
- Joenkoepings Soedra
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
PrzerwaNafta
0-2 Dravinja
PrzerwaRudar Velenje
0-2 NK Krka
PrzerwaND Bilje
2-0 NK Bistrica
PrzerwaNk Brinje Grosuplje
0-1 ND Ilirija Ljubljana
PrzerwaTabor
0-0 Primorje
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecKhonkaen United FC
5-1 Sukhothai FC
KoniecNakhon Pathom
1-3 BG Pathum United
89'Ratchaburi FC
1-2 Port FC
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
22:00Phoenix
- Morvant Caledonia United
22:00Point Fortin
- North East Stars
22:00Club Sando
- St. Ann's Rangers
22:00Defence Force
- Cunupia
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
23:00Matura Reunited
0-0 San Fernando Giants
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
62'Metalist 1925
1-3 Polissya Zhytomyr
62'FC Minaj
1-2 FC Kolos Kovalivka
55'Veres Rivne
2-1 FC Olexandriya
PrzerwanyVorskla
0-0 Obolon-Brovar
62'Rukh Lviv
1-0 Chornomorets Odessa
PrzerwanySC Dnipro-1
1-0 Shakhtar Donetsk
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecChernigov
3-3 Nyva Ternopil
KoniecDinaz Vyshhorod
0-0 Metalist Kharkiv
KoniecMetalurg Zaporizhia
1-0 FC Podillya Khmelnytskyi
KoniecFC Hirnyk-Sport
2-3 Bukovyna Chernivtsi
KoniecFC Kremin Kremenchuk
1-0 Khust City
USA » UWS
02:00New York Magic W
- Hudson Valley Crusaders W
19:00Berlin W
- Steel City W
22:30Pass W
- Nationals W
00:00Troy City W
- Cap City Athletic 1847 W
01:00Albany Rush W
- Connecticut Rush W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Navbahor Namangan
- Neftchi Fargona
Węgry » NB 3: Southeast
11:00Kecskemeti TE II
- Füzesgyarmati
17:00Szolnoki MÁV
- Szeged-Csanád II
17:00Körösladány
- Bekescsaba
17:00Hódmezővásárhely
- BKV Előre
17:00Pénzügyőr
- Honvéd II
17:00Monori SE
- Martfűi LSE
Węgry » NB 3: Northeast
11:00Debrecen II
- Senyo Carnifex
17:00Gyongyos
- Putnok VSE
17:00Cigánd SE
- Diósgyőr II
17:00Eger
- Tiszafuredi VSE
17:00Karcag SE
- Kisvárda II
17:00Salgotarjani BTC
- REAC
17:00FC Hatvan
- Újpest II
Węgry » NB 3: Southwest
11:00Videoton II
- Kaposvári Rákóczi
11:00Paksi SE II
- Szekszárd
17:00Érdi VSE
- Mohacsi TE
17:00Szentlorinc
- Dunaújváros SE
17:00Nagykanizsai ULE
- Ferencváros II
Węgry » NB 3: Northwest
11:00Gyirmót II
- Zalaegerszegi TE II
17:00III. Kerületi TUE
- Balatonfuredi
17:00Bicskei
- Gyori ETO II
17:00Dorogi FC
- Haladás VSE
17:00Csornai SE
- SC Sopron
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecMetropolitanos FC
5-2 Universidad Central
23:30Carabobo FC
- Angostura FC
02:00Academia Puerto Cabello
- Portuguesa FC
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecHòa Bình
0-0 Phu Dong
KoniecBình Phước
3-0 Dong Nai