Polska » 1 liga » Ekstraklasa
19:00Zagłębie Lubin
- ŁKS Łódź
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
18:30Salernitana
- Hellas Verona
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Club Lujan
- Leandro N. Alem
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
18:30Barrancas UMET
- Provincial Lobos
20:30Deportivo Metalúrgico
- Náutico Hacoaj
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
17:00Ararat
- Alashkert FC
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
15:00Lernayin A.
0-0 Ararat Armenia II
15:00Gandzasar
0-0 Pyunik II
Azerbejdźan » Reserve League
11:00Sabah Res.
- Sumqayıt Res.
15:00Qəbələ Res.
- Araz Res.
15:00Səbail Res.
- Neftçi Res.
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
02:30Wotton
- Weymouth Wales
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
01:00Royal Pari
- Always Ready
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
17:00FK Sarajevo
- Posusje
17:00Borac Banja Luka
- Igman Konjic
17:00Sloga Doboj
- Siroki Brijeg
17:00Zrinjski Mostar
- FK Tuzla City
17:00FK Velez Mostar
- GOSK Gabela
17:00FK Zvijezda 09
- Zeljeznicar
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
00:00Chapecoense AF
- Ponte Preta
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
01:00Athletic Club
- Aparecidense
01:00Floresta
- Figueirense
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
01:15Trem DC
- Humaita SC
Brazylia » Carioca C
20:00União Central
- Riostrense
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
16:45Arda Kardzhali
- CSKA 1948
19:15Slavia Sofia
- Botev Plovdiv
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
14:00Montana
- Septemvri Sofia
14:00Strumska Slava
- Dobrudzha Dobrich
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
00:00Cobresal
- Coquimbo Unido
00:00Union Espanola
- Union La Calera
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
02:30Rangers
- Universidad de Concepcion
21:30Santiago Morning
- Deportes Recoleta
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
14:00Vejle Boldklub
- Hvidovre
16:00Silkeborg
- Broendby IF
18:00FC Nordsjaelland
- FC Midtjylland
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00ZED FC
- Al Ittihad Alexandria
18:00Al Mokawloon Al Arab
- Pharco FC
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
20:00Real Sociedad U16
- Portugalete U16
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
02:00CD Olimpia
- CD Marathon
Iceland » Women's Cup U20
18:00ÍBV / Grindavík U20 W
- Haukar U20 W
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:45Wexford FC
0-0 Cobh Ramblers
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
16:00IBV Vestmannaeyjar
- Thor Akureyri
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
14:00Ulinzi Stars
- Murang'a SEAL
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
18:00FK Kauno Zalgiris B
- FK Panevezys B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
16:30Grobiņa
- Valmiera FC
18:00RFS
- BFC Daugavpils
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30US Bougouba
- Black Stars
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
02:00Cruz Azul
- Monterrey
Międzynarodowe » Puskás Cup
11:154th position Group A
- 4th position Group B
13:003rd position Group A
- 3rd position Group B
14:452nd position Group A
- 2nd position Group B
16:301st position Group A
- 1st position Group B
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
15:30Freiburg W
- RB Leipzig W
15:30Köln W
- Eintracht Frankfurt W
15:30VfL Wolfsburg
- SGS Essen W
15:30Bayer Leverkusen W
- Werder Bremen W
15:30Nürnberg W
- Duisburg W
15:30Hoffenheim W
- Bayern Munich
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
17:00Kristiansund BK
- Brann
17:00Stroemsgodset
- FK Haugesund
17:00Hamarkameratene
- Bodoe/Glimt
17:00KFUM
- Odds Ballklubb
17:00Lillestroem
- Fredrikstad
17:00Molde
- Sarpsborg 08
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
15:00Arna-Bjoernar
- Vaalerenga
19:05Rosenborg BK
- LSK Kvinner
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
14:00AaFK Fortuna
0-0 Avaldsnes
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
23:00Resistencia
- Rubio Nu
01:30Independiente CG
- Deportivo Santani
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:00Academia Cantolao
- UCV Moquegua
22:15Binacional
- Comerciantes FC
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
18:00Podbeskidzie
- Chrobry Głogów
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
19:00Nizhny Novgorod
- CSKA Moscow
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
18:00Servette
- Young Boys
18:00Winterthur
- St. Gallen
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
14:15Stade Nyonnais
- Aarau
14:15FC Vaduz
- Bellinzona
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
19:00Växjö W
- Kristianstads DFF
19:00Hammarby W
- FC Rosengaard
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
19:00Djurgaarden
- Halmstads BK
19:00Sirius
- Vaesteraas SK
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
13:00Tanzania Prisons
- Mashujaa
13:00Mtibwa Sugar
- Namungo FC
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Dinamo Samarqand
- Pakhtakor Tashkent
16:00Surkhon-2011
- Nasaf Qarshi
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
02:00Academia Puerto Cabello
- Portuguesa FC
Wietnam » 2 liga » V-league 2
11:00Dong Thap
- Bà Ria Vũng Tàu