Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
02:00River Plate
- Deportivo Tachira
Algeria » 2 liga » Ligue 2
17:00Oued Akbou
- IB Khémis El Khechna
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
12:00Blacktown Spartans
- Dunbar Rovers FC
12:00Nepean
- Macarthur Rams
Australia » 2 liga » New South Wales
11:00Hellenic
- Darwin Hearts FC
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
17:30FK Laktasi
- FK Leotar
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:00Iguatu
- ACD Potiguar
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00KOZAF
0-0 RC Bobo-Dioulasso
18:00Rahimo
0-0 Sporting Cascades
18:00ASEC Koudougou
0-0 Salitas
18:00Majestic
0-0 Etoile Filante
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
19:00PFC CSKA-Sofia
- CSKA 1948
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
19:00FC Koebenhavn
- Randers FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
19:00Nomme United
- Parnu JK Vaprus
Fiji » FA Cup
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
Finlandia » Ykkönen
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
20:45Athlone Town
- Cork City
20:45Cobh Ramblers
- Kerry FC
20:45Finn Harps
- Wexford FC
20:45Treaty United
- Longford Town
20:45UCD
- Bray Wanderers
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
20:00Njardvik
- Thor Akureyri
21:15Throttur Reykjavik
- ÍR
21:15Grindavik
- Keflavik
21:15Leiknir Reykjavik
- Afturelding
Japonia » 1 liga » Liga japońska
12:00Sagan Tosu
- FC Tokyo
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
OdwołanyFC Astana
0-0 Aksu
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
13:00Kaisar II
- Akzhayik
15:00Khan Tengri
- Aktobe Jas
15:00Okzhetpes Kokshetau
- Ulytau
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
12:00Daejeon Korail
- Ulsan Citizen
Kosovo » Play-offs 1/2
00:00Prishtina e Re
- Feronikeli
Litwa » 1 liga » Liga litewska
18:00Dainava Alytus
- Hegelmann
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00Babrungas
- Riteriai
17:30NFA Kaunas
- Neptunas Klaipeda
18:00Garliava
- Banga Gargzdai B
Międzynarodowe » UEFA Women's Championship Qualification
15:00Armenia
- Kazakhstan W
17:00Macedonia Północna
- Mołdawia
17:45Wyspy Owcze
- Andorra W
18:00Rumunia
- Bulgaria W
19:00Turcja
- Azerbejdżan
19:30Malta
- Bosnia & Herzegovina W
20:45Holandia
- Finlandia
21:45Portugalia
- Irlandia Północna
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
02:00Cruzeiro
- Universidad Catolica
02:00Union La Calera
- Alianza Petrolera
Montenegro » Play-offs 1/2
17:30Otrant
- OFK Mladost Donja Gorica
19:00FK Podgorica
- Jedinstvo BP
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
23:00Independiente CG
- Fernando de la Mora
01:30Deportivo Santani
- 3 de Febrero
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
22:00Deportivo Llacuabamba
- Carlos Stein
22:00Ayacucho FC
- Deportivo Municipal
Rosja » Third Division - South
00:00Volgar Astrakhan II
- Nart Cherkessk II
00:00Elektroavtomatika
- Armavir
00:00Ivanovskoye
- Uralan
00:00Sudostroitel
- FSh Nalchik
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Lokomotiv Liski
- Khimmash Servis
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Atom Novovoronezh
- Dinamo Bryansk II
00:00Aleksandr
- Avangard Kursk II
00:00CRFSO Smolensk
- Metallurg-Oskol
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00Ljungskile
- Falkenbergs FF
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Surkhon-2011
- Sogdiana
16:30AGMK
- Metallurg Bekobod
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
13:00Nam Dinh
- Song Lam Nghe An
13:00Binh Duong
- Ho Chi Minh City FC
14:15Ha Noi FC
- Khanh Hoa FC
Wyspy Owcze » 1. Deild