Międzynarodowe » Liga Mistrzów grp. B
KoniecParis Saint-Germain
0-1 Borussia Dortmund
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
KoniecCaracas
0-1 Club Atletico Penarol
KoniecRosario Central
0-1 Atletico MG
Anglia » 3 liga » League 1
KoniecBolton Wanderers
2-3 Barnsley
Anglia » 4 liga » League 2
KoniecCrawley Town
3-0 Milton Keynes Dons
Anglia » Leicestershire and Rutland Challenge Cup
20:30Loughborough University
- Anstey Nomads
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
KoniecDeportivo Metalúrgico
1-1 CASD Camioneros
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecWest Armenia
1-0 Urartu FC
KoniecArarat Armenia
4-1 BKMA
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
12:00Nepean
0-0 Hakoah Sydney City East
Azerbejdźan » Reserve League
13:00Səbail Res.
- Qəbələ Res.
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecSantos FC
4-1 Guarani
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecAudax Rio EC
0-1 Democrata SL
Brazylia » Matogrossense 2
00:30Paulistano MT
- Rondonópolis
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
02:30Barnechea
- Magallanes
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. A
KoniecEscorpiones
1-0 Santa Ana
Cypr » 1. Division
KoniecOthellos Athienou
3-0 Doxa Katokopia
KoniecKarmiotissa Pano Polemidion
1-3 Nea Salamis
KoniecEthnikos Achnas
2-0 AEL Limassol
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecAl Ahly SC
4-1 Al Ittihad Alexandria
Egipt » Second Division A
KoniecEl Seka El Hadid
1-2 Petrojet
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecTecnico Universitario
1-1 Imbabura S.C.
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
Gujana » GFF Elite League
01:00Western Tigers
- Den Amstel
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Ibarra U19
- Cruz Santa U19
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
22:00Las Palmas III
0-0 Valleseco
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecTai Po
3-0 Hong Kong FC
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
KoniecHapoel Nof HaGalil
2-0 Hapoel Nir Ramat HaSharon
KoniecHapoel Umm al-Fahm
1-2 Maccabi Herzliya
KoniecBnei Yehuda Tel Aviv
3-1 Maccabi Kabilio Jaffa
KoniecHapoel Ironi Kiryat Shmona
2-0 Ironi Tiberias
KoniecSektzia Nes Tziona
1-2 Hapoel Kfar Saba
KoniecHapoel Afula
3-0 Ihud Bnei Shfaram
KoniecHapoel Ironi Akko
1-2 Hapoel Ramat Gan
KoniecSC Kfar Kasem
2-0 Hapoel Rishon LeZion
Kazachstan » Women's Cup
09:00Okzhetpes W
- Ordabasy W
13:00Tomiris Turan W
- Aktobe W
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecNairobi City Stars
1-1 Ulinzi Stars
KoniecPosta Rangers
1-0 FC Talanta
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecGrobiņa
1-3 BFC Daugavpils
KoniecFK Tukums 2000
2-1 FK Jelgava
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
KoniecRSB Berkane
3-2 MAT Tetouan
Meksyk » U23 League
00:00Necaxa U23
- Pumas UNAM U23
00:00Atlético San Luis U23
- Pachuca U23
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecRacing
2-1 Argentinos Juniors
KoniecNacional
0-2 Corinthians
Mongolia » MFF Cup
13:00Bayanzürkh Sporting
- Alliance ZHR
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecOsnabrueck
0-4 Schalke 04
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
KoniecWuppertal
1-0 Fortuna Duesseldorf II
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecSantos
0-1 Comerciantes FC
KoniecDeportiva Agropecuaria
0-0 San Marcos
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Universitet Sporta
- Kaluga II
Rosja » Third Division - South
00:00UOR-Dagestan
- FSh Nalchik
00:00Dinamo Makhachkala III
- ChGU Grozny
00:00Nart Nartkala
- FK Vladikavkaz
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Lokomotiv Liski
- SShOR №1 Belgorod
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecCape Town City FC
2-0 Swallows FC
KoniecKaizer Chiefs
2-2 TS Galaxy
KoniecSuperSport United
1-1 Sekhukhune United
KoniecRoyal AM
1-1 Cape Town Spurs
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecFK IMT Beograd
0-1 Novi Pazar
KoniecFK Spartak Subotica
3-1 Radnicki Nis
KoniecFK Radnik Surdulica
0-1 Javor
KoniecVozdovac
2-3 Zeleznicar Pancevo
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecIndjija
3-1 Semendrija 1924
KoniecFK Graficar
2-4 Jedinstvo Ub
KoniecTekstilac Odzaci
2-0 Radnicki Sremska Mitrovica
KoniecMacva Sabac
2-0 OFK Beograd
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
01:00St. Peters
0-0 Cayon
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecOergryte FF
0-1 Helsingborg
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
00:00Matura Reunited
0-0 San Fernando Giants
Turcja » Puchar » Puchar Turcji
KoniecBesiktas
1-0 Ankaragucu
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
OdwołanyMaroons FC
0-0 Arua Hill SC
KoniecGadaffi FC
3-1 Maroons FC
KoniecMbarara City
0-0 URA FC
KoniecKCCA FC
1-0 UPDF FC
USA » Puchar » US Open Cup
KoniecPittsburgh Riverhounds
0-1 FC Tulsa
KoniecAtlanta United
3-0 Charlotte Independence
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
15:00Dinamo Samarqand
0-0 Olympic
KoniecPakhtakor Tashkent
4-3 Metallurg Bekobod
KoniecAGMK
3-4 Nasaf Qarshi