Międzynarodowe » Puchar » Liga Europy playoff
21:00Atalanta
- Bayer Leverkusen
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:30Santa Rita
0-0 Petro de Luanda
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
02:10Temperley
- River Plate
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Yupanqui
- Deportivo Espanol
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
15:00Shirak II
0-0 Syunik
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
02:00Independiente Petrolero
- Oriente Petrolero
21:00Real Tomayapo
- Universitario de Vinto
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:00Morupule Wanderers
- Security Systems
15:00Masitaoka
- Sua Flamingoes
15:00Township Rollers
- Botswana Defence Force XI
15:00Matebele
- Holy Ghost SC
15:00Gaborone United
- Galaxy
15:00Orapa United FC
- VTM
18:00Eleven Angels FC
- TAFIC
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
02:30Vasco da Gama
- Fortaleza
00:00Vitoria
- Botafogo RJ
00:00Fluminense
- Sampaio Correa
00:00Atletico GO
- Brusque
00:30Gremio
0-0 Operario Ferroviario
01:00Corinthians
- America RN
01:00Sport Recife
- Atletico MG
01:00Athletico Paranaense
0-0 Ypiranga RS
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
00:00Etoile Filante
0-0 USFA
00:00Sporting Cascades
0-0 ASFB
00:00SONABEL
0-0 ASEC Koudougou
00:00ASFA-Yennenga
0-0 Majestic
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
15:00Krumovgrad
- Levski Sofia
17:30Ludogorets Razgrad
- Lokomotiv Plovdiv
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:35Qingdao West Coast
- Changchun Yatai
14:00Shanghai Port
- Chengdu Rongcheng FC
Chorwacja » Puchar » FA Cup
18:00Rijeka
- Dinamo Zagreb
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
22:30Mushuc Runa
0-0 Universidad Catolica
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
18:00Paide Linnameeskond
- Nomme JK Kalju
18:00FCI Levadia
- Talinna Kalev
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » Ykkönen
17:30PK Keski-Uusimaa
- RoPS
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
14:00Eastern Sports Club
0-0 Hong Kong FC
Japonia » Puchar » Puchar ligi Japońskiej
12:00V-Varen Nagasaki
- Urawa Red Diamonds
12:00Tokyo Verdy
- Sanfrecce Hiroshima
12:00Kataller Toyama
- Vissel Kobe
12:00Machida Zelvia
- Kashima Antlers
12:00Yokohama FC
- Nagoya Grampus
12:00Kashiwa Reysol
- Avispa Fukuoka
12:00FC Ryukyu
- Cerezo Osaka
12:00Blaublitz Akita
- Albirex Niigata
12:00Sagan Tosu
- FC Tokyo
12:00Nagano Parceiro
- Hokkaido Consadole Sapporo
Kanada » League 1 Alberta
04:00Calgary Blizzard
- Cavalry II
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
13:00Akzhayik
- Khan Tengri
15:00Kaspiy Aktau
- SD Family
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:30Busan I'Park
- Cheonan City
12:30Gimpo FC
- Seongnam FC
12:30Gyeongnam FC
- Ansan Greeners
Mongolia » MFF Cup
09:30Hunters
- Tuuliin Tom Tunuud
13:00SP Falcons
- Ulaangom City
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
20:3012 de Junio VH
- Club Martin Ledesma
20:30Club Sportivo Carapegua
- Atletico Colegiales
Portugal » Taça Revelação U23
16:00Torreense U23
- Estoril U23
18:30Famalicão U23
- Sporting Braga U23
Romania » 3. Liga - Final Stages
17:00Focsani
- Bucovina Radauti
17:00FC Bacău
- Metalul Buzău
17:00Popești-Leordeni
- Afumaţi
17:00Dunărea Călăraşi
- CS Dinamo București
17:00Vediţa Coloneşti
- Muscelul Câmpulung Elite
17:00Olimpic Zărneşti
- CSM Râmnicu Vâlcea
17:00ASU Politehnica Timisoara
- Ghiroda
17:00Filiaşi
- Bihor Oradea
17:00Sighetu Marmatiei
- Gloria Bistrita
17:00Unirea Ungheni
- SCM Zalău
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00STD Petrovich
- RWChallenge
Rosja » Second League A
15:30FC Chelyabinsk
0-0 FC Rotor Volgograd
Rosja » Third Division - South
00:00UOR-Dagestan
- Gudermes
00:00Dinamo Makhachkala III
- FK Vladikavkaz
00:00ChGU Grozny
- FSh Nalchik
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
19:00Oergryte FF
- Trelleborgs FF
19:00Helsingborg
- Skoevde AIK
19:00Oesters IF
- Landskrona BoIS
19:00Oestersunds FK
- Gefle
19:00GIF Sundsvall
- Sandvikens IF
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
18:45Astorps FF
- Eskilsminne IF
19:00Tidaholms
- Joenkoepings Soedra
19:30Enskede IK
- FC Arlanda
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
15:00Kitayosce
- Ihefu FC
15:00Dodoma Jiji FC
0-0 Young Africans
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
16:30US Tataouine
- Ben Guerdane
USA » Puchar » US Open Cup
02:30Sporting Kansas City
- FC Tulsa
04:00Sacramento Republic FC
- San Jose Earthquakes
04:30Los Angeles FC
- Loudoun United FC
01:00Indy Eleven
- Detroit City FC
01:30Tampa Bay Rowdies
- FC Dallas
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
13:00Nam Dinh
- Hai Phong
13:00Khanh Hoa FC
- Viettel
13:00Binh Dinh
- Song Lam Nghe An