Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecHellenic
0-1 Mindil Aces
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecSouths United
3-3 Grange Thistle
KoniecHolland Park Hawks
3-1 Magic United TFA
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecFC Ostrovets
3-2 FC Slonim-2017
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecAmerica MG
2-1 Santos FC
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecShenyang Urban FC
0-0 Wuxi Wugo
KoniecYanbian Longding
2-1 Jiangxi Lushan
KoniecShanghai Jiading
1-2 Yunnan Yukun
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecImbabura S.C.
1-2 Emelec
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecLoyola
5-1 Philippine Air Force
KoniecCebu FC
2-1 Ceres Philippines
KoniecStallion Laguna FC
2-1 Manila Digger
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecVegalta Sendai W
1-3 Albirex Niigata W
KoniecUrawa Reds W
3-3 NTV Beleza W
KoniecOmiya Ardija Ventus
0-2 INAC Kobe Leonessa W
KoniecJEF Ladies
1-0 Elfen Saitama W
KoniecSanfrecce Hiroshima Regina
1-0 Cerezo Osaka W
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecHokkaido Consadole Sapporo
0-3 Kashima Antlers
KoniecJubilo Iwata
3-2 Shonan Bellmare
KoniecKawasaki Frontale
1-1 Kashiwa Reysol
KoniecAlbirex Niigata
1-2 Avispa Fukuoka
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecEhime FC
0-0 Tochigi SC
KoniecFujieda MYFC
1-1 Kagoshima United
KoniecV-Varen Nagasaki
1-0 JEF United Chiba
KoniecVentforet Kofu
1-2 Yokohama FC
Japonia » Puchar » Puchar Japonii
KoniecSC Sagamihara
0-0 Yamanashi Gakuin
KoniecFC Gifu
1-0 Azul Claro Numazu
KoniecNara Club
0-0 Kyoto Sangyo University
KoniecTegevajaro Miyazaki
0-0 Kawasoe Club
KoniecSony Sendai
0-0 Tonan Maebashi
Po karnychZweigen Kanazawa
0-0 Konan University
KoniecTochigi City
0-0 Tokyo Musashino City
KoniecTokai University Kumamot
0-0 Heavy Industries
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecJeonbuk FC
0-0 Gimcheon Sangmu
KoniecUlsan Hyundai
4-1 Daejeon Citizen
KoniecPohang Steelers
2-2 FC Seoul
KoniecIncheon United
1-1 Gwangju FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecGyeongju H & N
2-1 Gangneung City
KoniecDaegu II
2-2 Pocheon Citizens FC
KoniecChuncheon FC
2-3 Changwon City
KoniecPaju Citizens
1-0 Yeoju Sejong
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecSuwon Bluewings
1-3 Seoul E-Land FC
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecMārupe
2-1 Progress / AFA Olaine
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecKuala Lumpur City
1-5 Johor Darul Ta'zim FC
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
Portugal » Women's Play-offs 1/2
KoniecFamalicão W
6-1 Vitória Guimarães W
Rosja » Second League A
KoniecIrtysh Pavlodar
1-1 Khimik Dzerzhinsk
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecAlbirex Niigata FC
1-4 Brunei DPMM
KoniecGeylang International FC
7-1 Young Lions
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
KoniecOld Road Jets United
0-0 Cayon
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecBukovyna Chernivtsi
2-0 Metalurg Zaporizhia
KoniecFC Podillya Khmelnytskyi
2-0 FC Hirnyk-Sport
KoniecNyva Ternopil
1-1 FC Kremin Kremenchuk
KoniecMetalist Kharkiv
1-1 Chernigov
KoniecKhust City
1-7 Dinaz Vyshhorod
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecQuang Nam
0-3 Ha Noi FC
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecPhú Thọ
0-3 Bình Phước
KoniecHòa Bình
1-1 Pho Hien
KoniecDong Nai
2-0 Long An