Anglia » 1 liga » Liga angielska
21:00Tottenham Hotspur
0-0 Manchester City
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
00:00LDU de Quito
- Junior FC
00:00Club Atletico Penarol
- Atletico MG
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
00:00Sansinena BB
- Santamarina
00:00Circulo Deportivo
- Villa Mitre
00:00Deportivo Rincón
- Germinal
00:00Club Cipolletti
- Sol de Mayo
00:00Olimpo
- Kimberley Mar del Plata
00:00Ferro Carril Oeste General Pico
- San Martin Mendoza
00:00Argentino Monte Maiz
- CASD Camioneros
00:00Gutiérrez
- Juventud Unida Universitario
00:00Sportivo Estudiantes
- Ciudad de Bolivar
00:00Sportivo Atenas
- Huracan Las Heras
00:00Defensores de Pronunciamiento
- Gimnasia y Esgrima de Concepcion
00:009 de Julio Rafaela
- Independiente Chivilcoy
00:00Sportivo Las Parejas
- Douglas Haig
00:00Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
- Sportivo Belgrano
00:00Sol de America Formosa
- Juventud Antoniana
00:00Union de Sunchales
- Sarmiento de Resistencia
00:00Boca Unidos
- San Martin de Formosa
00:00Central Norte
- Sarmiento de La Banda
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Central Ballester
- Club Lujan
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
12:30Bayside United
- North Star FC
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:00Security Systems
0-0 Masitaoka
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
00:00Vila Nova
- Novorizontino
Brazylia » Paulista A4
04:00Santa Ana
- Jicaral Sercoba
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
02:30Deportes Santa Cruz
- Rangers
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Al Ittihad Alexandria
- Smouha SC
18:00Tala'ea El Gaish
- Ismaily SC
18:00ZED FC
0-0 Zamalek SC
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
02:00Universidad Catolica
- Tecnico Universitario
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
18:00Tampere United
- HJS Akatemia
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
14:30FC Samgurali Tskhaltubo
- FC Gagra
14:30Samtredia
- Dinamo Tbilisi
18:00Saburtalo
- Dila Gori
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
Islandia » Puchar » Puchar Islandii
19:00Fjoelnir
- Thor Akureyri
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00FK Liepaja
- Riga FC
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Bakaridjan
- Onze Créateurs
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
00:004th position
- CF America
Meksyk » U23 League
00:002nd ranked
- 1st position
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:00UCV Moquegua
- Ayacucho FC
22:15Carlos Stein
- Deportiva Agropecuaria
Rosja » Puchar » Puchar Rosji
19:45Baltika
- Spartak Moscow
Rosja » Third Division - South
00:00FK Vladikavkaz
- UOR-Dagestan
00:00FSh Nalchik
- Dinamo Makhachkala III
00:00Gudermes
- Nart Nartkala
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Chernye Medvedi Politekh
- Avangard Sankt-Peterburg
00:00Zvezda St. Petersburg II
- Maxima
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Khimmash Servis
- SShOR №1 Belgorod
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Aleksandr
- BGUOR Agrotreid
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
19:30Royal AM
0-0 Mamelodi Sundowns FC
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
00:00Isidro Metapan
- Municipal Limeno
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
20:30Basel
- FC Stade Lausanne-Ouchy
20:30Grasshopper
- Yverdon
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
19:00FBK Balkan
- IFK Simrishamn
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
15:00Geita Gold FC
- Coastal Union
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
15:00UPDF FC
- Maroons FC
15:00Busoga United FC
- Vipers SC
15:00Arua Hill SC
0-0 Kitara FC
15:00Soltilo Bright Stars FC
- Kitara FC
15:00Mbarara City
- BUL FC
15:00KCCA FC
- Wakiso Giants
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Lokomotiv Tashkent
- AGMK
Wietnam » 2 liga » V-league 2