Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
18:00Atalanta
0-0 Fiorentina
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
20:00Deportivo Rincón
- Olimpo
20:00Circulo Deportivo
- Kimberley Mar del Plata
20:00Santamarina
- Sol de Mayo
20:00Defensores de Pronunciamiento
- Sportivo Belgrano
20:05Villa Mitre
- Germinal
20:30Club Cipolletti
- Sansinena BB
20:30Gutiérrez
- Sportivo Atenas
20:30San Martin Mendoza
- Ciudad de Bolivar
20:30El Linqueno
- Douglas Haig
20:30Crucero del Norte
- San Martin de Formosa
21:00Argentino Monte Maiz
- Huracan Las Heras
21:009 de Julio Rafaela
- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
21:00Sol de America Formosa
- Sarmiento de La Banda
21:30Juventud Antoniana
- Sarmiento de Resistencia
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Deportivo Muñiz
- Claypole
20:30Club Lujan
- Centro Español
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
08:00Pine Hills
- Taringa Rovers
08:30Ipswich Knights
- Grange Thistle
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
13:00Lida
- Lokomotiv Gomel
14:00FC Slonim-2017
- Shakhtar-2 (Petrikov)
15:00Bumprom Gomel
- FK Molodechno
17:00Belshina Bobruisk
- Baranovichi
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
21:00Chapecoense AF
- Vila Nova
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
21:30Caxias
- Figueirense
21:30Sao Bernardo
- Ypiranga RS
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Real FC
- Anapolis FC
20:30Real Noroeste
- Audax Rio EC
21:00Maranhao
- Tocantinopolis
21:00Sousa
- Atletico Cearense
21:00Sergipe
- Clube Sociedade Esportiva
21:00Costa Rica EC
- Santo Andre
21:00Pouso Alegre
- Água Santa
21:00FC Cascavel
- Novo Hamburgo
22:00Fluminense PI
- Moto Club MA
Brazylia » Carioca C
19:45Santa Cruz RJ
- Campos AA
19:45Vera Cruz RJ
- Uni Souza
19:45Paraty
- Niteroiense
20:00União Central
- EC Resende
Brazylia » Matogrossense 2
21:30Cáceres
- Rondonópolis
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
02:00Audax Italiano
- Palestino
18:30Everton CD
- Universidad de Chile
21:00Cobresal
- Union La Calera
23:30Colo Colo
- Deportes Copiapo
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
18:30Antofagasta
- Curico Unido
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
13:30Nanjing City FC
- Dalian Zhixing
13:30Dongguan United
- Shanghai Jiading
13:30Chongqing Tongliang Long
- Shijiazhuang Gongfu
13:30Jiangxi Lushan
- Guangzhou FC
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
17:30Zrinski Jurjevac
- Sibenik
Czechy » Play-offs 1/2
17:30FK MAS Taborsko
- SK Dynamo Ceske Budejovice
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
Egipt » Second Division A
15:00Haras El Hodoud
- Sporting Alexandria
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
22:00Universidad Catolica
- CSD Macara
01:00Mushuc Runa
- Barcelona SC
01:00Deportivo Cuenca
- LDU de Quito
01:00Independiente del Valle
- Orense
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
13:30Narva Trans
- Nomme JK Kalju
19:00Tammeka
- Talinna Kalev
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30Viimsi JK
- Harju Jalgpallikool
11:30FCI Levadia U21
- FC Tallinn
11:30Paide Linnameeskond U21
- Flora Tallinn U21
11:30Tartu Welco
- FC Elva
Fiji » FA Cup
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Maharlika
- Manila Montet
11:45Ceres Philippines
- Stallion Laguna FC
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
17:00JaePS
- SJK Akatemia
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
14:00Tampere United
- Inter Turku II
15:00Naerpes Kraft
- TP-47
17:00OTP
- SJK Akatemia II
17:30HJS Akatemia
- Ilves II
17:30Pallo-Iirot
- SexyPöxyt
17:30Ilves-Kissat
- Honka
Finlandia » Ykkönen
17:30PK Keski-Uusimaa
- VIFK
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
18:00Dila Gori
- Kolkheti-1913 Poti
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
15:30Aragvi Dusheti
- Dinamo Tbilisi II
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
17:00Ponferradina
- Cordoba
19:15UD Ibiza
- Barca Atletic
21:15AD Ceuta FC
- Gimnastic
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
13:00Arguineguín
- Playas Sotavento
13:00Balos
- Lomo Blanco SJA
13:00Doramas
- San Nicolás
13:00Maspalomas
- Valleseco
13:00Unión Viera
- Costa Ayala
13:00Atlético Gran Canaria
- Tahíche
13:00Becerril Guía
- Sporting Tías
13:00Orientación Marítima
- Telde
13:00El Cotillo
- Las Palmas III
13:00Universitario FC
- Breñamén
Hiszpania » Autonómicas: Castilla LM - Ascenso Finals
12:00Valdepeñas
- Sonseca
18:00Madridejos
- Manzanares
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
11:00Atlético GC U19
- Doramas U19
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:00Vasconia U16
- Ariznabarra U16
18:00Romo U16
- KM Bihotza U16
Holandia » Women's Play-offs 3/4
13:00Always Forward W
- Bavel W
Japonia » 1 liga » Liga japońska
06:05Tokyo Verdy
- Hokkaido Consadole Sapporo
10:00Kawasaki Frontale
- Nagoya Grampus
12:00Kashiwa Reysol
- Avispa Fukuoka
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
06:00Iwaki FC
- Vegalta Sendai
07:00Mito Hollyhock
- V-Varen Nagasaki
07:00Thespakusatsu Gunma
- Montedio Yamagata
07:00Renofa Yamaguchi
- Shimizu S-Pulse
07:00Kagoshima United
- Blaublitz Akita
10:00Tochigi SC
- Roasso Kumamoto
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
07:00Vanraure Hachinohe
- Zweigen Kanazawa
07:00Fukushima United
- Kamatamare Sanuki
07:00YSCC
- Tegevajaro Miyazaki
07:00SC Sagamihara
- Grulla Morioka
07:00Azul Claro Numazu
- Kataller Toyama
07:00Giravanz Kitakyushu
- Gainare Tottori
09:00FC Osaka
- Nara Club
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
16:00Kairat Almaty
- Shakhter Karagandy
16:00FC Kyzylzhar Petropavlovsk
- Yelimay Semey
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
09:30Daejeon Citizen
- Daegu FC
09:30Jeju United
- Gangwon FC
12:00FC Seoul
- Gwangju FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
08:00Hwaseong
- Chuncheon FC
08:00Paju Citizens
- FC Mokpo
10:00Changwon City
- Gyeongju H & N
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
09:30Busan I'Park
- Suwon Bluewings
09:30FC Anyang
- Cheongju FC
12:00Cheonan City
- Chungnam Asan FC
Litwa » 1 liga » Liga litewska
15:00FK TransINVEST
- Zalgiris Vilnius
17:25Dziugas Telsiai
- FK Kauno Zalgiris
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
13:00Ekranas
- FK Atmosfera
14:00BFA
- FK Panevezys B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
15:00FK Jelgava
- FK Liepaja
17:00FK Tukums 2000
- Auda
19:00Riga FC
- FS Metta/LU
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
19:00MAT Tetouan
- FAR Rabat
19:00Raja Casablanca
- Wydad Casablanca
Międzynarodowe » Trofeo Angelo Dossena
21:00Maribor U19
- Monza U19
21:00Modena U19
- Cremonese U19
21:00Brescia U19
- Como U19 W
21:00Verona U19
- Serie D Selection U18
Nicaragua » Play-offs 1/2
22:00Matagalpa
- Juventus Managua
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
17:00Stroemsgodset
- Odds Ballklubb
17:00FK Haugesund
- Bodoe/Glimt
17:00Kristiansund BK
- Sarpsborg 08
17:00Tromsoe
- Lillestroem
19:15Rosenborg
- Fredrikstad
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
15:00Volda W
- AaFK Fortuna
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Recoleta
- Club Martin Ledesma
16:0012 de Junio VH
- Pastoreo FC
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
18:00Arka Gdynia
- Motor Lublin
Portugal » Women's Play-offs 1/2
12:00Vitória Guimarães W
- Famalicão W
Portugal » Play-offs 2/3
18:00Feirense
- Lusitania FC Lourosa
Rosja » Puchar » Puchar Rosji
17:00Baltika
- Zenit St. Petersburg
Rosja » Second League A
08:00Irtysh Pavlodar
- Kaluga
14:00Torpedo Miass
- Dinamo Briansk
15:00Tekstilshchik
- Volga Ulyanovsk
15:00Mashuk-KMV
- Spartak Kostroma
16:00Khimik Dzerzhinsk
- Avangard Kursk
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
14:00Djurgaarden
- Hammarby
14:00Kalmar FF
- Vaesteraas SK
16:30IFK Vaernamo
- Mjaellby
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
13:00Oerebro
- IK Oddevold
15:00GIF Sundsvall
- Helsingborg
17:00Varbergs BoIS FC
- Skoevde AIK
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
16:00FC Trollhaettan
- Torns IF
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
16:30Olympique de Beja
- Ben Guerdane
20:00Club Africain
- Esperance
USA » UWS
04:00Arizona W
- Los Angeles SC W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Andijon
- Pakhtakor Tashkent
16:30Nasaf Qarshi
- Lokomotiv Tashkent
Węgry » NB 3: Final Stages
16:00Putnok VSE
- Szentlorinc
16:00Tatabánya
- Bekescsaba
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
23:00Carabobo FC
- Metropolitanos FC