Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
20:00Al-Taawoun
- Al-Ettifaq
20:00Al Nassr FC
- Al Ittihad
20:00Al Shabab
- Al Fateh FC
20:00Al Taee
- Al Akhdoud
20:00Al Khaleej
- Al Riyadh
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
20:00Sansinena BB
- Villa Mitre
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Defensores de Cambaceres
- Justo Jose de Urquiza
20:30Centro Español
- Sportivo Barracas
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
15:00Urartu FC II
0-0 BKMA II
15:00Ararat II
0-0 Lernayin A.
15:00Alashkert FC II
0-0 Shirak II
Azerbejdźan » Reserve League
14:00Araz Res.
- Qarabağ Res.
14:00Turan Res.
- Kapaz Res.
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
00:00Gualberto Villarroel SJ
- San Antonio Bulo Bulo
02:00Royal Pari
- Independiente Petrolero
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
00:00Coritiba
- Operario Ferroviario
02:00Botafogo SP
0-0 Novorizontino
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
01:00Tombense FC
0-0 Caxias
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
01:15Trem DC
- Rio Branco
Brazylia » Carioca C
20:00Niteroiense
- Santa Cruz RJ
20:00Campos AA
- Riostrense
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
19:00Slavia Sofia
- CSKA 1948
19:00Botev Plovdiv
- Arda Kardzhali
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecDeportes Santa Cruz
1-1 Deportes Limache
00:00Barnechea
- Universidad de Concepcion
02:30San Marcos
- San Luis
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Pyramids FC
- El Gounah
18:00Al Ittihad Alexandria
- Zamalek SC
18:00Al Ahly SC
0-0 ZED FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
18:00Tammeka
- Narva Trans
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Marimoo
- Real de Banjul
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
18:00Kolkheti-1913 Poti
- Dinamo Tbilisi
19:00Dinamo Batumi
- Dila Gori
Iceland » Women's Cup U20
20:45Keflavík U20 W
- Fram / ÍR U20 W
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:30Bucheon FC 1995
- Chungnam Asan FC
12:30Ansan Greeners
- Busan I'Park
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00FK Panevezys B
- FA Siauliai B
Malaysia » MFL Cup
10:45Kuching City U23
- Negeri Sembilan U23
11:30Kelantan Darul Naim U23
- Kuala Lumpur City U23
11:30Penang U23
- Kedah U23
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30USFAS Bamako
- Bakaridjan
18:30Onze Créateurs
- Réal Bamako
19:00Djoliba
- Black Stars
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
19:00MAS Fes
- Hassania Agadir
21:00Union Touarga Sport
- MAT Tetouan
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
35'CF America
0-0 Cruz Azul
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka kwalifikacje
20:30Fortuna Duesseldorf
- Bochum
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
20:30Fernando de la Mora
- Pastoreo FC
23:00Independiente CG
- Resistencia
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:15Deportivo Coopsol
- Academia Cantolao
22:30Santos
- Universidad San Martin
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
19:00IFK Norrkoeping
- IFK Vaernamo
19:10AIK
- IFK Gothenburg
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
19:00Trelleborgs FF
- GIF Sundsvall
19:00Utsiktens BK
- IK Brage
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00BK Olympic
- Lunds BK
19:00Joenkoepings Soedra
- Aengelholms FF
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
16:00Lokomotiv Tashkent
- Surkhon-2011
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecPortuguesa FC
2-1 Carabobo FC