Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
46'Boca Juniors
1-0 Almirante Brown
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
58'Botafogo SP
1-0 Ponte Preta
PrzerwaBrusque
0-0 Avai FC
48'Coritiba
0-0 America MG
00:00Vila Nova
- Mirassol
00:00Mirassol
- Santos FC
00:00America MG
- Avai FC
00:00Amazonas FC
- Coritiba
02:30Ceara
- Sport Recife
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
01:00Treze
- Atletico Cearense
Brazylia » Paraense B2
15:00Pedreira
- Tiradentes PA
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:00Atletico Nublense
- Huachipato
Chile » Puchar » Puchar Chile
18:30Deportes Quillón
- Colo Colo
21:00Marcos Trincado
- Union Espanola
22:00Municipal Salamanca
0-0 Coquimbo Unido
22:00Comunal Cabrero
- Rangers
23:30Glorias Navales
- Universidad Catolica
Egipt » Second Division A
16:00Haras El Hodoud
- Tersana
16:00Suez
- Sporting Alexandria
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
18:00SJK Akatemia
- FC KTP
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
17:30HJS Akatemia
- SexyPöxyt
18:00Ilves-Kissat
- Ilves II
Finlandia » Ykkönen
17:30KuPS Akatemia
- VIFK
Gujana » GFF Elite League
00:30Guyana Defence Force
- Den Amstel
03:00Western Tigers
- Slingerz
Iran » Puchar » Hazfi Cup
18:30Mes Rafsanjan
- Sepahan
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
20:00Afturelding
- IBV Vestmannaeyjar
21:15Keflavik
- Throttur Reykjavik
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
14:00Okzhetpes Kokshetau
- Aktobe Jas
14:00Sport Academy Kairat
- Kaisar II
16:00Kaspiy Aktau
- Taraz
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00FK Tukums 2000
- FK Liepaja
18:00Valmiera FC
- FS Metta/LU
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Rassvet-Krasnoyarsk
- Raspadskaya
00:00Yenisey-M
- FK Novokuznetsk
00:00Temp Barnaul
- Polimer
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Vezu
- Avangard Sankt-Peterburg
00:00Chernye Medvedi Politekh
- Zvezda St. Petersburg II
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Universitet Sporta
- Avangard Kursk II
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
19:00FC Rosengaard
- KIF Orebro W
19:00Trelleborg W
- Häcken W
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00Eskilsminne IF
- Ariana FC
19:00Falkenbergs FF
- Lunds BK
19:00Tvaaaakers IF
- Onsala BK
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
19:00Huddinge IF
- Nacka FC
19:15Stegeborgs
- Nykoepings BIS
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
18:30CS Sfaxien
- Esperance
USA » UWS
01:00Cap City Athletic 1847 W
- Michigan Jaguars W
01:30Michigan Legends W
- Elite 14 W
03:00Rockford Raptors W
- Firebirds W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Navbahor Namangan
- Qizilqum Zarafshon
17:00Nasaf Qarshi
- Neftchi Fargona
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
13:00Nam Dinh
- Hong Linh Ha Tinh
13:00Binh Duong
- Hoang Anh Gia Lai
13:00Binh Dinh
- Ha Noi FC
14:15Cong An Ha Noi
- Hai Phong