Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecGórnik Zabrze
1-1 Stal Mielec
17:30Jagiellonia Białystok
- Korona Kielce
20:00Raków Częstochowa
- Pogoń Szczecin
Anglia » 1 liga » Liga angielska
KoniecFulham
0-4 Manchester City
47'AFC Bournemouth
0-0 Brentford
PrzerwaEverton
1-0 Sheffield United
PrzerwaNewcastle United
1-1 Brighton & Hove Albion
47'Tottenham Hotspur
1-1 Burnley
PrzerwaWest Ham United
0-1 Luton Town
46'Wolverhampton Wanderers
0-2 Crystal Palace
18:30Nottingham Forest
- Chelsea
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
76'RB Leipzig
1-1 Werder Bremen
77'Freiburg
1-1 FC Heidenheim
77'Borussia Moenchengladbach
1-1 Eintracht Frankfurt
76'FC Koeln
1-2 Union Berlin
18:30Mainz 05
- Borussia Dortmund
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
18:00SSC Napoli
- Bologna
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
48'Teuta Durres
0-0 Dinamo Tirana
47'Vllaznia
1-2 Skenderbeu
48'Partizani
4-0 KF Erzeni
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
18:00USM Khenchela
0-0 MC Alger
18:00Paradou AC
0-0 ASO Chlef
18:00NC Magra
0-0 JS Saoura
18:00JS Kabylie
0-0 CS Constantine
18:00US Biskra
0-0 MC Oran
18:00CR Belouizdad
0-0 Ben Aknoun
Algeria » 2 liga » Ligue 2
PrzerwaOued Magrane
0-0 MSP Batna
PrzerwaRC Arbaa
0-0 JSM Tiaret
PrzerwaJS Bordj Ménaïel
0-0 IB Khémis El Khechna
PrzerwaE Sour El-Ghozlane
0-0 USM El Harrach
PrzerwaHB Chelghoum Laid
0-0 Aïn M'lila
PrzerwaCA Batna
1-0 AS Khroub
PrzerwaMO Constantine
1-1 MC El Eulma
PrzerwaOued Akbou
0-0 Teleghma
PrzerwaGC Mascara
0-0 Koléa
PrzerwaWA Boufarik
0-0 NA Hussein Dey
PrzerwaMCB Oued Sly
1-1 SKAF Khémis Mélina
PrzerwaWA Mostaganem
4-0 Ghir Abadla
PrzerwaCR Méchria
0-0 Temouchent
49'ASM Oran
3-0 Olympique Médéa
Andora » 1 liga » Liga andorska
20:30FC Santa Coloma
- Atletic Escaldes
20:30Inter Club d'Escaldes
- UE Santa Coloma
Anglia » 4 liga » League 2
20:45Milton Keynes Dons
- Crawley Town
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
PrzerwaSporting de Cabinda
1-0 CD Lunda-Sul
36'Interclube
0-0 Recreativo do Libolo
6'Kabuscorp
0-0 Sagrada Esperança
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Al Khaleej Res.
- Al Wehda Res.
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSarmiento de Resistencia
3-1 Boca Unidos
19:00El Linqueno
- Defensores de Pronunciamiento
19:30San Martin Mendoza
- Argentino Monte Maiz
19:30Douglas Haig
- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
20:00Kimberley Mar del Plata
- Sansinena BB
20:00Sol de Mayo
- Olimpo
20:00Germinal
- Club Cipolletti
20:00Santamarina
- Circulo Deportivo
20:00Ciudad de Bolivar
- Sportivo Atenas
20:30Villa Mitre
- Deportivo Rincón
20:30Huracan Las Heras
- Ferro Carril Oeste General Pico
20:30Juventud Unida Universitario
- Sportivo Estudiantes
20:30Independiente Chivilcoy
- Sportivo Las Parejas
21:00Crucero del Norte
- Sol de America Formosa
21:30San Martin de Formosa
- Central Norte
01:00Gimnasia y Esgrima de Concepcion
- 9 de Julio Rafaela
02:00Juventud Antoniana
- Union de Sunchales
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Atlas
- Deportivo Paraguayo
20:30Juventud Unida G.
- Ituzaingo
20:30Puerto Nuevo
- Deportivo Muñiz
20:30Central Cordoba de Rosario
- Mercedes
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:30Provincial Lobos
- Ezeiza
20:30Atlético Pilar
- Estrella del Sur
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
KoniecNikarm
0-3 Andranik
KoniecPyunik II
1-1 Urartu FC II
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
07:00Northbridge FC Bulls
- Mt Druitt Town Rangers
08:30Hakoah Sydney City East
- Northern Tigers
10:00UNSW
- Bonnyrigg White Eagles
11:00Macarthur Rams
- Inter Lions FC
11:00Bonnyrigg White Eagles
- UNSW
11:00SD Raiders FC
- Rydalmere
11:00Dulwich Hill FC
- Canterbury Bankstown FC
11:00Bankstown City Lions
- Blacktown Spartans
11:00Dunbar Rovers FC
- Nepean
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecUniversity Azzurri FC
4-1 Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecSouths United
1-2 Taringa Rovers
KoniecMaroochydore FC
5-3 Pine Hills
KoniecHolland Park Hawks
3-0 North Lakes United FC
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
KoniecAraz
0-1 Turan Tovuz
Azerbejdźan » Reserve League
15:00Neftçi Res.
- Kapaz Res.
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
20:00Virton
- OH Leuven U23
20:00Gent U23
- Cappellen
20:00Royal Knokke FC
- Sporting Charleroi U23
20:00KSK Heist
- Union Namur
20:00URSL Vise
- RAAL La Louviere
20:00Thes Sport
- Lokeren-Temse
20:00Royal Antwerp U23
- Hoogstraten
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecNiva
3-4 Bumprom Gomel
KoniecVolna
0-4 Belshina Bobruisk
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecReal Tomayapo
2-0 Gualberto Villarroel SJ
21:00San Antonio Bulo Bulo
- Guabira
23:30Always Ready
- Blooming
02:00The Strongest
- Nacional Potosi
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
47'Siroki Brijeg
0-1 FK Velez Mostar
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
15:00Sloboda Mrkonjic Grad
- Radnik Bijeljina
7'Zeljeznicar Banja Luka
0-0 Ljubic Prnjavor
6'Famos
0-0 Rudar Prijedor
7'Drina Zvornik
0-0 FK Borac Kozarska Dubica
'FK Laktasi
0-0 FK Modrica
19:00Sutjeska
- Velež Nevesinje
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:00Security Systems
0-0 Sua Flamingoes
15:00Masitaoka
0-0 Nico United
15:00Morupule Wanderers
0-0 TAFIC
15:00Police XI
0-0 Botswana Defence Force XI
15:00Eleven Angels FC
0-0 Holy Ghost SC
15:00Township Rollers
0-0 Galaxy
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecGoias
2-0 Ituano FC
KoniecCRB
2-0 Chapecoense AF
22:00Guarani
- Botafogo SP
22:00Operario Ferroviario
- Ponte Preta
22:00Amazonas FC
- Santos FC
22:00Sport Recife
- Brusque
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Tombense FC
- Sampaio Correa
22:00Caxias
0-0 Confianca
00:30Ferroviario
0-0 EC Sao Jose
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Santa Cruz de Natal
- America RN
20:00EC Jacuipense
- Juazeirense
20:30Avenida
0-0 Novo Hamburgo
21:00Iguatu
- Atletico Cearense
21:00Petrolina
- AO Itabaiana
21:00Capital FC
- Anapolis FC
21:00Inter de Limeira
- Água Santa
22:00Humaita SC
- Rio Branco
22:00Aguia de Maraba
- Cametá
22:00Real Noroeste
- Serra
22:00Pouso Alegre
- Patrocinense
22:30Sao Raimundo RR
- Trem DC
22:30Hercilio Luz
- Concordia Atletico
23:00Princesa do Solimoes
- Manaus FC
23:00São José EC
- Santo Andre
23:00Cianorte
0-0 Brasil de Pelotas
23:30Portuguesa RJ
- Nova Iguacu
00:00Clube Sociedade Esportiva
- ASA
Brazylia » Matogrossense 2
21:00Poconé
0-0 Paulistano MT
00:00Rondonópolis
- Atlético Matogrossense
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
02:00Internacional
0-0 Juventude
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 ASFB
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
48'Arda Kardzhali
0-1 Botev Plovdiv
18:30Ludogorets Razgrad
- PFC CSKA-Sofia
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
8'Maritsa Plovdiv
0-0 Chernomorets Balchik
7'Spartak Varna
0-0 Litex Lovech
7'Bdin
0-0 Spartak Pleven
2'Chernomorets 1919 Burgas
0-0 CSKA 1948 II
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
18:30Huachipato
- Union Espanola
23:30Universidad Catolica
- O'Higgins
02:00Everton CD
- Cobresal
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
21:00Magallanes
- Deportes Limache
02:00San Marcos
- Santiago Wanderers
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecTianjin Jinmen Tiger
0-0 Shanghai Shenhua
KoniecWuhan Three Towns
1-2 Shandong Taishan
KoniecBeijing Guoan
3-2 Meizhou Hakka
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecJiangxi Lushan
0-3 Dalian Zhixing
KoniecNanjing City FC
1-2 Chongqing Tongliang Long
KoniecSuzhou Dongwu
2-2 Guangxi Pingguo Haliao
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecVukovar 91
3-1 Dubrava Zagreb
17:30NK Dugopolje
- Cibalia
Cypr » 1. Division
18:00Pafos FC
- Omonia Nicosia
18:00APOEL Nicosia
- AEK Larnaca
18:00Anorthosis
- Aris Limassol
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
KoniecHB Koege
2-0 Broendby IF
KoniecAGF
1-1 FC Nordsjaelland
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecVejgaard B
1-0 Vanloese IF
KoniecIshoej IF
3-1 VSK Aarhus
KoniecYoung Boys FD
4-2 IF Lyseng
KoniecSfB-Oure FA
2-1 Holstebro Boldklub
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecAl Mokawloon Al Arab
0-1 Al Ittihad Alexandria
18:00Baladiyyat Al Mehalla
- Al Ahly SC
18:00Al Masry
- Pyramids FC
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecDeportivo Cuenca
2-1 Cumbaya
20:00Imbabura S.C.
- Libertad
22:30CSD Macara
- Mushuc Runa
01:00LDU de Quito
- Emelec
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecFlora Tallinn
0-1 Parnu JK Vaprus
47'FC Kuressaare
0-0 Tammeka
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecPaide Linnameeskond U21
3-0 JK Tabasalu
18:00Tartu Welco
- Harju Jalgpallikool
18:00FC Tallinn
- Tallinna Kalev II
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecLoyola
0-0 Manila Montet
KoniecManila Digger
2-4 Ceres Philippines
KoniecGarelli United
1-4 Tuloy
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
18:15PPS / Old Stars
- TuPS
Francja » 4 liga » Czwarta liga francuska Grp. C
18:00Auxerre B
- Bourg en Bresse Peronnas
18:00FC Fleury 91
- Macon
18:00FCSR Haguenau
- Bobigny Bagnolet Gagny
18:00Feignies-Aulnoye
- Racing Besancon
18:00Saint-Quentin
- Furiani Agliani
Francja » National 3: Group J
18:00Selongey
- Louhans Cuiseaux
18:00Besancon FC
- Union Cosnoise
18:00ASPTT Dijon
- Jura Dolois
18:00Pontarlier
- Dijon II
18:00La Chapelle
- Rumilly Vallieres
18:00Sochaux II
- Moulins Yzeure
Francja » Feminine Division 3
16:00Clermont
- Longvic W
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30Manchester 62 FC
- Europa Point
Grecja » 1 liga » Liga grecka
19:00Atromitos
- Asteras Tripolis
19:00OFI Crete
- Panetolikos
19:00Panserraikos FC
- Kifisia FC
19:00PAS Giannina
- NFC Volos
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
19:00Dinamo Batumi
- FC Telavi
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
KoniecSioni Bolnisi
0-0 Aragvi Dusheti
KoniecWIT Georgia Tbilisi
3-0 Lokomotivi Tbilisi
PrzerwaDinamo Tbilisi II
1-1 FC Kolkheti Khobi
5'Spaeri
0-0 FC Gareji 1960
18:00Shturmi
- FC Rustavi
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
23:00Deportivo Mixco
- CSD Municipal
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:00Portugalete U16
- Athletic Club U16
12:00Amaikak Bat U16
- Deportivo Alavés U16
12:30Eibar U16
- Leioa U16
15:45KM Bihotza U16
- Indautxu U16
16:00Getxo U16
- Danok Bat U16
16:00Real Sociedad U16
- Antiguoko U16
17:00Olárizu U16
- Cultural Abetxuko U16
18:30Santutxu U16
- Vasconia U16
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
09:30Bergara U16
- Elgoibar U16
09:30Vasconia U16 II
- Beti Ona U16
10:00Hernani U16
- Orioko U16
11:15Astigarragako U16
- Martutene U16
12:10Antiguoko U16 II
- Touring U16
12:30Billabona U16
- Ordizia U16
12:30Beasain U16
- Zarautz U16
12:30Real Sociedad U16 II
- Hondarribia U16
13:00Real Unión U16
- Oiartzun U16
13:05Ostadar U16
- Lengokoak U16
13:15Zumaiako U16
- Danena U16
16:00Anaitasuna U16
- Ilintxa U16
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
16:30CFI Alicante
- La Nucía II
17:00Eldense II
- Crevillente
17:00Callosa Deportiva
- CD Olimpic Xativa
18:30Calpe
- Racing CF Benidorm
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
15:30Zarautz W
- Real Sociedad III W
15:45San Ignacio II W
- Deportivo Alavés II W
16:00Pauldarrak W
- Eibar III W
18:30Peña Athletic Santurtzi W
- Oiartzun II W
19:00Hernani W
- Anaitasuna W
19:00Añorga II W
- Leioako W
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
11:00Aretxabaleta U16
- Amaikak Bat U16 II
11:00Zarautz U16 II
- Beasain U16 II
12:00Añorga U16 II
- Real Sociedad U16 III
12:45San Marcial U16
- Kostkas U16 III
13:50Santo Tomás Lizeoa U16
- Beti Gazte U16
15:00Aloña Mendi U16
- Hernani U16 II
15:30Mariño U16
- Antigua Luberri U16
16:00Gure Txokoa U16
- Igeltegi U16
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Cruz Santa U19
- Águilas SA U19
13:00Atlético B. Hondo U19
- Tenisca U19
13:00Fundación Tenerife U19
- Taco San Luis U19
17:00Laguna U19
- Armepalmas U19
18:00Los Llanos Aceró U19
- UD Longuera Toscal U19
19:00Icodense U19
- Atlético Tacoronte U19
19:00Buzanada U19
- Juventud Laguna U19 II
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
12:00Unión Viera
- Breñamén
17:00Doramas
- Sporting Tías
17:30Orientación Marítima
- Playas Sotavento
18:00Tinajo
- Costa Ayala
18:00El Cotillo
- Ingenio
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
Holandia » Vierde Divisie
14:30SJC Noordwijk
- Ajax Amateurs
14:30Zwaluwen
- Poortugaal
14:30LRC
- FC 's-Gravenzande
14:30Smitshoek
- Heerjansdam
14:30Achilles Veen
- HVCH
14:30Buitenpost
- LONGA '30
14:30Excelsior '31
- Berkum
14:30AZSV
- VV Scherpenzeel
15:00JOS Watergraafsmeer
- Swift
15:00AFC '34
- Alphense Boys
15:00Quick '20
- DETO Twenterand
15:00SDV Barneveld
- ROHDA Raalte
15:45Purmersteijn
- WV-HEDW
19:00Venray
- SV Juliana '31
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
23:30CD Marathon
- Génesis
03:00CD Motagua
- CD Olimpia
Irlandia » U20 National League
13:00Dundalk U20
- St Patrick's U20
14:00Athlone Town U20
- Bohemians U20
14:00Wexford U20
- Treaty United U20
15:00Derry City U20
- Shelbourne U20
15:00Finn Harps U20
- Bray Wanderers U20
15:00Waterford U20
- Cork City U20
16:00Shamrock Rovers U20
- Longford Town U20
16:00Cobh Ramblers U20
- Kerry FC U20
16:30Klub Kildare U20
- Galway United U20
18:00UCD U20
- Sligo Rovers U20
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecAlbirex Niigata
2-4 Urawa Red Diamonds
KoniecJubilo Iwata
0-3 Sagan Tosu
KoniecKyoto Sanga FC
2-3 Avispa Fukuoka
KoniecKawasaki Frontale
3-0 Hokkaido Consadole Sapporo
KoniecShonan Bellmare
0-0 Machida Zelvia
KoniecNagoya Grampus
0-1 Gamba Osaka
KoniecCerezo Osaka
1-4 Vissel Kobe
KoniecFC Tokyo
3-3 Kashiwa Reysol
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecElfen Saitama W
1-2 NTV Beleza W
KoniecSanfrecce Hiroshima Regina
0-2 Omiya Ardija Ventus
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecVegalta Sendai
2-1 Thespakusatsu Gunma
KoniecShimizu S-Pulse
4-0 Kagoshima United
Kanada » League 1 Alberta
03:45Edmonton BTB
- Calgary Blizzard
04:00Calgary Foothills
- St. Albert Impact
Katar » Olympic League
17:45Al Shamal U21
- Al Duhail U21
17:45Al Arabi U21
- Al Ahli U21
17:45Al Wakrah U21
- Umm Salal U21
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecTuran
2-3 Zhetysu Taldykorgan
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecBidco
2-2 Kakamega H. Boys
KoniecNzoia Sugar FC
1-1 KCB
KoniecGor Mahia
1-0 Shabana
KoniecKariobangi Sharks
5-2 Sofapaka
KoniecBandari
1-1 Posta Rangers
KoniecUlinzi Stars
0-0 Muhoroni Youth
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecIncheon United
1-2 FC Seoul
KoniecDaegu FC
3-2 Gwangju FC
KoniecGangwon FC
3-3 Daejeon Citizen
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecSiheung Citizen
0-2 Gangneung City
07:00Pocheon Citizens FC
- Paju Citizens
KoniecChuncheon FC
3-2 Gyeongju H & N
KoniecUlsan Citizen
0-4 Changwon City
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecBusan I'Park
2-3 Chungnam Asan FC
KoniecSuwon Bluewings
0-1 Cheonan City
KoniecAnsan Greeners
0-3 Seoul E-Land FC
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecDainava Alytus
1-0 FK TransINVEST
49'Suduva
0-0 Dziugas Telsiai
18:00Banga Gargzdai
- FK Panevezys
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecNFA Kaunas
2-1 Garliava
KoniecNevezis
1-1 FK Minija
KoniecRiteriai
3-1 Ekranas
KoniecFK Atmosfera
1-1 FK Kauno Zalgiris B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecFS Metta/LU
3-0 FK Jelgava
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecMārupe
1-0 JFK Ventspils
KoniecSmiltene
2-4 Valmiera II
48'Ogre United
1-0 Tukums II
51'Riga FC II
1-1 Leevon / PPK
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecPDRM
0-1 Kedah Darul Aman FC
KoniecSri Pahang FC
1-0 Kelantan United
KoniecTerengganu
3-1 Perak
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Bougouni
- Bakaridjan
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
22:00Club Franciscain
- Riveraine
22:00Diamantinoise
- Club Péléen
22:00Golden Star
- Golden Lion
22:00Case-Pilote
- Stade Spiritain
22:00Samaritaine
- Vauclinois
22:00RC Saint Joseph
- AS Club Colonial
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
18:00Burkina Faso U17 W
- Nigeria U17 W
19:00Senegal U17 W
- Liberia U17 W
Międzynarodowe » 1 liga » Liga Mistrzów Azji AFC playoff
KoniecYokohama F.Marinos
2-1 Al-Ain
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
KoniecFC Balti
2-2 Dacia-Buiucani
6'FC Milsami Orhei
0-0 CS Petrocub
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Division 1
21:00Paris Saint Germain
- Paris FC
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
KoniecSGS Essen W
2-1 Köln W
KoniecDuisburg W
1-3 Bayer Leverkusen W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecSchalke 04
2-1 Hansa Rostock
KoniecHertha Berlin
3-1 Kaiserslautern
KoniecNuernberg
3-0 Elversberg
20:30Holstein Kiel
- Fortuna Duesseldorf
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecViktoria Koln 1904
1-1 Jahn Regensburg
KoniecIngolstadt
6-1 Luebeck
KoniecArminia Bielefeld
0-0 Hallescher FC
KoniecBorussia Dortmund II
1-2 Ulm
KoniecUnterhaching
1-2 Dynamo Dresden
37'Waldhof Mannheim
3-0 Sandhausen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
KoniecDueren
4-1 Alemannia Aachen
KoniecFC Guetersloh
1-4 FC Koeln II
KoniecFortuna Duesseldorf II
3-1 SV Roedinghausen
KoniecFortuna Koeln
1-1 Schalke 04 II
KoniecRW Ahlen
2-3 Borussia Moenchengladbach II
KoniecFC Bocholt
1-0 Wuppertal
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
KoniecRosenborg BK
2-1 Aasane
KoniecKolbotn
2-2 Lyn Fotball
22'Arna-Bjoernar
0-1 Brann
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecViking FK W
1-6 KIL/Hemne
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
48'Recoleta
1-2 Sportivo San Lorenzo
49'Pastoreo FC
1-2 Encarnación
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Deportivo Llacuabamba
22:15Deportivo Municipal
- Santos
OdwołanySan Marcos
0-0 Juan Aurich
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
KoniecChrobry Głogów
1-1 Resovia Rzeszów
17:30Wisła Kraków
- Lechia Gdańsk
20:00Stal Rzeszów
- Termalica B-B Nieciecza
Polska » 2. Liga East
KoniecChojniczanka Chojnice
1-4 Polonia Bytom
PrzerwaZaglebie II Lubin
0-0 Wisła Puławy
48'Hutnik Nowa Huta
2-0 Lech Poznan ll
PrzerwaKKS 1925 Kalisz
0-1 Kotwica Kołobrzeg
4'Sandecja Nowy Sącz
0-0 Olimpia Elbląg
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecTorreense
2-1 Feirense
36'Vilaverdense FC
0-1 Penafiel
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
KoniecRubin Kazan
3-1 FC Rostov
75'Spartak Moscow
1-0 FC Krasnodar
18:00Zenit St. Petersburg
- CSKA Moscow
20:30Baltika
- Dinamo Moscow
Rosja » Second League A
KoniecTekstilshchik
1-0 Khimik Dzerzhinsk
KoniecVolga Ulyanovsk
0-1 Spartak Kostroma
KoniecVeles Moscow
0-0 FC Ufa
14:00Torpedo Miass
0-0 Irtysh Pavlodar
KoniecFC Chelyabinsk
5-0 Chayka
14:00Metalurg Lypetsk
0-0 FC Rotor Volgograd
KoniecRodina 2
3-0 FC Krasnodar II
KoniecKaluga
1-2 Mashuk-KMV
KoniecDinamo Briansk
2-0 Avangard Kursk
'Murom
0-0 Novosibirsk FK
Rosja » Third Division - Center-West
00:00BGUOR Agrotreid
- Avangard Kursk II
00:00Dinamo Bryansk II
- Kaluga II
00:00Universitet Sporta
- Aleksandr
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecPolokwane City
0-0 Sekhukhune United
KoniecSwallows FC
2-0 Stellenbosch FC
17:30Mamelodi Sundowns FC
- Royal AM
20:00Orlando Pirates
- Richards Bay
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
14:15Kiyovu Sports
- Rayon Sports
KoniecEtoile de l'Est
0-3 Bugesera
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
KoniecTre Penne Galazzano
0-0 Cosmos
17:30S.S. Murata
- La Fiorita Montegiardino
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecYoung Lions
1-2 Brunei DPMM
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Garden Hotspurs
- St. Peters
00:00Trafalgar Southstars
- Bath United
02:00Cayon
- Newtown United
Szkocja » Play-offs 4/5
PrzerwaEast Kilbride
0-0 Stranraer
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
20:30FC Stade Lausanne-Ouchy
- Yverdon
Szwajcaria » 2 liga » Druga liga szwajcarska
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
15:45SC Bruehl
- Breitenrain
50'Lugano II
1-2 Basel II
PrzerwaBavois
1-1 St. Gallen II
6'Etoile Carouge
0-0 Young Boys II
17:30Kriens
- Biel/Bienne
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecPortalban
0-5 FC Vevey United
48'Eschen/Mauren
1-0 FC Uzwil
PrzerwaSC YF Juventus Zuerich
1-1 FC Freienbach
PrzerwaFC Wettswil-Bonstetten
0-0 Balzers
PrzerwaFC Kreuzlingen
2-1 Linth
'Yverdon Sport II
0-0 FC La Sarraz Eclepens
'Echallens
0-0 La Chaux-de-Fonds
'Mendrisio
0-0 Grasshopper II
'AC Taverne
0-0 FC Kosova
17:30Chenois
- FC Monthey
18:00Courtételle
- Solothurn
18:00Emmenbruecke
- FC Bassecourt
'FC Grand-Saconnex
0-0 Pully Football
Szwajcaria » U19 Elite
11:00Lausanne-Sport U19
- Sion U19
12:00Thun U19
- Winterthur U19
13:30Aarau U19
- Basel U19
14:00Grasshoppers U19
- Xamax U19
16:00Luzern U19
- Team Ticino U19
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecHalmstads BK
1-3 Mjaellby
17:30GAIS
- Vaesteraas SK
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecTrelleborgs FF
2-2 Utsiktens BK
KoniecGIF Sundsvall
1-3 Landskrona BoIS
KoniecVarbergs BoIS FC
1-3 Oergryte FF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
46'FC Rosengaard
2-0 Ljungskile
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
17:30NK Bistrica
- Nk Brinje Grosuplje
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecRatchaburi FC
1-2 Muang Thong United
KoniecChiangrai United
0-0 Nakhon Pathom
KoniecSukhothai FC
2-0 Police Tero FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
KoniecChiangmai FC
2-2 Nakhon Si United
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
22:00North East Stars
- Club Sando
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00Bethel United
- RSSR FA
22:00Eagles II
- Queen's Park
23:30San Fernando Giants
- Guaya United
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
13:00Wakiso Giants
- Mbarara City
13:45Maroons FC
- Soltilo Bright Stars FC
KoniecKitara FC
3-2 Busoga United FC
15:00Express FC
0-0 Arua Hill SC
KoniecBUL FC
1-0 Gadaffi FC
KoniecUPDF FC
0-2 SC Villa
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecVorskla
2-3 FC Minaj
KoniecObolon-Brovar
0-0 Rukh Lviv
4'Shakhtar Donetsk
0-0 Dynamo Kijów
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecMetalist Kharkiv
1-2 FC Hirnyk-Sport
KoniecFSK Mariupol
2-2 Karpaty
KoniecFC Podillya Khmelnytskyi
4-1 Dinaz Vyshhorod
KoniecSC Poltava
3-3 Nyva Buzova
KoniecKhust City
3-4 Chernigov
USA » UWS
00:00Cap City Athletic 1847 W
- Michigan Hawks SC W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
46'Metallurg Bekobod
0-0 Qizilqum Zarafshon
49'Olympic
0-0 Pakhtakor Tashkent
Walia » 1 liga » Liga walijska
KoniecNewtown
0-5 Penybont
Węgry » NB 3: Northeast
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
22:00Metropolitanos FC
- Deportivo La Guaira
02:00Universidad Central
- Hermanos Colmenarez
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDa Nang
3-0 Long An
KoniecHòa Bình
1-0 Bà Ria Vũng Tàu
KoniecDong Nai
0-1 Phu Dong
Wyspy Owcze » 1. Deild