Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecPiast Gliwice
4-0 ŁKS Łódź
KoniecŚląsk Wrocław
4-0 Cracovia Kraków
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
KoniecAugsburg
0-1 VfB Stuttgart
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
KoniecFrosinone
0-5 Inter
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
KoniecColo Colo
0-1 Fluminense
KoniecThe Strongest
1-0 Estudiantes
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
KoniecUSM Alger
2-1 MC El Bayadh
KoniecES Setif
3-0 US Souf
Andora » 2 liga » Druga liga andorska
20:30Ranger's
- La Massana
Anglia » 4 liga » League 2
Po karnychDoncaster Rovers
0-2 Crewe Alexandra
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
KoniecAl Ittihad
0-5 Al-Ettifaq
KoniecAl Khaleej
1-2 Al-Wehda
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
KoniecAl Feiha Res.
5-0 Al Fateh Res.
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecCASD Camioneros
0-0 Gutiérrez
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecClaypole
4-1 El Porvenir
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecAlashkert FC
2-3 Shirak
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
KoniecLernayin A.
4-1 Syunik
14:00BKMA II
4-3 Ararat Armenia II
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecCasuarina
2-8 Mindil Aces
KoniecPort Darwin
0-4 Darwin Olympic
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
KoniecFK Neftchi
5-1 FC Kapaz
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
03:00Empire Club
- UWI Blackbirds
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
KoniecOlympic de Charleroi
4-1 Sint-Eloois-Winkel
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecShakhtar-2 (Petrikov)
1-2 Dinamo Minsk II
KoniecFK Molodechno
2-0 FK Orsha
KoniecEnergetik-BGU
0-2 Torpedo BelAZ II
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
KoniecFK Sarajevo
2-1 FK Zvijezda 09
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
KoniecBSK Banja Luka
1-2 Slavija Sarajevo
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecNovorizontino
0-3 Ceara
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
KoniecCSKA 1948
0-2 Slavia Sofia
KoniecKrumovgrad
4-1 Lokomotiv Plovdiv
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecUnion San Felipe
2-2 Santiago Morning
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecQingdao Hainiu
2-2 Nantong Zhiyun FC
KoniecChengdu Rongcheng FC
4-2 Henan FC
KoniecShanghai Port
5-2 Changchun Yatai
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecSesvete
0-4 Sibenik
Cypr » 1. Division
KoniecDoxa Katokopia
6-3 Ethnikos Achnas
KoniecAEL Limassol
4-3 Karmiotissa Pano Polemidion
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecFrem
1-0 Holbæk B&I
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecCeramica Cleopatra
2-1 Tala'ea El Gaish
KoniecEl Gounah
1-2 Pharco FC
KoniecFuture FC
1-1 National Bank
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
KoniecAC Ajaccio
1-2 Grenoble
KoniecAnnecy FC
1-2 Angers
KoniecSaint-Etienne
1-1 Rodez
KoniecValenciennes
2-1 Quevilly
KoniecParis FC
2-1 Guingamp
KoniecConcarneau
4-2 Bordeaux
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
KoniecNancy
1-3 Chateauroux
KoniecDijon
3-2 Martigues
KoniecVersailles
0-1 GOAL FC
KoniecMarignane/Gignac FC
2-0 Rouen
KoniecEpinal
1-2 Villefranche Beaujolais
KoniecCholet
0-2 Avranches
KoniecOrleans
2-1 Red Star
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Team Rhino
- Falcons
KoniecMarimoo
0-0 Fortune
KoniecSamger
0-2 Wallidan
KoniecWaa Banjul Football
1-0 Brikama United
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
KoniecSt Joseph's
1-1 Lincoln Red Imps FC
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
KoniecFC Gagra
2-1 Samtredia
KoniecDila Gori
1-1 Torpedo Kutaisi
KoniecKolkheti-1913 Poti
3-3 FC Samgurali Tskhaltubo
KoniecDinamo Tbilisi
1-0 Saburtalo
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
KoniecUniversitario FC
2-6 Atlético Gran Canaria
KoniecArguineguín
1-1 Lomo Blanco SJA
KoniecBalos
1-2 Becerril Guía
KoniecMaspalomas
2-0 San Nicolás
KoniecTelde
0-2 Las Palmas III
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Ibarra U19
- Tenerife U19 II
22:00Valleseco U19
- Real Unión Tenerife U19
22:00Puerto Cruz U19
- Santa Úrsula U19
Holandia » 2 liga » Druga liga holenderska
KoniecADO Den Haag
2-3 Jong PSV
KoniecFC Emmen
2-1 De Graafschap
KoniecFC Groningen
2-0 Roda JC Kerkrade
KoniecJong Ajax
1-4 Jong AZ Alkmaar
KoniecMVV Maastricht
2-0 VVV-Venlo
KoniecCambuur
1-1 Helmond Sport
KoniecFC Eindhoven
2-0 FC Den Bosch
KoniecJong FC Utrecht
1-1 FC Dordrecht
KoniecTOP Oss
1-1 NAC Breda
KoniecWillem II
3-2 Telstar
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecAthlone Town
2-1 Bray Wanderers
KoniecCobh Ramblers
0-3 Cork City
KoniecFinn Harps
3-2 Longford Town
KoniecTreaty United
2-2 Wexford FC
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecIBV Vestmannaeyjar
4-2 Throttur Reykjavik
KoniecFjoelnir
1-0 Leiknir Reykjavik
KoniecGrotta
1-0 Keflavik
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
KoniecIroni Tiberias
1-0 Hapoel Nof HaGalil
KoniecMaccabi Kabilio Jaffa
0-3 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
KoniecMaccabi Herzliya
2-2 Bnei Yehuda Tel Aviv
KoniecHapoel Nir Ramat HaSharon
2-2 Hapoel Umm al-Fahm
KoniecHapoel Rishon LeZion
1-1 Sektzia Nes Tziona
KoniecHapoel Ramat Gan
0-1 SC Kfar Kasem
15:00Ihud Bnei Shfaram
2-5 Hapoel Ironi Akko
KoniecHapoel Kfar Saba
0-1 Hapoel Afula
Kanada » League 1 Alberta
01:00Cavalry II
- Edmonton Scottish
Katar » Olympic League
17:45Al Rayyan U21
- Al Gharafa U21
KoniecQatar SC U21
2-4 Al Markhiya U21
KoniecMuaither U21
0-1 Al Sadd U21
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecSD Family
3-2 Akzhayik
KoniecKhan Tengri
0-0 Taraz
KoniecZhetisay
0-0 Kaspiy Aktau
Kolumbia » Puchar » Cup
KoniecTigres FC
5-3 CD Jaguares
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecNeptunas Klaipeda
0-1 Babrungas
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecRiga FC
1-1 Valmiera FC
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
15:00Johor Darul Ta'zim FC
3-0 Selangor
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Onze Créateurs
- COB
KoniecUSFAS Bamako
1-2 Afrique Football Élite
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecClub Universidad Nacional
0-2 Cruz Azul
KoniecTigres
1-2 Monterrey
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
KoniecEthiopia U17 W
0-0 Kenya U17 W
KoniecMorocco U17 W
4-0 Algeria U17 W
Międzynarodowe » AFC U17 Women's Asian Cup
KoniecThailand U17 W
0-3 China PR U17 W
KoniecAustralia U17 W
1-4 Japan U17 W
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecRed Bull Bragantino
2-1 Racing Club
KoniecUniversidad Catolica
4-0 Union La Calera
KoniecDeportivo Garcilaso
0-2 Lanus
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
KoniecRB Leipzig W
3-0 Hoffenheim W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecPaderborn
1-0 Hamburger SV
KoniecMagdeburg
0-0 Greuther Fuerth
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecRW Essen
0-1 1860 Munich
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
KoniecLippstadt
0-0 SC Paderborn 07 II
KoniecVelbert
3-1 SC Wiedenbrueck
KoniecOberhausen
5-2 FC Wegberg-Beeck
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
KoniecVaalerenga
1-0 LSK Kvinner
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecGuairena
1-1 Club Martin Ledesma
KoniecRubio Nu
0-3 Fernando de la Mora
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
KoniecMotor Lublin
3-3 Znicz Pruszków
KoniecGKS Tychy 71
2-3 GKS Katowice
Polska » 2. Liga East
KoniecStal Stalowa Wola
3-1 SKRA Czestochowa
Portugal » Taça Revelação U23
KoniecFamalicão U23
3-1 Gil Vicente U23
Po karnychTorreense U23
3-3 Vizela U23
KoniecSporting CP U23
0-1 Sporting Braga U23
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecCF Os Belenenses
2-3 Benfica B
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
KoniecKrylya Sovetov Samara
0-2 FK Akhmat
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Yelets
- Lokomotiv Liski
00:00Kristall MEZ
- FC Rotor Volgograd II
00:00FK Spartak Tambov II
- Urozhay
Rosja » Third Division - Center-West
00:00CRFSO Smolensk
- Atom Novovoronezh
Rosja » Third Division - South
00:00Elektroavtomatika
- Volgar Astrakhan II
00:00Ivanovskoye
- Nart Cherkessk II
00:00Gudermes
- Sudostroitel
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecSuperSport United
0-0 Cape Town Spurs
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecSepsi OSK
3-2 Rapid Bucuresti
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Gasogi United
- Etincelles
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
KoniecCD FAS
3-1 CD Aguila
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecHougang United FC
1-4 Lion City Sailors FC
KoniecBalestier Khalsa FC
2-2 Geylang International FC
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
KoniecLuzern
1-1 Grasshopper
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecConcordia Basel
2-2 Dietikon
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecFC Rosengaard
3-0 Djurgaarden
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecOesters IF
3-0 IK Oddevold
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
KoniecNK Krka
1-0 ND Bilje
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecBG Pathum United
3-2 Khonkaen United FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
15:00Namungo FC
0-0 Geita Gold FC
KoniecCoastal Union
2-0 Singida Big Stars
KoniecDodoma Jiji FC
0-0 Tanzania Prisons
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
KoniecSt. Ann's Rangers
2-1 Prison Service
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecEGS Gafsa
1-0 AS Slimane
KoniecCS Sfaxien
0-0 Stade Tunisien
KoniecUS Monastir
4-0 Club Africain
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecViktoriya Mykolaivka
1-1 Epitsentr Dunaivtsi
12:30Inhulets Petrove
0-0 Ahrobiznes Volochysk
KoniecLivyi Bereh
1-1 FC Prykarpattia 1981
Walia » 1 liga » Liga walijska
KoniecCaernarfon
2-0 Cardiff Met University
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecBình Phước
0-0 Pho Hien
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Trindade
- Militar 6 Setembro
00:00Inter Bom-Bom
- Juba de Diogo Simão