Międzynarodowe » Liga Mistrzów grp. B
KoniecBorussia Dortmund
1-0 Paris Saint-Germain
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
KoniecLiverpool
4-3 Chelsea Ladies
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
KoniecSagrada Esperança
2-0 Interclube
KoniecSanta Rita
1-2 Kabuscorp
KoniecOnze Bravos
2-0 Wiliete
KoniecUnião de Malanje
3-0 Sporting de Cabinda
KoniecAcadémica do Lobito
0-0 CD Lunda-Sul
KoniecPetro de Luanda
2-0 Recreativo do Libolo
Koniec1º de Agosto
3-0 Desportivo Huíla
Antigua i Barbuda » 1 liga » Premier Division
00:30John Hughes
- Green City
Azerbejdźan » Reserve League
13:00Zira Res.
- Araz Res.
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
KoniecEllerton
0-0 Paradise
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecUniversitario de Vinto
1-2 San Antonio Bulo Bulo
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecHumaita SC
0-1 Porto Velho
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
KoniecAtletico MG
2-0 Sport Recife
KoniecSampaio Correa
0-2 Fluminense
KoniecBrusque
0-1 Atletico GO
KoniecYpiranga RS
2-1 Athletico Paranaense
KoniecSousa
1-1 Red Bull Bragantino
KoniecFortaleza
0-0 Vasco da Gama
KoniecAmerica RN
1-2 Corinthians
Bułgaria » Puchar » Puchar Bułgarii
KoniecBotev Plovdiv
2-0 PFC CSKA-Sofia
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecConstitución Unido
1-1 Deportes Quillón
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecChangchun Yatai
1-1 Sichuan Jiuniu
KoniecQingdao Hainiu
0-5 Shanghai Port
KoniecChengdu Rongcheng FC
2-2 Wuhan Three Towns
KoniecShanghai Shenhua
4-0 Cangzhou Mighty Lions F.C
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecGuangxi Pingguo Haliao
1-0 Yunnan Yukun
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecENPPI
0-1 Pyramids FC
KoniecIsmaily SC
1-2 Al Ahly SC
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecLibertad
2-3 LDU de Quito
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecFCI Levadia
1-0 Paide Linnameeskond
KoniecTalinna Kalev
0-3 Flora Tallinn
Francja » Feminine Division 3
15:00Le Puy W
- Olympique Lyon II W
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
KoniecFC Samgurali Tskhaltubo
0-1 Dinamo Batumi
KoniecFC Gagra
2-0 Kolkheti-1913 Poti
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
KoniecFC Kolkheti Khobi
1-1 WIT Georgia Tbilisi
KoniecAragvi Dusheti
3-5 FC Gareji 1960
KoniecSioni Bolnisi
2-1 Shturmi
KoniecFC Rustavi
4-1 Dinamo Tbilisi II
KoniecLokomotivi Tbilisi
1-0 Spaeri
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
KoniecDeportivo Mixco
1-0 Antigua Guatemala
Gujana » GFF Elite League
03:00Den Amstel
- Buxton United
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
KoniecRequena
0-0 Almazora
KoniecNou Jove Castelló
0-1 Alcora
KoniecVall de Uxó
1-0 Alqueries
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Cruz Santa U19
- Tenerife U19 II
13:00Buzanada U19
- Real Unión Tenerife U19
13:00Puerto Cruz U19
- Águilas SA U19
13:00Atlético B. Hondo U19
- Juventud Laguna U19 II
13:00Sobradillo U19 II
- Tenisca U19
13:00Laguna U19
- UD Longuera Toscal U19
13:00Icodense U19
- Llano del Moro U19
13:00Fundación Tenerife U19
- Armepalmas U19
13:00Taco San Luis U19
- Atlético Tacoronte U19
13:15Los Llanos Aceró U19
- Santa Úrsula U19
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
KoniecL'Olleria
0-0 Crevillente
KoniecCalpe
1-0 Eldense II
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
17:00Real Sociedad U16 III
- San Marcial U16
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
KoniecUnión Viera
2-0 Tahíche
KoniecGuía
2-2 Playas Sotavento
KoniecArguineguín
1-0 Sporting Tías
KoniecEstrella
1-1 Atlético Gran Canaria
KoniecOrientación Marítima
2-2 San Nicolás
KoniecEl Cotillo
2-4 Breñamén
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
KoniecCD Vida
1-0 Lobos UPNFM
Hong Kong » 1 liga » Liga Hong Kongu
KoniecHoi King
3-2 Shatin
KoniecCentral & Western
2-1 South China
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecTai Po
2-1 Sham Shui Po
KoniecEastern Sports Club
2-1 Kitchee
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecGrindavik
2-3 Fjoelnir
Kazachstan » Women's Cup
KoniecOkzhetpes W
0-0 BIIK Kazygurt
KoniecTomiris Turan W
0-0 Ordabasy W
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecGangwon FC
2-4 Pohang Steelers
KoniecJeju United
1-3 Gwangju FC
KoniecDaegu FC
1-2 Ulsan Hyundai
KoniecIncheon United
3-0 Jeonbuk FC
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecFA Siauliai
1-1 Hegelmann
KoniecZalgiris Vilnius
2-2 Banga Gargzdai
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecFS Metta/LU
1-1 Valmiera FC
Meksyk » U23 League
KoniecPumas UNAM U23
2-0 Cruz Azul U23
KoniecPuebla U23
0-2 Pachuca U23
Mongolia » MFF Cup
13:00Khangarid
- Tuv Azarganuud
Norwegia » Puchar » Puchar Norwegii
KoniecKjelsaas
1-2 Lysekloster
KoniecEgersund
1-3 Hamarkameratene
KoniecBodoe/Glimt
2-4 Lillestroem
KoniecEidsvold TF
2-1 Aasane
KoniecFredrikstad
1-0 Rosenborg
Po karnychSogndal
1-1 KFUM
KoniecTromsdalen
0-4 Viking
KoniecArendal Fotball
0-1 Bryne
KoniecStroemsgodset
4-0 Kristiansund BK
KoniecSandnes
5-4 Odds Ballklubb
Po dogrywceVaalerenga
1-0 Tromsoe
KoniecRanheim
1-2 Raufoss
KoniecRåde
0-1 Sarpsborg 08
Rosja » Puchar » Puchar Rosji
KoniecDinamo Moscow
0-2 Spartak Moscow
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
KoniecNovosibirsk II
0-0 Chita
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecChippa United
1-2 Swallows FC
KoniecCape Town City FC
0-2 Orlando Pirates
KoniecStellenbosch FC
3-0 Lamontville Golden Arrows
KoniecRoyal AM
0-1 SuperSport United
RPA » 2 liga » National First Division
KoniecPlatinum City Rovers
0-2 Magesi FC
KoniecUniversity of Pretoria
1-1 JDR Stars
KoniecMarumo Gallants
1-0 Black Leopards
KoniecMM Platinum
2-1 Pretoria Callies
KoniecMilford
4-3 Casric Stars FC
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
KoniecJocoro FC
1-4 Firpo
KoniecSanta Tecla FC
0-4 Isidro Metapan
KoniecFuerte San Francisco
1-2 Municipal Limeno
KoniecCD Platense Municipal
1-1 CD Aguila
KoniecCD Dragon
3-1 Once Deportivo
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
KoniecFolgore
0-0 La Fiorita Montegiardino
KoniecJuvenes/Dogana
4-2 Tre Penne Galazzano
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecFK IMT Beograd
5-2 FK Radnik Surdulica
KoniecRadnicki Nis
2-0 Vozdovac
KoniecNovi Pazar
1-0 Javor
KoniecFK Spartak Subotica
1-1 Zeleznicar Pancevo
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecRadnicki Sremska Mitrovica
1-0 FK Graficar
KoniecOFK Beograd
3-0 Indjija
KoniecSemendrija 1924
0-0 Macva Sabac
KoniecJedinstvo Ub
2-1 Tekstilac Odzaci
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecFC Bassecourt
4-1 FC Muri
KoniecLinth
1-3 SC YF Juventus Zuerich
KoniecFC Coffrane
2-2 Terre Sainte
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecEsperance
1-1 CS Sfaxien
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
KoniecBUL FC
1-0 Vipers SC
KoniecKCCA FC
2-0 SC Villa
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecChornomorets Odessa
1-4 Shakhtar Donetsk
KoniecDynamo Kijów
3-0 Veres Rivne
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecPortuguesa FC
1-1 Academia Puerto Cabello
KoniecAngostura FC
1-1 Carabobo FC