Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSarmiento de Resistencia
0-1 San Martin de Formosa
KoniecJuventud Antoniana
2-1 Sarmiento de La Banda
KoniecVilla Mitre
0-0 Kimberley Mar del Plata
KoniecCrucero del Norte
0-1 Central Norte
KoniecGutiérrez
2-1 Ferro Carril Oeste General Pico
OdwołanyDeportivo Rincón
0-0 Sansinena BB
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
00:00Rosario Central
0-0 Barracas Central
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecEl Porvenir
0-0 Deportivo Espanol
KoniecSportivo Barracas
1-0 Defensores de Cambaceres
KoniecJusto Jose de Urquiza
1-0 Deportivo Paraguayo
KoniecYupanqui
1-1 Real Pilar
KoniecClub Lujan
0-1 Atlas
KoniecCentral Cordoba de Rosario
3-1 Claypole
KoniecLamadrid
2-0 Victoriano Arenas
KoniecMercedes
1-1 Central Ballester
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
KoniecNorthbridge FC Bulls
2-1 Nepean
KoniecHakoah Sydney City East
2-1 Blacktown Spartans
KoniecCanterbury Bankstown FC
2-1 Northern Tigers
11:00Bonnyrigg White Eagles
0-0 Inter Lions FC
KoniecUNSW
3-3 Bankstown City Lions
KoniecSD Raiders FC
1-1 Dulwich Hill FC
11:00Dunbar Rovers FC
0-0 Rydalmere
KoniecMacarthur Rams
0-2 Mt Druitt Town Rangers
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecGaruda
1-4 Darwin Olympic
KoniecPort Darwin
0-2 Mindil Aces
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecBayside United
0-1 Magic United TFA
KoniecPine Hills
2-3 Grange Thistle
KoniecSouths United
3-1 Maroochydore FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecBumprom Gomel
3-0 Shakhtar-2 (Petrikov)
KoniecBelshina Bobruisk
1-1 FC Ostrovets
KoniecLida
1-0 Energetik-BGU
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecAvai FC
3-2 Guarani
KoniecPonte Preta
1-0 Novorizontino
48'Ituano FC
2-3 Paysandu
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecAparecidense
2-1 Tombense FC
KoniecCS Alagoano
1-1 Botafogo PB
00:30Athletic Club
- Ferroviario
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecAudax Rio EC
1-2 Real Noroeste
KoniecPatrocinense
0-1 Inter de Limeira
KoniecAltos
2-0 Aguia de Maraba
KoniecPorto Velho
2-0 Rio Branco
KoniecClube Sociedade Esportiva
3-2 Sergipe
Brazylia » Paraense B2
14:30Belenense
- Fonte Nova
Brazylia » Matogrossense 2
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
Chile » Puchar » Puchar Chile
18:00Presidente Ibáñez
0-0 Huachipato
KoniecMunicipal Mejillones
0-4 Deportes Copiapo
KoniecReal San Joaquín
0-0 Santiago Morning
KoniecMelipilla
1-0 Union San Felipe
KoniecVicente Rosales
0-3 Universidad de Concepcion
KoniecDeportes Recoleta
1-3 Audax Italiano
KoniecBarcelona Copiapó
0-3 Cobreloa
Po karnychImperial Unido
2-2 Fernandez Vial
KoniecProvincial Osorno
6-7 Deportes Temuco
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecZhejiang Professional
3-1 Changchun Yatai
KoniecHenan FC
2-1 Beijing Guoan
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecShenyang Urban FC
0-1 Dongguan United
KoniecHeilongjiang Ice City FC
1-2 Guangxi Pingguo Haliao
KoniecDalian Zhixing
0-3 Yunnan Yukun
KoniecShijiazhuang Gongfu
0-0 Shanghai Jiading
KoniecNanjing City FC
2-1 Qingdao Red Lions
KoniecChongqing Tongliang Long
3-1 Wuxi Wugo
Chiny » U21 League
09:00Nantong Zhiyun U21
- Shanghai Shenhua U21
09:00Meizhou Hakka U21
- Henan U21
13:30Tianjin Jinmen Tiger U21
- Zhejiang U21
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
KoniecHB Koege
1-0 Fortuna Hjoerring
KoniecBroendby IF
1-1 FC Nordsjaelland
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecIshoej IF
0-0 Avarta
KoniecYoung Boys FD
1-1 Vanloese IF
KoniecSfB-Oure FA
2-2 IF Lyseng
KoniecVSK Aarhus
4-3 Holbæk B&I
KoniecVejgaard B
3-1 Holstebro Boldklub
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecNomme JK Kalju
0-0 Flora Tallinn
KoniecTalinna Kalev
2-5 Paide Linnameeskond
KoniecParnu JK Vaprus
1-4 Narva Trans
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecFC Elva
2-3 FCI Levadia U21
Fiji » 1 liga » Liga Fiji
01:00Tailevu Naitasiri
- Nadi
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecManila Montet
0-14 Kaya FC
KoniecPhilippine Army
0-1 Maharlika
KoniecLoyola
4-1 Mendiola FC 1991
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
Po karnychVJS
1-1 Atlantis
KoniecInter Turku II
1-5 VPS
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecIlves II
0-5 Tampere United
KoniecSexyPöxyt
2-4 Ilves-Kissat
KoniecKuopion Elo
4-1 Naerpes Kraft
KoniecJPS
3-1 JS Hercules
Gujana » GFF Elite League
00:30Monedderlust
0-0 Slingerz
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
KoniecMalaga
2-1 Gimnastic
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Puerto Cruz U19
- Real Unión Tenerife U19
19:00Atlético B. Hondo U19
- Laguna U19
Holandia » Play-offs 3/4
KoniecGenemuiden
0-3 Excelsior Maassluis
Holandia » Play-offs 5/6
Holandia » Play-offs 4/5
15:00ROHDA Raalte
- GVV Unitas
Iran » Puchar » Hazfi Cup
KoniecSepahan
2-1 Gol Gohar
KoniecAluminium Arak
1-1 Mes Rafsanjan
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecDalvík / Reynir
0-0 Keflavik
KoniecLeiknir Reykjavik
2-3 Grindavik
KoniecFjoelnir
1-0 Thor Akureyri
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecYokohama F.Marinos
1-3 Machida Zelvia
KoniecSanfrecce Hiroshima
4-1 Tokyo Verdy
KoniecKyoto Sanga FC
2-0 Hokkaido Consadole Sapporo
KoniecCerezo Osaka
2-1 Urawa Red Diamonds
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecFujieda MYFC
1-3 Yokohama FC
KoniecKagoshima United
2-1 Montedio Yamagata
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecFC Osaka
2-1 Gainare Tottori
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
KoniecSerbian White Eagles
3-1 Scarborough SC
Kanada » League 1 Alberta
KoniecEdmonton Scottish
0-0 Cavalry II
KoniecSt. Albert Impact
0-0 Calgary Foothills
KoniecCalgary Blizzard
0-0 Edmonton BTB
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecShakhter Karagandy
0-3 Atyrau
KoniecTobol Kostanay
1-0 Kairat Almaty
KoniecKaisar Kyzylorda
1-1 Turan
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecBidco
0-1 Kariobangi Sharks
KoniecNairobi City Stars
1-1 Kakamega H. Boys
KoniecShabana
4-3 AFC Leopards
KoniecMuhoroni Youth
0-1 FC Talanta
KoniecKCB
0-0 Posta Rangers
KoniecTusker FC
2-1 Bandari
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecPohang Steelers
1-1 Daejeon Citizen
KoniecGwangju FC
2-0 Gimcheon Sangmu
KoniecGangwon FC
3-1 Suwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecGimhae
0-0 Gyeongju H & N
KoniecHwaseong
1-0 Gangneung City
KoniecYangpyeong
0-0 Yeoju Sejong
KoniecDaejeon Korail
1-1 Chuncheon FC
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecGyeongnam FC
0-0 Suwon Bluewings
KoniecJeonnam Dragons
1-1 Bucheon FC 1995
KoniecSeongnam FC
3-1 FC Anyang
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecHegelmann
3-2 Suduva
KoniecFA Siauliai
3-3 Dziugas Telsiai
KoniecBanga Gargzdai
2-0 FK TransINVEST
KoniecDainava Alytus
0-0 FK Kauno Zalgiris
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecFK Minija
3-1 FK Atmosfera
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecFK Liepaja
1-1 BFC Daugavpils
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecTukums II
1-3 Skanste
KoniecSmiltene
0-1 Mārupe
KoniecLeevon / PPK
4-1 Rēzekne / BJSS
KoniecJFK Ventspils
1-1 Riga FC II
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
22:00Morocco U17 W
- Zambia U17 W
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
KoniecStabaek
0-0 Lyn Fotball
KoniecArna-Bjoernar
0-1 Roea
KoniecVaalerenga
2-0 Brann
KoniecLSK Kvinner
3-1 Rosenborg BK
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecTIL2020
2-2 Viking FK W
KoniecFyllingsdalen
1-0 Odd W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecClub Sportivo Carapegua
0-0 Guairena
KoniecRecoleta
3-0 Pastoreo FC
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecAcademia Cantolao
1-1 Universidad San Martin
22:00Ayacucho FC
- Binacional
79'Deportivo Llacuabamba
0-0 Alianza Universidad
OdwołanyJuan Pablo II College
0-0 Juan Aurich
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Deportiva Agropecuaria
Romania » 3. Liga - Final Stages
16:30Focsani
- CS Dinamo București
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Kaluga II
- Avangard Kursk II
00:00Universitet Sporta
- Atom Novovoronezh
00:00Aleksandr
- Metallurg-Oskol
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Raspadskaya
- Radian-Baykal
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Urozhay
- Kristall MEZ
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecYoung Lions
3-2 Albirex Niigata FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
KoniecOld Road Jets United
3-0 Village Superstars
3'Cayon
0-0 Garden Hotspurs
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Zürich U19
- Team Ticino U19
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecSkoevde AIK
0-2 Degerfors
KoniecUtsiktens BK
0-1 Varbergs BoIS FC
KoniecGefle
1-2 Landskrona BoIS
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecAengelholms FF
0-0 Tvaaaakers IF
KoniecFC Rosengaard
1-1 FC Trollhaettan
KoniecLunds BK
2-1 Torslanda IK
KoniecNorrby
6-0 Oskarshamns AIK
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecEtoile du Sahel
1-2 CS Sfaxien
KoniecEsperance
2-0 US Monastir
USA » 1 liga » Liga amerykańska MLS
KoniecNew York City FC
2-3 Columbus Crew
01:30Atlanta United
- Houston Dynamo FC
01:30Charlotte FC
- DC United
01:30CF Montreal
- Real Salt Lake
01:30New England Revolution
- Vancouver Whitecaps
01:30New York Red Bulls
- Nashville SC
01:30Orlando City
- Los Angeles FC
01:30Philadelphia Union
- Inter Miami CF
01:30Toronto FC
- Chicago Fire FC
USA » UWS
19:00New Jersey Copa W
- Steel City W
21:30Middletown Sporting CT W
- Maine Footy W
23:00Coppermine United W
0-0 Back Mountain Torrent W
00:00Pass W
0-0 Troy City W
38'Indiana Union W
3-0 Rockford Raptors W
01:00Michigan Stars W
- Michigan Legends W
01:00New England Mutiny W
- Hudson Valley Crusaders W
01:00Buffalo W
- Erie Commodores W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecNeftchi Fargona
1-1 Surkhon-2011
KoniecQizilqum Zarafshon
3-3 Andijon
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecSong Lam Nghe An
0-1 Thanh Hoa FC
KoniecKhanh Hoa FC
0-5 Quang Nam
KoniecHong Linh Ha Tinh
1-1 Viettel
KoniecHo Chi Minh City FC
1-1 Nam Dinh
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDong Thap
0-0 Dong Nai
KoniecLong An
1-1 Phu Dong
KoniecBình Phước
2-0 Hòa Bình
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Palmar Lusitano
- Militar 6 Setembro
00:00Sporting Praia Cruz
- Guadalupe
Wyspy Owcze » 1. Deild
KoniecAB Argir
1-1 Suduroy