Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecDeportivo Paraguayo
0-2 Yupanqui
KoniecReal Pilar
2-2 Berazategui
KoniecArgentino Rosario
4-1 Sportivo Barracas
KoniecDefensores de Cambaceres
2-1 Club Lujan
KoniecVictoriano Arenas
2-4 Deportivo Muñiz
KoniecLeandro N. Alem
0-1 Mercedes
KoniecCentral Ballester
2-0 Central Cordoba de Rosario
KoniecClaypole
1-2 Puerto Nuevo
KoniecJuventud Unida G.
0-0 Lugano
KoniecDeportivo Espanol
0-0 Ituzaingo
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
KoniecSD Raiders FC
0-0 Rydalmere
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecNovorizontino
1-1 Amazonas FC
KoniecSantos FC
2-0 Goias
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecFerroviario
3-2 EC Sao Jose
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecHercilio Luz
2-1 Avenida
KoniecDemocrata SL
0-0 Portuguesa RJ
90'Novo Hamburgo
2-0 Concordia Atletico
Brazylia » Paraense B2
OdwołanyFonte Nova
0-0 Vênus
Chile » Puchar » Puchar Chile
23:30Concón National
0-0 Santiago Wanderers
89'San Luis
0-2 Everton CD
Chiny » Puchar » Cup
Po karnychLangfang Glory City
0-0 Qingdao Hainiu
KoniecShaoxing Shangyu Pterosaur
1-3 Nantong Zhiyun FC
Chiny » U21 League
09:00Chengdu Rongcheng U21
- Beijing Guoan U21
09:00Wuhan Three Towns U21
- Changchun Yatai U21
13:30Cangzhou MightyLions U21
- Shenzhen Peng City U21
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecBaladiyyat Al Mehalla
0-2 Pyramids FC
KoniecCeramica Cleopatra
0-1 Future FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecNomme United
0-6 FCI Levadia
KoniecNarva Trans
0-1 FC Kuressaare
KoniecFlora Tallinn
3-1 Tammeka
Estonia » Puchar » Cup
KoniecTallinna III
0-0 JK Tabasalu
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecVJS
3-2 Inter Turku II
KoniecPallo-Iirot
3-2 TPV
KoniecPEPO Lappeenranta
0-1 GrIFK
KoniecNaerpes Kraft
3-1 JS Hercules
KoniecJBK
4-1 Kuopion Elo
KoniecJPS
0-2 SJK Akatemia II
KoniecFC Kiffen
3-0 FC Reipas
Finlandia » Ykkönen
KoniecFC Jazz
0-1 Klubi 04
KoniecFC Vaajakoski
1-4 Atlantis
Holandia » Play-offs 5/6
KoniecWippolder
0-0 DZC '68
Iceland » Women's Cup U20
18:00ÍBV / Grindavík U20 W
- Grótta / KR U20 W
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecGrotta
2-3 Njardvik
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecYokohama F.Marinos
3-2 Sanfrecce Hiroshima
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecNairobi City Stars
1-1 Sofapaka
KoniecKariobangi Sharks
1-2 Ulinzi Stars
KoniecNzoia Sugar FC
0-6 Muhoroni Youth
KoniecPosta Rangers
1-2 Tusker FC
KoniecAFC Leopards
0-0 KCB
KoniecGor Mahia
2-4 FC Talanta
KoniecKenya Police
0-0 Bandari
KoniecKakamega H. Boys
1-0 Murang'a SEAL
Korea Południowa » Puchar » Cup
Po karnychPohang Steelers
1-1 Suwon Bluewings
KoniecGimpo FC
1-0 Jeonbuk FC
KoniecBucheon FC 1995
2-3 Gwangju FC
Po karnychUlsan Hyundai
4-4 Gyeongnam FC
Po karnychSeongnam FC
1-1 Cheongju FC
Po karnychIncheon United
0-0 Gimcheon Sangmu
Po karnychFC Seoul
0-0 Gangwon FC
Po karnychDaejeon Citizen
0-0 Jeju United
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecFK TransINVEST
3-0 FK Panevezys
KoniecDziugas Telsiai
0-4 Zalgiris Vilnius
KoniecSuduva
2-2 FK Kauno Zalgiris
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00STD Petrovich
- Dinamo St. Petersburg II
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecTorns IF
4-1 Aengelholms FF
KoniecTorslanda IK
1-1 Norrby
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
KoniecDalkurd FF
1-5 Sollentuna FK
KoniecBK Forward
0-5 FBK Karlstad
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecAS Slimane
1-0 Marsa
KoniecUS Monastir
1-1 Stade Tunisien
KoniecClub Africain
0-0 Etoile du Sahel
USA » UWS
KoniecMichigan Hawks SC W
0-2 Michigan Jaguars W
01:00Michigan Burn W
- Nationals W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecSurkhon-2011
2-1 Metallurg Bekobod
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecQuang Nam
4-2 Song Lam Nghe An
KoniecThanh Hoa FC
1-1 Khanh Hoa FC
KoniecViettel
0-0 Ho Chi Minh City FC