Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
KoniecBoca Juniors
2-1 Almirante Brown
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecBotafogo SP
2-0 Ponte Preta
KoniecBrusque
0-0 Avai FC
KoniecCoritiba
1-0 America MG
KoniecVila Nova
1-0 Mirassol
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecTreze
1-1 Atletico Cearense
Brazylia » Paraense B2
15:00Pedreira
- Tiradentes PA
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecAtletico Nublense
3-0 Huachipato
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecDeportes Quillón
0-6 Colo Colo
KoniecMarcos Trincado
1-5 Union Espanola
KoniecMunicipal Salamanca
0-0 Coquimbo Unido
22:00Comunal Cabrero
0-0 Rangers
KoniecGlorias Navales
0-2 Universidad Catolica
Egipt » Second Division A
KoniecHaras El Hodoud
2-1 Tersana
KoniecSuez
2-2 Sporting Alexandria
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
KoniecSJK Akatemia
0-3 FC KTP
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecHJS Akatemia
1-4 SexyPöxyt
KoniecIlves-Kissat
5-4 Ilves II
Finlandia » Ykkönen
KoniecKuPS Akatemia
2-1 VIFK
Gujana » GFF Elite League
KoniecGuyana Defence Force
0-0 Den Amstel
Iran » Puchar » Hazfi Cup
KoniecMes Rafsanjan
0-2 Sepahan
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecAfturelding
0-3 IBV Vestmannaeyjar
KoniecKeflavik
1-1 Throttur Reykjavik
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecOkzhetpes Kokshetau
1-0 Aktobe Jas
KoniecSport Academy Kairat
6-1 Kaisar II
KoniecKaspiy Aktau
3-0 Taraz
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecAl Nejmeh
1-0 Al Ahed
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecFK Tukums 2000
2-1 FK Liepaja
KoniecValmiera FC
3-0 FS Metta/LU
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Rassvet-Krasnoyarsk
- Raspadskaya
00:00Yenisey-M
- FK Novokuznetsk
00:00Temp Barnaul
- Polimer
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Universitet Sporta
- Avangard Kursk II
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Vezu
- Avangard Sankt-Peterburg
00:00Chernye Medvedi Politekh
- Zvezda St. Petersburg II
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecFC Rosengaard
4-0 KIF Orebro W
KoniecTrelleborg W
0-2 Häcken W
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecEskilsminne IF
2-0 Ariana FC
KoniecFalkenbergs FF
0-1 Lunds BK
KoniecTvaaaakers IF
2-1 Onsala BK
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
Po dogrywceHuddinge IF
3-2 Nacka FC
KoniecStegeborgs
2-4 Nykoepings BIS
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
KoniecCS Sfaxien
0-0 Esperance
USA » UWS
01:00Cap City Athletic 1847 W
- Michigan Jaguars W
KoniecMichigan Legends W
3-0 Elite 14 W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecNavbahor Namangan
0-0 Qizilqum Zarafshon
KoniecNasaf Qarshi
1-0 Neftchi Fargona
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecNam Dinh
1-0 Hong Linh Ha Tinh
KoniecBinh Duong
0-1 Hoang Anh Gia Lai
KoniecBinh Dinh
4-2 Ha Noi FC
KoniecCong An Ha Noi
5-1 Hai Phong