Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecRio Branco
2-1 Manaus FC
KoniecPrincesa do Solimoes
3-1 Humaita SC
KoniecFluminense PI
2-2 Cametá
KoniecItabuna
1-1 Democrata SL
KoniecTreze
2-0 ACD Potiguar
Chiny » U21 League
09:00Zhejiang U21
- Nantong Zhiyun U21
09:00Henan U21
- Tianjin Jinmen Tiger U21
13:30Shanghai Shenhua U21
- Meizhou Hakka U21
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecFuture FC
3-1 El Gounah
KoniecPyramids FC
3-0 Smouha SC
Estonia » Puchar » Cup
Po dogrywceTulevik
2-1 Zealot Sporting
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecJäPS II
0-3 Atlantis Academy
KoniecFC Kiffen
1-2 PEPO Lappeenranta
Finlandia » Ykkönen
KoniecFC Jazz
3-2 FC Vaajakoski
KoniecJJK
2-2 PK Keski-Uusimaa
Gujana » GFF Elite League
00:30Fruta Conquerors
- Buxton United
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecBray Wanderers
1-0 Athlone Town
KoniecCork City
4-1 Cobh Ramblers
KoniecKerry FC
2-1 Longford Town
KoniecWexford FC
0-1 Treaty United
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecGrotta
0-3 IBV Vestmannaeyjar
KoniecThrottur Reykjavik
1-2 Afturelding
Islandia » Puchar » Puchar Islandii
KoniecKA Akureyri
3-0 Fram Reykjavik
KoniecVikingur Reykjavik
3-1 Fylkir
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecAktobe Jas
0-3 Ulytau
KoniecZhetisay
6-2 Sport Academy Kairat
KoniecSD Family
5-0 Yassy Turkistan
KoniecKhan Tengri
2-1 Ekibastuz
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
KoniecRSB Berkane
1-2 Renaissance Club Zemamra
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Dinamo St. Petersburg II
- Kirovets GUTID
00:00Kristall
- STD Petrovich
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00FK Novokuznetsk
- Radian-Baykal
Szwajcaria » U19 Elite
KoniecLausanne-Sport U19
4-1 Xamax U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecVittsjoe GIK
0-2 Hammarby W
KoniecHäcken W
4-1 Djurgaarden
KoniecLinkoepings FC
4-2 Piteaa IF
USA » UWS
00:00Michigan Hawks SC W
- Michigan Stars W
00:00Troy City W
- Michigan Burn W
01:00Michigan Jaguars W
- Elite 14 W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecDinamo Samarqand
0-1 Olympic
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
Wyspy Owcze » 1. Deild