Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecCASD Camioneros
3-1 Huracan Las Heras
KoniecGerminal
3-0 Sol de Mayo
KoniecDefensores de Pronunciamiento
0-1 Sportivo Las Parejas
KoniecCirculo Deportivo
2-1 Club Cipolletti
KoniecIndependiente Chivilcoy
2-1 Douglas Haig
KoniecArgentino Monte Maiz
2-0 Sportivo Estudiantes
KoniecJuventud Unida Universitario
1-0 Ciudad de Bolivar
KoniecSol de America Formosa
2-1 Boca Unidos
KoniecGimnasia y Esgrima de Concepcion
0-1 Sportivo Belgrano
KoniecSantamarina
0-0 Olimpo
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecPuerto Nuevo
1-1 Juventud Unida G.
KoniecDeportivo Muñiz
3-0 Leandro N. Alem
KoniecBerazategui
0-0 Argentino Rosario
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecNorth Star FC
4-1 North Lakes United FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecNiva
3-1 Maxline Rogachev
KoniecFK Orsha
1-0 Dinamo Minsk II
KoniecVolna
2-0 Baranovichi
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecBotafogo SP
1-0 Vila Nova
KoniecSport Recife
1-0 Mirassol
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecFigueirense
2-0 Confianca
KoniecEC Sao Jose
0-2 Londrina EC
KoniecRemo
1-0 Ypiranga RS
KoniecCaxias
0-0 Ferroviaria
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecMaracanã
2-1 Santa Cruz de Natal
KoniecSanto Andre
1-0 Costa Rica EC
KoniecNova Iguacu
1-1 Ipatinga
KoniecBrasiliense
4-0 Capital FC
KoniecNovo Hamburgo
0-0 FC Cascavel
KoniecAnapolis FC
1-0 Real FC
KoniecACD Potiguar
0-0 Iguatu
KoniecAtletico Cearense
2-0 Sousa
KoniecAO Itabaiana
2-0 EC Jacuipense
KoniecMoto Club MA
0-0 Fluminense PI
KoniecBrasil de Pelotas
0-1 Hercilio Luz
KoniecCametá
3-2 River AC
KoniecJuazeirense
2-0 Petrolina
KoniecManaus FC
2-0 Sao Raimundo RR
KoniecConcordia Atletico
2-0 Cianorte
KoniecCRAC
1-0 Uniao Rondonopolis
KoniecAmerica RN
1-1 Treze
KoniecMaringa FC
3-0 São José EC
KoniecHumaita SC
0-5 Manauara
Brazylia » Carioca C
KoniecCAAC Brasil
0-2 EC Resende
KoniecCampos AA
1-0 Paraty
KoniecVera Cruz RJ
1-1 Santa Cruz RJ
Brazylia » Matogrossense 2
22:00Sport Sinop
- Poconé
Chile » Puchar » Puchar Chile
Koniec11 de Septiembre
0-4 San Marcos
KoniecNorte Unido
1-3 Deportes Iquique
Po karnychTrasandino
2-2 La Serena
KoniecAlas Portuarias
0-7 Puerto Montt
KoniecSantiago City
0-4 Palestino
KoniecSan Antonio Unido
1-4 Atletico Nublense
KoniecLautaro de Buin
0-1 O'Higgins
KoniecGeneral Velásquez
1-3 Curico Unido
KoniecDeportes Rengo
2-3 Deportes Santa Cruz
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecCangzhou Mighty Lions F.C
0-1 Qingdao Hainiu
KoniecShanghai Shenhua
1-1 Chengdu Rongcheng FC
KoniecQingdao West Coast
0-1 Wuhan Three Towns
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecYanbian Longding
2-2 Guangzhou FC
KoniecJiangxi Lushan
2-5 Suzhou Dongwu
Chiny » U21 League
09:00Shenzhen Peng City U21
- Chengdu Rongcheng U21
09:00Changchun Yatai U21
- Cangzhou MightyLions U21
13:30Beijing Guoan U21
- Wuhan Three Towns U21
Croatia » Play-offs 3/4
18:00Uljanik
- Slavonija Pozega
KoniecHNK Zadar
0-2 Segesta Sisak
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecAl Mokawloon Al Arab
3-1 Tala'ea El Gaish
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecFCI Levadia
2-1 Tammeka
KoniecFC Kuressaare
1-1 Nomme United
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecFlora Tallinn U21
4-0 JK Tabasalu
KoniecViimsi JK
3-1 Tallinna Kalev II
KoniecHarju Jalgpallikool
6-0 Paide Linnameeskond U21
Fiji » 1 liga » Liga Fiji
KoniecTailevu Naitasiri
2-4 Nadi
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecGarelli United
1-0 Philippine Air Force
KoniecCebu FC
1-0 Manila Digger
KoniecCeres Philippines
0-0 Aguilas
KoniecStallion Laguna FC
7-1 Tuloy
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
Po karnychSJK Akatemia
1-1 Pallo-Iirot
KoniecPEPO Lappeenranta
1-0 JBK
Po karnychEPS
2-2 FC Lahti
KoniecFC KTP
1-5 FC Inter Turku
KoniecIFK Mariehamn
1-3 KuPS
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecTPV
1-1 HJS Akatemia
Gujana » GFF Elite League
03:00Ann's Grove
- Guyana Defence Force
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
KoniecBarca Atletic
1-1 Cordoba
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecVissel Kobe
1-0 Kawasaki Frontale
KoniecAvispa Fukuoka
2-0 Sagan Tosu
KoniecKashima Antlers
1-1 Albirex Niigata
KoniecGamba Osaka
2-1 Kashiwa Reysol
KoniecFC Tokyo
1-1 Jubilo Iwata
KoniecNagoya Grampus
1-1 Shonan Bellmare
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecIwaki FC
1-1 Ventforet Kofu
KoniecMito Hollyhock
1-0 Blaublitz Akita
KoniecVegalta Sendai
2-2 V-Varen Nagasaki
KoniecRoasso Kumamoto
0-1 Fagiano Okayama FC
KoniecOita Trinita
0-2 Tochigi SC
KoniecEhime FC
3-0 Shimizu S-Pulse
KoniecThespakusatsu Gunma
0-1 Renofa Yamaguchi
KoniecJEF United Chiba
1-0 Tokushima Vortis
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecMatsumoto Yamaga
4-0 Azul Claro Numazu
KoniecVanraure Hachinohe
0-0 Tegevajaro Miyazaki
KoniecKamatamare Sanuki
0-1 Zweigen Kanazawa
KoniecGiravanz Kitakyushu
2-1 Nara Club
KoniecKataller Toyama
1-1 Omiya Ardija
KoniecGrulla Morioka
3-2 Nagano Parceiro
KoniecImabari FC
2-1 SC Sagamihara
KoniecFC Ryukyu
1-2 Fukushima United
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
00:00Unity ON
- Future Stars
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecZhetysu Taldykorgan
2-2 Zhenys
KoniecFC Astana
0-1 Ordabasy Shymkent
KoniecYelimay Semey
2-2 Aktobe
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecMurang'a SEAL
2-2 Kenya Police
KoniecSofapaka
0-1 Gor Mahia
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecUlsan Hyundai
2-2 FC Seoul
KoniecJeonbuk FC
2-2 Incheon United
KoniecDaegu FC
1-0 Jeju United
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecPaju Citizens
0-2 Siheung Citizen
KoniecBusan Transport Corp
3-4 Ulsan Citizen
KoniecChangwon City
1-0 Daegu II
KoniecPocheon Citizens FC
2-4 FC Mokpo
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecChungnam Asan FC
0-0 Busan I'Park
KoniecCheongju FC
1-1 Cheonan City
KoniecGimpo FC
1-0 Ansan Greeners
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecAl Nejmeh
2-1 Racing
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecZalgiris Vilnius
2-1 FK Panevezys
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecBabrungas
1-0 Banga Gargzdai B
KoniecBFA
7-0 FA Siauliai B
KoniecEkranas
2-0 FK Kauno Zalgiris B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecGrobiņa
4-2 FK Jelgava
KoniecAuda
4-0 FS Metta/LU
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecValmiera II
2-1 SK Super Nova
KoniecProgress / AFA Olaine
3-3 Ogre United
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
KoniecKenya U17 W
2-0 Burundi U17 W
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecBodø / Glimt W
3-0 KIL/Hemne
KoniecOevrevoll Hosle
2-0 Avaldsnes
KoniecHoenefoss
2-2 AaFK Fortuna
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecSportivo San Lorenzo
2-2 Fernando de la Mora
KoniecDeportivo Santani
1-1 Club Martin Ledesma
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecUCV Moquegua
1-0 Santos
KoniecPirata FC
3-2 Carlos Stein
KoniecAyacucho FC
1-0 Binacional
KoniecDeportivo Coopsol
1-1 Deportivo Municipal
Rosja » Second League A
18:00FC Rotor Volgograd
- Novosibirsk FK
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecTampines Rovers FC
3-0 Tanjong Pagar United FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
KoniecNewtown United
0-2 Bath United
'St. Peters
0-0 Trafalgar Southstars
KoniecConaree United
0-1 St. Pauls United
Szwajcaria » U19 Elite
18:00Basel U19
- Servette U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecBrommapojkarna W
0-7 FC Rosengaard
KoniecHammarby W
5-0 Trelleborg W
KoniecNorrköping W
0-1 Piteaa IF
KoniecLinkoepings FC
2-1 KIF Orebro W
KoniecDjurgaarden
1-2 Kristianstads DFF
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecHelsingborg
1-0 Oerebro
KoniecOesters IF
1-1 Oestersunds FK
KoniecSandvikens IF
2-0 IK Oddevold
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecJoenkoepings Soedra
1-1 Onsala BK
KoniecBK Olympic
0-5 Falkenbergs FF
KoniecAriana FC
2-1 Ljungskile
USA » 1 liga » Liga amerykańska MLS
KoniecFC Dallas
2-0 St. Louis City
KoniecColorado Rapids
2-0 Austin FC
KoniecLA Galaxy
4-2 Sporting Kansas City
KoniecSan Jose Earthquakes
2-4 FC Cincinnati
KoniecSeattle Sounders FC
2-0 Minnesota United
USA » UWS
03:30Edgewater Castle W
- Firebirds W
KoniecArizona W
2-0 Players W
22:00Pass W
- Michigan Stars W
22:00Indiana United W
0-0 Indiana Union W
23:00Steel City W
- Flower City 1872 W
00:00Connecticut Rush W
- Worcester Smiles W
01:00New York Magic W
- Albany Rush W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecPakhtakor Tashkent
0-0 Navbahor Namangan
KoniecSogdiana
1-0 Nasaf Qarshi
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecHoang Anh Gia Lai
0-1 Binh Dinh
KoniecHai Phong
3-1 Binh Duong
KoniecHa Noi FC
2-1 Cong An Ha Noi
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecBà Ria Vũng Tàu
3-0 Phú Thọ