Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
KoniecSkenderbeu
3-2 Vllaznia
Algeria » 2 liga » Ligue 2
KoniecCA Batna
1-2 Teleghma
KoniecAnnaba
3-0 IB Khémis El Khechna
KoniecOued Akbou
3-0 E Sour El-Ghozlane
KoniecMC El Eulma
0-2 RB Ouargla
KoniecMO Constantine
1-2 MSP Batna
PrzerwanyHB Chelghoum Laid
1-0 AS Khroub
KoniecOued Magrane
1-0 Aïn M'lila
KoniecJS Bordj Ménaïel
2-0 USM El Harrach
KoniecKouba
2-0 Temouchent
KoniecWA Mostaganem
2-1 Koléa
KoniecGhir Abadla
3-1 Olympique Médéa
KoniecGC Mascara
0-2 JSM Tiaret
KoniecRC Arbaa
1-2 Mostaganem
KoniecASM Oran
1-0 SKAF Khémis Mélina
KoniecCR Méchria
1-1 WA Boufarik
KoniecMCB Oued Sly
0-1 NA Hussein Dey
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
KoniecAbha Res.
0-1 Al Khaleej Res.
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecLeandro N. Alem
2-0 El Porvenir
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
KoniecCASD Camioneros
2-2 Atlético Pilar
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecUrartu FC
1-1 Ararat
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecCasuarina
2-2 Darwin Olympic
KoniecPort Darwin
0-2 Darwin Hearts FC
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecMaroochydore FC
0-2 North Star FC
Belarus » Second Division - West
00:00Kobrin
- Agro-Pelishche
00:00Stroitel Kapyl
- Kronon
00:00Schuchin
- Neman Grodno II
00:00Krechet
- Arsenal II
00:00DYuSSh-3 Pinsk
- Ivatsevichi
00:00Nadezhda
- Dinamo Brest II
Belarus » Second Division - East
00:00Mozyr NPZ
- Partizan Salihorsk
00:00Isloch II
- Servolyuks
00:00Dnepr Mogilev II
- Slutsk II
00:00Gomel II
- Traktor Minsk
00:00Energosbyt-BSATU
- Slavia II
Belgia » Second Amateur Division: Play-offs
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecFK Molodechno
3-2 ABFF U17
KoniecLokomotiv Gomel
1-1 Dinamo Minsk II
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
KoniecThe Strongest
3-2 Guabira
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
KoniecFK Tuzla City
1-5 FK Velez Mostar
Botswana » 1 liga » Liga botswany
KoniecBotswana Defence Force XI
1-1 Matebele
15:00Security Systems
0-0 Police XI
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
Brazylia » Matogrossense 2
OdwołanyOperário MT
0-0 Paulistano MT
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
KoniecSao Paulo
2-0 Aguia de Maraba
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
KoniecMarek
0-0 Strumska Slava
KoniecDobrudzha Dobrich
0-2 Montana
KoniecSeptemvri Sofia
3-0 Chernomorets Balchik
KoniecDunav Ruse
2-0 Litex Lovech
KoniecMaritsa Plovdiv
1-1 Ludogorets Razgrad II
KoniecSpartak Varna
2-0 Spartak Pleven
KoniecBelasitsa Petrich
0-2 CSKA 1948 II
KoniecBdin
4-3 Sportist Svoge
KoniecChernomorets 1919 Burgas
2-2 Yantra
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecPalestino
0-1 Union Espanola
KoniecUnion La Calera
1-2 Coquimbo Unido
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
KoniecVukovar 91
1-2 Zrinski Jurjevac
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecHolbæk B&I
0-2 Frem
KoniecHolstebro Boldklub
1-1 Young Boys FD
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecENPPI
3-2 Ceramica Cleopatra
KoniecPharco FC
1-1 Smouha SC
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecOPS
3-0 JS Hercules
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
KoniecSaint-Etienne
2-0 Rodez
Germany » Play-offs 4/5
KoniecTSV Buchbach
1-1 VfB Eichstaett
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
KoniecFC Telavi
2-1 FC Samgurali Tskhaltubo
KoniecTorpedo Kutaisi
2-1 FC Gagra
Gruzja » 2 liga » Pirveli Liga grp. A
KoniecFC Gareji 1960
4-1 Shturmi
KoniecAragvi Dusheti
6-2 WIT Georgia Tbilisi
KoniecFC Kolkheti Khobi
2-0 FC Rustavi
KoniecSpaeri
2-1 Dinamo Tbilisi II
KoniecLokomotivi Tbilisi
2-4 Sioni Bolnisi
Gujana » GFF Elite League
03:00Guyana Defence Force
0-0 Santos
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
KoniecDoramas
1-2 Lomo Blanco SJA
KoniecAtlético Gran Canaria
1-2 Becerril Guía
KoniecArguineguín
5-1 San Nicolás
KoniecUnión Viera
4-0 Ingenio
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
21:00Icodense U19
- Fundación Tenerife U19
22:00Cruz Santa U19
- Santa Úrsula U19
22:00Tenerife U19 II
- Águilas SA U19
22:00Valleseco U19
- Juventud Laguna U19 II
22:00Atlético B. Hondo U19
- Llano del Moro U19
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecAthlone Town
2-2 UCD
KoniecCork City
1-1 Treaty United
KoniecKerry FC
2-0 Finn Harps
KoniecWexford FC
1-2 Bray Wanderers
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
KoniecHapoel Ramat Gan
3-1 Sektzia Nes Tziona
15:00Ihud Bnei Shfaram
0-0 Hapoel Rishon LeZion
KoniecHapoel Kfar Saba
0-0 SC Kfar Kasem
KoniecHapoel Afula
1-1 Hapoel Ironi Akko
KoniecMaccabi Kabilio Jaffa
2-2 Hapoel Nof HaGalil
KoniecMaccabi Herzliya
1-4 Ironi Tiberias
KoniecHapoel Nir Ramat HaSharon
1-4 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
KoniecHapoel Umm al-Fahm
1-6 Bnei Yehuda Tel Aviv
Kanada » League 1 Alberta
01:00Edmonton Scottish
- Calgary Blizzard
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecZhetisay
4-0 Kaisar II
KoniecYassy Turkistan
2-0 Arys
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecUlsan Citizen
0-0 Gimhae
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecSuduva
0-1 FK TransINVEST
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecNevezis
0-2 Neptunas Klaipeda
KoniecNFA Kaunas
2-0 Babrungas
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecBFC Daugavpils
0-2 Riga FC
KoniecFK Liepaja
0-3 Valmiera FC
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecTerengganu
3-0 Kelantan United
KoniecKedah Darul Aman FC
0-2 Perak
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
KoniecRaja Casablanca
3-0 RSB Berkane
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
KoniecCruz Azul
1-1 CF America
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka kwalifikacje
KoniecJahn Regensburg
2-2 Wehen Wiesbaden
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
KoniecBodoe/Glimt
2-2 KFUM
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecResistencia
2-0 Fernando de la Mora
KoniecRubio Nu
0-0 Independiente CG
Rosja » Third Division - South
00:00Armavir
- Volgar Astrakhan II
00:00Ivanovskoye
- Elektroavtomatika
00:00Uralan
- Nart Cherkessk II
00:00Nart Nartkala
- Sudostroitel
Rosja » Third Division - Center-East
00:00FC Rotor Volgograd II
- FK Spartak Tambov II
00:00Urozhay
- Lokomotiv Liski
00:00Kristall MEZ
- Khimmash Servis
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Aleksandr
- Atom Novovoronezh
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecNovi Pazar
2-1 Radnicki Nis
KoniecJavor
1-1 Zeleznicar Pancevo
KoniecFK Spartak Subotica
1-1 FK IMT Beograd
KoniecVozdovac
3-2 FK Radnik Surdulica
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecJedinstvo Ub
2-1 Semendrija 1924
KoniecIndjija
2-2 FK Graficar
KoniecTekstilac Odzaci
0-0 Macva Sabac
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecBalestier Khalsa FC
2-4 Tampines Rovers FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
01:30Bath United
- Conaree United
Szkocja » Women's Play-offs 2/3
20:45Glasgow W
- Ayr United W
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecMalmoe FF
5-0 Kalmar FF
KoniecElfsborg
2-0 Halmstads BK
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecTorns IF
3-2 Ariana FC
KoniecTvaaaakers IF
0-2 Ljungskile
Słowenia » Puchar » Puchar Słowenii
Po karnychRogaska
1-1 Gorica
Trinidad i Tobago » League Cup
02:00North East Stars
- Prison Service
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
00:00Bethel United
- RSSR FA
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecCherkasi
1-0 Vorskla
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
KoniecViktoriya Mykolaivka
1-0 Nyva Buzova
KoniecInhulets Petrove
2-1 Karpaty
KoniecLivyi Bereh
2-1 Epitsentr Dunaivtsi
KoniecFSK Mariupol
1-1 Ahrobiznes Volochysk
USA » UWS
01:00Albany Rush W
- Hudson Valley Crusaders W
KoniecNew England Mutiny W
4-1 Middletown Sporting CT W
01:00Erie Commodores W
- Steel City W
01:00Berlin W
- Buffalo W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecMetallurg Bekobod
1-1 Navbahor Namangan
KoniecOlympic
0-0 Andijon
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDa Nang
3-1 Dong Thap
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Trindade
- Inter Bom-Bom
00:00Aliança Nacional
- Juba de Diogo Simão
Wyspy Owcze » 1. Deild
KoniecHB II
2-1 Víkingur II
KoniecAB Argir
1-1 B36 II