Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
16:00Santamarina
- Deportivo Rincón
16:00CASD Camioneros
- Sportivo Estudiantes
16:30Juventud Unida Universitario
- Sportivo Atenas
20:00Villa Mitre
- Club Cipolletti
20:00Sol de Mayo
- Kimberley Mar del Plata
20:00El Linqueno
- 9 de Julio Rafaela
20:00Crucero del Norte
- Union de Sunchales
20:30San Martin Mendoza
- Gutiérrez
20:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion
- Sportivo Las Parejas
20:30Independiente Chivilcoy
- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
20:30Douglas Haig
- Sportivo Belgrano
20:30Sarmiento de Resistencia
- Central Norte
20:30San Martin de Formosa
- Sarmiento de La Banda
22:10Juventud Antoniana
- Boca Unidos
Argentyna » 4 liga » Primera C
19:50Justo Jose de Urquiza
- Berazategui
20:00Deportivo Paraguayo
- Sportivo Barracas
20:00Defensores de Cambaceres
- Ituzaingo
20:00Claypole
- Juventud Unida G.
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
15:00Torpedo BelAZ II
- Shakhtar-2 (Petrikov)
16:00Volna
- FC Ostrovets
16:00Maxline Rogachev
- Baranovichi
17:00Belshina Bobruisk
- BATE II
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
16:00Avai FC
- Amazonas FC
21:00Paysandu
- Operario Ferroviario
23:30Guarani
- Ponte Preta
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
21:30Ferroviaria
- EC Sao Jose
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Real FC
- Uniao Rondonopolis
21:00Brasil de Pelotas
- Novo Hamburgo
21:00Barra FC
- Concordia Atletico
21:30Manaus FC
- Porto Velho
22:00Aguia de Maraba
- Maranhao
23:30Maringa FC
- Patrocinense
Brazylia » Paraense B2
Brazylia » Carioca C
19:45Campos AA
- Vera Cruz RJ
19:45EC Resende
- Uni Souza
19:45CAAC Brasil
- Niteroiense
Brazylia » Matogrossense 2
23:00Sport Sinop
- Cáceres
Chile » Puchar » Puchar Chile
18:30Everton CD
- Melipilla
21:00Deportes Linares
- Universidad de Concepcion
21:00Palestino
- Barnechea
21:00Audax Italiano
- Deportes Santa Cruz
21:00Atletico Nublense
- Rangers
23:30Colo Colo
- O'Higgins
Chiny » 1 liga » Liga chińska
12:00Qingdao West Coast
- Shanghai Shenhua
13:35Changchun Yatai
- Qingdao Hainiu
13:35Meizhou Hakka
- Henan FC
13:35Chengdu Rongcheng FC
- Cangzhou Mighty Lions F.C
14:00Beijing Guoan
- Shandong Taishan
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
13:30Qingdao Red Lions
- Heilongjiang Ice City FC
13:30Yunnan Yukun
- Shenyang Urban FC
13:30Dongguan United
- Yanbian Longding
13:30Shanghai Jiading
- Dalian Zhixing
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30FCI Levadia U21
- Flora Tallinn U21
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Loyola
- Ceres Philippines
11:45Kaya FC
- Stallion Laguna FC
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
17:00TP-47
- SJK Akatemia II
Gujana » GFF Elite League
03:00Ann's Grove
- Western Tigers
Irlandia » Women's Premiership League Cup
16:00Cliftonville W
- Lisburn Rangers W
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
18:00IBV Vestmannaeyjar
- Keflavik
18:00Dalvík / Reynir
- Leiknir Reykjavik
21:15Njardvik
- Afturelding
21:15Throttur Reykjavik
- Grindavik
Japonia » 1 liga » Liga japońska
11:00Gamba Osaka
- Machida Zelvia
11:00Cerezo Osaka
- Nagoya Grampus
11:30Urawa Red Diamonds
- Jubilo Iwata
11:30FC Tokyo
- Avispa Fukuoka
12:00Shonan Bellmare
- Kyoto Sanga FC
12:00Vissel Kobe
- Kashima Antlers
12:00Sagan Tosu
- Kashiwa Reysol
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
06:00Blaublitz Akita
- Montedio Yamagata
11:00Shimizu S-Pulse
- Fagiano Okayama FC
12:00JEF United Chiba
- Kagoshima United
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
11:00Imabari FC
- Kamatamare Sanuki
11:00FC Ryukyu
- Zweigen Kanazawa
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
20:00Scarborough SC
- Unity ON
20:00Toronto Falcons
- Scarborough SC
22:00Future Stars
0-0 Serbian White Eagles
22:00Future Stars
- Hamilton City
00:00Unity ON
- Serbian White Eagles
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
15:00Yelimay Semey
- Zhetysu Taldykorgan
17:00Aktobe
- Tobol Kostanay
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
11:00Pohang Steelers
- Ulsan Hyundai
12:00Gwangju FC
- Jeju United
12:00Incheon United
- Gangwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
09:00Siheung Citizen
- Pocheon Citizens FC
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:00Suwon Bluewings
- Ansan Greeners
12:00Bucheon FC 1995
- FC Anyang
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
19:30Al Nejmeh
- Al Ansar
Litwa » 1 liga » Liga litewska
15:00FK TransINVEST
- Dainava Alytus
17:25Dziugas Telsiai
- Suduva
19:30Hegelmann
- Zalgiris Vilnius
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
16:00Riga FC II
- Valmiera II
16:00Rēzekne / BJSS
- Mārupe
18:00Tukums II
- JDFS Alberts
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
13:00Bodø / Glimt W
- Fyllingsdalen
14:00Avaldsnes
- AaFK Fortuna
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Sportivo San Lorenzo
- 3 de Febrero
16:00Club Sportivo Carapegua
- 12 de Junio VH
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
22:00Academia Cantolao
- Ayacucho FC
22:00UCV Moquegua
0-1 Binacional
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
12:00Tampines Rovers FC
- Hougang United FC
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
13:00Brommapojkarna W
- Djurgaarden
15:00Vittsjoe GIK
- KIF Orebro W
15:00Häcken W
- Kristianstads DFF
15:00Linkoepings FC
- Växjö W
18:00FC Rosengaard
- Trelleborg W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
13:00Landskrona BoIS
- Oestersunds FK
15:00Oergryte FF
- Skoevde AIK
15:00Trelleborgs FF
- Oesters IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
13:00FC Rosengaard
- Torslanda IK
USA » UWS
17:00Nationals W
- Elite 14 W
18:00Cap City Athletic 1847 W
- Michigan Stars W
20:00Michigan Legends W
- Pass W
20:00Flower City 1872 W
- Steel City W
21:30Chicago Rush W
- Indiana Union W
23:00Coppermine United W
- Steel United New Jersey W
00:00Worcester Smiles W
- New England Mutiny W
01:00Michigan Jaguars W
- Michigan Burn W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Nasaf Qarshi
0-0 Navbahor Namangan
17:00Metallurg Bekobod
0-0 Olympic
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Viettel
- Song Lam Nghe An
12:00Ha Noi FC
- Binh Duong
12:00Hoang Anh Gia Lai
- Hai Phong
12:00Khanh Hoa FC
- Ho Chi Minh City FC
12:00Binh Dinh
- Cong An Ha Noi
12:00Quang Nam
- Nam Dinh
12:00Hong Linh Ha Tinh
- Thanh Hoa FC