Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSportivo Estudiantes
0-1 CASD Camioneros
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
11:30Bonnyrigg White Eagles
- Northern Tigers
12:00Dunbar Rovers FC
0-0 Nepean
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecSampaio Correa
2-1 Caxias
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecIpora
1-3 Brasiliense
KoniecSanta Cruz de Natal
1-2 Atletico Cearense
KoniecEC Jacuipense
1-0 Retro FC
KoniecManauara
4-1 Trem DC
KoniecUniao Rondonopolis
1-0 Anapolis FC
KoniecReal Noroeste
0-1 Nova Iguacu
KoniecIguatu
1-0 America RN
KoniecAvenida
1-0 Concordia Atletico
KoniecPetrolina
1-1 Clube Sociedade Esportiva
KoniecRiver AC
1-3 Moto Club MA
KoniecCianorte
1-1 Barra FC
KoniecIpatinga
0-3 Audax Rio EC
KoniecInter de Limeira
2-2 Maringa FC
KoniecFC Cascavel
0-0 Brasil de Pelotas
KoniecAguia de Maraba
0-0 Tocantinopolis
KoniecHercilio Luz
1-2 Novo Hamburgo
KoniecSergipe
0-1 Juazeirense
KoniecASA
0-2 AO Itabaiana
KoniecCapital FC
1-0 Mixto
KoniecPortuguesa RJ
1-1 Serra
KoniecSão José EC
6-0 Patrocinense
KoniecCosta Rica EC
2-1 Água Santa
Egipt » Second Division A
KoniecSuez
1-0 Haras El Hodoud
KoniecSporting Alexandria
1-0 Tersana
Estonia » Puchar » Cup
KoniecTJK Legion
0-0 Raplamaa
KoniecViimsi JK
0-1 FC Kuressaare
KoniecKohtla-Järve
0-0 Soccernet
KoniecVastseliina Tannem
0-0 Vana Hea Puur
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
KoniecFF Jaro
1-1 SJK Akatemia
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecTampere United
1-1 Honka
Finlandia » Ykkönen
KoniecAtlantis
3-1 KuPS Akatemia
Germany » Play-offs 5/6
18:30Gundelfingen
0-0 Tuerkspor Augsburg
Holandia » Play-offs 3/4
KoniecExcelsior Maassluis
3-1 Genemuiden
Islandia » Puchar » Puchar Islandii
KoniecThor Akureyri
0-1 Stjarnan
Japonia » Puchar » Puchar Japonii
KoniecNagoya Grampus
0-1 Japan Soccer College
KoniecTokyo Verdy
5-0 Nagano Parceiro
KoniecSanfrecce Hiroshima
11-2 Baleine Shimonoseki
Po karnychMachida Zelvia
1-1 Tsukuba University
KoniecFujieda MYFC
2-0 Tochigi SC
KoniecGamba Osaka
3-0 Fukushima United
KoniecJEF United Chiba
2-1 Chukyo University
KoniecFC Tokyo
3-0 Veertien Mie
KoniecSagan Tosu
2-1 Kochi United
KoniecKyoto Sanga FC
2-0 Omiya Ardija
KoniecMontedio Yamagata
3-2 SC Sagamihara
KoniecKawasaki Frontale
2-0 Sony Sendai
KoniecKashima Antlers
2-1 Nara Club
KoniecVissel Kobe
2-0 Kataller Toyama
KoniecHokkaido Consadole Sapporo
3-1 Tochigi City
KoniecKashiwa Reysol
2-0 Grulla Morioka
KoniecV-Varen Nagasaki
3-2 Kamatamare Sanuki
KoniecOita Trinita
1-0 Kagoshima United
KoniecCerezo Osaka
3-1 J-Lease FC
KoniecFagiano Okayama FC
1-7 Ehime FC
KoniecAvispa Fukuoka
8-0 Fukuyama City
KoniecVentforet Kofu
2-0 Honda
KoniecJubilo Iwata
1-2 Tegevajaro Miyazaki
KoniecTokushima Vortis
1-0 Vegalta Sendai
KoniecShimizu S-Pulse
9-0 Heavy Industries
KoniecRoasso Kumamoto
1-2 Mito Hollyhock
KoniecShonan Bellmare
3-1 Konan University
KoniecBlaublitz Akita
0-2 Iwaki FC
Po karnychThespakusatsu Gunma
1-1 Renofa Yamaguchi
Po karnychAlbirex Niigata
4-4 Giravanz Kitakyushu
Po karnychYokohama F.Marinos
2-2 FC Gifu
Po dogrywceYokohama FC
2-1 Vanraure Hachinohe
Kanada » League 1 Alberta
02:00St. Albert Impact
0-0 Edmonton BTB
KoniecCavalry II
5-2 Calgary Blizzard
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
KoniecMolde W
1-0 Kolbotn
KoniecBodø / Glimt W
3-0 Tiller W
KoniecTIL2020
3-0 Bjørnevatn W
KoniecViking FK W
2-0 Bryne W
KoniecFrigg W
0-4 Vaalerenga
KoniecAvaldsnes
0-3 Brann
KoniecStart W
4-0 Amazon Grimstad
KoniecFyllingsdalen
1-2 Arna-Bjoernar
KoniecSteinkjer W
0-7 Rosenborg BK
KoniecSarpsborg 08
1-5 LSK Kvinner
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecComerciantes FC
2-2 Deportivo Coopsol
Romania » 3. Liga - Final Stages
16:30Focsani
- CSM Râmnicu Vâlcea
16:30CS Dinamo București
- Ghiroda
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Maxima
- Avangard Sankt-Peterburg
Szwajcaria » U19 Elite
19:30Winterthur U19
- Grasshoppers U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecBrommapojkarna W
2-2 AIK W
KoniecKIF Orebro W
1-1 Trelleborg W
KoniecVäxjö W
0-7 FC Rosengaard
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
KoniecTimmernabbens
1-5 IFK Berga
USA » UWS
02:30Chicago Rush W
- Indiana United W