Polska » 1 liga » Ekstraklasa
19:00Pogoń Szczecin
- Puszcza Niepołomice
Anglia » 1 liga » Liga angielska
21:00Crystal Palace
- Manchester United
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
18:00Salernitana
- Atalanta
20:45Udinese
- SSC Napoli
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
20:00Excelsior
- NEC Nijmegen
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
20:00USM Alger
0-0 JS Kabylie
Anglia » 4 liga » League 2
16:00Crawley Town
- Milton Keynes Dons
18:30Crewe Alexandra
- Doncaster Rovers
Antigua i Barbuda » 1 liga » Premier Division
79'Grenades
1-1 Ottos Rangers
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
01:35Sportivo Belgrano
- Douglas Haig
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Berazategui
- Leandro N. Alem
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:00Estrella del Sur
- Náutico Hacoaj
20:30Barrancas UMET
- Atlético Pilar
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
Azerbejdźan » Reserve League
13:00Araz Res.
- Sabah Res.
13:00Turan Res.
- Zira Res.
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
01:00Ponte Preta
- Amazonas FC
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
01:00Londrina EC
- CS Alagoano
01:00Sao Bernardo
- Ferroviario
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
01:00Aguia de Maraba
- Fluminense PI
Brazylia » Matogrossense 2
01:00Operário MT
- Atlético Matogrossense
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
16:45Slavia Sofia
- Arda Kardzhali
19:15Botev Plovdiv
- CSKA 1948
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
77'O'Higgins
0-3 Audax Italiano
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
00:00La Serena
- San Marcos
02:30Barnechea
- Magallanes
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00Pyramids FC
- Future FC
18:00Tala'ea El Gaish
- Al Masry
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
18:00FCI Levadia U21
- Tallinna Kalev II
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
18:00Bray Wanderers
- Finn Harps
18:00Cork City
- Wexford FC
18:00Longford Town
- Kerry FC
18:00Treaty United
- Athlone Town
Irlandia » U20 National League
15:00Kerry FC U20
0-0 CK United U20
15:00Cobh Ramblers U20
0-0 Waterford U20
Jamajka » 1 liga » Liga jamajska
33'Waterhouse FC
0-0 Mount Pleasant
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
06:00Vegalta Sendai W
- JEF Ladies
06:00Albirex Niigata W
- INAC Kobe Leonessa W
07:00Elfen Saitama W
- Urawa Reds W
07:00Nojima Stella W
- Sanfrecce Hiroshima Regina
08:00Parceiro Nagano W
- NTV Beleza W
08:30Cerezo Osaka W
- Omiya Ardija Ventus
Japonia » 1 liga » Liga japońska
06:00Tokyo Verdy
- Jubilo Iwata
06:00Vissel Kobe
- Albirex Niigata
06:05Gamba Osaka
- Cerezo Osaka
07:00Hokkaido Consadole Sapporo
- FC Tokyo
07:00Kyoto Sanga FC
- Machida Zelvia
07:00Avispa Fukuoka
- Kawasaki Frontale
08:00Sanfrecce Hiroshima
- Nagoya Grampus
09:00Kashiwa Reysol
- Kashima Antlers
09:00Shonan Bellmare
- Sagan Tosu
10:00Urawa Red Diamonds
- Yokohama F.Marinos
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
07:00Blaublitz Akita
- Ventforet Kofu
07:00Mito Hollyhock
- Roasso Kumamoto
07:00Tochigi SC
- Fujieda MYFC
07:00Thespakusatsu Gunma
- Shimizu S-Pulse
07:00Fagiano Okayama FC
- Tokushima Vortis
07:00Renofa Yamaguchi
- Montedio Yamagata
07:00Oita Trinita
- V-Varen Nagasaki
07:00Kagoshima United
- Vegalta Sendai
12:00JEF United Chiba
- Yokohama FC
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
06:00Vanraure Hachinohe
- Grulla Morioka
06:00FC Osaka
- FC Ryukyu
06:00Imabari FC
- Kataller Toyama
07:00Fukushima United
- Nara Club
07:00Omiya Ardija
- Matsumoto Yamaga
07:00YSCC
- SC Sagamihara
07:00Zweigen Kanazawa
- Gainare Tottori
07:00Kamatamare Sanuki
- Azul Claro Numazu
07:00Tegevajaro Miyazaki
- Nagano Parceiro
12:00FC Gifu
- Giravanz Kitakyushu
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
14:00Tusker FC
- Nzoia Sugar FC
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
07:00Jeju United
- Daegu FC
09:30Gwangju FC
- Daejeon Citizen
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
07:00Cheonan City
- Ansan Greeners
09:30Seoul E-Land FC
- Cheongju FC
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
15:00FK Liepaja
- FS Metta/LU
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Afrique Football Élite
- Stade Malien Bamako
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
Meksyk » U23 League
72'Atlético San Luis U23
1-0 Club León U23
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
19:30Nürnberg W
- RB Leipzig W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
23:15Resistencia
- Club Sportivo Carapegua
01:30Encarnación
- Guairena
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
19:45Universidad San Martin
- Deportivo Coopsol
22:30Deportivo Llacuabamba
- Juan Pablo II College
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
18:00Zagłębie Sosnowiec
- Wisła Kraków
Polska » 2. Liga East
18:15GKS Jastrzębie
- Chojniczanka Chojnice
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
17:00Fakel
- Zenit St. Petersburg
19:30CSKA Moscow
- Rubin Kazan
19:30Lokomotiv Moscow
- FC Rostov
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
14:00Hermannstadt
- CSM Politehnica Iasi
17:00UTA Arad
- U Craiova 1948
20:00Universitatea Craiova
- FC FCSB
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
19:10GAIS
- IFK Gothenburg
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
19:00Varbergs BoIS FC
- Trelleborgs FF
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
13:00Ihefu FC
- Namungo FC
15:00Mtibwa Sugar
0-0 Azam FC
17:15Simba SC
0-0 Kitayosce
19:30Coastal Union
- Tanzania Prisons
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
12:00SC Dnipro-1
- Kryvbas
17:00Veres Rivne
- FC Minaj
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
15:00Qizilqum Zarafshon
- Neftchi Fargona