Polska » 1 liga » Ekstraklasa
15:00ŁKS Łódź
- Śląsk Wrocław
17:30Zagłębie Lubin
- Raków Częstochowa
20:00Stal Mielec
- Jagiellonia Białystok
Anglia » 1 liga » Liga angielska
13:30Arsenal
- AFC Bournemouth
16:00Burnley
- Newcastle United
16:00Sheffield United
- Nottingham Forest
18:30Manchester City
- Wolverhampton Wanderers
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
15:30Borussia Dortmund
- Augsburg
15:30Wolfsburg
- Darmstadt
15:30Werder Bremen
- Borussia Moenchengladbach
15:30VfB Stuttgart
- Bayern Monachium
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
15:00Le Havre
- Strasbourg
17:00Monaco
- Clermont Foot
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
16:00Teuta Durres
- Egnatia
16:00Vllaznia
- Dinamo Tirana
16:00Partizani
- Skenderbeu
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
17:00USM Khenchela
0-0 CR Belouizdad
Algeria » 2 liga » Ligue 2
16:00USM El Harrach
- CA Batna
16:00RB Ouargla
- Oued Magrane
16:00MC El Eulma
- JS Bordj Ménaïel
16:00Teleghma
- MO Constantine
16:00AS Khroub
- E Sour El-Ghozlane
16:00IB Khémis El Khechna
- HB Chelghoum Laid
16:00Aïn M'lila
- Oued Akbou
16:00NA Hussein Dey
- Kouba
16:00Ghir Abadla
- MCB Oued Sly
16:00Temouchent
- WA Mostaganem
16:00Mostaganem
- WA Boufarik
16:00SKAF Khémis Mélina
- RC Arbaa
16:00JSM Tiaret
- CR Méchria
Andora » 1 liga » Liga andorska
20:30Pas de la Casa
- FC Santa Coloma
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
13:00Everton
- Tottenham Hotspur Women
14:00Brighton & Hove Albion Women
- Aston Villa Women
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
13:30Birmingham City
- Norwich City
13:30Coventry City
- Queens Park Rangers
13:30Ipswich Town
- Huddersfield Town
13:30Leeds United
- Southampton
13:30Leicester City
- Blackburn Rovers
13:30Middlesbrough
- Watford
13:30Plymouth Argyle
- Hull City
13:30Rotherham United
- Cardiff City
13:30Stoke City
- Bristol City
13:30Sunderland
- Sheffield Wednesday
13:30Swansea City
- Millwall
13:30West Bromwich Albion
- Preston North End
Anglia » 3 liga » League 1
20:45Oxford United
- Peterborough United
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Onze Bravos
- Académica do Lobito
16:00Sporting de Cabinda
0-0 Sagrada Esperança
16:00Recreativo do Libolo
- CD Lunda-Sul
16:30Interclube
- Petro de Luanda
17:00Kabuscorp
- São Salvador
Antigua i Barbuda » 1 liga » Premier Division
00:00John Hughes
- Parham
02:00Old Road
- Green City
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
17:00Al Taee
- Al Khaleej
20:00Al Nassr FC
- Al-Wehda
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Al Ittifaq Res.
- Al Feiha Res.
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecCentral Norte
1-0 Sarmiento de Resistencia
20:00Ferro Carril Oeste General Pico
- Argentino Monte Maiz
21:00Deportivo Rincón
- Santamarina
22:00Union de Sunchales
- Crucero del Norte
01:30Boca Unidos
- Juventud Antoniana
03:00Sarmiento de La Banda
- San Martin de Formosa
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
KoniecJuventud Unida Universitario
0-2 Independiente
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30El Porvenir
- Juventud Unida G.
20:30Yupanqui
- Victoriano Arenas
20:30Argentino Rosario
- Defensores de Cambaceres
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:30Everton La Plata
- Provincial Lobos
20:30SAT Moreno
- Defensores Glew
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
15:00FC Noah
- Alashkert FC
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
14:00Ararat II
0-0 Gandzasar
14:00Ararat Armenia II
0-0 Onor
14:00Andranik
0-0 Lernayin A.
14:00Shirak II
0-0 Nikarm
Australia » Źeńska » 1 liga » W-League
78'Melbourne City FC
0-1 Sydney FC
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
10:30Northern Tigers
- Dunbar Rovers FC
11:00Mt Druitt Town Rangers
- Hakoah Sydney City East
11:00Blacktown Spartans
- Macarthur Rams
11:00Bankstown City Lions
- Bonnyrigg White Eagles
11:00Rydalmere
- Dulwich Hill FC
11:00Inter Lions FC
- SD Raiders FC
11:00UNSW
- Northbridge FC Bulls
Australia » 2 liga » New South Wales
10:30Darwin Hearts FC
- Darwin Olympic
12:30Port Darwin
- Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
07:00Magic United TFA
0-0 North Star FC
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
17:30Qarabag FK
- FK Neftchi
Belarus » Second Division - West
13:00DYuSSh-3 Pinsk
0-0 Stroitel Kapyl
15:30Partizan Salihorsk
0-0 Isloch II
18:00Energosbyt-BSATU
0-0 BGU Minsk
Belarus » Second Division - East
15:00Traktor Minsk
0-0 Dnepr Mogilev II
15:00Gomel II
0-0 Polotsk
15:30Vitebsk II
0-0 Krumkachy
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
19:30Dessel
- Olympic de Charleroi
20:00RAAL La Louviere
- Royal Knokke FC
20:00OH Leuven U23
- Royal Antwerp U23
20:00Sint-Eloois-Winkel
- Tienen
20:00Hoogstraten
- KSK Heist
20:00Union Namur
- Gent U23
20:00Lokeren-Temse
- URSL Vise
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
12:00FC Slonim-2017
- Maxline Rogachev
13:30Energetik-BGU
- BATE II
14:00Belshina Bobruisk
- Torpedo BelAZ II
15:30Bumprom Gomel
- Volna
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
13:30FK Zvijezda 09
- Igman Konjic
16:00Sloga Doboj
- FK Sarajevo
20:45Borac Banja Luka
- GOSK Gabela
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
16:30FK Borac Kozarska Dubica
- Sloboda Mrkonjic Grad
16:30Kozara
- Drina Zvornik
16:30Slavija Sarajevo
- FK Laktasi
16:30Rudar Prijedor
- BSK Banja Luka
16:30Velež Nevesinje
- Omarska
16:30Ljubic Prnjavor
- Sutjeska
16:30FK Romanija Pale
- Famos
20:00Radnik Bijeljina
- Zeljeznicar Banja Luka
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecCoritiba
0-1 Sport Recife
22:00Chapecoense AF
- America MG
23:00Vila Nova
- Operario Ferroviario
02:00Ituano FC
- Novorizontino
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Confianca
- Tombense FC
22:00Nautico
0-0 Ypiranga RS
00:30Floresta
- Ferroviaria
00:30EC Sao Jose
0-0 Volta Redonda
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00EC Jacuipense
- Sergipe
20:00Santo Andre
- Patrocinense
20:30Real Noroeste
- Portuguesa RJ
21:00Altos
- Moto Club MA
21:00Novo Hamburgo
0-0 Concordia Atletico
22:00Tocantinopolis
- Cametá
22:00Pouso Alegre
- São José EC
22:30Hercilio Luz
0-0 Avenida
22:30Sao Raimundo RR
0-0 Manauara
23:00Água Santa
- Maringa FC
00:00Rio Branco
- Princesa do Solimoes
00:00Uniao Rondonopolis
- Capital FC
Brazylia » Paulista A4
20:00Rio Branco SP
- Francana
Brazylia » Matogrossense 2
21:00Campo Novo
- Cáceres
00:00Juara
- Santa Cruz MT
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00SONABEL
0-0 RC Bobo-Dioulasso
18:00Douanes
0-0 ASFA-Yennenga
18:00Rahimo
0-0 Etoile Filante
00:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 ASEC Koudougou
00:00ASFA-Yennenga
0-0 Rahimo
00:00Sporting Cascades
0-0 Douanes
00:00Etoile Filante
0-0 ASFB
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:00Cobresal
- Colo Colo
02:00Union Espanola
- Universidad Catolica
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
18:30Deportes Temuco
- Deportes Santa Cruz
18:30Magallanes
- Barnechea
21:00Santiago Morning
- Santiago Wanderers
23:30Universidad de Concepcion
- Union San Felipe
02:00San Luis
- Deportes Recoleta
Chile » Puchar » Puchar Chile
02:00Municipal Salamanca
- Unión Compañías
21:00Vicente Rosales
- Unión Wanderers
22:00Colina
- Municipal Mejillones
22:00Deportes Valdivia
- Imperial Unido
23:00Juvenil Seminario
- El Lucero
00:30Municipal Puente Alto
- Colchagua
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:35Qingdao West Coast
- Shandong Taishan
14:00Henan FC
- Tianjin Jinmen Tiger
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
PrzerwaYanbian Longding
1-1 Heilongjiang Ice City FC
20'Dalian Zhixing
0-0 Guangzhou FC
20'Dongguan United
0-0 Wuxi Wugo
13:30Chongqing Tongliang Long
- Suzhou Dongwu
13:30Qingdao Red Lions
- Yunnan Yukun
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
17:00Dubrava Zagreb
- HNK Orijent 1919
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
13:45AGF
- Fortuna Hjoerring
15:00Broendby IF
- Kolding IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
13:00IF Lyseng
- SfB-Oure FA
13:00Vanloese IF
- Young Boys FD
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Pharco FC
- Ismaily SC
18:00Al Ahly SC
- El Gounah
18:00El Dakhleya
- Ceramica Cleopatra
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecOrense
0-1 El Nacional
20:00Cumbaya
- CSD Macara
22:30Mushuc Runa
- LDU de Quito
01:00Delfin
- Barcelona SC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
13:30Nomme United
- FC Kuressaare
16:00Narva Trans
- Parnu JK Vaprus
18:00Paide Linnameeskond
- Talinna Kalev
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30Viimsi JK
- JK Tabasalu
11:30FC Elva
- FC Tallinn
18:00Flora Tallinn U21
- Tartu Welco
Filipiny » 1 liga » United Football League
20'Manila Digger
1-0 Loyola
11:30Philippine Army
- Aguilas
14:00Manila Montet
- Mendiola FC 1991
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
15:00JIPPO
- SJK Akatemia
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
12:00SJK Akatemia II
- OPS
15:00Pallo-Iirot
- Tampere United
15:00HJS Akatemia
- Ilves-Kissat
Finlandia » Ykkönen
15:00KPV
- PK Keski-Uusimaa
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
19:00Guingamp
- Saint-Etienne
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Real de Banjul
- Bombada
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30Mons Calpe SC
- Europa Point
Gujana » GFF Elite League
00:30Santos
- Western Tigers
03:00Slingerz
- Guyana Defence Force
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
10:00Vasconia U16 III
- Real Sociedad U16 III
10:30Urnieta U16
- Zarautz U16 II
10:45Lagun Onak U16 II
- Burumendi U16
11:00Bergara U16 II
- Urki U16
11:30Beasain U16 II
- Aloña Mendi U16
11:30Zestoa U16
- Lazkao U16
12:45Aretxabaleta U16
- Urola U16
13:30Arrupe Chaminade U16
- Santo Tomás Lizeoa U16
17:15Igeltegi U16
- Mariño U16
18:00Añorga U16 II
- San Marcial U16
19:30Hernani U16 II
- Tolosa U16 II
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
16:00Leioako W
- San Ignacio II W
16:00Betiko Neskak W
- Ugao W
16:30Anaitasuna W
- Añorga II W
17:00Basauriko Kimuak W
- Pauldarrak W
17:45Oiartzun II W
- Zarautz W
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
10:30Danok Bat U16
- Olárizu U16
12:00Vasconia U16
- Real Sociedad U16
12:00Antiguoko U16
- Portugalete U16
12:30Athletic Club U16
- KM Bihotza U16
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Tenisca U19
- Los Llanos Aceró U19
13:00Juventud Laguna U19 II
- Puerto Cruz U19
13:00Tenerife U19 II
- Valleseco U19
13:30UD Longuera Toscal U19
- Sobradillo U19 II
13:30Llano del Moro U19
- Laguna U19
19:00Real Unión Tenerife U19
- Cruz Santa U19
19:00Taco San Luis U19
- Ibarra U19
21:00Armepalmas U19
- Icodense U19
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
17:00Onda
- Nou Jove Castelló
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
09:45Danena U16
- Beasain U16
11:00Zarautz U16
- Mondragón U16
11:00Martutene U16
- Antiguoko U16 II
11:15Beti Ona U16
- Real Unión U16
11:30Ordizia U16
- Anaitasuna U16
12:00Ilintxa U16
- Lagun Onak U16
12:15Tolosa U16
- Zumaiako U16
13:00Hondarribia U16
- Vasconia U16 II
13:15Oiartzun U16
- Ostadar U16
19:30Touring U16
- Kostkas U16 II
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
13:30La Garita U19
- 35600 U19
13:30Arucas U19 II
- Victoria U19
13:30Puertos Las Palmas U19
- Unión Sur Yaiza U19
13:30Marítima U19 II
- Lanzarote U19
13:30Unión Viera U19 II
- Huracán U19 II
13:30Las Longueras U19
- Las Palmas U19 II
13:30Atlético GC U19
- Maspalomas U19
13:30Doramas U19
- Teguise U19
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
12:15Breñamén
- Maspalomas
18:00Ingenio
- Orientación Marítima
18:00San Nicolás
- El Cotillo
18:30Tahíche
- Arguineguín
18:30Sporting Tías
- Estrella
18:30Playas Sotavento
- Tinajo
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
18:00Tavernes
- Eldense II
Holandia » Vierde Divisie
13:45DETO Twenterand
- Excelsior '31
14:00SJC Noordwijk
- Ter Leede
14:30Huizen
- JOS Watergraafsmeer
14:30FC 's-Gravenzande
- Nieuwenhoorn
14:30ROHDA Raalte
- VV Scherpenzeel
14:45Ajax Amateurs
- DHSC
14:45Berkum
- SDV Barneveld
15:00SC Feyenoord
- Zwaluwen
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
23:00Lobos UPNFM
- CD Vida
03:00CD Olimpia
- Real Espana
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
PrzerwaSouthern District RSA
0-0 Tai Po
12:00Eastern Sports Club
- Hong Kong FC
Indie » 1 liga » Indian Super League
16:00ATK Mohun Bagan FC
- Mumbai City FC
Irlandia » U20 National League
14:00Longford Town U20
- Klub Kildare U20
14:00Sligo Rovers U20
- Athlone Town U20
15:00St Patrick's U20
- Finn Harps U20
15:00Shelbourne U20
- Dundalk U20
15:00Galway United U20
- UCD U20
15:00Cork City U20
- Wexford U20
15:00Treaty United U20
- Cobh Ramblers U20
15:30Drogheda United U20
- Derry City U20
16:00Shamrock Rovers U20
- Bohemians U20
17:00CK United U20
- Waterford U20
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
16:00Dalvík / Reynir
- IBV Vestmannaeyjar
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
11:00FC Kyzylzhar Petropavlovsk
- Turan
11:00Zhenys
- Yelimay Semey
13:30Kairat Almaty
- Atyrau
13:30Tobol Kostanay
- Zhetysu Taldykorgan
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
14:00KCB
- Kariobangi Sharks
14:00Murang'a SEAL
- Gor Mahia
14:00Muhoroni Youth
- Bidco
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecFC Seoul
0-1 Ulsan Hyundai
20'Pohang Steelers
0-0 Jeonbuk FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecBusan Transport Corp
1-3 Paju Citizens
88'Gangneung City
0-0 Ulsan Citizen
91'Chuncheon FC
1-1 Daegu II
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecGimpo FC
0-1 Bucheon FC 1995
20'Chungnam Asan FC
0-0 FC Anyang
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
15:00Shabab Al Sahel
- Al Hikma
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
11:00Ekranas
- NFA Kaunas
15:00FK Kauno Zalgiris B
- Banga Gargzdai B
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
12:00Riga FC II
- JDFS Alberts
12:00Valmiera II
- Progress / AFA Olaine
17:00Rīgas FS II
- Ogre United
18:00Skanste
- Rēzekne / BJSS
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Onze Créateurs
- USC Kita
20:30Police
- US Bougouba
Malta » 1 liga » Liga maltańska
14:00Hamrun Spartans
- Hibernians
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
02:00Club Péléen
- Golden Star
02:00AS Club Colonial
- New Club
02:00Golden Lion
- Club Franciscain
22:00Aiglon
- Diamantinoise
22:00Vauclinois
- RC Saint Joseph
22:00Riveraine
- Stade Spiritain
22:00Case-Pilote
- Samaritaine
Meksyk » U23 League
17:00Cruz Azul U23
- Pumas UNAM U23
17:30Pachuca U23
- Puebla U23
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
15:00CS Petrocub
- Dacia-Buiucani
17:00FC Sheriff
- FC Milsami Orhei
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
12:00Bayer Leverkusen W
- Bayern Munich
14:00Hoffenheim W
- Eintracht Frankfurt W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
13:00Greuther Fuerth
- Eintracht Braunschweig
13:00Hansa Rostock
- Karlsruher SC
20:30Kaiserslautern
- Magdeburg
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
14:00Freiburg II
- Jahn Regensburg
14:00Ulm
- Viktoria Koln 1904
14:00Dynamo Dresden
- SC Verl
14:00Erzgebirge Aue
- Arminia Bielefeld
14:001860 Munich
- Borussia Dortmund II
16:30Sandhausen
- RW Essen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
14:00SC Wiedenbrueck
- Alemannia Aachen
14:00Wuppertal
- RW Ahlen
14:00Borussia Moenchengladbach II
- Fortuna Koeln
14:00Schalke 04 II
- Fortuna Duesseldorf II
14:00FC Koeln II
- Oberhausen
14:00FC Wegberg-Beeck
- Lippstadt
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
14:00Lyn Fotball
- Stabaek
14:00Roea
- Arna-Bjoernar
16:45LSK Kvinner
- Kolbotn
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
13:00Odd W
- AaFK Fortuna
15:00Hoenefoss
- Oevrevoll Hosle
16:00Fyllingsdalen
- Viking FK W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Fernando de la Mora
- Club Martin Ledesma
16:00Rubio Nu
- Deportivo Santani
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
OdwołanyJuan Aurich
0-0 Pirata FC
OdwołanyAlianza Universidad
0-0 Union Huaral
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
15:00Resovia Rzeszów
- Miedź Legnica
17:30Lechia Gdańsk
- GKS Tychy 71
20:00GKS Katowice
- Stal Rzeszów
Polska » 2. Liga East
12:00Radunia Stezyca
- Wisła Puławy
13:30Lech Poznan ll
- KKS 1925 Kalisz
17:00Olimpia Elbląg
- Hutnik Nowa Huta
17:30Olimpia Grudziądz
- Stal Stalowa Wola
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
12:00Feirense
- Uniao de Leiria
15:00Academico Viseu
- Leixoes
16:30Oliveirense
- Tondela
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
16:00FC Orenburg
- Krylya Sovetov Samara
18:30FC Krasnodar
- FK Akhmat
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Atom Novovoronezh
- Avangard Kursk II
00:00Kaluga II
- Aleksandr
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Polimer
- Raspadskaya
00:00Temp Barnaul
- FK Novokuznetsk
00:00Buryatia
- Yenisey-M
00:00Radian-Baykal
- Rassvet-Krasnoyarsk
Rosja » Second League A
'Irtysh Pavlodar
0-0 Dinamo Briansk
13:30Spartak Kostroma
- Kaluga
15:00Mashuk-KMV
- Tekstilshchik
15:00Avangard Kursk
- Volga Ulyanovsk
16:00Khimik Dzerzhinsk
- Torpedo Miass
RPA » Puchar » Nedbank cup
15:00Chippa United
- Orlando Pirates
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
13:30Botosani
- FC Voluntari
19:00Universitatea Cluj
- Dinamo Bucuresti
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Police Rwanda
- Etoile de l'Est
15:00Bugesera
- Rwamagana City
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
23:15Santa Tecla FC
- Jocoro FC
23:15CD Platense Municipal
- Firpo
23:15CD Dragon
- Isidro Metapan
23:15Fuerte San Francisco
- Once Deportivo
23:15Municipal Limeno
- Alianza FC
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
15:00La Fiorita Montegiardino
- S.S. Murata
17:30Cosmos
- Tre Penne Galazzano
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
18:00Kolubara
0-0 Radnicki Novi Beograd
Singapore » Community Shield
13:00Albirex Niigata FC
- Lion City Sailors FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00St. Pauls United
- Garden Hotspurs
01:00Bath United
- Village Superstars
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
18:00Servette
- Winterthur
18:00Grasshopper
- FC Stade Lausanne-Ouchy
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
15:00Biel/Bienne
- Lugano II
16:00Luzern II
- Delemont
16:00Breitenrain
- Servette U21
16:00FC Zuerich II
- Etoile Carouge
16:00FC Rapperswil-Jona
- Bavois
17:00Basel II
- SC Bruehl
17:30Young Boys II
- Cham
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
14:30FC Vevey United
- FC La Sarraz Eclepens
16:00FC Koeniz
- Concordia Basel
16:00Solothurn
- Emmenbruecke
16:00FC Schoetz
- FC Muensingen
16:00Hongg
- Eschen/Mauren
16:00FC Uzwil
- FC Wettswil-Bonstetten
17:00FC Monthey
- FC Grand-Saconnex
17:00Naters
- Terre Sainte
17:00Winterthur II
- FC Kreuzlingen
17:00FC Freienbach
- Tuggen
17:00Echallens
- FC Coffrane
17:00Meyrin
- La Chaux-de-Fonds
17:00Rotkreuz
- Courtételle
18:00Grasshopper II
- SC YF Juventus Zuerich
18:00FC Kosova
- Mendrisio
20:00Lausanne II
- Chenois
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Luzern U19
- Sion U19
14:00Xamax U19
- Aarau U19
14:00St. Gallen U19
- Lausanne-Sport U19
14:00Team Ticino U19
- Young Boys U19
14:00Servette U19
- Thun U19
14:00Winterthur U19
- Grasshoppers U19
14:00Basel U19
- Zürich U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
13:00AIK W
- Norrköping W
15:00Trelleborg W
- Växjö W
15:00Hammarby W
- Djurgaarden
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
15:00Kalmar FF
- Halmstads BK
15:00Mjaellby
- Brommapojkarna
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
13:00Sandvikens IF
- IK Brage
13:00IK Oddevold
- GIF Sundsvall
15:00Utsiktens BK
- Skoevde AIK
15:00Degerfors
- Landskrona BoIS
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
13:00FC Rosengaard
- Tvaaaakers IF
13:00Joenkoepings Soedra
- Torslanda IK
16:00Falkenbergs FF
- Eskilsminne IF
16:00FC Trollhaettan
- BK Olympic
16:00Onsala BK
- Oskarshamns AIK
16:00Aengelholms FF
- Ljungskile
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
17:00Nk Brinje Grosuplje
- NK Krka
18:00Rudar Velenje
- Jadran
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
13:00Nakhon Pathom
- Buriram United
13:30Police Tero FC
- Chiangrai United
14:00Ratchaburi FC
- BG Pathum United
15:00Muang Thong United
- Sukhothai FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
13:00Nakhon Si United
- Chiangmai United
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
13:00JKT Tanzania
- Geita Gold FC
15:00Singida Big Stars
0-0 Dodoma Jiji FC
18:00Kinondoni MC
- Kagera Sugar
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00Bethel United
0-0 Defence Force II
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
12:00FC Olexandriya
- Rukh Lviv
14:30Obolon-Brovar
- Cherkasi
17:00Metalist 1925
- Vorskla
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Chernigov
- Bukovyna Chernivtsi
11:30Dinaz Vyshhorod
- Nyva Ternopil
12:00Epitsentr Dunaivtsi
- SC Poltava
12:30FC Hirnyk-Sport
- Khust City
13:00Nyva Buzova
- Inhulets Petrove
13:30FC Prykarpattia 1981
- FSK Mariupol
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
Węgry » NB 3: Southeast
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
23:00Deportivo La Guaira
- Metropolitanos FC
01:30Hermanos Colmenarez
- Universidad Central
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Song Lam Nghe An
- Ha Noi FC
13:00Binh Duong
- Khanh Hoa FC
13:00Thanh Hoa FC
- Binh Dinh
14:15Cong An Ha Noi
- Nam Dinh
14:15Hai Phong
- Ho Chi Minh City FC
Wietnam » 2 liga » V-league 2
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Militar 6 Setembro
- Aliança Nacional
00:00Agrosport
- Inter Bom-Bom
Wyspy Owcze » 1. Deild