Międzynarodowe » 1 liga » EURO Grp. A
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
00:00Paradou AC
- USM Khenchela
00:00NC Magra
- USM Alger
00:00US Souf
- JS Kabylie
00:00JS Saoura
- CR Belouizdad
00:00ASO Chlef
- US Biskra
00:00MC El Bayadh
- Ben Aknoun
00:00CS Constantine
- ES Setif
Australia » 2 liga » New South Wales
11:00University Azzurri FC
- Darwin Hearts FC
13:00Casuarina
- Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
12:00Samford Rangers
- Taringa Rovers
12:30Ipswich Knights
- Holland Park Hawks
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
16:00FC Slonim-2017
- Lokomotiv Gomel
18:00Torpedo BelAZ II
- FK Molodechno
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:00Amazonas FC
- Chapecoense AF
00:00Operario Ferroviario
- Santos FC
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
00:00Sao Bernardo
- Sampaio Correa
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:00Tocantinopolis
- Maranhao
Chile » Puchar » Puchar Chile
01:00San Luis
- Everton CD
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:35Meizhou Hakka
- Shandong Taishan
14:00Nantong Zhiyun FC
- Sichuan Jiuniu
14:00Tianjin Jinmen Tiger
- Shanghai Port
Chiny » U21 League
09:00Wuhan Three Towns U21
- Shenzhen Peng City U21
09:00Cangzhou MightyLions U21
- Beijing Guoan U21
13:30Chengdu Rongcheng U21
- Changchun Yatai U21
Croatia » Play-offs 2/3
18:00HNK Orijent 1919
- NK Kustosija
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00Ceramica Cleopatra
0-0 Zamalek SC
18:00Pharco FC
0-0 Al Ahly SC
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
19:00FC Tallinn
- Tartu Welco
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
18:00PK-35 II
- Sexypöxyt II
Gujana » GFF Elite League
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
22:00Atlético B. Hondo U19
- Laguna U19
Irlandia » U20 National League
00:00Longford Town U20
0-0 Bohemians U20
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
OdwołanyAksu
0-0 FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
15:00Okzhetpes Kokshetau
- Kaspiy Aktau
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
14:00Ulinzi Stars
- Nzoia Sugar FC
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
18:00Neptunas Klaipeda
- Hegelmann II
18:00Garliava
- FK Panevezys B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00Valmiera FC
- FK Tukums 2000
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
18:00Rīgas FS II
- JDFS Alberts
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
19:00MAS Fes
- Olympic Club de Safi
19:00Union Touarga Sport
- Hassania Agadir
19:00Wydad Casablanca
- MAT Tetouan
19:00Youssoufia Berrechid
- Salmi
19:00FAR Rabat
- FUS Rabat
19:00Ittihad Tanger
- Chabab Mohammedia
19:00MCO Oujda
- Raja Casablanca
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
17:00Nigeria U17 W
- Liberia U17 W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
23:00Resistencia
- 3 de Febrero
01:30Atlético Tembetary
- 12 de Junio VH
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Yelets
- FK Spartak Tambov II
Rosja » Third Division - South
00:00Ivanovskoye
- Uralan
00:00Volgar Astrakhan II
- Armavir
00:00Elektroavtomatika
- Nart Cherkessk II
00:00Sudostroitel
- FK Vladikavkaz
Rosja » Third Division - Center-West
00:00BGUOR Agrotreid
- Oryol II
00:00Dinamo Bryansk II
- CRFSO Smolensk
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
13:45Hougang United FC
- Geylang International FC
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
19:00Oergryte FF
- GIF Sundsvall
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00Torns IF
- Eskilsminne IF
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
17:30Stade Tunisien
- Club Africain
17:30Ben Guerdane
- Marsa
17:30AS Slimane
- Etoile Metlaoui
17:30CA Bizertin
- US Tataouine
17:30EGS Gafsa
- Olympique de Beja
USA » UWS
00:00New England Mutiny W
0-0 Maine Footy W
00:00Los Angeles SC W
0-0 Calgary Foothills W
00:30Nationals W
- Michigan Hawks SC W
01:00Albany Rush W
- Connecticut Rush W
01:00Flower City 1872 W
- Berlin W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Metallurg Bekobod
- Bunyodkor Tashkent
Wyspy Owcze » 1. Deild