Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecKimberley Mar del Plata
0-0 Germinal
KoniecDeportivo Rincón
1-0 Circulo Deportivo
KoniecOlimpo
2-0 Villa Mitre
KoniecBoca Unidos
2-0 Crucero del Norte
KoniecClub Cipolletti
0-1 Santamarina
KoniecHuracan Las Heras
1-2 Juventud Unida Universitario
Koniec9 de Julio Rafaela
2-1 Defensores de Pronunciamiento
KoniecSportivo Estudiantes
3-1 San Martin Mendoza
KoniecUnion de Sunchales
0-0 Sol de America Formosa
KoniecCentral Norte
2-0 Juventud Antoniana
KoniecSarmiento de La Banda
1-0 Sarmiento de Resistencia
KoniecSportivo Belgrano
1-0 Independiente Chivilcoy
KoniecDefensores de Belgrano de Villa Ramallo
1-1 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecBerazategui
0-1 Deportivo Paraguayo
KoniecLamadrid
2-0 Deportivo Espanol
KoniecYupanqui
0-3 Justo Jose de Urquiza
KoniecItuzaingo
1-0 Atlas
KoniecLugano
1-3 Claypole
KoniecPuerto Nuevo
0-0 Central Ballester
KoniecClub Lujan
2-1 Argentino Rosario
KoniecEl Porvenir
1-1 Defensores de Cambaceres
KoniecCentral Cordoba de Rosario
1-1 Leandro N. Alem
KoniecSportivo Barracas
1-1 Real Pilar
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecMagic United TFA
1-2 Pine Hills
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecBaranovichi
1-3 Niva
KoniecBATE II
1-0 Bumprom Gomel
KoniecFK Molodechno
3-0 Volna
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecItuano FC
1-1 Brusque
KoniecChapecoense AF
1-2 Paysandu
KoniecVila Nova
1-0 Goias
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecEC Sao Jose
0-1 Ypiranga RS
KoniecSao Bernardo
1-2 Figueirense
KoniecVolta Redonda
1-0 Caxias
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecRio Branco
1-2 Trem DC
KoniecAvenida
2-0 Brasil de Pelotas
KoniecCosta Rica EC
3-0 Patrocinense
KoniecHercilio Luz
0-1 Barra FC
KoniecTocantinopolis
0-3 River AC
KoniecFC Cascavel
1-0 Concordia Atletico
KoniecCRAC
4-1 Capital FC
KoniecPorto Velho
6-1 Princesa do Solimoes
Brazylia » Matogrossense 2
21:30Poconé
- Sport Sinop
Brazylia » Carioca C
KoniecEC Resende
0-0 Campos AA
KoniecUni Souza
1-0 CAAC Brasil
KoniecSanta Cruz RJ
1-1 União Central
Brazylia » Paraense B2
20:00Amazônia PA
- Belenense
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecSan Marcos
0-1 Cobreloa
KoniecBarnechea
3-2 Palestino
KoniecDeportes Santa Cruz
1-1 Audax Italiano
KoniecAntofagasta
2-1 Deportes Iquique
KoniecComunal Cabrero
0-10 Rangers
KoniecMelipilla
2-1 Everton CD
KoniecCurico Unido
1-0 Magallanes
KoniecTrasandino
1-1 Coquimbo Unido
KoniecReal San Joaquín
2-2 Union Espanola
KoniecSantiago Wanderers
1-0 Universidad Catolica
21:00Concepcion
0-0 Deportes Linares
KoniecO'Higgins
2-2 Colo Colo
Chiny » Puchar » Cup
KoniecNanjing City FC
1-0 Cangzhou Mighty Lions F.C
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecFuture FC
0-1 Ismaily SC
KoniecPyramids FC
3-1 Al Mokawloon Al Arab
KoniecAl Masry
0-2 Ceramica Cleopatra
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecCebu FC
7-0 Manila Montet
Gujana » GFF Elite League
03:00Ann's Grove
- Santos
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
KoniecCordoba
2-1 Barca Atletic
Iceland » Women's Cup U20
KoniecFylkir / Afturelding U20 W
0-0 Víkingur Reykjavík U20 W
17:00Valur U20 W
- Selfoss U20 W
18:00Thróttur Reykjavík U20 W
0-0 Tindastóll U20 W
22:00ÍA U20 W
- Breiðablik / A / Sm U20 W
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecHokkaido Consadole Sapporo
0-1 Yokohama F.Marinos
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecBlaublitz Akita
3-1 Shimizu S-Pulse
KoniecTokushima Vortis
1-0 Mito Hollyhock
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecFukushima United
2-0 FC Osaka
KoniecVanraure Hachinohe
1-0 YSCC
KoniecZweigen Kanazawa
1-1 Giravanz Kitakyushu
KoniecAzul Claro Numazu
3-0 Nara Club
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
20:00Future Stars
- Scarborough SC
20:00Scarborough SC
- Unity ON
22:00Unity ON
0-0 Serbian White Eagles
22:00Hamilton City
- Serbian White Eagles
00:00Future Stars
- Toronto Falcons
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecAtyrau
0-0 Tobol Kostanay
KoniecZhenys
1-3 Ordabasy Shymkent
KoniecAktobe
1-0 Shakhter Karagandy
KoniecTuran
2-2 Yelimay Semey
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecMuhoroni Youth
1-1 Posta Rangers
KoniecFC Talanta
1-2 Bandari
KoniecKCB
3-2 Nairobi City Stars
KoniecKenya Police
2-2 Kariobangi Sharks
KoniecSofapaka
3-1 Nzoia Sugar FC
KoniecMurang'a SEAL
0-1 Shabana
KoniecUlinzi Stars
0-1 AFC Leopards
KoniecBidco
3-4 Gor Mahia
KoniecTusker FC
1-0 Kakamega H. Boys
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecIncheon United
1-3 Pohang Steelers
KoniecJeju United
2-3 Ulsan Hyundai
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecHwaseong
4-5 Changwon City
KoniecGangneung City
2-3 Gimhae
KoniecSiheung Citizen
3-1 Busan Transport Corp
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecGimpo FC
1-0 Busan I'Park
KoniecAnsan Greeners
1-2 Cheonan City
KoniecBucheon FC 1995
0-4 Cheongju FC
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecFK Kauno Zalgiris
4-1 Hegelmann
KoniecFA Siauliai
0-0 Banga Gargzdai
KoniecZalgiris Vilnius
4-0 Suduva
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
KoniecKelantan United
1-0 PDRM
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
12:00Odd W
0-0 Bodø / Glimt W
KoniecKIL/Hemne
1-1 Oevrevoll Hosle
KoniecFyllingsdalen
0-7 Hoenefoss
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecAtletico Colegiales
1-3 Sportivo San Lorenzo
KoniecEncarnación
0-1 Resistencia
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecDeportivo Municipal
1-1 Comerciantes FC
KoniecBinacional
2-0 Academia Cantolao
KoniecAlianza Universidad
3-0 Juan Pablo II College
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecLion City Sailors FC
7-1 Albirex Niigata FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
KoniecSt. Pauls United
2-2 Old Road Jets United
23:00Bath United
- Garden Hotspurs
KoniecConaree United
4-5 Village Superstars
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecVittsjoe GIK
0-0 Växjö W
KoniecAIK W
0-2 Hammarby W
KoniecPiteaa IF
1-0 Djurgaarden
KoniecKristianstads DFF
3-1 Linkoepings FC
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecIK Brage
5-0 GIF Sundsvall
KoniecOestersunds FK
1-0 Utsiktens BK
KoniecIK Oddevold
1-1 Degerfors
KoniecVarbergs BoIS FC
4-3 Gefle
KoniecSkoevde AIK
0-2 Sandvikens IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecOskarshamns AIK
0-2 FC Rosengaard
KoniecLjungskile
0-1 BK Olympic
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
KoniecIFK Eskilstuna
1-2 IFK Stocksund
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
23:00Matura Reunited
- Harlem Strikers
01:00Defence Force II
- Queen's Park
USA » UWS
02:00Pass W
- Michigan Burn W
KoniecEdgewater Castle W
0-0 Indiana Union W
KoniecChicago Rush W
0-0 Rockford Raptors W
KoniecLos Angeles SC W
4-1 Arizona W
17:00Michigan Stars W
- Elite 14 W
21:00Back Mountain Torrent W
- Steel United New Jersey W
21:00Steel City W
- Berlin W
23:00Nationals W
- Cap City Athletic 1847 W
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDong Nai
1-0 Bà Ria Vũng Tàu
KoniecDa Nang
0-0 Pho Hien
KoniecHòa Bình
1-0 Dong Thap
KoniecPhu Dong
1-0 Bình Phước
Wyspy Owcze » 1. Deild