Argentyna » 4 liga » Primera C
20:00Deportivo Paraguayo
- Yupanqui
20:00Real Pilar
- Berazategui
20:00Argentino Rosario
- Sportivo Barracas
20:00Defensores de Cambaceres
- Club Lujan
20:00Victoriano Arenas
- Deportivo Muñiz
20:00Leandro N. Alem
- Mercedes
20:00Central Ballester
- Central Cordoba de Rosario
20:00Claypole
- Puerto Nuevo
20:00Juventud Unida G.
- Lugano
20:05Deportivo Espanol
- Ituzaingo
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
11:50SD Raiders FC
0-0 Rydalmere
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:00Novorizontino
- Amazonas FC
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
00:00Ferroviario
0-0 EC Sao Jose
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
00:30Hercilio Luz
0-0 Avenida
00:30Democrata SL
0-0 Portuguesa RJ
01:00Novo Hamburgo
0-0 Concordia Atletico
Brazylia » Paraense B2
OdwołanyFonte Nova
0-0 Vênus
15:00Amazônia PA
- Belenense
Chile » Puchar » Puchar Chile
23:30Concón National
0-0 Santiago Wanderers
Chiny » Puchar » Cup
10:00Langfang Glory City
- Qingdao Hainiu
10:00Shaoxing Shangyu Pterosaur
- Nantong Zhiyun FC
Chiny » U21 League
09:00Chengdu Rongcheng U21
- Beijing Guoan U21
09:00Wuhan Three Towns U21
- Changchun Yatai U21
13:30Cangzhou MightyLions U21
- Shenzhen Peng City U21
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00Baladiyyat Al Mehalla
- Pyramids FC
18:00Ceramica Cleopatra
- Future FC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
17:00Nomme United
- FCI Levadia
17:00Narva Trans
- FC Kuressaare
18:00Flora Tallinn
- Tammeka
Estonia » Puchar » Cup
18:00Tallinna Kalev Juunior
- JK Tabasalu
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
17:30VJS
- Inter Turku II
17:30PEPO Lappeenranta
- GrIFK
18:00Naerpes Kraft
- JS Hercules
18:00JPS
- SJK Akatemia II
19:00FC Kiffen
- FC Reipas
Finlandia » Ykkönen
17:30FC Vaajakoski
- Atlantis
Iceland » Women's Cup U20
18:00ÍBV / Grindavík U20 W
- Grótta / KR U20 W
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
Japonia » 1 liga » Liga japońska
12:00Yokohama F.Marinos
- Sanfrecce Hiroshima
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
12:00Nairobi City Stars
- Sofapaka
12:00Posta Rangers
- Tusker FC
12:00Kariobangi Sharks
- Ulinzi Stars
14:00Kakamega H. Boys
- Murang'a SEAL
14:00Nzoia Sugar FC
- Muhoroni Youth
15:00Kenya Police
- Bandari
15:00Gor Mahia
- FC Talanta
Korea Południowa » Puchar » Cup
12:00Pohang Steelers
- Suwon Bluewings
12:00Gimpo FC
- Jeonbuk FC
12:00Bucheon FC 1995
- Gwangju FC
12:00Ulsan Hyundai
- Gyeongnam FC
12:00Seongnam FC
- Cheongju FC
12:00Incheon United
- Gimcheon Sangmu
12:30FC Seoul
- Gangwon FC
12:30Daejeon Citizen
- Jeju United
Litwa » 1 liga » Liga litewska
17:00FK TransINVEST
- FK Panevezys
18:30Dziugas Telsiai
- Zalgiris Vilnius
19:00Suduva
- FK Kauno Zalgiris
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00STD Petrovich
- Dinamo St. Petersburg II
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00Torns IF
- Aengelholms FF
19:00Torslanda IK
- Norrby
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
18:00Dalkurd FF
- Sollentuna FK
19:15BK Forward
0-0 FBK Karlstad
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
16:00US Monastir
- Stade Tunisien
16:00Club Africain
- Etoile du Sahel
16:00CS Sfaxien
- Esperance
USA » UWS
01:00Michigan Burn W
- Nationals W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Surkhon-2011
- Metallurg Bekobod
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Quang Nam
- Song Lam Nghe An
13:00Thanh Hoa FC
- Khanh Hoa FC
14:15Viettel
- Ho Chi Minh City FC