Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSportivo Belgrano
1-0 El Linqueno
KoniecKimberley Mar del Plata
1-1 Santamarina
KoniecDouglas Haig
0-1 Gimnasia y Esgrima de Concepcion
KoniecSol de Mayo
0-2 Villa Mitre
KoniecOlimpo
3-1 Circulo Deportivo
KoniecClub Cipolletti
1-0 Deportivo Rincón
KoniecBoca Unidos
0-1 Union de Sunchales
KoniecSan Martin de Formosa
2-0 Juventud Antoniana
KoniecSportivo Atenas
1-0 Argentino Monte Maiz
KoniecSportivo Las Parejas
1-1 9 de Julio Rafaela
KoniecDefensores de Belgrano de Villa Ramallo
3-0 Defensores de Pronunciamiento
KoniecHuracan Las Heras
1-0 San Martin Mendoza
KoniecCentral Norte
2-2 Sol de America Formosa
WalkowerSansinena BB
0-1 Germinal
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecJuventud Unida G.
0-1 Central Cordoba de Rosario
KoniecAtlas
1-0 Sportivo Barracas
KoniecReal Pilar
3-1 Justo Jose de Urquiza
KoniecVictoriano Arenas
1-0 Ituzaingo
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
09:00Bonnyrigg White Eagles
- Blacktown Spartans
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecMagic United TFA
5-0 Ipswich Knights
KoniecTaringa Rovers
1-2 North Star FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecBaranovichi
2-1 Torpedo BelAZ II
KoniecLokomotiv Gomel
1-1 FK Orsha
KoniecEnergetik-BGU
0-4 Niva
KoniecFC Ostrovets
0-0 Bumprom Gomel
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecAvai FC
0-0 Chapecoense AF
KoniecAmerica MG
2-0 Ponte Preta
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecBotafogo PB
1-0 Ferroviario
KoniecAthletic Club
3-2 Volta Redonda
KoniecRemo
0-1 Sao Bernardo
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecACD Potiguar
0-3 Treze
KoniecBrasiliense
1-0 Ipora
KoniecCametá
1-0 Fluminense PI
KoniecMoto Club MA
1-1 River AC
KoniecBrasil de Pelotas
1-0 FC Cascavel
KoniecTocantinopolis
3-0 Aguia de Maraba
KoniecBarra FC
0-1 Cianorte
KoniecAO Itabaiana
3-0 ASA
KoniecRetro FC
3-1 EC Jacuipense
KoniecManaus FC
2-0 Rio Branco
KoniecMaringa FC
1-0 Inter de Limeira
KoniecDemocrata SL
0-2 Itabuna
Brazylia » Copa do Nordeste Grp A
Po karnychCRB
2-0 Fortaleza
Brazylia » Matogrossense 2
Brazylia » Carioca C
KoniecSanta Cruz RJ
1-0 Paraty
KoniecUni Souza
4-0 União Central
KoniecCampos AA
3-0 CAAC Brasil
KoniecEC Resende
2-1 Riostrense
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecGuangxi Pingguo Haliao
2-2 Nanjing City FC
KoniecGuangzhou FC
1-3 Shenyang Urban FC
KoniecShanghai Jiading
0-3 Chongqing Tongliang Long
Croatia » Play-offs 3/4
18:00Slavonija Pozega
- Uljanik
18:00Segesta Sisak
- HNK Zadar
Croatia » Play-offs 2/3
KoniecNK Kustosija
1-2 HNK Orijent 1919
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
13:00FC Nordsjaelland
2-0 Kolding IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecHolstebro Boldklub
1-0 SfB-Oure FA
KoniecHolbæk B&I
1-2 Ishoej IF
KoniecNaesby
3-1 VSK Aarhus
Fiji » FA Cup
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecCeres Philippines
1-0 Tuloy
KoniecCebu FC
1-0 Aguilas
KoniecMaharlika
2-2 Loyola
KoniecKaya FC
9-1 Mendiola FC 1991
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecGBK
4-3 Kuopion Elo
Finlandia » Ykkönen
KoniecKuPS Akatemia
1-1 JJK
Germany » State Leagues: Südwest/Rheinland/Saarland - Promotion
15:00Viktoria Herxheim
0-0 SG Muelheim-Kaerlich
Germany » Play-offs 4/5
KoniecSC Weiche Flensburg
2-1 TuS Bersenbrueck
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
KoniecGimnastic
2-1 AD Ceuta FC
KoniecCordoba
2-1 Ponferradina
Holandia » Women's Play-offs 3/4
KoniecBavel W
2-1 Hoogland W
Islandia » Puchar » Puchar Islandii
Po karnychKeflavik
3-3 Valur
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecMontedio Yamagata
0-0 Oita Trinita
KoniecFagiano Okayama FC
1-1 Kagoshima United
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecZweigen Kanazawa
0-1 Omiya Ardija
KoniecKamatamare Sanuki
0-1 FC Osaka
KoniecFukushima United
2-0 Vanraure Hachinohe
KoniecTegevajaro Miyazaki
1-1 Giravanz Kitakyushu
Japonia » Puchar » Puchar ligi Japońskiej
KoniecMachida Zelvia
2-2 Cerezo Osaka
KoniecKataller Toyama
1-2 Hokkaido Consadole Sapporo
KoniecNagoya Grampus
1-0 Kashiwa Reysol
KoniecV-Varen Nagasaki
1-1 Albirex Niigata
KoniecSanfrecce Hiroshima
3-1 FC Tokyo
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecChangwon City
2-1 Gangneung City
KoniecPocheon Citizens FC
1-2 Yeoju Sejong
12:00Gangneung City
- Changwon City
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecBanga Gargzdai B
0-2 FK Minija
KoniecFK Panevezys B
3-1 Ekranas
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
KoniecBurundi U17 W
0-3 Kenya U17 W
KoniecLiberia U17 W
1-4 Nigeria U17 W
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecInternacional
1-0 Delfin
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecKIL/Hemne
0-4 TIL2020
KoniecOdd W
0-1 Hoenefoss
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecClub Martin Ledesma
0-0 Club Sportivo Carapegua
KoniecPastoreo FC
1-1 Atlético Tembetary
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecSan Marcos
2-1 Pirata FC
KoniecDeportiva Agropecuaria
3-1 Juan Pablo II College
Portugal » Women's Play-offs 1/2
Po dogrywceAmora W
0-1 Vilaverdense W
Rosja » Second League A
KoniecKaluga
1-3 Torpedo Miass
KoniecDinamo Briansk
1-2 Tekstilshchik
KoniecVolga Ulyanovsk
1-0 Mashuk-KMV
KoniecSpartak Kostroma
0-1 Khimik Dzerzhinsk
KoniecAvangard Kursk
1-1 Irtysh Pavlodar
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Dinamo Bryansk II
- Avangard Kursk II
Szwajcaria » U19 Elite
KoniecTeam Ticino U19
5-0 Aarau U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecPiteaa IF
1-0 Vittsjoe GIK
KoniecKristianstads DFF
2-2 Häcken W
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecFC Trollhaettan
1-1 Aengelholms FF
USA » UWS
KoniecIndiana Union W
6-3 Edgewater Castle W
04:30Sta Clarita Blue Heat W
0-0 Players W
22:00Pass W
- Cap City Athletic 1847 W
00:00Los Angeles SC W
0-0 Players W
Węgry » NB 3: Final Stages
16:00Szentlorinc
- Putnok VSE
16:00Bekescsaba
- Tatabánya