Międzynarodowe » 1 liga » EURO U-21 kwalifikacje grp. 1
KoniecCzarnogóra U21
1-0 Albania U21
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
KoniecUS Souf
2-5 USM Khenchela
KoniecNC Magra
2-0 Paradou AC
KoniecBen Aknoun
1-0 ES Setif
KoniecJS Saoura
2-1 USM Alger
KoniecASO Chlef
1-1 JS Kabylie
KoniecMC Alger
0-0 CR Belouizdad
KoniecMC El Bayadh
2-1 US Biskra
KoniecCS Constantine
1-1 MC Oran
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
KoniecSan Lorenzo
2-0 Chacarita Juniors
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecUniversity Azzurri FC
1-2 Mindil Aces
KoniecDarwin Hearts FC
2-3 Casuarina
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecHolland Park Hawks
3-2 Souths United
Belarus » Second Division - West
00:00Stroitel Kapyl
- Ivatsevichi
00:00Kobrin
- Neman Grodno II
00:00Agro-Pelishche
- Arsenal II
00:00Schuchin
- Dinamo Brest II
00:00DYuSSh-3 Pinsk
- Nadezhda
Belarus » Second Division - East
00:00Gomel II
- Slavia II
00:00Mozyr NPZ
- Servolyuks
00:00Partizan Salihorsk
- Traktor Minsk
00:00Isloch II
- Slutsk II
00:00Energosbyt-BSATU
- FK Osipovichy
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecCoritiba
4-2 Ituano FC
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
KoniecUnion Espanola
0-1 Union La Calera
Egipt » Second Division A
KoniecTersana
3-0 Sporting Alexandria
KoniecHaras El Hodoud
1-0 Suez
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecPEPO Lappeenranta
2-1 MYPA
KoniecFC Futura
2-3 JäPS II
KoniecAtlantis Academy
1-3 NJS
KoniecHonka
2-1 Pallo-Iirot
Gambia » 1 liga » Liga gambi
KoniecBrikama United
0-0 Samger
KoniecWaa Banjul Football
0-0 Armed Forces
KoniecMarimoo
0-0 Team Rhino
KoniecBombada
0-0 Wallidan
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
22:00Doramas U19
- Atlético GC U19
Irlandia » 2 liga » Druga lgia irlandska
KoniecCork City
2-0 Longford Town
20:45Athlone Town
0-0 Wexford FC
KoniecCobh Ramblers
2-0 Finn Harps
KoniecTreaty United
2-0 Bray Wanderers
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecÍR
2-2 IBV Vestmannaeyjar
KoniecGrotta
1-1 Throttur Reykjavik
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
KoniecSport Academy Kairat
2-1 Arys
KoniecAktobe Jas
0-2 Zhetisay
KoniecEkibastuz
0-2 Okzhetpes Kokshetau
KoniecTaraz
0-0 SD Family
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecChuncheon FC
1-1 Gimhae
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00FK Kauno Zalgiris B
- BFA
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
Koniec3 de Febrero
1-2 Rubio Nu
KoniecEncarnación
3-2 Deportivo Santani
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecAyacucho FC
0-1 Santos
KoniecBinacional
3-0 Universidad San Martin
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Lokomotiv Liski
- FC Rotor Volgograd II
00:00Khimmash Servis
- FK Spartak Tambov II
00:00SShOR №1 Belgorod
- Kristall MEZ
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Atom Novovoronezh
- Kaluga II
00:00Aleksandr
- CRFSO Smolensk
00:00Oryol II
- Universitet Sporta
Rosja » Third Division - South
00:00Uralan
- Volgar Astrakhan II
00:00Armavir
- Ivanovskoye
00:00Nart Cherkessk II
- Elektroavtomatika
00:00UOR-Dagestan
- Sudostroitel
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecBK Olympic
1-0 Torns IF
USA » UWS
00:00Rockford Raptors W
0-0 Michigan Stars W
00:30Steel United New Jersey W
0-0 Back Mountain Torrent W
01:00Michigan Jaguars W
- Pass W
01:00Rockford Raptors W
- Indiana United W
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Juba de Diogo Simão
- Sporting Praia Cruz
00:00Agrosport
- Caixão Grande
00:00Militar 6 Setembro
- Vitória