Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecSantamarina
3-2 Deportivo Rincón
KoniecCASD Camioneros
3-1 Sportivo Estudiantes
KoniecJuventud Unida Universitario
0-2 Sportivo Atenas
KoniecVilla Mitre
2-0 Club Cipolletti
KoniecGerminal
1-1 Olimpo
KoniecSol de Mayo
3-2 Kimberley Mar del Plata
KoniecEl Linqueno
0-2 9 de Julio Rafaela
KoniecCrucero del Norte
0-0 Union de Sunchales
KoniecSan Martin Mendoza
0-1 Gutiérrez
KoniecGimnasia y Esgrima de Concepcion
1-0 Sportivo Las Parejas
KoniecIndependiente Chivilcoy
0-0 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
KoniecDouglas Haig
0-0 Sportivo Belgrano
KoniecSarmiento de Resistencia
0-1 Central Norte
KoniecSan Martin de Formosa
1-1 Sarmiento de La Banda
KoniecJuventud Antoniana
2-0 Boca Unidos
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecJusto Jose de Urquiza
0-1 Berazategui
KoniecDeportivo Paraguayo
0-0 Sportivo Barracas
KoniecDefensores de Cambaceres
1-0 Ituzaingo
KoniecClaypole
2-1 Juventud Unida G.
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecTorpedo BelAZ II
1-1 Shakhtar-2 (Petrikov)
KoniecVolna
3-2 FC Ostrovets
KoniecMaxline Rogachev
1-2 Baranovichi
KoniecBelshina Bobruisk
1-0 BATE II
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecCeara
4-2 Ituano FC
KoniecAvai FC
1-1 Amazonas FC
KoniecPaysandu
1-1 Operario Ferroviario
KoniecGuarani
1-1 Ponte Preta
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecFloresta
2-1 Caxias
KoniecFerroviaria
1-0 EC Sao Jose
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecReal FC
3-0 Uniao Rondonopolis
KoniecBrasil de Pelotas
3-1 Novo Hamburgo
KoniecBarra FC
0-0 Concordia Atletico
KoniecManaus FC
2-1 Porto Velho
KoniecAguia de Maraba
0-0 Maranhao
KoniecMaringa FC
4-0 Patrocinense
Brazylia » Carioca C
KoniecCampos AA
1-0 Vera Cruz RJ
KoniecEC Resende
0-2 Uni Souza
KoniecCAAC Brasil
1-4 Niteroiense
Brazylia » Paraense B2
14:30Amazônia PA
0-0 Tesla
Brazylia » Matogrossense 2
23:00Sport Sinop
- Cáceres
Chile » Puchar » Puchar Chile
17:00Presidente Ibáñez
0-0 Huachipato
KoniecEverton CD
3-1 Melipilla
KoniecDeportes Linares
1-0 Universidad de Concepcion
KoniecPalestino
3-0 Barnechea
KoniecAudax Italiano
0-2 Deportes Santa Cruz
KoniecAtletico Nublense
4-0 Rangers
KoniecColo Colo
3-1 O'Higgins
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecQingdao West Coast
0-1 Shanghai Shenhua
KoniecChangchun Yatai
5-0 Qingdao Hainiu
KoniecMeizhou Hakka
0-3 Henan FC
KoniecChengdu Rongcheng FC
4-0 Cangzhou Mighty Lions F.C
KoniecBeijing Guoan
2-0 Shandong Taishan
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecQingdao Red Lions
0-1 Heilongjiang Ice City FC
KoniecYunnan Yukun
5-0 Shenyang Urban FC
KoniecDongguan United
2-0 Yanbian Longding
KoniecShanghai Jiading
0-0 Dalian Zhixing
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecFCI Levadia U21
1-3 Flora Tallinn U21
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecLoyola
0-6 Ceres Philippines
KoniecKaya FC
3-2 Stallion Laguna FC
KoniecAguilas
8-0 Maharlika
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecTP-47
2-1 SJK Akatemia II
KoniecKuopion Elo
4-0 OTP
Gambia » 1 liga » Liga gambi
KoniecTMT
0-1 Brikama United
KoniecGreater Tomorrow
1-1 Marimoo
Gujana » GFF Elite League
03:00Ann's Grove
- Western Tigers
Irlandia » Women's Premiership League Cup
KoniecCliftonville W
2-0 Lisburn Rangers W
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
KoniecFjoelnir
5-2 Grotta
KoniecIBV Vestmannaeyjar
5-0 Keflavik
KoniecÍR
1-1 Thor Akureyri
KoniecDalvík / Reynir
0-1 Leiknir Reykjavik
KoniecNjardvik
2-5 Afturelding
KoniecThrottur Reykjavik
1-0 Grindavik
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecGamba Osaka
1-3 Machida Zelvia
KoniecCerezo Osaka
2-1 Nagoya Grampus
KoniecUrawa Red Diamonds
3-0 Jubilo Iwata
KoniecFC Tokyo
0-1 Avispa Fukuoka
KoniecShonan Bellmare
0-1 Kyoto Sanga FC
KoniecVissel Kobe
3-1 Kashima Antlers
KoniecSagan Tosu
1-4 Kashiwa Reysol
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecBlaublitz Akita
0-3 Montedio Yamagata
KoniecShimizu S-Pulse
3-1 Fagiano Okayama FC
KoniecJEF United Chiba
2-1 Kagoshima United
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecImabari FC
2-1 Kamatamare Sanuki
KoniecFC Ryukyu
1-2 Zweigen Kanazawa
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
20:00Scarborough SC
- Unity ON
20:00Toronto Falcons
- Scarborough SC
22:00Future Stars
0-0 Serbian White Eagles
22:00Future Stars
- Hamilton City
00:00Unity ON
- Serbian White Eagles
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecYelimay Semey
1-1 Zhetysu Taldykorgan
KoniecAktobe
3-4 Tobol Kostanay
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecPohang Steelers
2-1 Ulsan Hyundai
KoniecGwangju FC
2-1 Jeju United
KoniecIncheon United
0-1 Gangwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecDaegu II
0-3 Hwaseong
KoniecSiheung Citizen
0-1 Pocheon Citizens FC
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecSuwon Bluewings
1-1 Ansan Greeners
KoniecBucheon FC 1995
1-2 FC Anyang
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecAl Nejmeh
2-1 Al Ansar
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecFK TransINVEST
2-1 Dainava Alytus
KoniecDziugas Telsiai
1-0 Suduva
KoniecHegelmann
3-1 Zalgiris Vilnius
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecRiga FC II
2-1 Valmiera II
KoniecRēzekne / BJSS
1-1 Mārupe
KoniecTukums II
1-4 JDFS Alberts
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
KoniecViking
4-2 Rosenborg
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecBodø / Glimt W
4-0 Fyllingsdalen
KoniecAvaldsnes
0-2 AaFK Fortuna
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecSportivo San Lorenzo
1-0 3 de Febrero
KoniecClub Sportivo Carapegua
1-1 12 de Junio VH
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecTampines Rovers FC
5-1 Hougang United FC
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecBrommapojkarna W
0-3 Djurgaarden
KoniecVittsjoe GIK
0-0 KIF Orebro W
KoniecHäcken W
0-0 Kristianstads DFF
KoniecLinkoepings FC
2-1 Växjö W
KoniecFC Rosengaard
8-1 Trelleborg W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecLandskrona BoIS
4-3 Oestersunds FK
KoniecOergryte FF
2-0 Skoevde AIK
KoniecTrelleborgs FF
1-4 Oesters IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecFC Rosengaard
0-2 Torslanda IK
USA » UWS
17:00Nationals W
- Elite 14 W
18:00Cap City Athletic 1847 W
- Michigan Stars W
20:00Michigan Legends W
- Pass W
20:00Flower City 1872 W
- Steel City W
21:30Chicago Rush W
- Indiana Union W
23:00Coppermine United W
- Steel United New Jersey W
00:00Worcester Smiles W
- New England Mutiny W
01:00Michigan Jaguars W
- Michigan Burn W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
KoniecNasaf Qarshi
3-2 Navbahor Namangan
KoniecMetallurg Bekobod
1-4 Olympic
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecViettel
0-2 Song Lam Nghe An
KoniecHa Noi FC
3-3 Binh Duong
KoniecHoang Anh Gia Lai
2-1 Hai Phong
KoniecKhanh Hoa FC
0-1 Ho Chi Minh City FC
KoniecBinh Dinh
4-1 Cong An Ha Noi
KoniecQuang Nam
1-3 Nam Dinh
KoniecHong Linh Ha Tinh
0-0 Thanh Hoa FC