Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecArgentino Monte Maiz
1-0 Ferro Carril Oeste General Pico
KoniecCiudad de Bolivar
2-1 Huracan Las Heras
OdwołanyCirculo Deportivo
0-0 Sansinena BB
Argentyna » 4 liga » Primera C
KoniecReal Pilar
1-2 Club Lujan
KoniecArgentino Rosario
6-1 El Porvenir
KoniecVictoriano Arenas
0-0 Central Cordoba de Rosario
KoniecLeandro N. Alem
4-0 Puerto Nuevo
KoniecCentral Ballester
1-1 Lugano
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
KoniecNorthbridge FC Bulls
2-1 Northern Tigers
KoniecBankstown City Lions
5-0 Dunbar Rovers FC
KoniecBonnyrigg White Eagles
1-0 Nepean
KoniecMt Druitt Town Rangers
4-2 Rydalmere
KoniecSD Raiders FC
3-0 Hakoah Sydney City East
KoniecBlacktown Spartans
3-0 UNSW
KoniecDulwich Hill FC
3-3 Macarthur Rams
KoniecInter Lions FC
4-2 Canterbury Bankstown FC
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
KoniecMagic United TFA
4-3 Maroochydore FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecNiva
0-0 FK Molodechno
KoniecFC Slonim-2017
2-2 Lida
KoniecFK Orsha
2-2 Energetik-BGU
KoniecBumprom Gomel
0-0 Lokomotiv Gomel
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecCoritiba
1-1 Vila Nova
KoniecBotafogo SP
1-1 Sport Recife
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
KoniecVolta Redonda
2-2 Sampaio Correa
KoniecYpiranga RS
1-1 ABC
KoniecAthletic Club
1-4 Sao Bernardo
KoniecRemo
2-1 Ferroviario
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
KoniecAudax Rio EC
0-1 Nova Iguacu
KoniecReal Noroeste
2-0 Ipatinga
KoniecInter de Limeira
1-2 São José EC
KoniecPouso Alegre
0-1 Costa Rica EC
KoniecPrincesa do Solimoes
0-0 Manauara
KoniecRiver AC
2-2 Fluminense PI
KoniecAnapolis FC
0-0 CRAC
KoniecHercilio Luz
0-0 FC Cascavel
KoniecSao Raimundo RR
3-1 Rio Branco
KoniecCapital FC
0-3 Ipora
KoniecÁgua Santa
2-0 Santo Andre
KoniecHumaita SC
0-3 Trem DC
KoniecCianorte
3-1 Avenida
Brazylia » Paraense B2
14:30Pedreira
- Fonte Nova
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecCobreloa
0-0 San Marcos
KoniecDeportes Iquique
3-1 Antofagasta
KoniecUnion Espanola
3-0 Real San Joaquín
KoniecCoquimbo Unido
1-0 Trasandino
KoniecUniversidad Catolica
2-2 Santiago Wanderers
KoniecCobresal
3-1 Deportes Copiapo
KoniecDeportes Temuco
2-1 Puerto Montt
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecWuhan Three Towns
1-2 Nantong Zhiyun FC
KoniecShanghai Port
3-1 Zhejiang Professional
KoniecTianjin Jinmen Tiger
3-0 Sichuan Jiuniu
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecGuangxi Pingguo Haliao
1-1 Chongqing Tongliang Long
KoniecGuangzhou FC
1-1 Nanjing City FC
KoniecSuzhou Dongwu
1-0 Shijiazhuang Gongfu
KoniecWuxi Wugo
2-2 Jiangxi Lushan
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecBaladiyyat Al Mehalla
0-0 ENPPI
KoniecAl Ittihad Alexandria
1-1 El Dakhleya
KoniecZamalek SC
4-2 Ceramica Cleopatra
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecNomme United
1-1 Flora Tallinn
KoniecNarva Trans
1-2 FCI Levadia
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecHarju Jalgpallikool
1-1 FC Tallinn
KoniecJK Tabasalu
0-3 Viimsi JK
KoniecPaide Linnameeskond U21
1-2 FC Elva
KoniecTartu Welco
5-2 Tallinna Kalev II
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecTaguig
17-0 Garelli United
KoniecCebu FC
4-0 Philippine Army
KoniecMendiola FC 1991
4-2 Tuloy
KoniecManila Montet
0-8 Philippine Air Force
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
KoniecFC KTP
1-0 PK-35 II
KoniecTPS
1-0 SJK Akatemia
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecPEPO Lappeenranta
3-2 FC Futura
KoniecHJS Akatemia
2-1 Pallo-Iirot
KoniecNaerpes Kraft
5-1 OPS
KoniecJS Hercules
2-2 JBK
Finlandia » Ykkönen
KoniecKuPS Akatemia
2-0 FC Jazz
KoniecPK Keski-Uusimaa
2-1 FC Vaajakoski
Gujana » GFF Elite League
00:30Buxton United
- Den Amstel
Irlandia » U20 National League
KoniecUCD U20
1-1 Shamrock Rovers U20
KoniecSt Patrick's U20
1-0 Shelbourne U20
14:00Bray Wanderers U20
- Drogheda United U20
KoniecAthlone Town U20
0-0 Galway United U20
KoniecLongford Town U20
0-5 Bohemians U20
KoniecKerry FC U20
0-0 Cork City U20
KoniecTreaty United U20
0-2 CK United U20
KoniecWexford U20
2-0 Waterford U20
KoniecSligo Rovers U20
1-3 Klub Kildare U20
Japonia » 1 liga » Liga japońska
KoniecHokkaido Consadole Sapporo
0-1 Albirex Niigata
KoniecKawasaki Frontale
1-1 Sanfrecce Hiroshima
KoniecYokohama F.Marinos
1-2 Tokyo Verdy
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
KoniecIwaki FC
0-4 Yokohama FC
KoniecMito Hollyhock
1-1 Renofa Yamaguchi
KoniecRoasso Kumamoto
4-0 Ehime FC
KoniecVegalta Sendai
3-2 Tochigi SC
KoniecThespakusatsu Gunma
1-2 Fujieda MYFC
KoniecTokushima Vortis
2-2 V-Varen Nagasaki
KoniecOita Trinita
0-0 Ventforet Kofu
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
KoniecMatsumoto Yamaga
1-1 Nagano Parceiro
KoniecFC Osaka
4-1 Tegevajaro Miyazaki
KoniecYSCC
1-0 Azul Claro Numazu
KoniecKataller Toyama
0-0 SC Sagamihara
KoniecNara Club
2-2 Gainare Tottori
KoniecGiravanz Kitakyushu
2-1 Fukushima United
KoniecOmiya Ardija
2-0 Grulla Morioka
KoniecFC Gifu
1-2 Vanraure Hachinohe
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecFC Kyzylzhar Petropavlovsk
2-0 Shakhter Karagandy
KoniecOrdabasy Shymkent
2-1 Kaisar Kyzylorda
KoniecFC Astana
1-3 Kairat Almaty
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecGimcheon Sangmu
2-0 Daegu FC
KoniecJeonbuk FC
1-5 FC Seoul
KoniecDaejeon Citizen
0-2 Suwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecChangwon City
0-2 Gimhae
KoniecFC Mokpo
2-3 Yeoju Sejong
KoniecGangneung City
3-2 Daejeon Korail
KoniecPaju Citizens
1-1 Gyeongju H & N
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecGimpo FC
1-1 Cheonan City
KoniecBusan I'Park
2-2 Seongnam FC
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecFK Panevezys
0-1 Banga Gargzdai
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecBFA
5-0 FK Kauno Zalgiris B
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecOgre United
2-2 Smiltene
KoniecSK Super Nova
4-1 Progress / AFA Olaine
KoniecSkanste
3-0 JFK Ventspils
Międzynarodowe » All-Island Cup
KoniecGalway United W
1-0 Treaty United W
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
KoniecAasane
1-1 Rosenborg BK
KoniecVaalerenga
5-0 Roea
KoniecArna-Bjoernar
1-1 LSK Kvinner
KoniecKolbotn
1-1 Stabaek
KoniecLyn Fotball
1-5 Brann
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecHoenefoss
2-0 Odd W
KoniecTIL2020
0-1 KIL/Hemne
KoniecOevrevoll Hosle
1-1 Viking FK W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
KoniecDeportivo Santani
3-1 Pastoreo FC
KoniecRecoleta
1-1 Atlético Tembetary
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
KoniecComerciantes FC
1-0 Santos
OdwołanyPirata FC
0-0 Juan Aurich
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Alianza Universidad
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Temp Barnaul
- Buryatia
00:00Dinamo Barnaul II
- Rassvet-Krasnoyarsk
00:00Novosibirsk II
- Yenisey-M
Rosja » Third Division - Center-West
00:00CRFSO Smolensk
- Universitet Sporta
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
KoniecTanjong Pagar United FC
3-2 Brunei DPMM
KoniecBalestier Khalsa FC
3-2 Young Lions
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecNorrköping W
0-3 Hammarby W
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecUtsiktens BK
2-3 IK Oddevold
KoniecGIF Sundsvall
1-3 Oerebro
KoniecDegerfors
4-1 Sandvikens IF
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecOnsala BK
2-2 FC Trollhaettan
KoniecAengelholms FF
2-2 Eskilsminne IF
KoniecBK Olympic
1-4 Oskarshamns AIK
KoniecJoenkoepings Soedra
1-0 Ariana FC
KoniecTvaaaakers IF
0-1 Falkenbergs FF
USA » UWS
20:00Hudson Valley Crusaders W
- Albany Rush W
21:00Back Mountain Torrent W
- New Jersey Copa W
KoniecEdgewater Castle W
9-1 Chicago Rush W
23:00Coppermine United W
- New York Magic W
23:00Calgary Foothills W
0-0 Los Angeles SC W
01:00Buffalo W
- Berlin W
KoniecNew England Mutiny W
5-0 Connecticut Rush W
01:00Maine Footy W
- Middletown Sporting CT W
01:00Players W
0-0 Sta Clarita Blue Heat W
01:30Firebirds W
- Rockford Raptors W
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecBà Ria Vũng Tàu
4-2 Phu Dong
KoniecBình Phước
1-0 Da Nang
KoniecLong An
6-2 Phú Thọ
KoniecPho Hien
4-0 Dong Nai
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Palmar Lusitano
- Inter Bom-Bom
00:00Guadalupe
- Militar 6 Setembro
Wyspy Owcze » 1. Deild