Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
02:00Huachipato
0-0 Gremio
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
11:30Northbridge FC Bulls
- Blacktown Spartans
11:30SD Raiders FC
- Nepean
11:30Macarthur Rams
- Canterbury Bankstown FC
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:30Paysandu
- America MG
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
01:00Brasil de Pelotas
0-0 Barra FC
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 ASEC Koudougou
18:00ASFA-Yennenga
0-0 Rahimo
18:00Sporting Cascades
0-0 Douanes
18:00Etoile Filante
0-0 ASFB
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
21:00Santiago Wanderers
0-0 San Luis
Finlandia » Ykkönen
Germany » State Leagues: Südwest/Rheinland/Saarland - Promotion
19:30Hertha Wiesbach
0-0 Viktoria Herxheim
Holandia » Play-offs 5/6
20:00Heerjansdam
- Spijkenisse
20:00AGB
- Olde Veste '54
Holandia » Play-offs 4/5
19:00Smitshoek
- Achilles Veen
20:00ROHDA Raalte
- Huizen
20:00GVV Unitas
- FC 's-Gravenzande
20:00HBC
- JOS Watergraafsmeer
Holandia » Play-offs 3/4
20:00Blauw Geel '38
- Genemuiden
20:00Harkemase Boys
- Excelsior Maassluis
Iceland » Women's Cup U20
21:00FHL U20 W
0-0 Sindri U20 W
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
21:15Keflavik
- Leiknir Reykjavik
Japonia » Puchar » Puchar ligi Japońskiej
12:00Cerezo Osaka
- Machida Zelvia
12:00Kashiwa Reysol
- Nagoya Grampus
12:00Albirex Niigata
- V-Varen Nagasaki
12:00FC Tokyo
- Sanfrecce Hiroshima
12:30Hokkaido Consadole Sapporo
- Kataller Toyama
Kanada » League 1 Alberta
03:45St. Albert Impact
- Edmonton BTB
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
02:30Real Tomayapo
0-0 Internacional
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
19:00KFUM W
- Lyn Fotball
Romania » 3. Liga - Final Stages
16:30Metalul Buzău
- Focsani
16:30CS Dinamo București
- Afumaţi
16:30CSM Râmnicu Vâlcea
- Muscelul Câmpulung Elite
16:30Bihor Oradea
- Ghiroda
16:30Unirea Ungheni
- Gloria Bistrita
Rosja » Third Division - South
00:00Nart Nartkala
- Dinamo Makhachkala III
00:00Gudermes
- ChGU Grozny
00:00FK Vladikavkaz
- FSh Nalchik
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Kirovets GUTID
- Kristall
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
19:00Oskarshamns AIK
- Joenkoepings Soedra
00:00FC Trollhaettan
- Aengelholms FF
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
19:00Viggbyholms IK FF
- Karlbergs BK