Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
20:00Ferro Carril Oeste General Pico
- Ciudad de Bolivar
23:00Gutiérrez
- Argentino Monte Maiz
OdwołanySansinena BB
0-0 Sol de Mayo
Argentyna » 4 liga » Primera C
21:00Mercedes
- Victoriano Arenas
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
07:00Bankstown City Lions
- Northbridge FC Bulls
10:30Northern Tigers
- Dulwich Hill FC
11:00Bonnyrigg White Eagles
- Dunbar Rovers FC
11:00Inter Lions FC
- Hakoah Sydney City East
11:00Macarthur Rams
- SD Raiders FC
Australia » 2 liga » New South Wales
12:30Port Darwin
- Casuarina
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
10:00Taringa Rovers
- Maroochydore FC
10:00North Lakes United FC
- Samford Rangers
12:00Grange Thistle
- North Star FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
15:00Energetik-BGU
- Maxline Rogachev
15:00Lokomotiv Gomel
- ABFF U17
16:00FC Ostrovets
- Torpedo BelAZ II
17:00Shakhtar-2 (Petrikov)
- Belshina Bobruisk
19:00Dinamo Minsk II
- FC Slonim-2017
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
22:00Operario Ferroviario
- Botafogo SP
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Tombense FC
- Floresta
00:30Londrina EC
- Botafogo PB
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Nova Iguacu
- Itabuna
20:00Santo Andre
- Inter de Limeira
20:00Novo Hamburgo
- Cianorte
21:00Manauara
- Manaus FC
21:00São José EC
- Água Santa
21:00Pouso Alegre
- Maringa FC
21:30Uniao Rondonopolis
- Brasiliense
22:00Aguia de Maraba
- Moto Club MA
23:00Sao Raimundo RR
- Humaita SC
23:30Portuguesa RJ
- Audax Rio EC
Chile » Puchar » Puchar Chile
18:30Deportes Copiapo
- Cobresal
22:00Puerto Montt
- Deportes Temuco
Chiny » Puchar » Cup
12:30Jiangxi Lushan
- Zhejiang Professional
13:30Chongqing Tongliang Long
- Shandong Taishan
13:30Qingdao Red Lions
- Sichuan Jiuniu
13:30Suzhou Dongwu
- Beijing Guoan
13:30Shijiazhuang Gongfu
- Qingdao West Coast
Chiny » U21 League
09:00Shenzhen Peng City U21
- Wuhan Three Towns U21
09:00Beijing Guoan U21
- Cangzhou MightyLions U21
13:30Changchun Yatai U21
- Chengdu Rongcheng U21
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00Tala'ea El Gaish
- Smouha SC
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Kaya FC
- Philippine Army
09:00Philippine Air Force
- Manila Digger
11:45Maharlika
- Stallion Laguna FC
14:30Ceres Philippines
- Mendiola FC 1991
Gujana » GFF Elite League
00:30Buxton United
- Police
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
Holandia » Play-offs 5/6
14:30DZC '68
- Flevo Boys
Iceland » Women's Cup U20
14:00FH / ÍH U20 W
- Fjölnir U20 W
16:00HK U20 W
- Thór / KA U20 W
Irlandia » U20 National League
13:00Shelbourne U20
- Bray Wanderers U20
13:00Longford Town U20
- Athlone Town U20
15:00Derry City U20
- Dundalk U20
15:00Galway United U20
- Bohemians U20
15:00Cork City U20
- CK United U20
15:00Waterford U20
- Kerry FC U20
15:30Drogheda United U20
- Finn Harps U20
15:30Klub Kildare U20
- UCD U20
16:00Shamrock Rovers U20
- Sligo Rovers U20
16:00Cobh Ramblers U20
- Wexford U20
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
18:00Grindavik
- Dalvík / Reynir
18:00Thor Akureyri
- Leiknir Reykjavik
Japonia » 1 liga » Liga japońska
08:00Machida Zelvia
- Avispa Fukuoka
11:00Tokyo Verdy
- Nagoya Grampus
11:00Albirex Niigata
- Kawasaki Frontale
11:30Jubilo Iwata
- Cerezo Osaka
11:30Gamba Osaka
- Vissel Kobe
12:00Urawa Red Diamonds
- Kashima Antlers
12:00Kashiwa Reysol
- Sanfrecce Hiroshima
12:00Shonan Bellmare
- FC Tokyo
12:00Sagan Tosu
- Kyoto Sanga FC
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
10:00Montedio Yamagata
- Vegalta Sendai
11:00Yokohama FC
- Roasso Kumamoto
11:00Ventforet Kofu
- Ehime FC
12:00Tochigi SC
- JEF United Chiba
12:00Fagiano Okayama FC
- Thespakusatsu Gunma
12:00Renofa Yamaguchi
- Iwaki FC
12:00V-Varen Nagasaki
- Fujieda MYFC
12:00Kagoshima United
- Oita Trinita
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
11:00Grulla Morioka
- Imabari FC
11:00SC Sagamihara
- Matsumoto Yamaga
11:00Nagano Parceiro
- Kataller Toyama
12:00Omiya Ardija
- FC Ryukyu
12:00Gainare Tottori
- FC Gifu
12:00Tegevajaro Miyazaki
- Kamatamare Sanuki
Kanada » League 1 Alberta
03:45Edmonton BTB
- Calgary SWU
04:00Cavalry II
- St. Albert Impact
04:00Calgary Blizzard
- Edmonton Scottish
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
15:00FC Kyzylzhar Petropavlovsk
- FC Astana
15:00Zhetysu Taldykorgan
- Kaisar Kyzylorda
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
11:00Daegu FC
- Jeonbuk FC
12:00Daejeon Citizen
- Gwangju FC
12:00Gangwon FC
- Gimcheon Sangmu
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
10:30Gyeongju H & N
- Daejeon Korail
12:00FC Mokpo
- Yangpyeong
12:00Ulsan Citizen
- Pocheon Citizens FC
12:00Yeoju Sejong
- Daegu II
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:00Chungnam Asan FC
- Gyeongnam FC
12:30Suwon Bluewings
- Seongnam FC
12:30FC Anyang
- Seoul E-Land FC
Litwa » 1 liga » Liga litewska
16:00FK TransINVEST
- Dziugas Telsiai
18:00FK Panevezys
- Dainava Alytus
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00Riteriai
- NFA Kaunas
18:00FA Siauliai B
- Ekranas
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
Malezja » 1 liga » Liga malezyjska
11:30Johor Darul Ta'zim FC
- Sri Pahang FC
14:15Kuching City FC
- Terengganu
15:00Penang FC
- Kedah Darul Aman FC
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
12:45Rosenborg BK
- Vaalerenga
13:00Brann
- Arna-Bjoernar
13:00Lyn Fotball
- Aasane
13:00Stabaek
- LSK Kvinner
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
15:00Viking FK W
- Avaldsnes
18:00AaFK Fortuna
- TIL2020
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:0012 de Junio VH
- Recoleta
16:00Pastoreo FC
- Club Sportivo Carapegua
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
20:15Deportiva Agropecuaria
- Pirata FC
20:15Santos
- Deportivo Coopsol
OdwołanyJuan Aurich
0-0 Union Huaral
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Rassvet-Krasnoyarsk
- FK Novokuznetsk
00:00Yenisey-M
- Raspadskaya
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Dinamo Bryansk II
- Metallurg-Oskol
00:00BGUOR Agrotreid
- Aleksandr
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
12:00Young Lions
- Tanjong Pagar United FC
14:15Brunei DPMM
- Geylang International FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Trafalgar Southstars
- Cayon
00:00Newtown United
- St. Peters
USA » UWS
02:00Berlin W
- Flower City 1872 W
17:00Elite 14 W
- Troy City W
20:00Hudson Valley Crusaders W
- New York Magic W
21:00Back Mountain Torrent W
- WC Lions W
23:00Coppermine United W
0-0 New Jersey Copa W
00:00Erie Commodores W
- Buffalo W
00:00Connecticut Rush W
- New England Mutiny W
01:00Albany Rush W
- Maine Footy W
01:00Worcester Smiles W
- Middletown Sporting CT W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Lokomotiv Tashkent
- Sogdiana
17:00Dinamo Samarqand
- Andijon
Wyspy Owcze » 1. Deild