Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
16:00CASD Camioneros
- Huracan Las Heras
20:00Circulo Deportivo
- Club Cipolletti
20:00Germinal
- Sol de Mayo
20:00Defensores de Pronunciamiento
- Sportivo Las Parejas
20:30Independiente Chivilcoy
- Douglas Haig
20:45Argentino Monte Maiz
- Sportivo Estudiantes
21:00Juventud Unida Universitario
- Ciudad de Bolivar
21:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion
- Sportivo Belgrano
21:30Sol de America Formosa
- Boca Unidos
01:00Santamarina
- Olimpo
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:00Puerto Nuevo
- Juventud Unida G.
20:00Deportivo Muñiz
- Leandro N. Alem
20:05Berazategui
- Argentino Rosario
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
09:15North Star FC
- North Lakes United FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
14:00Niva
- Maxline Rogachev
16:00FK Orsha
- Dinamo Minsk II
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
16:00Botafogo SP
- Vila Nova
23:30Sport Recife
- Mirassol
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
21:30Figueirense
- Confianca
21:30EC Sao Jose
- Londrina EC
00:00Caxias
- Ferroviaria
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Maracanã
- Santa Cruz de Natal
20:00Nova Iguacu
- Ipatinga
20:00Santo Andre
- Costa Rica EC
20:30Brasiliense
- Capital FC
21:00Moto Club MA
- Fluminense PI
21:00Atletico Cearense
- Sousa
21:00ACD Potiguar
- Iguatu
21:00Juazeirense
- Petrolina
21:00AO Itabaiana
- EC Jacuipense
21:00Anapolis FC
- Real FC
21:00Novo Hamburgo
- FC Cascavel
21:00Brasil de Pelotas
- Hercilio Luz
21:30Manaus FC
- Sao Raimundo RR
22:00CRAC
- Uniao Rondonopolis
22:00Concordia Atletico
- Cianorte
23:30Maringa FC
- São José EC
00:00Humaita SC
- Manauara
Brazylia » Carioca C
19:45CAAC Brasil
- EC Resende
19:45Vera Cruz RJ
- Santa Cruz RJ
Brazylia » Paraense B2
20:30Tiradentes PA
- Gaviao
Chile » Puchar » Puchar Chile
02:00Norte Unido
- Deportes Iquique
02:0011 de Septiembre
- San Marcos
18:30Trasandino
- La Serena
20:00Alas Portuarias
- Puerto Montt
21:00Santiago City
- Palestino
21:00Deportes Rengo
- Deportes Santa Cruz
21:00San Antonio Unido
- Atletico Nublense
21:00General Velásquez
- Curico Unido
21:00Lautaro de Buin
- O'Higgins
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:00Cangzhou Mighty Lions F.C
- Qingdao Hainiu
13:35Shanghai Shenhua
- Chengdu Rongcheng FC
14:00Qingdao West Coast
- Wuhan Three Towns
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
09:00Yanbian Longding
- Guangzhou FC
13:30Jiangxi Lushan
- Suzhou Dongwu
Chiny » U21 League
09:00Shenzhen Peng City U21
- Chengdu Rongcheng U21
09:00Changchun Yatai U21
- Cangzhou MightyLions U21
13:30Beijing Guoan U21
- Wuhan Three Towns U21
Croatia » Play-offs 3/4
18:00Uljanik
- Slavonija Pozega
18:00HNK Zadar
- Segesta Sisak
Egipt » 1 liga » Liga egipska
18:00Al Mokawloon Al Arab
- Tala'ea El Gaish
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
11:00FCI Levadia
- Tammeka
13:00FC Kuressaare
- Nomme United
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
13:00Harju Jalgpallikool
- Paide Linnameeskond U21
13:00Viimsi JK
- Tallinna Kalev II
13:00Flora Tallinn U21
- JK Tabasalu
Fiji » 1 liga » Liga Fiji
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Garelli United
- Philippine Air Force
11:30Cebu FC
- Manila Digger
11:45Ceres Philippines
- Aguilas
14:30Stallion Laguna FC
- Tuloy
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
13:00SJK Akatemia
- Pallo-Iirot
15:00PEPO Lappeenranta
- JBK
16:00FC KTP
- FC Inter Turku
18:00IFK Mariehamn
- KuPS
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
20:00Barca Atletic
- Cordoba
Japonia » 1 liga » Liga japońska
07:00Vissel Kobe
- Kawasaki Frontale
08:30Avispa Fukuoka
- Sagan Tosu
11:00Kashima Antlers
- Albirex Niigata
11:00FC Tokyo
- Jubilo Iwata
11:00Nagoya Grampus
- Shonan Bellmare
11:00Gamba Osaka
- Kashiwa Reysol
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
09:00Iwaki FC
- Ventforet Kofu
10:00Mito Hollyhock
- Blaublitz Akita
11:00Vegalta Sendai
- V-Varen Nagasaki
11:00Ehime FC
- Shimizu S-Pulse
11:00Roasso Kumamoto
- Fagiano Okayama FC
11:00Oita Trinita
- Tochigi SC
11:30Thespakusatsu Gunma
- Renofa Yamaguchi
12:00JEF United Chiba
- Tokushima Vortis
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
06:00Vanraure Hachinohe
- Tegevajaro Miyazaki
06:00Matsumoto Yamaga
- Azul Claro Numazu
07:00Kamatamare Sanuki
- Zweigen Kanazawa
07:00Giravanz Kitakyushu
- Nara Club
07:05Kataller Toyama
- Omiya Ardija
11:00Grulla Morioka
- Nagano Parceiro
11:00Imabari FC
- SC Sagamihara
12:00FC Ryukyu
- Fukushima United
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
00:00Unity ON
- Future Stars
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
15:00Zhetysu Taldykorgan
- Zhenys
17:00FC Astana
- Ordabasy Shymkent
17:00Yelimay Semey
- Aktobe
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
14:00Murang'a SEAL
- Kenya Police
14:00Sofapaka
- Gor Mahia
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
11:00Ulsan Hyundai
- FC Seoul
11:00Jeonbuk FC
- Incheon United
12:00Daegu FC
- Jeju United
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
08:00Paju Citizens
- Siheung Citizen
09:00Busan Transport Corp
- Ulsan Citizen
10:00Pocheon Citizens FC
- FC Mokpo
10:00Changwon City
- Daegu II
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:00Gimpo FC
- Ansan Greeners
12:00Cheongju FC
- Cheonan City
12:00Chungnam Asan FC
- Busan I'Park
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 1 liga » Liga litewska
17:25Zalgiris Vilnius
- FK Panevezys
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
15:00Babrungas
- Banga Gargzdai B
18:00Ekranas
- FK Kauno Zalgiris B
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
15:00Grobiņa
- FK Jelgava
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
16:00Valmiera II
- SK Super Nova
18:00Progress / AFA Olaine
- Ogre United
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
14:00Kenya U17 W
- Burundi U17 W
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
13:15Bodø / Glimt W
- KIL/Hemne
14:00Oevrevoll Hosle
- Avaldsnes
15:00Hoenefoss
- AaFK Fortuna
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Sportivo San Lorenzo
- Fernando de la Mora
16:00Deportivo Santani
- Club Martin Ledesma
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
18:00UCV Moquegua
- Santos
20:15Pirata FC
- Carlos Stein
22:30Deportivo Coopsol
- Deportivo Municipal
Rosja » Second League A
18:00FC Rotor Volgograd
- Novosibirsk FK
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
12:00Tampines Rovers FC
- Tanjong Pagar United FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Newtown United
- Bath United
23:00St. Peters
- Trafalgar Southstars
01:00Conaree United
- St. Pauls United
Szwajcaria » U19 Elite
18:00Basel U19
- Servette U19
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
13:00Brommapojkarna W
- FC Rosengaard
15:00Norrköping W
- Piteaa IF
15:00Linkoepings FC
- KIF Orebro W
15:00Hammarby W
- Trelleborg W
15:00Djurgaarden
- Kristianstads DFF
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
15:00Helsingborg
- Oerebro
15:00Oesters IF
- Oestersunds FK
17:00Sandvikens IF
- IK Oddevold
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
16:00Ariana FC
- Ljungskile
16:00BK Olympic
- Falkenbergs FF
16:00Joenkoepings Soedra
- Onsala BK
USA » 1 liga » Liga amerykańska MLS
02:30FC Dallas
- St. Louis City
03:30Colorado Rapids
- Austin FC
04:30LA Galaxy
- Sporting Kansas City
04:30San Jose Earthquakes
- FC Cincinnati
04:30Seattle Sounders FC
- Minnesota United
USA » UWS
03:30Edgewater Castle W
- Firebirds W
04:00Arizona W
- Players W
22:00Pass W
- Michigan Stars W
22:00Indiana United W
0-0 Indiana Union W
23:00Steel City W
- Flower City 1872 W
00:00Connecticut Rush W
- Worcester Smiles W
01:00New York Magic W
- Albany Rush W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Sogdiana
- Nasaf Qarshi
17:00Pakhtakor Tashkent
- Navbahor Namangan
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Hoang Anh Gia Lai
- Binh Dinh
14:15Ha Noi FC
- Cong An Ha Noi
14:15Hai Phong
- Binh Duong
Wietnam » 2 liga » V-league 2
13:00Bà Ria Vũng Tàu
- Phú Thọ