Polska » 1 liga » Ekstraklasa
KoniecŁKS Łódź
1-2 Śląsk Wrocław
17:30Zagłębie Lubin
- Raków Częstochowa
20:00Stal Mielec
- Jagiellonia Białystok
Anglia » 1 liga » Liga angielska
KoniecArsenal
3-0 AFC Bournemouth
53'Burnley
0-3 Newcastle United
52'Sheffield United
1-2 Nottingham Forest
18:30Manchester City
- Wolverhampton Wanderers
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
88'Borussia Dortmund
5-1 Augsburg
86'Wolfsburg
2-0 Darmstadt
86'Werder Bremen
2-1 Borussia Moenchengladbach
82'VfB Stuttgart
1-1 Bayern Monachium
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
KoniecLe Havre
3-1 Strasbourg
16'Monaco
1-0 Clermont Foot
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
55'Teuta Durres
1-0 Egnatia
55'Vllaznia
0-0 Dinamo Tirana
56'Partizani
0-0 Skenderbeu
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
14'USM Khenchela
0-0 CR Belouizdad
Algeria » 2 liga » Ligue 2
16:00USM El Harrach
- CA Batna
16:00RB Ouargla
- Oued Magrane
57'MC El Eulma
0-2 JS Bordj Ménaïel
55'Teleghma
1-1 MO Constantine
PrzerwaAS Khroub
2-0 E Sour El-Ghozlane
57'IB Khémis El Khechna
0-0 HB Chelghoum Laid
16:00Aïn M'lila
- Oued Akbou
50'NA Hussein Dey
1-1 Kouba
59'Ghir Abadla
1-2 MCB Oued Sly
56'Temouchent
1-1 WA Mostaganem
51'Mostaganem
1-0 WA Boufarik
56'SKAF Khémis Mélina
2-0 RC Arbaa
59'JSM Tiaret
0-0 CR Méchria
Andora » 1 liga » Liga andorska
20:30Pas de la Casa
- FC Santa Coloma
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
KoniecEverton
2-2 Tottenham Hotspur Women
KoniecBrighton & Hove Albion Women
0-1 Aston Villa Women
Anglia » 2 liga » Druga liga angielska
KoniecBirmingham City
1-0 Norwich City
KoniecCoventry City
1-2 Queens Park Rangers
KoniecIpswich Town
2-0 Huddersfield Town
KoniecLeeds United
1-2 Southampton
KoniecLeicester City
0-2 Blackburn Rovers
KoniecMiddlesbrough
3-1 Watford
KoniecPlymouth Argyle
1-0 Hull City
KoniecRotherham United
5-2 Cardiff City
KoniecStoke City
4-0 Bristol City
KoniecSunderland
0-2 Sheffield Wednesday
KoniecSwansea City
0-1 Millwall
KoniecWest Bromwich Albion
3-0 Preston North End
Anglia » 3 liga » League 1
20:45Oxford United
- Peterborough United
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Onze Bravos
0-0 Académica do Lobito
16:00Sporting de Cabinda
0-0 Sagrada Esperança
16:00Recreativo do Libolo
- CD Lunda-Sul
46'Interclube
0-0 Petro de Luanda
13'Kabuscorp
0-0 São Salvador
Antigua i Barbuda » 1 liga » Premier Division
00:00John Hughes
- Parham
02:00Old Road
- Green City
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
16'Al Taee
0-0 Al Khaleej
20:00Al Nassr FC
- Al-Wehda
Arabia Saudyjska » Saudi Reserve League
15:00Al Ittifaq Res.
- Al Feiha Res.
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
KoniecCentral Norte
1-0 Sarmiento de Resistencia
20:00Ferro Carril Oeste General Pico
- Argentino Monte Maiz
21:00Deportivo Rincón
- Santamarina
22:00Union de Sunchales
- Crucero del Norte
01:30Boca Unidos
- Juventud Antoniana
03:00Sarmiento de La Banda
- San Martin de Formosa
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
KoniecJuventud Unida Universitario
0-2 Independiente
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30El Porvenir
- Juventud Unida G.
20:30Yupanqui
- Victoriano Arenas
20:30Argentino Rosario
- Defensores de Cambaceres
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:30Everton La Plata
- Provincial Lobos
20:30SAT Moreno
- Defensores Glew
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecFC Noah
2-1 Alashkert FC
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
KoniecArarat II
0-1 Gandzasar
14:00Ararat Armenia II
0-0 Onor
14:00Andranik
0-0 Lernayin A.
14:00Shirak II
0-0 Nikarm
Australia » Źeńska » 1 liga » W-League
KoniecMelbourne City FC
0-1 Sydney FC
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
10:30Northern Tigers
- Dunbar Rovers FC
11:00Mt Druitt Town Rangers
- Hakoah Sydney City East
KoniecBlacktown Spartans
4-1 Macarthur Rams
11:00Bankstown City Lions
- Bonnyrigg White Eagles
11:00Rydalmere
- Dulwich Hill FC
11:00Inter Lions FC
- SD Raiders FC
KoniecUNSW
3-1 Northbridge FC Bulls
Australia » 2 liga » New South Wales
KoniecDarwin Hearts FC
1-5 Darwin Olympic
KoniecPort Darwin
1-3 Hellenic
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
07:00Magic United TFA
0-0 North Star FC
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
KoniecFC Kapaz
1-1 Sumqayit
17:30Qarabag FK
- FK Neftchi
Belarus » Second Division - East
15:00Traktor Minsk
0-0 Dnepr Mogilev II
15:00Gomel II
0-0 Polotsk
15:30Vitebsk II
0-0 Krumkachy
Belarus » Second Division - West
13:00DYuSSh-3 Pinsk
0-0 Stroitel Kapyl
15:30Partizan Salihorsk
0-0 Isloch II
18:00Energosbyt-BSATU
0-0 BGU Minsk
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
19:30Dessel
- Olympic de Charleroi
20:00RAAL La Louviere
- Royal Knokke FC
20:00OH Leuven U23
- Royal Antwerp U23
20:00Sint-Eloois-Winkel
- Tienen
20:00Hoogstraten
- KSK Heist
20:00Union Namur
- Gent U23
20:00Lokeren-Temse
- URSL Vise
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
KoniecFC Slonim-2017
1-4 Maxline Rogachev
13:30Energetik-BGU
- BATE II
KoniecBelshina Bobruisk
2-1 Torpedo BelAZ II
88'Bumprom Gomel
1-2 Volna
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
KoniecFK Zvijezda 09
2-2 Igman Konjic
59'Sloga Doboj
0-0 FK Sarajevo
20:45Borac Banja Luka
- GOSK Gabela
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
42'FK Borac Kozarska Dubica
0-0 Sloboda Mrkonjic Grad
42'Kozara
0-0 Drina Zvornik
42'Slavija Sarajevo
0-2 FK Laktasi
42'Rudar Prijedor
0-0 BSK Banja Luka
45'Velež Nevesinje
0-0 Omarska
42'Ljubic Prnjavor
0-0 Sutjeska
42'FK Romanija Pale
1-0 Famos
20:00Radnik Bijeljina
- Zeljeznicar Banja Luka
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecCoritiba
0-1 Sport Recife
22:00Chapecoense AF
- America MG
23:00Vila Nova
- Operario Ferroviario
02:00Ituano FC
- Novorizontino
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00Confianca
- Tombense FC
22:00Nautico
0-0 Ypiranga RS
00:30Floresta
- Ferroviaria
00:30EC Sao Jose
0-0 Volta Redonda
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00EC Jacuipense
- Sergipe
20:00Santo Andre
- Patrocinense
20:30Real Noroeste
- Portuguesa RJ
21:00Altos
- Moto Club MA
21:00Novo Hamburgo
0-0 Concordia Atletico
22:00Tocantinopolis
- Cametá
22:00Pouso Alegre
- São José EC
22:30Hercilio Luz
0-0 Avenida
22:30Sao Raimundo RR
0-0 Manauara
23:00Água Santa
- Maringa FC
00:00Rio Branco
- Princesa do Solimoes
00:00Uniao Rondonopolis
- Capital FC
Brazylia » Paulista A4
20:00Rio Branco SP
- Francana
Brazylia » Matogrossense 2
21:00Campo Novo
- Cáceres
00:00Juara
- Santa Cruz MT
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00SONABEL
0-0 RC Bobo-Dioulasso
18:00Douanes
0-0 ASFA-Yennenga
18:00Rahimo
0-0 Etoile Filante
00:00RC Bobo-Dioulasso
0-0 ASEC Koudougou
00:00ASFA-Yennenga
0-0 Rahimo
00:00Sporting Cascades
0-0 Douanes
00:00Etoile Filante
0-0 ASFB
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
21:00Cobresal
- Colo Colo
02:00Union Espanola
- Universidad Catolica
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
18:30Deportes Temuco
- Deportes Santa Cruz
18:30Magallanes
- Barnechea
21:00Santiago Morning
- Santiago Wanderers
23:30Universidad de Concepcion
- Union San Felipe
02:00San Luis
- Deportes Recoleta
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecMunicipal Salamanca
2-0 Unión Compañías
21:00Vicente Rosales
- Unión Wanderers
22:00Colina
- Municipal Mejillones
22:00Deportes Valdivia
- Imperial Unido
23:00Juvenil Seminario
- El Lucero
00:30Municipal Puente Alto
- Colchagua
Chiny » 1 liga » Liga chińska
KoniecQingdao West Coast
0-0 Shandong Taishan
KoniecHenan FC
1-2 Tianjin Jinmen Tiger
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
KoniecYanbian Longding
3-2 Heilongjiang Ice City FC
KoniecDalian Zhixing
0-1 Guangzhou FC
KoniecDongguan United
2-0 Wuxi Wugo
KoniecChongqing Tongliang Long
2-0 Suzhou Dongwu
KoniecQingdao Red Lions
2-3 Yunnan Yukun
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
15'Dubrava Zagreb
0-0 HNK Orijent 1919
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
KoniecAGF
3-5 Fortuna Hjoerring
KoniecBroendby IF
3-0 Kolding IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
KoniecIF Lyseng
5-0 SfB-Oure FA
KoniecVanloese IF
2-0 Young Boys FD
KoniecVSK Aarhus
1-1 Frem
KoniecNaesby
2-1 Ishoej IF
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecPharco FC
0-2 Ismaily SC
18:00Al Ahly SC
- El Gounah
18:00El Dakhleya
- Ceramica Cleopatra
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecOrense
0-1 El Nacional
20:00Cumbaya
- CSD Macara
22:30Mushuc Runa
- LDU de Quito
01:00Delfin
- Barcelona SC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
KoniecNomme United
1-1 FC Kuressaare
58'Narva Trans
0-0 Parnu JK Vaprus
18:00Paide Linnameeskond
- Talinna Kalev
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
KoniecViimsi JK
1-0 JK Tabasalu
KoniecFC Elva
2-3 FC Tallinn
18:00Flora Tallinn U21
- Tartu Welco
Filipiny » 1 liga » United Football League
KoniecManila Digger
3-1 Loyola
KoniecPhilippine Army
0-5 Aguilas
14:00Manila Montet
0-0 Mendiola FC 1991
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
KoniecJIPPO
0-0 SJK Akatemia
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
KoniecSJK Akatemia II
2-1 OPS
KoniecPallo-Iirot
2-1 Tampere United
KoniecHJS Akatemia
5-1 Ilves-Kissat
17:00FC Reipas
0-0 JäPS II
Finlandia » Ykkönen
KoniecKPV
3-2 PK Keski-Uusimaa
Francja » 2 liga » Druga liga francuska Ligue 2
KoniecAuxerre
2-0 Paris FC
19:00Guingamp
- Saint-Etienne
Francja » 3 liga » Trzecia liga francuska
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Real de Banjul
- Bombada
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30Mons Calpe SC
- Europa Point
Gujana » GFF Elite League
00:30Santos
- Western Tigers
03:00Slingerz
- Guyana Defence Force
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Tenisca U19
- Los Llanos Aceró U19
13:00Juventud Laguna U19 II
- Puerto Cruz U19
13:00Tenerife U19 II
- Valleseco U19
13:30UD Longuera Toscal U19
- Sobradillo U19 II
13:30Llano del Moro U19
- Laguna U19
19:00Real Unión Tenerife U19
- Cruz Santa U19
19:00Taco San Luis U19
- Ibarra U19
21:00Armepalmas U19
- Icodense U19
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
13:30La Garita U19
- 35600 U19
13:30Arucas U19 II
- Victoria U19
13:30Puertos Las Palmas U19
- Unión Sur Yaiza U19
13:30Marítima U19 II
- Lanzarote U19
13:30Unión Viera U19 II
- Huracán U19 II
13:30Las Longueras U19
- Las Palmas U19 II
13:30Atlético GC U19
- Maspalomas U19
13:30Doramas U19
- Teguise U19
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
17:00Onda
- Nou Jove Castelló
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
10:30Danok Bat U16
- Olárizu U16
12:00Vasconia U16
- Real Sociedad U16
12:00Antiguoko U16
- Portugalete U16
12:30Athletic Club U16
- KM Bihotza U16
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
09:45Danena U16
- Beasain U16
11:00Zarautz U16
- Mondragón U16
11:00Martutene U16
- Antiguoko U16 II
11:15Beti Ona U16
- Real Unión U16
11:30Ordizia U16
- Anaitasuna U16
12:00Ilintxa U16
- Lagun Onak U16
12:15Tolosa U16
- Zumaiako U16
13:00Hondarribia U16
- Vasconia U16 II
13:15Oiartzun U16
- Ostadar U16
19:30Touring U16
- Kostkas U16 II
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
12:15Breñamén
- Maspalomas
18:00Ingenio
- Orientación Marítima
18:00San Nicolás
- El Cotillo
18:30Tahíche
- Arguineguín
18:30Sporting Tías
- Estrella
18:30Playas Sotavento
- Tinajo
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
10:00Vasconia U16 III
- Real Sociedad U16 III
10:30Urnieta U16
- Zarautz U16 II
10:45Lagun Onak U16 II
- Burumendi U16
11:00Bergara U16 II
- Urki U16
11:30Beasain U16 II
- Aloña Mendi U16
11:30Zestoa U16
- Lazkao U16
12:45Aretxabaleta U16
- Urola U16
13:30Arrupe Chaminade U16
- Santo Tomás Lizeoa U16
17:15Igeltegi U16
- Mariño U16
18:00Añorga U16 II
- San Marcial U16
19:30Hernani U16 II
- Tolosa U16 II
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
18:00Tavernes
- Eldense II
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
16:00Leioako W
- San Ignacio II W
16:00Betiko Neskak W
- Ugao W
16:30Anaitasuna W
- Añorga II W
17:00Basauriko Kimuak W
- Pauldarrak W
17:45Oiartzun II W
- Zarautz W
Holandia » Vierde Divisie
13:45DETO Twenterand
- Excelsior '31
14:00SJC Noordwijk
- Ter Leede
14:30Huizen
- JOS Watergraafsmeer
14:30FC 's-Gravenzande
- Nieuwenhoorn
14:30ROHDA Raalte
- VV Scherpenzeel
14:45Ajax Amateurs
- DHSC
14:45Berkum
- SDV Barneveld
15:00SC Feyenoord
- Zwaluwen
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
23:00Lobos UPNFM
- CD Vida
03:00CD Olimpia
- Real Espana
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
KoniecSouthern District RSA
0-0 Tai Po
KoniecEastern Sports Club
0-0 Hong Kong FC
Indie » 1 liga » Indian Super League
55'ATK Mohun Bagan FC
1-1 Mumbai City FC
Irlandia » U20 National League
14:00Longford Town U20
- Klub Kildare U20
14:00Sligo Rovers U20
- Athlone Town U20
15:00St Patrick's U20
- Finn Harps U20
15:00Shelbourne U20
- Dundalk U20
15:00Galway United U20
- UCD U20
15:00Cork City U20
- Wexford U20
15:00Treaty United U20
- Cobh Ramblers U20
15:30Drogheda United U20
- Derry City U20
16:00Shamrock Rovers U20
- Bohemians U20
17:00CK United U20
- Waterford U20
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
55'Dalvík / Reynir
2-1 IBV Vestmannaeyjar
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
KoniecFC Kyzylzhar Petropavlovsk
0-1 Turan
KoniecZhenys
1-2 Yelimay Semey
KoniecKairat Almaty
1-0 Atyrau
KoniecTobol Kostanay
1-0 Zhetysu Taldykorgan
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
KoniecMuhoroni Youth
1-3 Bidco
KoniecKCB
0-3 Kariobangi Sharks
KoniecMurang'a SEAL
1-3 Gor Mahia
KoniecSofapaka
0-1 Shabana
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
KoniecFC Seoul
0-1 Ulsan Hyundai
KoniecPohang Steelers
1-0 Jeonbuk FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
KoniecBusan Transport Corp
1-3 Paju Citizens
KoniecGimhae
2-0 Yangpyeong
KoniecGangneung City
0-0 Ulsan Citizen
KoniecChuncheon FC
1-1 Daegu II
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
KoniecGimpo FC
0-1 Bucheon FC 1995
KoniecChungnam Asan FC
1-1 FC Anyang
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
KoniecShabab Al Sahel
0-0 Al Hikma
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecEkranas
2-1 NFA Kaunas
KoniecFK Kauno Zalgiris B
2-1 Banga Gargzdai B
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
KoniecRiga FC II
2-2 JDFS Alberts
KoniecValmiera II
3-2 Progress / AFA Olaine
16'Rīgas FS II
0-0 Ogre United
18:00Skanste
- Rēzekne / BJSS
Mali » 1 liga » Liga mali
18:30Onze Créateurs
- USC Kita
20:30Police
- US Bougouba
Malta » 1 liga » Liga maltańska
KoniecHamrun Spartans
1-1 Hibernians
Martinique » 1 liga » Liga wyspy martynika
02:00Club Péléen
- Golden Star
02:00AS Club Colonial
- New Club
02:00Golden Lion
- Club Franciscain
22:00Aiglon
- Diamantinoise
22:00Vauclinois
- RC Saint Joseph
22:00Riveraine
- Stade Spiritain
22:00Case-Pilote
- Samaritaine
Meksyk » U23 League
12'Cruz Azul U23
0-1 Pumas UNAM U23
17:30Pachuca U23
- Puebla U23
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
KoniecCS Petrocub
7-0 Dacia-Buiucani
16'FC Sheriff
0-0 FC Milsami Orhei
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Bundesliga
KoniecBayer Leverkusen W
1-2 Bayern Munich
KoniecHoffenheim W
1-3 Eintracht Frankfurt W
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
KoniecGreuther Fuerth
3-3 Eintracht Braunschweig
KoniecHansa Rostock
1-2 Karlsruher SC
20:30Kaiserslautern
- Magdeburg
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
KoniecFreiburg II
3-1 Jahn Regensburg
KoniecUlm
2-0 Viktoria Koln 1904
KoniecDynamo Dresden
0-1 SC Verl
KoniecErzgebirge Aue
1-0 Arminia Bielefeld
Koniec1860 Munich
1-2 Borussia Dortmund II
46'Sandhausen
0-0 RW Essen
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
KoniecSC Wiedenbrueck
0-4 Alemannia Aachen
KoniecDueren
1-1 FC Bocholt
KoniecWuppertal
2-1 RW Ahlen
KoniecBorussia Moenchengladbach II
2-1 Fortuna Koeln
KoniecSchalke 04 II
2-2 Fortuna Duesseldorf II
KoniecFC Koeln II
1-2 Oberhausen
KoniecFC Wegberg-Beeck
0-0 Lippstadt
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
KoniecLyn Fotball
1-7 Stabaek
KoniecAasane
0-3 Vaalerenga
KoniecRoea
4-0 Arna-Bjoernar
31'LSK Kvinner
0-0 Kolbotn
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
KoniecOdd W
0-1 AaFK Fortuna
KoniecHoenefoss
6-0 Oevrevoll Hosle
57'Fyllingsdalen
0-2 Viking FK W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
57'Fernando de la Mora
1-1 Club Martin Ledesma
55'Rubio Nu
0-1 Deportivo Santani
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
22:00Juan Aurich
0-0 Pirata FC
OdwołanyAlianza Universidad
0-0 Union Huaral
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
KoniecResovia Rzeszów
1-1 Miedź Legnica
17:30Lechia Gdańsk
- GKS Tychy 71
20:00GKS Katowice
- Stal Rzeszów
Polska » 2. Liga East
KoniecRadunia Stezyca
1-3 Wisła Puławy
KoniecLech Poznan ll
1-1 KKS 1925 Kalisz
15'Olimpia Elbląg
0-0 Hutnik Nowa Huta
17:30Olimpia Grudziądz
- Stal Stalowa Wola
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
KoniecFeirense
1-0 Uniao de Leiria
KoniecAcademico Viseu
1-1 Leixoes
42'Oliveirense
2-1 Tondela
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
56'FC Orenburg
1-1 Krylya Sovetov Samara
18:30FC Krasnodar
- FK Akhmat
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Atom Novovoronezh
- Avangard Kursk II
00:00Kaluga II
- Aleksandr
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Polimer
- Raspadskaya
00:00Temp Barnaul
- FK Novokuznetsk
00:00Buryatia
- Yenisey-M
00:00Radian-Baykal
- Rassvet-Krasnoyarsk
Rosja » Second League A
KoniecIrtysh Pavlodar
2-1 Dinamo Briansk
KoniecSpartak Kostroma
5-2 Kaluga
KoniecMashuk-KMV
0-3 Tekstilshchik
KoniecAvangard Kursk
1-0 Volga Ulyanovsk
'Khimik Dzerzhinsk
0-0 Torpedo Miass
RPA » Puchar » Nedbank cup
KoniecChippa United
1-3 Orlando Pirates
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
KoniecBotosani
0-0 FC Voluntari
19:00Universitatea Cluj
- Dinamo Bucuresti
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Police Rwanda
- Etoile de l'Est
KoniecBugesera
0-0 Rwamagana City
KoniecAmagaju
1-0 Sunrise
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
23:15Santa Tecla FC
- Jocoro FC
23:15CD Platense Municipal
- Firpo
23:15CD Dragon
- Isidro Metapan
23:15Fuerte San Francisco
- Once Deportivo
23:15Municipal Limeno
- Alianza FC
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
KoniecLa Fiorita Montegiardino
1-3 S.S. Murata
17:30Cosmos
- Tre Penne Galazzano
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
18:00Kolubara
0-0 Radnicki Novi Beograd
Singapore » Community Shield
KoniecAlbirex Niigata FC
0-2 Lion City Sailors FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00St. Pauls United
- Garden Hotspurs
01:00Bath United
- Village Superstars
01:00St. Peters
0-0 Cayon
Szwajcaria » 1 liga » Liga szwajcarska
18:00Servette
- Winterthur
18:00Grasshopper
- FC Stade Lausanne-Ouchy
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
KoniecBiel/Bienne
1-3 Lugano II
57'Luzern II
0-3 Delemont
48'Breitenrain
2-1 Servette U21
57'FC Zuerich II
1-1 Etoile Carouge
56'FC Rapperswil-Jona
1-0 Bavois
13'Basel II
0-0 SC Bruehl
17:30Young Boys II
- Cham
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
KoniecFC Vevey United
5-0 FC La Sarraz Eclepens
50'FC Koeniz
0-1 Concordia Basel
51'Solothurn
0-0 Emmenbruecke
53'FC Schoetz
2-0 FC Muensingen
56'Hongg
1-1 Eschen/Mauren
53'FC Uzwil
1-0 FC Wettswil-Bonstetten
12'FC Monthey
0-0 FC Grand-Saconnex
13'Naters
1-0 Terre Sainte
11'Winterthur II
0-0 FC Kreuzlingen
12'FC Freienbach
0-0 Tuggen
11'Echallens
1-0 FC Coffrane
14'Meyrin
0-0 La Chaux-de-Fonds
8'Rotkreuz
0-0 Courtételle
18:00Grasshopper II
- SC YF Juventus Zuerich
18:00FC Kosova
- Mendrisio
20:00Lausanne II
- Chenois
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Luzern U19
- Sion U19
14:00Xamax U19
- Aarau U19
14:00St. Gallen U19
- Lausanne-Sport U19
14:00Team Ticino U19
- Young Boys U19
KoniecServette U19
3-1 Thun U19
14:00Winterthur U19
- Grasshoppers U19
14:00Basel U19
- Zürich U19
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
KoniecKalmar FF
5-2 Halmstads BK
KoniecMjaellby
1-1 Brommapojkarna
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
KoniecAIK W
2-3 Norrköping W
KoniecTrelleborg W
1-2 Växjö W
KoniecHammarby W
4-1 Djurgaarden
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
KoniecSandvikens IF
0-1 IK Brage
KoniecIK Oddevold
1-0 GIF Sundsvall
KoniecUtsiktens BK
4-1 Skoevde AIK
KoniecOesters IF
0-0 Gefle
KoniecDegerfors
1-3 Landskrona BoIS
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
KoniecFC Rosengaard
0-1 Tvaaaakers IF
KoniecJoenkoepings Soedra
0-1 Torslanda IK
57'Falkenbergs FF
2-0 Eskilsminne IF
58'FC Trollhaettan
2-0 BK Olympic
59'Onsala BK
2-1 Oskarshamns AIK
59'Aengelholms FF
1-0 Ljungskile
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
16'Nk Brinje Grosuplje
1-0 NK Krka
18:00Rudar Velenje
- Jadran
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
KoniecNakhon Pathom
0-2 Buriram United
KoniecPolice Tero FC
0-0 Chiangrai United
KoniecRatchaburi FC
0-1 BG Pathum United
KoniecMuang Thong United
5-0 Sukhothai FC
Tajlandia » 2 liga » 1. Division
KoniecNakhon Si United
1-0 Chiangmai FC
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
KoniecJKT Tanzania
2-0 Geita Gold FC
KoniecSingida Big Stars
2-0 Dodoma Jiji FC
18:00Kinondoni MC
- Kagera Sugar
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00Bethel United
0-0 Defence Force II
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
KoniecFC Olexandriya
2-2 Rukh Lviv
KoniecObolon-Brovar
1-0 Cherkasi
13'Metalist 1925
0-0 Vorskla
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Chernigov
- Bukovyna Chernivtsi
KoniecDinaz Vyshhorod
2-0 Nyva Ternopil
KoniecEpitsentr Dunaivtsi
3-2 SC Poltava
KoniecNyva Buzova
0-3 Inhulets Petrove
KoniecFC Hirnyk-Sport
0-2 Khust City
KoniecFC Prykarpattia 1981
1-0 FSK Mariupol
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
Węgry » NB 3: Southeast
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
23:00Deportivo La Guaira
- Metropolitanos FC
01:30Hermanos Colmenarez
- Universidad Central
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
KoniecSong Lam Nghe An
1-1 Ha Noi FC
KoniecBinh Duong
3-1 Khanh Hoa FC
KoniecThanh Hoa FC
0-0 Binh Dinh
KoniecCong An Ha Noi
2-3 Nam Dinh
KoniecHai Phong
2-0 Ho Chi Minh City FC
Wietnam » 2 liga » V-league 2
KoniecDong Thap
0-0 Long An
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Militar 6 Setembro
- Aliança Nacional
00:00Agrosport
- Inter Bom-Bom
Wyspy Owcze » 1. Deild