Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
02:30Amazonas FC
- Coritiba
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
23:00Tombense FC
0-0 Caxias
00:00Sampaio Correa
- Athletic Club
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:00Santa Cruz de Natal
- ACD Potiguar
20:00EC Jacuipense
- Clube Sociedade Esportiva
00:00Fluminense PI
- Altos
01:00Sao Raimundo RR
- Porto Velho
01:00Avenida
0-0 Novo Hamburgo
01:00Cianorte
0-0 Brasil de Pelotas
01:00Sergipe
- AO Itabaiana
01:00Retro FC
- Petrolina
Chile » Puchar » Puchar Chile
21:00Concepcion
0-0 Deportes Linares
01:00San Antonio Unido
- Universidad de Chile
01:00Rangers
- Atletico Nublense
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:00Shanghai Shenhua
- Meizhou Hakka
13:35Changchun Yatai
- Shandong Taishan
13:35Qingdao Hainiu
- Chengdu Rongcheng FC
14:00Beijing Guoan
- Cangzhou Mighty Lions F.C
Egipt » Second Division A
16:00Sporting Alexandria
- Haras El Hodoud
Estonia » Puchar » Cup
18:00Tamper
- JK Poseidon
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
20:00Grindavik
- IBV Vestmannaeyjar
21:15Dalvík / Reynir
- Thor Akureyri
21:15Afturelding
- Fjoelnir
21:15Leiknir Reykjavik
- Throttur Reykjavik
Japonia » 1 liga » Liga japońska
12:00Kashima Antlers
- Gamba Osaka
12:00FC Tokyo
- Hokkaido Consadole Sapporo
12:00Kawasaki Frontale
- Shonan Bellmare
12:00Jubilo Iwata
- Tokyo Verdy
12:00Nagoya Grampus
- Urawa Red Diamonds
12:00Kyoto Sanga FC
- Kashiwa Reysol
12:00Cerezo Osaka
- Sagan Tosu
12:00Vissel Kobe
- Machida Zelvia
12:00Sanfrecce Hiroshima
- Albirex Niigata
12:00Avispa Fukuoka
- Yokohama F.Marinos
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
12:00V-Varen Nagasaki
0-0 Iwaki FC
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
12:30Kataller Toyama
0-0 Grulla Morioka
Kanada » League 1 Alberta
03:00Edmonton Scottish
- Edmonton BTB
04:00Cavalry II
- Calgary Foothills
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
OdwołanyKaisar II
0-0 Kyran
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
12:30Ulsan Hyundai
- Daegu FC
12:30Jeonbuk FC
- Pohang Steelers
12:30FC Seoul
- Gangwon FC
12:30Jeju United
- Incheon United
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:30Gimpo FC
- Cheongju FC
12:30Seoul E-Land FC
- Ansan Greeners
12:30Cheonan City
- Bucheon FC 1995
Litwa » 1 liga » Liga litewska
17:00Suduva
- FK Panevezys
17:00Hegelmann
- FA Siauliai
18:00Banga Gargzdai
- Zalgiris Vilnius
18:00Dainava Alytus
- Dziugas Telsiai
18:30FK Kauno Zalgiris
- FK TransINVEST
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
17:00FK Jelgava
- FK Tukums 2000
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
18:00Arna-Bjoernar
- Viking FK W
18:00Molde W
- Rosenborg BK
18:00AaFK Fortuna
- LSK Kvinner
19:30Lyn Fotball
- Bodø / Glimt W
Rosja » Third Division - South
00:00FK Vladikavkaz
- ChGU Grozny
Rosja » Third Division - Sankt-Peterburg
00:00Dinamo St. Petersburg II
- RWChallenge
00:00Maxima
- STD Petrovich
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
19:00Trelleborg W
- FC Rosengaard
19:00KIF Orebro W
- Häcken W
Szwecja » Puchar » Puchar Szwecji
19:00Skellefteaa
- Piteaa
19:30IFK Oestersund
- Hudiksvalls FF
USA » UWS
01:00Flower City 1872 W
- Buffalo W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Metallurg Bekobod
- Nasaf Qarshi
17:00Andijon
- Navbahor Namangan
Wyspy Owcze » 1. Deild