Międzynarodowe » Puchar » Liga Europy playoff
KoniecMarseille
1-1 Atalanta
90'Roma
0-2 Bayer Leverkusen
Anglia » 1 liga » Liga angielska
KoniecChelsea
2-0 Tottenham Hotspur
Polska » Puchar » Puchar Polski
Po dogrywcePogoń Szczecin
1-2 Wisła Kraków
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
00:00ASO Chlef
0-0 USM Khenchela
00:00JS Saoura
0-0 Paradou AC
00:00US Souf
0-0 NC Magra
00:00MC Oran
0-0 ES Setif
00:00MC Alger
0-0 USM Alger
00:00MC El Bayadh
0-0 JS Kabylie
00:00CS Constantine
0-0 CR Belouizdad
00:00Ben Aknoun
0-0 US Biskra
Algeria » 2 liga » Ligue 2
KoniecOlympique Médéa
4-0 GC Mascara
Arabia Saudyjska » 1 liga » Liga arabii saudyjskiej
KoniecAl Hazem
0-0 Al Akhdoud
KoniecAl Fateh FC
2-2 Al Riyadh
KoniecAl Ahli
4-1 Damac FC
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
KoniecCASD Camioneros
2-0 Estrella del Sur
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
KoniecVan
0-5 Ararat Armenia
KoniecWest Armenia
1-4 Pyunik
Belarus » Second Division - West
00:00Arsenal II
- Dinamo Brest II
Brazylia » Puchar » Puchar Brazylii
KoniecFlamengo
1-0 Amazonas FC
00:00Botafogo RJ
- Vitoria
00:30Aguia de Maraba
- Sao Paulo
02:30Palmeiras
- Botafogo SP
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
Bułgaria » Puchar » Puchar Bułgarii
KoniecHebar
0-5 Ludogorets Razgrad
Bułgaria » 2 liga » Druga liga bułgarska zachód
KoniecCSKA 1948 II
0-0 Yantra
KoniecSpartak Pleven
1-2 Chernomorets 1919 Burgas
KoniecLitex Lovech
2-1 Belasitsa Petrich
KoniecChernomorets Balchik
4-1 Spartak Varna
KoniecMontana
5-0 Maritsa Plovdiv
KoniecStrumska Slava
2-0 Dunav Ruse
Egipt » 1 liga » Liga egipska
KoniecFuture FC
0-0 Tala'ea El Gaish
KoniecZamalek SC
1-0 National Bank
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
KoniecUniversidad Catolica
0-1 Barcelona SC
Gruzja » 1 liga » Liga gruzińska
KoniecSamtredia
0-3 Saburtalo
KoniecFC Telavi
0-1 Dila Gori
KoniecTorpedo Kutaisi
0-0 Dinamo Tbilisi
Gujana » GFF Elite League
01:00Police
- Fruta Conquerors
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
20:15Amaikak Bat U16
- Indautxu U16
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
KoniecReal Espana
1-0 CD Olimpia
03:00Génesis
- Olancho FC
Izrael » 2 liga » Druga liga izraelska
KoniecMaccabi Herzliya
1-1 Hapoel Nir Ramat HaSharon
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
KoniecINAC Kobe Leonessa W
3-0 Elfen Saitama W
06:00JEF Ladies
1-1 Nojima Stella W
KoniecNTV Beleza W
2-1 Albirex Niigata W
Kazachstan » 2 liga » Druga liga kazachstańska
12:00Zhetisay
- Yassy Turkistan
KoniecKaisar II
0-0 Okzhetpes Kokshetau
Litwa » 1 liga » Liga litewska
KoniecFK TransINVEST
3-2 FK Kauno Zalgiris
KoniecDziugas Telsiai
2-1 Dainava Alytus
KoniecFK Panevezys
1-0 Suduva
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
KoniecBabrungas
2-2 Tauras
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
KoniecFK Tukums 2000
0-0 FK Liepaja
KoniecRiga FC
2-0 Grobiņa
Mali » 1 liga » Liga mali
KoniecDjoliba
0-1 Réal Bamako
KoniecBinga
3-0 Bakaridjan
Malta » 1 liga » Liga maltańska
KoniecSliema Wanderers
3-0 Sirens FC
KoniecValletta
5-2 Gudja United
Meksyk » U23 League
KoniecClub León U23
2-2 Atlético San Luis U23
KoniecJuárez U23
0-0 Necaxa U23
Międzynarodowe » Europa Conference League Qualification
85'Aston Villa
2-4 Olympiacos
86'Fiorentina
2-2 Club Brugge
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
KoniecBryne W
3-0 Haugesund W
Rosja » Puchar » Puchar Rosji
KoniecCSKA Moscow
1-1 Zenit St. Petersburg
KoniecFC Rostov
0-1 Baltika
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Polimer
- FK Novokuznetsk
00:00Radian-Baykal
- Yenisey-M
00:00Temp Barnaul
- Raspadskaya
00:00Buryatia
- Rassvet-Krasnoyarsk
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
KoniecKaizer Chiefs
1-5 Mamelodi Sundowns FC
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
KoniecAlianza FC
0-0 CD FAS
Serbia » 1 liga » Liga serbska
KoniecFK Radnicki 1923
3-2 Mladost Lucani
KoniecPartizan Beograd
2-3 Vojvodina
KoniecCukaricki
2-0 Napredak
KoniecFK Crvena Zvezda
2-1 TSC Backa Topola
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
KoniecOFK Vrsac
2-0 RFK Novi Sad
KoniecDubocica
0-1 FK Mladost Novi Sad
18:00Kolubara
0-0 Radnicki Novi Beograd
KoniecFK Metalac
1-2 FK Sloboda Uzice
Trinidad i Tobago » 1 liga » Liga trinidadu i tobago
00:00Cunupia
0-0 Defence Force
02:10Prison Service
0-0 North East Stars
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
KoniecUPDF FC
1-0 Soltilo Bright Stars FC
KoniecWakiso Giants
3-0 Gadaffi FC
Wyspy Å›w. Tomasza i Książeca » Campeonato Nacional
00:00Juba de Diogo Simão
- Vitória
Wyspy Owcze » 1. Deild