Międzynarodowe » Liga Mistrzów grp. B
21:00Real Madrid
- Bayern Monachium
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Libertadores Grp. 1
KoniecPalestino
1-0 Flamengo
KoniecNacional
2-2 River Plate
KoniecDeportivo Tachira
1-1 Libertad
31'Universitario de Deportes
1-1 Junior FC
00:00Talleres
- Barcelona SC
00:00Huachipato
0-0 Gremio
02:00Alianza Lima
- Cerro Porteno
02:30Cobresal
- Sao Paulo
02:30Botafogo RJ
- LDU de Quito
04:00Millonarios
- Bolivar
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
16:00KF Tirana
- Vllaznia
16:00Dinamo Tirana
- Egnatia
16:00KF Erzeni
- Teuta Durres
Anglia » 3 liga » League 1
21:00Peterborough United
- Oxford United
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00Santa Rita
- Wiliete
16:00São Salvador
- Desportivo Huíla
16:00União de Malanje
- Kabuscorp
16:00CD Lunda-Sul
- Interclube
16:30Académica do Lobito
- Recreativo do Libolo
17:001º de Agosto
- Onze Bravos
17:00Petro de Luanda
0-0 Sporting de Cabinda
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
20:05Arsenal Sarandi
- Estudiantes de Rio Cuarto
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
00:00Shirak II
0-0 Syunik
00:00Nikarm
0-0 Alashkert FC II
00:00Lernayin A.
0-0 Ararat Armenia II
00:00FC Mika
0-0 Ararat II
00:00Onor
0-0 Urartu FC II
00:00Gandzasar
0-0 Pyunik II
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:00Orapa United FC
0-0 Matebele
15:00VTM
0-0 Township Rollers
15:00Galaxy
0-0 Eleven Angels FC
15:00Holy Ghost SC
0-0 Police XI
15:00Nico United
0-0 Security Systems
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
KoniecBotafogo SP
0-0 Mirassol
02:00America MG
- Vila Nova
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
01:00San Luis
0-0 Universidad de Concepcion
Cypr » 1. Division
17:00AEZ Zakakiou
- Apollon Limassol
Czarnogóra » 2 liga » Druga liga czarnogórska
19:00FK Podgorica
0-0 Kom
Egipt » Second Division A
15:30Proxy
- Ghazl Al Mahalla
15:30Wadi Degla
- Raya Ghazl
15:30Haras El Hodoud
- Olympic El Qanah
15:30Asyut Petrol
- Al Nasr Taa'den
15:30Makadi
- Nojom El Mostabel
15:30Abu Qir Semad
- Itesalat
Estonia » Puchar » Cup
17:00Paide Linnameeskond
- Nomme JK Kalju
19:30FCI Levadia
- Viimsi JK
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Kaya FC
- Philippine Air Force
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
17:30FC Vaajakoski
- FC KTP
18:00Ilves II
- FC Inter Turku
19:00EBK
- PK Keski-Uusimaa
19:10Töölön Taisto
- KaePa
19:45MiPK
- PEPO Lappeenranta
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
17:30SexyPöxyt
0-0 Tampere United
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
21:00Bruno's Magpies
- Manchester 62 FC
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
20:30Requena
0-0 Nou Jove Castelló
Hiszpania » Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
18:00Playas Sotavento
0-0 Ingenio
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
19:00Cultural Abetxuko U16
- Ariznabarra U16
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
17:30Valleseco U19
0-0 Los Llanos Aceró U19
Hong Kong » 1 liga » Liga Hong Kongu
Kolumbia » Puchar » Cup
23:00Envigado
- Real Cartagena
02:30Deportivo Pereira
- Fortaleza FC
Międzynarodowe » Europa Conference League Qualification
18:45Club Brugge
- Fiorentina
Międzynarodowe » 1 liga » Copa Sudamericana
KoniecUniversidad Cesar Vallejo
1-5 Independiente Medellin
02:00Real Tomayapo
0-0 Internacional
KoniecAlianza Petrolera
0-3 Cruzeiro
KoniecSportivo Ameliano
2-1 Danubio
31'Always Ready
1-0 Defensa y Justicia
00:00Rayo Zuliano
- Athletico Paranaense
00:00Luqueno
- Coquimbo Unido
02:00Nacional Potosi
- Fortaleza
02:00Cuiaba
- Metropolitanos FC
02:30Sportivo Trinidense
- Boca Juniors
Niemcy » Źeńska » 1 liga » Division 1
16:30Paris FC
- Dijon Foot
16:30Reims
- Paris Saint Germain
16:30Fleury Merogis U.S
- Montpellier
16:30Saint-Étienne W
- Lille W
Norwegia » Źeńska » Puchar » Cup
15:30Mjølner W
- Hoenefoss
18:00Klepp
0-0 Viking FK W
18:00Grei Kvinner Elite
- KFUM W
18:00Strømsgodset W
- Odd W
18:00Fana W
- Fyllingsdalen
18:00Krokelvdalen W
- TIL2020
18:00Bjørnevatn W
0-0 Porsanger W
18:00Kongsvinger W
- Frigg W
19:00Amazon Grimstad
- Arendal W
19:00Lillestrøm II W
- HamKam W
19:00Sandefjord W
- Oevrevoll Hosle
19:00Sarpsborg 08
- Nanset W
Norwegia » Puchar » Puchar Norwegii
18:00Eidsvold TF
- Sandnes
18:00Raufoss
- Fredrikstad
18:00Vaalerenga
- Hamarkameratene
18:00Molde
- Sarpsborg 08
Rosja » Second League A
15:00Kaluga
0-0 Dinamo Briansk
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
19:30Stellenbosch FC
0-0 AmaZulu FC
19:30Lamontville Golden Arrows
0-0 Mamelodi Sundowns FC
19:30Orlando Pirates
0-0 Chippa United
19:30Polokwane City
0-0 Richards Bay
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
23:00Once Deportivo
- Alianza FC
03:00Isidro Metapan
- Firpo
Serbia » 1 liga » Liga serbska
16:00TSC Backa Topola
- FK Radnicki 1923
16:00Napredak
- Partizan Beograd
18:00Vojvodina
- Cukaricki
18:30Mladost Lucani
- FK Crvena Zvezda
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
17:00OFK Vrsac
- FK Metalac
17:00Radnicki Novi Beograd
- FK Mladost Novi Sad
19:00FK Sloboda Uzice
- RFK Novi Sad
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
19:30Cham
- FC Rapperswil-Jona
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
19:30FC Gossau
0-0 FC Kreuzlingen
20:00Terre Sainte
- Lausanne II
Szwecja » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga szwedzka
19:00Hammarby W
- Norrköping W
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
18:30Ljungskile
- FC Trollhaettan
19:00Ariana FC
- FC Rosengaard
Tanzania » 1 liga » Liga tanzańska
15:00Mashujaa
- Kinondoni MC
18:00Young Africans
0-0 Kagera Sugar
Trinidad i Tobago » TT Premier League 2
22:00Bethel United
0-0 UTT
Turcja » Puchar » Puchar Turcji
19:30Fatih Karagumruk
- Trabzonspor
Uganda » 1 liga » Liga ugandy
15:00Soltilo Bright Stars FC
0-0 NEC
15:00SC Villa
- Wakiso Giants
18:00Vipers SC
- Express FC
USA » Puchar » US Open Cup
DogrywkaHouston Dynamo FC
3-3 Detroit City FC
KoniecFC Dallas
1-0 Memphis 901 FC
28'San Jose Earthquakes
0-0 Oakland Roots SC
28'L.A. Blues
0-1 Loudoun United FC
04:30Sacramento Republic FC
- Monterey Bay F.C.
01:00Charleston Battery
- South Georgia Tormenta FC
01:00North Carolina FC
- Phoenix Rising FC
01:00Indy Eleven
- San Antonio FC
01:30Tampa Bay Rowdies
- Birmingham Legion FC
01:30New York City II
- Colorado Springs Switchbacks FC
02:00Union Omaha
- Sporting Kansas City
03:00New Mexico United
- Real Salt Lake
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Quang Nam
- Cong An Ha Noi
13:00Nam Dinh
- Binh Duong
13:00Khanh Hoa FC
- Hai Phong
13:00Binh Dinh
- Hong Linh Ha Tinh
14:15Ho Chi Minh City FC
- Thanh Hoa FC
Wyspy Owcze » 1. Deild