Polska » 1 liga » Ekstraklasa
12:30Radomiak Radom
- Zagłębie Lubin
15:00Stal Mielec
- Legia Warszawa
17:30Lech Poznań
- Cracovia Kraków
Anglia » 1 liga » Liga angielska
15:00AFC Bournemouth
- Brighton & Hove Albion
15:00Tottenham Hotspur
- Arsenal
17:30Nottingham Forest
- Manchester City
Niemcy » 1 liga » Liga niemiecka
15:30Borussia Moenchengladbach
- Union Berlin
19:30Darmstadt
- FC Heidenheim
Francja » 1 liga » Liga francuska Ligue 1
15:00Clermont Foot
- Reims
Włochy » 1 liga » Liga włoska Serie A
20:45Fiorentina
- Sassuolo
Holandia » 1 liga » Liga holenderska
12:15NEC Nijmegen
- AZ Alkmaar
12:15PEC Zwolle
- Heracles
14:30RKC Waalwijk
- FC Utrecht
14:30Sparta Rotterdam
- FC Volendam
16:45Vitesse
- Fortuna Sittard
Albania » 1 liga » Liga albańska Kategoria Superiore
15:00Kukesi
- Teuta Durres
19:00KF Tirana
- Partizani
Algeria » 1 liga » Liga algierska Championnat National
20:00MC Oran
- CR Belouizdad
20:00CS Constantine
0-0 USM Alger
Andora » 1 liga » Liga andorska
11:00Atletic Escaldes
- Inter Club d'Escaldes
13:30Atlètic Amèrica
- Penya Encarnada d'Andorra
16:00UE Santa Coloma
- Pas de la Casa
18:30FC Santa Coloma
- FC Ordino
Andora » 2 liga » Druga liga andorska
17:00Ranger's
- La Massana
Anglia » Źeńska » 1 liga » WSL
15:00Aston Villa Women
- West Ham United Women
15:00Tottenham Hotspur Women
- Brighton & Hove Albion Women
16:00Leicester City WFC
- Manchester United Women
19:45Bristol City W
- Manchester City Women
Angola » 1 liga » Liga angolska Girabola
16:00São Salvador
0-0 Sporting de Cabinda
17:00Wiliete
- Académica do Lobito
Arabia Saudyjska » Women’s Premier League
19:00Al Nassr W
- Al Ittihad W
Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
20:00Sol de Mayo
- Sansinena BB
20:00Germinal
- Kimberley Mar del Plata
20:00Circulo Deportivo
- Deportivo Rincón
20:30Juventud Unida Universitario
- Huracan Las Heras
20:30San Martin Mendoza
- Sportivo Estudiantes
20:30Defensores de Pronunciamiento
- 9 de Julio Rafaela
20:35Villa Mitre
- Olimpo
21:00Argentino Monte Maiz
- Gutiérrez
21:00Gimnasia y Esgrima de Concepcion
- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
21:00El Linqueno
- Sportivo Las Parejas
21:00Sol de America Formosa
- Union de Sunchales
22:00Juventud Antoniana
- Central Norte
00:00Santamarina
- Club Cipolletti
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:30Atlas
- Argentino Rosario
20:30Central Ballester
- Berazategui
20:30Juventud Unida G.
- Club Lujan
20:30Lugano
- El Porvenir
Argentyna » Torneo Promocional Amateur
20:30Estrella de Berisso
- Everton La Plata
20:30Náutico Hacoaj
- Barrancas UMET
Armenia » 1 liga » Liga armeńska
Armenia » 2 liga » Druga liga armeńska
14:00Lernayin A.
0-0 Shirak II
14:00Gandzasar
0-0 Ararat Armenia II
Australia » Źeńska » 1 liga » W-League
05:00Melbourne City FC
- Newcastle Jets
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
08:00Pine Hills
- Bayside United
Azerbejdźan » 1 liga » Liga azerbejdżanu
13:30FK Qabala
- FC Kapaz
15:45FK Neftchi
- Turan Tovuz
18:00Sumqayit
- Qarabag FK
Azerbejdźan » Reserve League
13:00Sabah Res.
- Səbail Res.
Barbados » 1 liga » Liga barbadosu Premier Division
03:00UWI Blackbirds
- Kick Start
Belgia » 3 liga » Trzecia liga belgijska Grp. B
15:00Royal Knokke FC
- Union Namur
15:00URSL Vise
- Cappellen
15:00Tienen
- Lokeren-Temse
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
12:00FK Molodechno
- Dinamo Minsk II
13:00Torpedo BelAZ II
- Bumprom Gomel
15:00FC Ostrovets
- Lokomotiv Gomel
16:00Maxline Rogachev
- FK Orsha
Boliwia » 1 liga » Liga boliwijska Apertura
22:00The Strongest
- Universitario de Vinto
00:00Independiente Petrolero
- San Antonio Bulo Bulo
Bośnia » 1 liga » Liga bośniacka
13:00Siroki Brijeg
- Borac Banja Luka
17:00Posusje
- Zrinjski Mostar
20:45FK Sarajevo
- FK Velez Mostar
Bośnia » 2 liga » Druga liga bośniacka FBiH
16:30Omarska
- Ljubic Prnjavor
19:00Sutjeska
- Radnik Bijeljina
Botswana » 1 liga » Liga botswany
15:30Matebele
0-0 Gaborone United
15:30Police XI
0-0 Galaxy
15:30Eleven Angels FC
0-0 VTM
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
21:30CS Alagoano
- Ferroviaria
21:30Londrina EC
- Ypiranga RS
00:00Botafogo PB
- Caxias
00:30Volta Redonda
- Floresta
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:30Maracanã
- America RN
20:30Brasiliense
- Anapolis FC
21:00Fluminense PI
- Maranhao
21:00Moto Club MA
- Tocantinopolis
21:00Barra FC
- Novo Hamburgo
21:00Itabuna
- Real Noroeste
22:00Concordia Atletico
- Brasil de Pelotas
Brazylia » Paulista A4
15:00XV de Jaú
- Rio Branco SP
15:30Francana
- SKA Brasil
Brazylia » Copa Rio U20
20:00Vasco U20
- Flamengo RJ U20
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
18:00ASFA-Yennenga
0-0 KOZAF
Bułgaria » 1 liga » Liga bułgarska
14:15Hebar
- PFC Lokomotiv Sofia 1929
16:45Ludogorets Razgrad
- Krumovgrad
19:15Cherno More Varna
- Lokomotiv Plovdiv
Chile » 1 liga » Liga chilijska Clausura
18:30Everton CD
- Coquimbo Unido
21:00Huachipato
- Universidad de Chile
00:00Colo Colo
- Union La Calera
02:30Deportes Iquique
- Palestino
Chile » 2 liga » Primera B Apertura
KoniecSan Marcos
1-4 Barnechea
18:30Deportes Recoleta
- Magallanes
00:00Union San Felipe
- Rangers
Chile » Puchar » Puchar Chile
KoniecImperial Unido
1-0 Deportes Valdivia
00:00Colchagua
- Municipal Puente Alto
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
09:00Yanbian Longding
- Shenyang Urban FC
09:00Heilongjiang Ice City FC
- Shanghai Jiading
09:30Wuxi Wugo
- Nanjing City FC
13:30Shijiazhuang Gongfu
- Dalian Zhixing
Chorwacja » 2 liga » Druga liga chorwacka
14:50NK Dugopolje
- Sibenik
Costa Rica » 2 liga » Druga liga kostarykańska Ascenso Apertura grp. A
22:00CS Uruguay
- Jicaral Sercoba
Cypr » 2 liga » Druga liga cypryjska
16:00PO Achyronas-Onisilos
- ENAD
Cypr » 1. Division
18:00AEK Larnaca
- Anorthosis
18:00Omonia Nicosia
- APOEL Nicosia
18:00Aris Limassol
- Pafos FC
Czarnogóra » 2 liga » Druga liga czarnogórska
16:30Lovćen
- FK Podgorica
16:30Grbalj Radanovici
- Internacional Podgorica
Dania » 1 liga » Liga duńska Superligaen
16:00FC Nordsjaelland
- Broendby IF
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
Egipt » 1 liga » Liga egipska
15:00Al Masry
- El Dakhleya
18:00Al Mokawloon Al Arab
- Smouha SC
Ekwador » 1 liga » Liga ekwadorska Apertura
19:30Imbabura S.C.
- Independiente del Valle
01:00Emelec
- Barcelona SC
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
13:30Tammeka
- FCI Levadia
16:00Narva Trans
- Paide Linnameeskond
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
11:30JK Tabasalu
- Flora Tallinn U21
11:30Tallinna Kalev II
- Tartu Welco
Fiji » 1 liga » Liga Fiji
57'Tailevu Naitasiri
1-0 Nadroga
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Aguilas
- Manila Montet
11:45Stallion Laguna FC
- Philippine Army
14:30Philippine Air Force
- Tuloy
Finlandia » 2 liga » Druga liga fińska Ykkonen
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
16:30Kuusysi
- EIF Akademi
18:00Polin Pallo
- Töölön Taisto
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
15:00Inter Turku II
- Honka
17:30Ilves-Kissat
- Pallo-Iirot
Finlandia » Ykkönen
15:00FC Vaajakoski
- PK Keski-Uusimaa
Francja » Feminine Division 3
11:00Grenoble Foot 38 W
- Colomiers W
13:00Olympique de Valence W
- Toulouse W
13:00Mérignac W
- Longvic W
15:00Caen W
- La Roche-sur-Yon W
15:00Racing Saint-Denis W
- Troyes W
15:00Brest W
- Châtellerault W
15:00Roubaix Wervicq W
- Bourges Foot 18 W
15:00Nîmes Metropole Gard W
- Clermont
15:00Saint Malo W
- Angers W
Gambia » 1 liga » Liga gambi
18:30Steve Biko
- Fortune
Gibraltar » 1 liga » Premier Division
19:30St Joseph's
- Bruno's Magpies
Grecja » 1 liga » Liga grecka
18:30PAOK Thessaloniki FC
- AEK Athens
19:30Panathinaikos
- Aris Thessaloniki FC
Guatemala » 1 liga » Liga gwatemali Clausura
22:30CSD Municipal
- Deportivo Malacateco
02:00Antigua Guatemala
- Xinabajul
Gujana » GFF Elite League
Hiszpania » Liga Vasca Cadete
12:00Antiguoko U16
- Vasconia U16
12:30Eibar U16
- Romo U16
18:30Amaikak Bat U16
- Cultural Abetxuko U16
Hiszpania » Preferente Cadete Gipuzkoa
11:00Aloña Mendi U16
- Urnieta U16
Hiszpania » Liga Vasca Femenina
12:30Peña Athletic Santurtzi W
- Deportivo Alavés II W
13:00San Ignacio II W
- Anaitasuna W
16:00Betiko Neskak W
- Real Sociedad III W
17:00Ugao W
- Pauldarrak W
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Sud
10:00CFI Alicante
- CD Olimpic Xativa
11:00Hércules II
- Crevillente
11:30Santa Pola
- Redován
Hiszpania » Cadete de Honor Gipuzkoa
13:30Zumaiako U16
- Ilintxa U16
Hiszpania » Autonómicas: C Valenciana - Nord
Holandia » 2 liga » Druga liga holenderska
12:15FC Eindhoven
- Telstar
16:45NAC Breda
- Jong PSV
Honduras » 1 liga » Liga hondurasu Apertura
23:30Génesis
- Lobos UPNFM
23:30CD Marathon
- Olancho FC
23:30CD Olimpia
- CD Victoria
23:30CD Real Sociedad
- Real Espana
23:30CD Vida
- CD Motagua
Hong Kong » 1 liga » Reserve Division
09:00North District
- Rangers
09:00Sham Shui Po
- Eastern Sports Club
10:30Hong Kong FC
- Tai Po
Indie » 1 liga » Indian Super League
16:00ATK Mohun Bagan FC
- Odisha FC
Japonia » Źeńska » 1 liga » L1-League
06:00Albirex Niigata W
- JEF Ladies
07:00Parceiro Nagano W
- Elfen Saitama W
08:00INAC Kobe Leonessa W
- Vegalta Sendai W
10:00Nojima Stella W
- Cerezo Osaka W
Japonia » 1 liga » Liga japońska
07:00Tokyo Verdy
- Avispa Fukuoka
07:00Sanfrecce Hiroshima
- Kawasaki Frontale
08:00Urawa Red Diamonds
- Nagoya Grampus
08:00Kashiwa Reysol
- Sagan Tosu
08:00Gamba Osaka
- Kashima Antlers
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
06:00Fagiano Okayama FC
- Shimizu S-Pulse
06:00Roasso Kumamoto
- Oita Trinita
07:00Blaublitz Akita
- Yokohama FC
07:00Tochigi SC
- Iwaki FC
07:00Tokushima Vortis
- Montedio Yamagata
07:00Kagoshima United
- Renofa Yamaguchi
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
06:00Gainare Tottori
- FC Ryukyu
07:00Fukushima United
- Grulla Morioka
07:00Matsumoto Yamaga
- Kataller Toyama
07:00Zweigen Kanazawa
- FC Gifu
07:00Kamatamare Sanuki
- Vanraure Hachinohe
08:00FC Osaka
- Azul Claro Numazu
Katar » 1 liga » Liga katarska
17:30Al Markhiya
- Umm Salal
17:30Al-Shamal
- Al-Gharafa
17:30Qatar SC
- Al-Duhail SC
17:30Al Arabi
- Al Mu'aidar
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
11:00Yelimay Semey
- Ordabasy Shymkent
OdwołanyShakhter Karagandy
0-0 Aksu
13:30Zhetysu Taldykorgan
- Aktobe
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
07:00Pohang Steelers
- Incheon United
07:00Jeonbuk FC
- Daegu FC
09:30Ulsan Hyundai
- Jeju United
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
07:00Yangpyeong
- Hwaseong
07:00Gyeongju H & N
- Ulsan Citizen
07:00Siheung Citizen
- Chuncheon FC
08:00Yeoju Sejong
- Changwon City
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
07:00Suwon Bluewings
- Gyeongnam FC
07:00Jeonnam Dragons
- FC Anyang
09:30Cheongju FC
- Bucheon FC 1995
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
15:00Tadamon Sour
- Al Ahli Nabatiya
Litwa » 1 liga » Liga litewska
12:00Hegelmann
- FK Kauno Zalgiris
14:00Banga Gargzdai
- FA Siauliai
16:00Suduva
- Zalgiris Vilnius
18:00Dainava Alytus
- FK Panevezys
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
13:00BFC Daugavpils
- FK Liepaja
15:00FK Jelgava
- Grobiņa
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
12:00JDFS Alberts
- SK Super Nova
14:00Ogre United
- Leevon / PPK
14:00Smiltene
- Tukums II
16:00Mārupe
- Rīgas FS II
18:00Riga FC II
- Skanste
Malta » 1 liga » Liga maltańska
14:00Naxxar Lions FC
- Valletta
16:15Birkirkara
- Sirens FC
16:15Santa Lucia F.C.
- Gzira United
Malta » 2 liga » Druga liga maltańska
11:00Senglea Athletic
- St. Patrick
17:00Tarxien Rainbows
- Luqa
17:00Zebbug Rangers
- Zejtun Corinthians FC
17:00Saint Andrews
- Lija
Maroko » 1 liga » Liga marokańska
18:00FUS Rabat
- Renaissance Club Zemamra
20:00MAS Fes
- Wydad Casablanca
22:00MAT Tetouan
- Youssoufia Berrechid
Meksyk » 1 liga » Liga meksykańska Apertura
48'Pachuca
0-0 Mazatlan FC
05:10Atlas
- CD Guadalajara
02:00Santos Laguna
- Atletico de San Luis
Meksyk » U23 League
17:00Necaxa U23
- Monterrey U23
19:30Santos Laguna U23
- Atlético San Luis U23
Międzynarodowe » Źeńska » Champions League Qualification Grp. 7
16:00Paris Saint Germain
- Lyon
Mołdawia » 1 liga » Liga mołdawska
17:00CS Petrocub
- FC Sheriff
Niemcy » 2 liga » Druga liga niemiecka
13:30Magdeburg
- Osnabrueck
13:30Nuernberg
- Karlsruher SC
13:30Wehen Wiesbaden
- Greuther Fuerth
Niemcy » 3 liga » Trzecia liga niemiecka
13:30RW Essen
- Ingolstadt
19:30Unterhaching
- 1860 Munich
Niemcy » 4 liga » Czwarta liga niemiecka południe
14:00Fortuna Duesseldorf II
- Borussia Moenchengladbach II
15:00Lippstadt
- FC Koeln II
Norwegia » 1 liga » Liga norweska
17:00Fredrikstad
- Sandefjord
17:00Tromsoe
- Sarpsborg 08
17:00Lillestroem
- Hamarkameratene
17:00Molde
- FK Haugesund
17:00Stroemsgodset
- Kristiansund BK
19:15Odds Ballklubb
- Viking
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
13:00Viking FK W
- TIL2020
15:00AaFK Fortuna
- Fyllingsdalen
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Club Martin Ledesma
- Encarnación
16:00Recoleta
- Resistencia
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
17:45UCV Moquegua
- Universidad San Martin
20:00Juan Pablo II College
- Alianza Universidad
22:15Comerciantes FC
- Deportivo Municipal
Polska » 2 liga » Pierwsza liga polska
12:40Arka Gdynia
- Resovia Rzeszów
15:00Miedź Legnica
- Znicz Pruszków
15:00Polonia Warszawa
- GKS Katowice
18:00Górnik Łęczna
- Termalica B-B Nieciecza
Portugalia » 2 liga » Druga liga portugalska
12:00Torreense
- Academico Viseu
16:30FC Porto B
- Santa Clara
16:30CF Os Belenenses
- Nacional
Rosja » 1 liga » Liga rosyjska
13:00FK Akhmat
- Nizhny Novgorod
15:15Spartak Moscow
- Lokomotiv Moscow
18:15Dinamo Moscow
- Zenit St. Petersburg
20:30Baltika
- CSKA Moscow
Rosja » Second League A
11:00FC Ufa
- Novosibirsk FK
13:00FC Krasnodar II
- FC Chelyabinsk
13:00Kaluga
- Tekstilshchik
13:00Volga Ulyanovsk
- Irtysh Pavlodar
13:00Veles Moscow
- Chayka
13:30Spartak Kostroma
- Avangard Kursk
14:00Torpedo Miass
- Mashuk-KMV
14:00Rodina 2
- Metalurg Lypetsk
15:00Dinamo Briansk
- Khimik Dzerzhinsk
16:00Murom
- FC Rotor Volgograd
RPA » 1 liga » Liga Republiki Południowej Afryki
15:00Royal AM
- Orlando Pirates
17:30Cape Town City FC
- Lamontville Golden Arrows
RPA » 2 liga » National First Division
15:00Casric Stars FC
- JDR Stars
15:00Marumo Gallants
- Platinum City Rovers
Rumunia » 1 liga » Liga romuńska
12:30Otelul Galati
- Hermannstadt
17:15CSM Politehnica Iasi
- UTA Arad
20:00CFR Cluj
- Sepsi OSK
Rwanda » 1 liga » Liga rwandy
15:00Etoile de l'Est
- Marines
Salwador » 1 liga » Liga salwadorska Apertura
90'Jocoro FC
0-1 Municipal Limeno
64'Firpo
0-1 Santa Tecla FC
55'Isidro Metapan
1-0 CD Platense Municipal
60'Alianza FC
1-0 Fuerte San Francisco
23:00Once Deportivo
- CD FAS
23:30CD Aguila
- CD Dragon
San Marino » 1 liga » Liga San Marino
15:00La Fiorita Montegiardino
- Folgore
17:30Tre Penne Galazzano
- Juvenes/Dogana
Serbia » 1 liga » Liga serbska
17:30Vojvodina
- FK Crvena Zvezda
18:00Napredak
- FK Radnicki 1923
19:30Partizan Beograd
- TSC Backa Topola
Serbia » 2 liga » Druga liga serbska
16:00Radnicki Novi Beograd
- Dubocica
16:00FK Mladost Novi Sad
- Kolubara
16:00RFK Novi Sad
- FK Metalac
18:00FK Sloboda Uzice
- OFK Vrsac
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Old Road Jets United
- Bath United
23:00Village Superstars
- Garden Hotspurs
01:00St. Pauls United
- Cayon
Szwajcaria » 3 liga » Erste Liga Promotion
17:30Servette U21
- Basel II
Szwajcaria » 4 liga » Trzecia liga szwajcarska Grp. 1
14:00Sion II
- FC Vevey United
14:30Courtételle
- Emmenbruecke
14:30FC Muensingen
- FC Langenthal
15:00FC La Sarraz Eclepens
- Pully Football
15:00Portalban
- FC Monthey
Szwecja » 1 liga » Liga szwedzka
14:00IFK Vaernamo
- Halmstads BK
16:30Haecken
- IFK Norrkoeping
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
13:00Helsingborg
- Oestersunds FK
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
16:00Ljungskile
- Eskilsminne IF
Słowenia » 2 liga » Druga liga słoweńska
17:00NK Bistrica
- ND Beltinci
Tajlandia » 1 liga » Liga tajlandzka
12:30Chiangrai United
- Ratchaburi FC
13:00Trat FC
- Police Tero FC
14:00Lamphun Warrior
- Khonkaen United FC
Trinidad i Tobago » League Cup
02:10Defence Force
- St. Ann's Rangers
22:00Cunupia
- Queen's Park
23:00Guaya United
- Matura Reunited
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
16:00Etoile du Sahel
0-0 Club Africain
Ukraina » 1 liga » Liga ukraińska
12:00Zorya
- Obolon-Brovar
14:30FC Kolos Kovalivka
- FC Olexandriya
17:00Kryvbas
- Metalist 1925
Ukraina » 2 liga » Druga liga ukraińska
11:00Viktoriya Mykolaivka
- Ahrobiznes Volochysk
11:30Khust City
- Metalurg Zaporizhia
12:30Nyva Ternopil
- FC Hirnyk-Sport
13:00FSK Mariupol
- Epitsentr Dunaivtsi
Węgry » NB 3: Southeast
11:00Kecskemeti TE II
- Pénzügyőr
11:00Honvéd II
- Vasas II
17:00BKV Előre
- Szeged-Csanád II
17:00Füzesgyarmati
- Ceglédi
17:00Martfűi LSE
- Hódmezővásárhely
17:00Monori SE
- Szolnoki MÁV
Węgry » NB 3: Southwest
11:00Paksi SE II
- Dunaföldvár
11:00Ferencváros II
- PTE-PEAC
17:00Ivancsa
- Kaposvári Rákóczi
17:00Dunaújváros SE
- Mohacsi TE
17:00Majosi
- Szentlorinc
17:00Nagykanizsai ULE
- Videoton II
Węgry » NB 3: Northeast
11:00Újpest II
- Tiszaújváros
17:00Senyo Carnifex
- Putnok VSE
17:00Tiszafuredi VSE
- Diósgyőr II
17:00FC Hatvan
- Karcag SE
17:00Salgotarjani BTC
- Gyongyos
Węgry » NB 3: Northwest
11:00Gyori ETO II
- Balatonfuredi
11:00Zalaegerszegi TE II
- Budaörs
17:00Haladás VSE
- Puskás II
17:00Veszprém
- Tatabánya
17:00Komárom
- Gyirmót II
17:00Csornai SE
- III. Kerületi TUE
Wenezuela » 1 liga » Liga wenezuelska Apertura
KoniecMetropolitanos FC
2-0 Hermanos Colmenarez
23:00Carabobo FC
- Portuguesa FC
01:30Academia Puerto Cabello
- Angostura FC