Argentyna » 3 liga » Trzecia liga argentyńska Primera B Metropolitana
02:05Sarmiento de Resistencia
- San Martin de Formosa
03:00Juventud Antoniana
- Sarmiento de La Banda
20:00Villa Mitre
- Kimberley Mar del Plata
20:30Crucero del Norte
- Central Norte
22:00Gutiérrez
- Ferro Carril Oeste General Pico
OdwołanyDeportivo Rincón
0-0 Sansinena BB
Argentyna » Puchar » Puchar Argentyny
00:00Rosario Central
- Barracas Central
Argentyna » 4 liga » Primera C
20:00Central Cordoba de Rosario
- Claypole
20:00Lamadrid
- Victoriano Arenas
20:00El Porvenir
- Deportivo Espanol
20:00Sportivo Barracas
- Defensores de Cambaceres
20:00Yupanqui
- Real Pilar
20:00Justo Jose de Urquiza
- Deportivo Paraguayo
21:00Mercedes
- Central Ballester
Australia » 3 liga » New South Wales Premier League 2
07:00Northbridge FC Bulls
- Nepean
08:30Hakoah Sydney City East
- Blacktown Spartans
09:00Canterbury Bankstown FC
- Northern Tigers
11:00UNSW
- Bankstown City Lions
11:00Bonnyrigg White Eagles
- Inter Lions FC
11:00SD Raiders FC
- Dulwich Hill FC
11:00Dunbar Rovers FC
- Rydalmere
11:00Macarthur Rams
- Mt Druitt Town Rangers
Australia » 2 liga » New South Wales
08:30Garuda
- Darwin Olympic
12:30Port Darwin
- Mindil Aces
Australia » 4 liga » Brisbane Capital League Division One
09:00Bayside United
- Magic United TFA
09:00Pine Hills
- Grange Thistle
10:00Souths United
- Maroochydore FC
Białoruś » 2 liga » Druga liga białoruska
15:00Bumprom Gomel
- Shakhtar-2 (Petrikov)
16:00Belshina Bobruisk
- FC Ostrovets
17:00Lida
- Energetik-BGU
Brazylia » 2 liga » Druga liga brazylijska Serie B
22:00Ponte Preta
- Novorizontino
23:00Ituano FC
- Paysandu
Brazylia » 3 liga » Trzecia liga brazylijska Serie C grp. A
22:00CS Alagoano
- Botafogo PB
22:00Aparecidense
- Tombense FC
00:30Athletic Club
- Ferroviario
Brazylia » 4 liga » Serie D grp. A1
20:30Audax Rio EC
0-0 Real Noroeste
21:00Altos
- Aguia de Maraba
21:00Patrocinense
- Inter de Limeira
22:00Porto Velho
- Rio Branco
22:00Clube Sociedade Esportiva
- Sergipe
Brazylia » Paraense B2
14:30Belenense
- Fonte Nova
Burkina Faso » 1 liga » Liga burkina faso
Chile » Puchar » Puchar Chile
18:00Municipal Mejillones
- Deportes Copiapo
18:00Presidente Ibáñez
- Huachipato
21:00Melipilla
- Union San Felipe
21:00Deportes Rengo
- Deportes Santa Cruz
21:00Deportes Recoleta
- Audax Italiano
21:00Provincial Osorno
- Deportes Temuco
21:00Vicente Rosales
- Universidad de Concepcion
21:00Imperial Unido
- Fernandez Vial
21:00San Antonio Unido
- Union La Calera
21:00Real San Joaquín
- Santiago Morning
21:00Barcelona Copiapó
- Cobreloa
22:00Juvenil Seminario
- Magallanes
00:00Municipal Salamanca
- Coquimbo Unido
Chiny » 1 liga » Liga chińska
13:35Zhejiang Professional
- Changchun Yatai
14:00Henan FC
- Beijing Guoan
Chiny » 2 liga » Druga Liga chińska
13:00Shenyang Urban FC
- Dongguan United
13:00Dalian Zhixing
- Yunnan Yukun
13:00Heilongjiang Ice City FC
- Guangxi Pingguo Haliao
13:30Shijiazhuang Gongfu
- Shanghai Jiading
13:30Nanjing City FC
- Qingdao Red Lions
13:30Chongqing Tongliang Long
- Wuxi Wugo
Chiny » U21 League
09:00Nantong Zhiyun U21
- Shanghai Shenhua U21
09:00Meizhou Hakka U21
- Henan U21
13:30Tianjin Jinmen Tiger U21
- Zhejiang U21
Dania » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga duńska 3F Ligaen
14:00HB Koege
- Fortuna Hjoerring
14:00Broendby IF
- FC Nordsjaelland
Dania » 4 liga » Czwarta liga duńska Danmarksserien Grp. 1
14:00SfB-Oure FA
- IF Lyseng
14:00Vejgaard B
- Holstebro Boldklub
14:00Young Boys FD
- Vanloese IF
14:00VSK Aarhus
- Holbæk B&I
Estonia » 1 liga » Liga estońska Meistriliiga
11:00Talinna Kalev
- Paide Linnameeskond
11:00Nomme JK Kalju
- Flora Tallinn
13:00Parnu JK Vaprus
- Narva Trans
Estonia » 2 liga » Druga liga estońska Esiliiga
13:00FC Elva
- FCI Levadia U21
Fiji » 1 liga » Liga Fiji
01:00Tailevu Naitasiri
- Nadi
Filipiny » 1 liga » United Football League
09:00Manila Montet
- Kaya FC
11:30Philippine Army
- Maharlika
14:00Loyola
- Mendiola FC 1991
Finlandia » Puchar » Puchar Finlandii
18:00Inter Turku II
- VPS
Finlandia » 3 liga » Trzecia liga fińska Lohko A
13:00Ilves II
- Tampere United
15:00SexyPöxyt
- Ilves-Kissat
15:00Kuopion Elo
- Naerpes Kraft
Gujana » GFF Elite League
00:30Monedderlust
0-0 Slingerz
Hiszpania » 3 liga » Trzecia liga hiszpańska Group I
Hiszpania » Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
13:00Puerto Cruz U19
- Real Unión Tenerife U19
Holandia » Play-offs 3/4
14:30Genemuiden
- Excelsior Maassluis
Holandia » Play-offs 5/6
Iran » Puchar » Hazfi Cup
18:30Aluminium Arak
- Mes Rafsanjan
Islandia » 2 liga » Druga liga irlandzka
16:00Leiknir Reykjavik
- Grindavik
16:00Dalvík / Reynir
- Keflavik
18:00Fjoelnir
- Thor Akureyri
Japonia » 1 liga » Liga japońska
09:00Yokohama F.Marinos
- Machida Zelvia
11:30Sanfrecce Hiroshima
- Tokyo Verdy
12:00Kyoto Sanga FC
- Hokkaido Consadole Sapporo
12:00Cerezo Osaka
- Urawa Red Diamonds
Japonia » 2 liga » Druga liga japońska
11:00Fujieda MYFC
- Yokohama FC
12:00Kagoshima United
- Montedio Yamagata
Japonia » 3 liga » Trzecia liga japońska
08:00FC Osaka
0-0 Gainare Tottori
Kanada » 1 liga » Liga kanadyjska CSL
02:00Serbian White Eagles
- Scarborough SC
Kanada » League 1 Alberta
03:00Edmonton Scottish
- Cavalry II
03:45St. Albert Impact
- Calgary Foothills
03:45Calgary Blizzard
- Edmonton BTB
Kazachstan » 1 liga » Liga kazachstańska
15:00Shakhter Karagandy
- Atyrau
17:00Kaisar Kyzylorda
- Turan
17:00Tobol Kostanay
- Kairat Almaty
Kenia » 1 liga » Liga kenijska
12:00Nairobi City Stars
- Kakamega H. Boys
14:00Shabana
- AFC Leopards
14:00Muhoroni Youth
- FC Talanta
15:00Bidco
- Kariobangi Sharks
Korea Południowa » 1 liga » Liga korei południowej
11:00Pohang Steelers
- Daejeon Citizen
12:00Gwangju FC
- Gimcheon Sangmu
13:00Gangwon FC
- Suwon FC
Korea Południowa » 2 liga » Druga liga korei południowej
08:00Gimhae
- Gyeongju H & N
10:00Hwaseong
- Gangneung City
11:00Yangpyeong
- Yeoju Sejong
12:00Daejeon Korail
- Chuncheon FC
Korea Południowa » 2 liga » K. League Challenge playoff
12:00Gyeongnam FC
- Suwon Bluewings
12:00Jeonnam Dragons
- Bucheon FC 1995
12:30Seongnam FC
- FC Anyang
Lebanon » 1 liga » Liga libańska
Litwa » 1 liga » Liga litewska
16:00FA Siauliai
- Dziugas Telsiai
17:00Banga Gargzdai
- FK TransINVEST
18:00Dainava Alytus
0-1 FK Kauno Zalgiris
Litwa » 2 liga » Druga liga litewska
17:00FK Minija
- FK Atmosfera
Lotwa » 1 liga » Liga łotewska
18:00FK Liepaja
- BFC Daugavpils
Lotwa » 2 liga » Druga liga łotewska
16:00Leevon / PPK
- Rēzekne / BJSS
18:00JFK Ventspils
- Riga FC II
Międzynarodowe » U17 Women's World Cup Qualification Africa
22:00Morocco U17 W
- Zambia U17 W
Norwegia » Źeńska » 1 liga » Źeńska liga norweska
13:00Arna-Bjoernar
- Roea
13:00LSK Kvinner
- Rosenborg BK
13:00Stabaek
- Lyn Fotball
Norwegia » Źeńska » 2 liga » Źeńska druga liga norweska
12:00TIL2020
- Viking FK W
14:00Fyllingsdalen
- Odd W
Paragwaj » 2 liga » Druga liga paragwajska Intermedia
16:00Club Sportivo Carapegua
- Guairena
16:00Recoleta
- Pastoreo FC
Peru » 2 liga » Druga liga peruwiańska
22:30Deportivo Llacuabamba
- Alianza Universidad
00:00Pirata FC
- Carlos Stein
OdwołanyJuan Pablo II College
0-0 Juan Aurich
OdwołanyUnion Huaral
0-0 Deportiva Agropecuaria
00:00Academia Cantolao
- Universidad San Martin
00:00Ayacucho FC
- Binacional
00:00UCV Moquegua
- Santos
00:00Deportivo Coopsol
- Deportivo Municipal
Romania » 3. Liga - Final Stages
16:30Focsani
- CS Dinamo București
Rosja » Third Division - Siberia and Far East
00:00Raspadskaya
- Radian-Baykal
Rosja » Third Division - Center-West
00:00Kaluga II
- Avangard Kursk II
00:00Universitet Sporta
- Atom Novovoronezh
00:00Aleksandr
- Metallurg-Oskol
Rosja » Third Division - Center-East
00:00Urozhay
- Kristall MEZ
Singapur » 1 liga » Liga singapurska
12:00Young Lions
- Albirex Niigata FC
St. Kitts and Nevis » 1 liga » SKNFA League
02:00Old Road Jets United
- Village Superstars
00:00Cayon
- Garden Hotspurs
Szwajcaria » U19 Elite
14:00Zürich U19
- Team Ticino U19
Szwecja » 2 liga » Druga liga szwedzka
15:00Gefle
- Landskrona BoIS
15:00Skoevde AIK
- Degerfors
15:00Utsiktens BK
- Varbergs BoIS FC
Szwecja » 3 liga » Trzecia liga szwedzka północ
16:00FC Rosengaard
- FC Trollhaettan
16:00Lunds BK
- Torslanda IK
16:00Norrby
- Oskarshamns AIK
16:00Aengelholms FF
- Tvaaaakers IF
Tunezja » 1 liga » Liga tunezyjska
17:30Etoile du Sahel
- CS Sfaxien
20:00Esperance
- US Monastir
USA » UWS
19:00New Jersey Copa W
- Steel City W
21:30Middletown Sporting CT W
- Maine Footy W
23:00Coppermine United W
0-0 Back Mountain Torrent W
00:00Pass W
0-0 Troy City W
00:00Indiana United W
0-0 Indiana Union W
00:30Indiana Union W
- Rockford Raptors W
01:00Michigan Stars W
- Michigan Legends W
01:00New England Mutiny W
- Hudson Valley Crusaders W
01:00Buffalo W
- Erie Commodores W
Uzbekistan » 1 liga » Liga uzbecka
17:00Neftchi Fargona
- Surkhon-2011
17:00Qizilqum Zarafshon
- Andijon
Wietnam » 1 liga » Liga wietnamska
12:00Song Lam Nghe An
- Thanh Hoa FC
13:00Khanh Hoa FC
- Quang Nam
13:00Hong Linh Ha Tinh
- Viettel
14:15Ho Chi Minh City FC
- Nam Dinh
Wietnam » 2 liga » V-league 2
11:00Dong Thap
- Dong Nai
13:00Bình Phước
- Hòa Bình
Wyspy Owcze » 1. Deild